Dāvanas

 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vakardien ar vīru saņēmām pirmo Ziemassvētku dāvanu , par cik liela daļa cilvēku mūs pazīst ļoti labi un zin mūsu aizraušanos ar vīna kolekcionēšanu, tad uzdāvināja mums protams vīnu. Ja mums dāvina vīnus, parasi tie nepārsniedz divus simtus līdz trīs simtu euro robežu (turklāt arī šādas dāvanas nav gluži ikdiena), bet šoreiz pētu pudeli, pētu etiķeti, siroju internetā un pudeles vērtība ir ļoti augsta mērāma ar trijām nullēm, jo nāk vēl no kolekcijas, kas vīna vērtību protams divkāršo.
Vārdu sakot jautājums šāds, kāda ir jūsu attieksme uz ļoti dārgām dāvanām, kuras saņemat ne no drauga/vīra un ģimenes?
27.11.2012 11:56 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
bet tajā pašā laikā jautāt, ko darīt, kad uzdāvina dārgu dāvanu?


šāds jautājums nevienā brīdī nepavīdēja....
27.11.2012 13:22 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu re, luīze tāpat kā Nazīc nesaprot.;) Nu, bet, meitenes, galvenais taču nav jautājums!;)
27.11.2012 13:23 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
:D

Siroju internetā :D Gandrīz no krēsla nokritu! :D

Tā mūžīgā sabiedrības slāņu piesaukšana kļūst smiekīga.

Lūk, šis onkulītis ir zviedru biljonārs

Viņš brauc ar 1993 gada Volvo.

Pat ja Tu esi kaut kādā turīgo slānī, va tiešām visam ir jāpielīmē cenu zīmes?Tas tik ļoti visu laiku jāafišē? Te pilnīgi varu iztēloties, kā stāv pudeles, sarindotas pēc cenas. Kā saka -tikai retais dzer vīnu, tikai tādēļ, ka pudele patīk, laikam tādi izņēmumi tik tiešām arī ir.
27.11.2012 13:32 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Kad es dāvinu kaut ko kādam, tā arī skaidri un gaiši pasaku, cik tas maksāja, lai zin, kādā summā dāvināt atpakaļ.
27.11.2012 13:34 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Queen - es vīnu izvēlos pēc etiķetēm.. ja man patīk - es ņemu.. Tāpat arī dāvināšanai.. pēdējo uzdāvinājām ar kaķi virsū, jo gājam pie cilvēka, kas glābj kaķīšus ...

Tā kā ir arī tādi cilvēki, kas vīnu nešķiro pēc vecuma / cenas / valsts.. bet pēc etiķetēm... :D :D :D
27.11.2012 13:37 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Murr Murr,

:D:D
aahah, tad jau var nopirkt dajebkādu pudeli, noņemt etiķeti, izprintēt, piemēram, bildi ar salaveci un uzlīmēt pudelei. :D
27.11.2012 13:41 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Queen - par to, protams, es nebiju iedomājusies.. un diezin vai man tik smukas tās etiķetes sanāktu... jo dažiem vīniem tā ir kā īsts mākslas darbs.. :D

Labi.. es laikam pilnīgi neko no vīniem nezinu, jo pati alkoholu vispār nelietoju.. un tādā ziņa man pilnīgi vienalga.. sauss.. salds.. skābs.. rozā vai zils...
27.11.2012 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es katras dāvanas vērtību nepārbaudu. Taču, man nepatiktu saņemt acīmredzami dārgas dāvanas. Piemēram, kkādas ekskluzīvas rotas vai vēl ko tādu. Es justos neiedomājami neērti. Domāju, ka es vienkārši nepieņemtu dāvanu un viss. Jo zinu, ka man nav iespēju dāvināt pretī ko līdzvērtīgu un es nevēlos visu laiku būt tā kā parādā dāvinātājam.
27.11.2012 13:48 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nebiju iedomājusies meklēt cenas internetā dāvinājumiem. :D (Un tavā vietā laikam arī nenosauktu nullīšu skaitu cenā, bet tikai ''dārgs'' un ''ļoti,ļoti dārgs'' pateiktu, lai mazāk kašķi rosās)

Parasti jau gribas uzdāvāt arī kaut ko pretī un dāvinu to, kas tam cilvēkam varētu patikt, nevis cik monētas par to jānoliek. Ja dāvina no sirds un kaut ko tādu, par ko tiešām priecāsies, domāju, ka nav tik liela nozīme cenai vairs... Protams, neieslīgstot galējībās.
Lai Tev veicas izdomāt kādu sniegt dāvanu pretī. :) Bet, domāju, ka, ja jau uzdāvāja jums tādu vīnu, tad (ja zināja vērtību) noteikti jūs augstu vērtē kā draugus, kā sadarbības partnerus utt. Ja nezini vai zin, vai nezin vērt.- tad es censtos noskaidrot netiešā veidā sarunā iepinot, kāds ir tas stāvoklis. Galu galā - domā pozitīvi, viņam noteikti jūs rūpat! :D Veiksmi Dio.
27.11.2012 13:51 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
noteiktā sabiedrībā ir sekli nezināt dāvanas vērtību.



Izklausās pēc vēlmes padižoties, paspīdēt ar savu piederību īpašo sabiedrībai. :D :D :D
27.11.2012 13:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man patīk lasīt DIO komentārus un diskusijas, ja vien tie neskar noteiktās sabiedrības jautājumu loku.

Uz šo jautājumu nevarēšu atbildēt, jo man netiek dāvinātas tik ļoti dārgas dāvanas. Ja kaut ko dārgu saņemtu no vīra vai saviem vecākiem priecātos, jo zinātu, ka tātad viņi to var atļauties. Mūsu ģimenes lokā nav pieņemts dāvināt tādas dāvanas, ko nevaram atļauties.
27.11.2012 14:05 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
Ja Tev sagādā prieku vīna kolekcionēšana, tad priecājies par saņemto dāvanu, kāpēc jāskrien un jāmeklē cik tas maksāja. Es nezinu kam jānotiek ,lai es meklētu cik maksā dāvanas , kuras man uzdāvina Ziemassvētkos. Ehhh, un man labāk patīk saņemt dāvanu tieši Ziemassvētku vakarā , nevis mēnesi iepriekš. Bet nu katram savs.... Saki ,lai Tev dāvina naudu, nebūs problēmu ar cenas skaidrošanu. Un man nāktu smiekli , ja vīns nemaz nebūtu tik dārgs kā Tu domā un Tev beigās būtu reāls aplauziens
27.11.2012 14:28 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Cik amizanti palasīt, ka dažiem 21. gadsimtā vēl aktuāli uzturēt "noteiktās sabiedrības" tikumus un likumus. :)
Vispār piekrītu Queen, man šķiet, ka ir gana daudz bagātu, pašpietiekamu cilvēku (Vorens Bafets taču arī dzīvo tajā pašā mājā, kuru pircis jau pirms vairākiem gadu desmitiem), kas šo visu spēj uztvert kaut kā vienkāršāk un spēj komunicēt nepiesaucot visur cenu zīmes un neuzskatot, ka dažādie sociālie slāņi dzīvo dažādās pasaulēs, kas nekad nesatiekas.
Citādāk nesaprotu, Rene teica par biznesa vidi, kas ir saprotams, bet ja tie ir draugi...un tu viņiem kā atbildi neuzdāvini neko tikpat ekskluzīvu. Kas notiek? :) Tevi vairs neuzskata par gana smalku un cienīgu ar viņiem kontaktēties?
27.11.2012 15:00 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Un reiz atver senu vīna pudeli ar trakāko vērtību, garu stāstu un beigās vīns izrādās mēsls, bet tā pat jādzer, jo esot dārgs, vērtīgs un labs ( kā citi saka) :D
27.11.2012 15:07 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Ja vairums (ar to domāju 99,9%) šī foruma apmeklētājas gadā pelna tik cik maksāja tava pudele, pēc kāda savas problēmas (problēma - dāvina tev tik dārgas dāvanas un tev savs dārgais laiks un enerģija ir jāpatērē precīzas cenas meklējumos) atrisinājuma tu šeit gaidi? Te jau ož pēc kaviāru maizēm brokastīs...Bet tas nekas, man arī patīk lielīties šejienes vecenēm.
27.11.2012 15:11 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Man tik smiekliigi palasiit DIO komentaarus, kura ir te iztaisiijusies par nez kaadu miljonaari.
Atziishos es pelnu daudz saliidzinot ar Latvijas algaam, bet arii straadaaju diezgan daudz, neatliek laika man taisiit augshaa entaakaas diskusijas.
Nesaprotu veel vienu lietu, ja DIO ir no augstaakaa slaanja-miljonaare, kaadeelj nejautaa sho viina jautaajumu kaadaai no savaam augstaakaa slaanja draudzeneem?:D
Bet gan sheit cosmo.lv , kur meitenes noteikti nav ne tuvu tavam miljonaares slaanim?
Kaada jeega tev rakstiit te cosmo un prasiit peec padomiem?
Taa dziivee vis nenotiek. Tieshaam bagaati cilveeki nekad netaisiitu te entaakaas diskusijas.
Bet nu es jau saprotu ka tev patiik pasapnjot.
27.11.2012 15:55 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Bet meitenes, vai jus stulbas esat? Tak viinam kurs maxaa 3000 € ir pavisam cita garsha kaa letajam galam (ha ha) un tapec ir jatur plauktaa nevis jaadzer :D
A kaa sauc to viinu, es arii pacekoshu cenu :D
27.11.2012 16:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Hell offtopic,bet tavs brūtgāns(es pieņemu,kas tas ir viņš)no tāluma izskatās pēc ķebļa bildē :D :D :D
27.11.2012 16:08 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Nazi, man atkal atgādināja āzi, pāri kuram sportā bija jālec :D :D (ceru, ka pareizi to verķi nosaucu)
27.11.2012 16:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es arii paarbaudiitu internetaa, kas tas par viinu. un ne tikai, lai uzzinaatu cenu, bet arii kaut ko par pashu viinu. viins nav tikai graadiigais, no kura apreibt. lai nesanaak taa, ka uz pohaam kaads salaapaas ar ljoti retu kolekcijas eksemplaaru .
es skatiitos, kas to pudeli ir uzdaavinaajis. ja cilveekam rociiba atljauj taadu pudeli iztukshot nedeeljas nogalee vai uz sunja dzimshanas dienu, tad ar prieku pienjemtu, bet ja taa ir cilveeka nedeeljas alga vai pat vairaak - aizdomaatos par to, ko vinjsh driizumaa paprasiis no manis vai mana dziivesbiedra, jo parasti taa tiek dariits pirms prasa kaadu lielu pakalpojumu.
27.11.2012 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits