Kā Tu sāc savu rītu?

 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Čaviņas!:)

Man te ienāca prātā pajautāt jums vienu labu lietu - kā jūs mēdzat iesākt savu rītu?

Mans rīts sākas tā:

6.00 - nozvan modinātājs un parasti esmu augšā jau ar pirmo zvanu,jo nemēdzu atlikt zvanu,
6.20 - ieeju dušā,
6.35 - dzeru kafiju,ēdu brokastis,iztīru zobus
6.45 - sāku ģērbties un krāsoties,izžāvēju matus,
7.00 - esmu uzkrāsojusies,saģērbusies,ieslēdzu datoru,
7.50 - aši izložņāju visus sociālos portālus,īpaši e-pastu,
8.00 - čāpoju uz skolu.


Ja man skola dažreiz ir agrāk,tad protams,ceļos DAUDZ agrāk,kādos 5.00,jo neesmu pūce,kas ilgi guļ,un īstenībā esmu laikam vienīgais cilvēks uz pasaules,kam nepatīk gulēt,jo liekas,ka daudz ko var palaist garām,gribas nepārtraukti būt kustībā,kaut ko darīt,nevis vienkārši būt miera stāvokli un gulšņāt:D
28.11.2012 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tagad man ir stulbi sadalīts laiks, jo darbs vakaros vai naktīs.
Bet tad, kad man ir agri jāceļas, tad es vienmēr visu izdaru vakarā.
Soma sakrāmēta, drēbes saliktas vilkšanas kārtībā, tējas maisiņš jau ir krūzē.
Es brokastīs ēdu griķus ar pienu un olas, tāpēc gan griķus, gan olas jau uzvāru. No rīta tikai griķi jāaplej un mikrenē iekšā.
Dušā cenšos iet no rīta, bet vienmēr ieiets jau vakarā, ja nu es tomēr nepaspēju. Matus gan mazgāju no rīta, lai kāds slinkums būtu. Man pat vajadzīgā kosmētika ir izlikta no kosmētikas maciņa un pie spoguļa.
Es esmu tāda pūce kā reti kurš, tāpēc daru visu, lai varētu ilgāk pagulēt. Ja zobu pasta neapkalstu, to arī droši vien spiestu uz birstes jau vakarā :D āā, un mūzika vienmēr ir no rītiem. Kā atveru acis, tā radio ieslēgts.

Bez matu mazgāšanas tas viss kopā aizņem 30 minūtes, ar mazgāšanu - 45. Ja nebūtu viss izdarīts iepriekšējā vakarā, tad gan būtu vairāk nekā stunda, jo no rītiem es esmu lēna, lai gan cenšos visu darīt fiksi fiksi
28.11.2012 22:09 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
5:30 modinātājs, aizeju uz tualeti
5:33 iztīru zobus
5:35 apģērbjos
5:37 sakārtoju matus
5:40 krāsojos
5:50 esmu gatava. tad velku zābakus un mēteli, lai dotos uz darbu
28.11.2012 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
Ceļos 7ņos katru darba dienu. Neatkarīgi no ta cikos jābūt uz skolu.

Ja jābūt 8ņos tad vnk ātrak sataisos pusstundas laika un matus nemazgāju un īpaši nekrasojos, jo man tad jau pus11 beidzas un esmu 11 mājās un tad eju uz dušu, taisos, arī rīta vingrošana, brokastis u.t.t.

Ja nodarbības pa dienu, piemeram pus12, tad paspēju pavingrot, paēst, padzert rīta kafiju, nomazgāties, ja sakas vēl vēlāk - pus3jos, tad vēl izmācos pa dienu!!!


Brīvdenās ceļos atkarībā no tā cikos eju gulēt, ja piektdien nosēžu līdz 2-3 naktī darot kaut kādas muļķības internetā tad ceļos ap 12tiem, bet ja esmu apņemīga un aizeju gulēt pirms pusnakts tad bieži atkal 7ņos pieceļos. Vot tā...
28.11.2012 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
6.00 - 6.03 - sēžu uz gultas malas un domāju, kāda velna pēc man jāceļās tik agri?!

good one :D :D
28.11.2012 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ceļos dažādos laikos un tāpēc nevaru pateikt, ka tikos un tikos katru rītu daru to un to. Man ir tikai daži rīta rituāli, kurus veicu obligāti. Viss cits ir mainīgs, tāpat kā laiks.
Parasti obligāti no rīta ir modinātāja pārlikšana vismaz 3x, daktera norādījumu izpilde, duša, 3in1 krūze un radio ziņu noklausīšanās fonā, kamēr ēdu brokastis.
29.11.2012 00:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Cik gan agri juus celjaties. Es gulju, cik ilgi gribu, parasti liidz plkst 12.
29.11.2012 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 2063
Reģ: 09.07.2011
Šobrīd man tas dienas režīms tāds nedaudz brīvāks, tāpēc speciāli īpaši agri neceļos, bet arī tad, kad bija no rītiem jāiet vai nu uz universitāti vai darbu, goda vārds, vienmēr modos pēdējā miklī pirms iziešanas no mājām. Esmu tāda pūce, ka man ne dušu, ne brokastis no rītiem negribās ar lieliem izņēmumiem, savukārt vakaros es labprāt palieku nomodā ilgāk, lai tad mierīgi un bez steigas varu padarīt visu darāmo :)
29.11.2012 00:15 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Atceros, kad gāju augstskolā, dzīvoju netālu no skolas kojās. Un tad tiešām cēlos pēdējā brīdī. Vēl atceros, cik reizēm bija grūti piecelties. Draudzenes arī tādas čīkstošas cēlās no gultām. Iepriekšējā naktī līdz trijiem smējušās vai kārtojušas istabu (tas ir ūnikums nakts vidū sākt slaucīt istabu :D), no rīta nekādas uz skolu kājām 10 min. un lekcijā iekšā. Forši bij miegoties agrajās lecijās. Labi laiki.
Tagad gan nav nekāda režīma. Ceļos kad patīk, bet cenšos agrāk. Kad bija darbs tad jau visādi.
man patika tie rīti, kad jāceļas 7. Tas ir mans laiks, saulīte uzlekusi, tāds možs gars par spīti nelielam miegam (ar laiku pierod izgulēties). Rīgā strādājot cēlos 4 vai 5. Tad gan drūmi. Bet man gribējās iztaisīties. man patīk lēna iztaisīšanās. Reizēm protams sanāk ātrāk kaut kur skriet, bet lēnie rīti ir manējie. Brokastis, kāds seriāls. Svarīgs ir rīta rituāls ar noteiktām darbībām. Piem., tagad es mostos no 10 - 12. Un tad man ir Visi mīl Reimondu seriāls vai iepriekš skatījos Step by step datorā.
Nesen bija tāds rīts, pamodos un tik ļoti gribējās zefīru, ka tas bija pirmais ko apēdu. Parasti dzeru tēju no rītiem, ja apnikusi kafija. Vai kafiju, ja apnikusi tēja. Nu un attiecīgi brokastis.
29.11.2012 00:37 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Esmu riktīga pūce, man vienmēr bijis grūti piecelties, bet pa nakti nenāk miegs. Nu šobrīd tas ļoti redzams manā dzīvesveidā - meklēju darbu, tādēļ noteikta laika, cikos jāceļas, man nav, tik, cik pa dienu kādas darīšanas, sports, utt. Eju gulēt vēlāk, nekā jūs lielākā daļa ceļaties :D Tas ir, ap 7, un ceļos, kā sanāk - ja nekas nav jādara, varu piecelties 14 vai 15, ja kkas jādara, ceļos ap 11-12.. Citreiz ātrāk sanāk aiziet gulēt - jau ap 4 :D tad arī vieglāk jau 11-12 piecelties. Pēc piecelšanās pirmais, ko izdaru - aizeju uz tualeti. Pēc tam jau ēdu brokastis un eju dušā (brokastis pirmās, jo zobus tīru pēc tam, kamēr dušā), ģērbjos, utt.
Kad strādāju, arī tādu sadalījumu pa minūtēm nevarētu uzrakstīt. Citreiz ilgāk mazgājos, citreiz sanāca matus ilgāk taisīt vai krāsoties, ēdu es vienmēr ļoti ilgi. Modinātāju gan vienmēr lieku 3 reizes ik pēc 5 minūtēm, katram savādāku skaņu, un uz 3. ceļos :D Parasti mēģinu iekļauties 1-1.5h, bet, lai cik laika es sev būtu atvēlējusi no rīta, beigās tāpat vienmēr nepaspēju. No sākuma šķiet, ka laika vēl oi, cik daudz, un beigās jau, kā parasti, nenormālā steiga :D Un nevarētu arī tā, ka visu sagatavoju iepriekšējā vakarā, jo dušā eju vismaz 2x dienā, mati arī man katru dienu jāmazgā, citreiz jau vakarā izskatās taukaini. Un pārējiem sīkumiem man vakarā slinkums ķerties klāt :D Es pat tējas maisiņu krūzē nevarētu ielikt, jo nezinu, kā izdomāt, ko es no rīta dzeršu - teju vai kafiju, un, ja tēju, tad kādu :D Kā arī nepamestu sajūta, ka pa nakti viņš sabojājas :D :D (tikai pa taisno no kastītes ir pilnīgi svaigs)
29.11.2012 00:38 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Es piederu pie tās sugas, kas vakarā max. daudz izdara, lai no rīta varētu ilgāk pagulēt. No rīta atliek uzkopt seju, izmazgāt zobus un uzkrāsoties. Pie šī drūmi tumšā laika kaut 8os ceļoties neriskēju likt tonālo, beigās kā monstrs iziešu no mājas. :D tonālo lieku pārsvarā, ja varu normāli pie loga, dienas gaismā spoguļoties. Un kādas lampas lietot, lai redzētu, vai tonālais ir pietiekami labi uzklājies? Brokastis man laiku neaizņem, neēdu. Man iegājies ritms, kad tikai uz pēcpusdienu un vakarā gribās ēst un tas ir diikti slikti
29.11.2012 01:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
briedi, čau, man šobrīd tāds pats režīms :D es jau sev apsolīju iet gulēt pirms stundas, jo rīt 8 jāceļas, bet es nespēju, man negribās. Droši vien iešu gulēt atkal ap kādiem 4 un no rīta nožēlošu. Šonedēļ ritms vismaz iebīdīts tā, ka es neeju gulēt ar gaismu (pie vainas arī tas, ka saule vienkārši aust vēlāk :D).

Bet es gribētu būt cīrulis. Tiešām ļoti ļoti. Tieši kādas priekšrocības ir būt pūcei? kāds var man pateikt? :D
29.11.2012 01:16 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
demoiselle, ballēties var līdz rītam un ilgāk! :-P
29.11.2012 01:27 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
demoiselle, pag, tu tādu režīmu regulāri piekop? :D Kā tad tev ir pa dienu, ja neesi skolā/darbā vai vēl kaut kur, tu nelūzti nost? Jo es šobrīd eju gulēt ap 2:00 un mostos 8:00, bet pat tādā veidā nevaru normāli dzīvot un eksistēt, jo pa dienu nāk miegs. Ja atnāku mājās ap kādiem 19:00, tad ir vistrakāk, jo šausmīgi nāk miegs, bet zinu, ka ja aiziešu gulēt, pamodīšos jau ap 00:00 un pēc tam spēšu būt augšā tikai pāris stundas.

briedis mani vispār pārsteidza, man šķiet, ka ja ej gulēt 7, tad tā jau vairs nav pūce, bet paaamatīgi sačakarēts režīms. Jo vismaz man, kad tā ir gadījies, vispār neko nesanāk paspēt. Un mosties tādā gadījumā ap 11 vai 12 vispār būtu nereāli, neizgulētos. :D
29.11.2012 01:46 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mani kaitina cīruļi, es neballējos, bet man šķiet, ka viņi visu foršo palaiž garām. :D Vai arī tas man ir arī kā radošam cilvēkama - man šķiet, ka nakts ir burvīga un tajā man ir vislielākie iedvesmas pieplūdumi. Pa dienu nekas nav tik aizraujošs, interesants un reizē mistisks.
Bet nu jā, cīruļiem pakārtotā pasaulē, protams, ir ļoti, ļoti grūti. :P
29.11.2012 01:48 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Demoiselle,

man ir tā, ka tā kā LV ir 1h uz priekšu, visu laiku šķiet, ka manā diennaktī ir 25h :D Tev tā nešķiet? :D
29.11.2012 02:00 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Lou, es strādāju bārā pa vakariem/naktīm, tāpēc tāds tizls režīms. un tapēc arī es meklēju jaunu darbu.
Queen, nē diemžēl manā galvā diennaktī joprojām ir 24 h, bet izklausās labi :D
29.11.2012 02:02 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
demoiselle, sit pieci! :D
Lou, jā, tagad ir galīgi sačakarēts, bet arī agrāk, kad man bija jāceļas uz darbu, nekad nevarēju ātrāk par 2-3 aiziet gulēt. Parasti centos ap 2 aiziet gulēt, bet vienalga vēl līdz 3-4 novārtījos un nevarēju aizmigt. Nu ir gan tiešām grūti šajā cīruļiem pakārtotajā pasaulē! :D
Bet ir reizes, kad mierīgi varu piecelties arī, kad gulētas vien pāris/dažas stundas. Esmu ievērojusi, ka man palīdz tie pusotras stundas miega cikli - es gana labi izguļos, guļot, piemēram, 3 vai 4,5h. Un man ir daudz labāks miegs, teiksim, ja guļu no 3-9, kas būtu 6h, kā no 12-7 vai 12-8, kas būtu vairāk stundas, bet agrāk jāceļas..
Toties pa nakti man ir tāda enerģija! :D Es varu gan mājās ģenerāltīrīšanu uztaisīt, gan 2vos naktī tortes cept vai cepešus šmorēt, visi radošie darbi un darbi skolai arī vienmēr tikai pa naktīm tika taisīti, jo naktī man vislabāk domājas, un tā tik varētu turpināt. Es esmu pilnīgi nakts cilvēks, ko padarīsi. Tādēļ gribētu strādāt darbā, kur man, teiksim, jābūt uz vietas ofisā no kādiem 14-17/18/19, vai ar brīvu darba grafiku, vai, vislabāk, protams, kko savu! Es būtu vienk.laimīga! :D
29.11.2012 02:29 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mans rīts sākas 7:30. Tad noskan modinātājs "Z-scars- Šodien būs skaista diena" izpildījumā,kas tiek atlikts uz 10 minūtēm. Tad vēl pavāļājos pa to, sabučoju, sasedzu savu mīļoto un vēl pēdējo reizi ielienu azotē samīļoties. Tad izrāpjos no gultas.
Eju uz tualeti. Tad eju nomazgāties. (Ik rīta rituāls,kas palīdz piemosties - seja ar aukstu ūdeni). Tad saģērbjos, smaržas, krēms...eju barot kaķi.
Tad eju vēlreiz sabučot savu mīļoto un tad cenšos iebāzt kaut kur tālāk kaķi,lai varu normāli iziet no mājas ārā 8.15.
Tātad nu kopā sanāk,ka sataisos pa 35 minūtēm.
29.11.2012 09:40 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es atceros,ka tad,kad man bij jāceļas 4 no rīta uz darbu,gāju gulēt citreiz tikai 1 naktī! Drausmas :D
bet vispār man arī vienu brīdi bija tāds pats režīms kā briedim un demoisellei,bet tagad radinu sevi klāt pie labāka režīma,jo visa diena tiek palaista vējā,it īpaši ja kaut kas jādara. Man ar 8 h miega vispār nepietiek man vajag vairāk :D

Priekšrocības būt par Pūci? hmmm...nakts ir labākā diennakts daļa :)
29.11.2012 10:07 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Labrīt! :D Gulēt aizgāju pēc 4, bet piecēlos jau 10 un jūtos diezgan moža. Man pierasts pie tā, ka pa nedēļu es guļu ļoti maz, vidēji 4-5h dienā, sevišķi, ja jāstrādā, tad vispār kkur 3-4h. Toties brīvdienās pēc ballītēm es izguļu visu neizgulēto, varu mierīgi nogulēt līdz 17-18, ja esmu bijusi mājās ap 8, piemēram. Zinu jau, ka slikti, bet kkā ta esmu ieradusi. No otras puses, būtu priecīga, ja kāda ieteiktu veidu, kā ātrāk aiziet gulēt!
29.11.2012 10:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits