Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamest vai turpināt?

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Šoreiz runa par studijām,ne par puisi.
Mācījos bakalauros,patika.Iestājos maģistros tajā pašā programmā un jūtu,ka kaut kas nav!Viss tik teorētisks,ka vnk pie darbiem nosēžu nez cik ilgi un beigās saprotu,ka man taču tas īsti neinteresē un tā teorija nenoderēs.Bakalauros programma bija daudz interesantāka,nekā maģistros!
Jā,galvenais plus,ka esmu budžetā!!!
Bet vai tā dēļ ir vērts mocīties?Kad pildu darbus-vnk uznāk besis un šķiet,ka to daru tikai ķeksīša pēc!Briesmīgi!
Visi jau man saka-ja jau iesāki,tad pabeidz,cik tad vairs ir palicis!No vienas puses piekrītu,bet no otras puses-nezinu,nezinu!Paralēli vēl strādāju,tad darbus sanāk steigā pildīt un pa naktīm,neredzu bieži tam jēgu!Mācos tikai pirmo semestri maģistros. Jāstudē kopumā 2 gadi (palikuši 1,5 gadi).

Ko jūs darītu vai man ieteiktu,lai saņemtos?
29.11.2012 11:38 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Šī lielā teorijas daudzuma dēļ es nemaz neiesāku studēt maģistros, jo jau bakalaura laikā nesaistīja un nepatika teorētiskās daļas.
Par laimi, man ir profesionālais bakalaurs, kas veiksmīgi ļauj startēt darba tirgū un maģistra grādam tik liela nozīme, kā praktiski paveiktajam nav.

Ko es darītu Tavā vietā? Izvērtētu maģistra grāda nozīmi cilvēkam Tavā darba/ izglītības sfērā. Un tad arī izdarītu secinājumus.
29.11.2012 11:44 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Katrā ziņā bakalauros programma bija interesantāka,saistošāka un tur pat vairāk ko iemācījos,nekā tagad maģistros,ka meklēju visādas nejēdzīgas teorijas,tikai lai varētu uzrakstīt maģistra darbu!Nervu beigšana...bet no otras puses apzinos,ka iesākts,vajadzētu pabeigt,jo vairs jau daudz nav palicis..esmu galīgi apjukusi un tajā pašā laikā negribas neko no darbiem vairs pildīt!Šobrīd pat jāpilda,bet nu nevaru saņemties,lai gan rīt jau jānodod!
29.11.2012 11:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Zinot sevi, es turpinātu, jo man nepatīk pamest iesāktās lietas. Man arī ne pārāk patika maģistra studijas, bet , tā kā biju budžetā, lekcijas bija 2 semestrus un 3.semestrī bija jāraksta maģistra darbs, pabeidzu. Nenožēloju, bet atzīstu, ka liela pievienotā vērtība no šīm studijām nav. Bakalaura studijas bija daudz labākas.
29.11.2012 11:50 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Man arī 4.semestrī jāraksta tikai MD,studiju nebūs. Tas sanāk,ka studijas notiek tikai 3 semestrus.Bet tie darbu kalni,kas tiek uzdoti un,ka redzi,ka no tā īsti jēgas nav,bet tikai nervu bendēšana,atpūtusies neesmu-briesmīgi!
29.11.2012 11:55 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Es noteikti ieteiktu pabeigt maģistrus, ja jau esi iesākusi, pie tam budžetā, par ļaunu nenāks un tas ir tikai 1,5 gads, kas paies gaismas ātrumā!
29.11.2012 11:56 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Biju tieši tādā pašā situācijā kā tu - bakalauri bija super, bet maģistri vnk zemē nosviests laiks. Nomācījos semestri un pametu. Nenožēloju ne mirkli. Strādāju savā profesijā un tā iegūstu daudz vairāk nekā iekaļot kaut kādas super teorijas un cepot augšā studiju darbus. Nekas jau dzīvē nav akmenī kalts - varbūt atsākšu, varbūt sākšu studēt citā programmā, bet pagaidām lēmumu nenožēloju. Nav jēgas dzīties, ja neesi iekšā tai pasākumā ar visu sirdi.
29.11.2012 12:04 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Tagad vienalga nestrādāju savā profesijā,lai gan nebūtu jau nekas pret. Taču zinu,ka ar bakalauriem pietiktu. Paskatoties,ko tālāk man mācīs maģistros - tikai un vienīgi teorijas vārds ir dzirdams studiju priekšmetos. Man drīzāk studijās tas laiks velkas,bet darbā gan skrien.
29.11.2012 12:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits