Aiznemts virieties...

 
Reitings 6
Reģ: 29.01.2009
Tatad.....
Es nesen saku stradat kopa ar loti jauku virieti.. Kaut gan, jaatzis, ka no sakuma nemaz vinu nepamaniju...
Manas draudzenes/koleges masa dzivo kaimonos sim viriet, tadel zinaja man pastastit, ka vinam ir tris berni un draudzene.
Mus salika stradat pie kopiga projekta, kur ari uzzinaju vairak no vina pasa- bija precejies 10gadus, ir divi berni no pirmas laulibas... Pirms cetriem menesiem piedzima meitina no pasreizejas draudzenes ar kuru saderinajas pirms divam nedelam. Viss loti jauki, laimigs viriets!
Ahhh, bet pedeja nedela ir ka murgs prieks manis... Es zinu, ka nedrikstu, ka man vajadzetu vinu ignoret, bet es nevaru.... Vins pie katras izdevibas censas man pieskarties, smaida, flirte, piedavaja aizvest majas pec darba, dabuja manu numuru un sodien pat saka man rakstit.....
Nekas jau VEL nav noticies, es looooooti censos sevi ieramet un neizradit savas jutas, un varbut ari tas ir tikai manas iedomas......
Loti iespejams, ka piektdien dosimies uz kopigu pasakumu.... Ahhhhh, es nezinu cik ilgi spesu sevi iegrozot, jo man vins sakt patik ar katru dienu aizvien vairak........ Ari apkartejie sak izradit interesi par notiekoso, laikam jau tas ir acim redzmi, ka musu starpa ir abpusejas simpatijas.
Pamest darbu - nevaru un nevelos!

Kadel tie aizliegtie augli ir vienmer tie saldakie??? :(
27.11.2012 10:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet tēma jau bija, ko lai dāvina mīļākajam, nevis prasīja morālo nostāju.un arī tajā diskusijā daudzas izteica savas domas par viņas statusu. tur jau vairs nebiaj iemesla moralizēt, jo visu viņa pati bija izlēmusi.
šeit cilvēks prasa padomu. iespējams aŗi viņa ir izlēmusi, bet varbūt arī autore ieklausīsies kādā viedoklī.
28.11.2012 09:24 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
eu eu meitenes! man vakar kolēģis atnesa šokolādi. o oooou, man šķiet,ka viņš manī ir samīlejies un grib mani! ko nu?
Daniela es devu padomu par kuponiem meitenei diskusija :) bet tad es laikam vinu aizvainoju :D
28.11.2012 10:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits