Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirds pilna

 
Reitings 74
Reģ: 10.09.2012
Sveikas Meitenes! Stāsts ir baigi likločiem pilns , bet es centīšos tā samērā īsi izstāstīt savu bēdu un varbūt kāda no Jums spēs man kādu labu padomu dot. Esam ar draugu jau krietnu laiciņu kopā, sākums bija vnk ideāls (nu kā jau sākums) domaju ,ka patiešām man ir ''ideālais vīrietis'' mīļš, gādīgs, nodrošināts,rūpīgs,humora izjūta, nu katrā ziņā tāds kā es iztēlojos savu ideālo vīrieti. Visi radi,draugi,paziņas tikai un vienīgi par viņu spēja labus vārdus teikt, viņš visiem bija kā lācītis. Gāja laiks un tad sākās nopietnas problēmas ar alkoholu (protams pats viņš to neatzīst) domaju ,ka gan jau pāries jo tad bija mums tāds saspringts laiks, nēēē palika arvien ļaunāk ,alkohols,ballītes,vazāšanās apkārt,visādu sūdu vārīšana..nu no Ideālā vīrieša viņš pārvērtās par staigājošu murgu! Piedzēries ir ļoti agresīvs lamā mani viss necenzētākos vārdos kādos vien var un nākamā rītā lūdzas piedošanu un taisnojas ,ka nesaprot kas ar viņu notiek, ka mīlot uttt...blaa blaa. Pagaišnedēļ gandriz jau no viņa aizgaju jo dzirdejau tadus vardus no viņa tikai par to ,ka es pa tel. teicu vinam ,ka pec darba aizbrauksu viņam pakaļ uz turieni kur vins kartejo reizi dzer kamer stradaju un brauksim mājās (to visu cenšos mīļi teikt un prātīgi jo zinu ,ka viņš ātri aizsvilstas) un tad sākās bļe Tu pī pī pīīīīī pī pīīīīīīī..... nomirsti! Nezinu kur man bij prāts ,bet piedevu un nu ir nākamā nedēļa..Un vakar bija pilnīgi tas pats. Es esmu izmisumāā, es viņu no sirds mīlu , bet neesmu laimīga, viņš mani morāli grauj kopā, apvaino,nerespektē,nav mājās,dzer un ir vel visādas briesmīgas izdarības ,bet tās nevēlos pat atcerēties un uzskaitīt. Kā tāvar mainīties cilvēks , pilnīgi pārtapt par briesmoni :( Visi saka, ka man jaiet prom , bet man ir tik grūti aiziet..
25.11.2012 11:45 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Visi saka, ka man jaiet prom
Un Tu gaidi, ka te kāda pateiks ko citu?
25.11.2012 11:53 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
tik tiešām alkoholiķis. Daudziem cilvēkiem ir tā, ka alkohola reibumā izmainās uz visiem 100. Tāds ir vienkārši jāpamet, jo šaubos, vai viņš izmainīsies. pat, ja atmetīs uz kādu laiku, atsāks tik un tā.. un sāksies viss no gala. Saku pēc vecāku pieredzes :( Vai nu viņam ļoti nopietni jāārstējas(par ko šaubos, vai viņš piekristu ārstēties, ja jau pats neatzīst, ka ir problēmas ar alkoholu), vai nu jāsaņemas un jāpamet.
25.11.2012 11:55 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.11.2012
Esi stipra, lai ko Tu izlemtu.
25.11.2012 11:56 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nuuu, es nostādītu viņu izvēles priekšā, ko viņš vēlās, nokodēties un būt kopā ar Tevi vai arī Tu viņu pamet un viņš dzīvo savu dzērāja dzīvi. Tas, ka viņš apsolīs laboties, nedzert utt. ir pupu mizas! Viņš dzers un solījumus aizmirsīs, es saskatu tikai vienu izeju - kodēšanos.
25.11.2012 11:56 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.11.2012
Es ticu, ka meitene mīlestības vārdā ir gatava viņam piedot vēl ļoti daudz reižu, bet neviena meitene neko tādu nav pelnījusi.
Džeks nāks pie prāta, tajā brīdī, kad paliks viens, varbūt.
25.11.2012 11:59 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Alkaholisms ir šausmīga problēma! šaaaausmīga!
Un to ,ko saka alkaholiķis, tas ir tiešām pupu mizas!
Kad viņš ir skaidrā, nostādi viņu izvēles priekšā! Principā, piekrītu Lakšmi !
Spēku un izturību autorei!
25.11.2012 12:02 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Džeks nāks pie prāta, tajā brīdī, kad paliks viens, varbūt.
Piekrītu.
Par kodēšanos saku, jo man vienam paziņam tā bija - dzēra, kamēr viņa sievietei tas apnika un, lai viņš viņu nepazaudētu aizgāja nokodēties. Nu jau nedzer kādus 2,5 gadus, jo bail. Kad cilvēks ir kodēts, viņš nedrīkst dzert, var nomirt. Un pohas var būt pat no kvasa un kefīra. Tas cilvēkam piespiež nedzert! :)
25.11.2012 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
meitene, nāc pie prāta, šķiries!

99,9% vīriešu nemainās.

pati tikko izšķīros no viena tāda. kad skaidrā, tad zelta cilvēks, bet dzeršana atiet nedēļām ilgi..ik pēc noteikta laika posma. cilvēks nemainās!

dod vietu kam labākam! TICI TAM, ko es saku, jo pati gāju tam cauri, un tagad šķiršanās laikā eju vēl joprojām.

p.s. par kodēšanos - jebkuru ampulu var atkodēt. tā kā tas nebūs šķērslis dzeršanai, ja vien zina, kā.
25.11.2012 12:06 |
 
Reitings 74
Reģ: 10.09.2012
Es jau tās mīlestības vārdā esmu neskaitāmas reizes piedevusi, katru reizi naivi cerot, ka šoreiz viss patiešām mainīsies, bet vienmēr uzkāpju uz tā paša grābekļa. Un tad kad viņš ir skaidrā tad viņš ir tas jaukais cilvēks ar kuru uzsāku kopdzīvi , lidzko % tad atkal bams! Esmu jau viņu stādijusi vairākas reizes izvēles priekšā, ka es vai alkohols , vienmēr -TU, es vairs nedzeršu, paiet nedēļa ''nu varu ar večiem aliņu, nu rausīt, nu zaķīt'' nu ja tas būtu kāds aliņs, viens, divi, trīs... bet tur jau iet sešpakām un virsū visādus 40 procentīgos . Elle!
25.11.2012 12:07 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Miss_Grape, paldies Dievam, mans paziņa par to nav aizdomājies! :)
25.11.2012 12:07 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Nu taču ej prom,tāds diez vai mainīsies. Esi gatava katra katru weekendu tikt pazemota?
25.11.2012 12:12 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Kāpēc tev cīnīties ar pudeli?
25.11.2012 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Lakšmi, cerams, ka neaizdomāsies arī :)

paty, nu tur ir skaidri redzams, ka cilvēks nespēj valdīt savu tieksmi pēc alkohola, un tajā brīdī, kad gribas iedzert, alkoholiķim nav nekas svarīgāks uz pasaules par to nolādēto dziru.
un jā, kad ir skaidrā, tad ir milzu nožēla, redzi, ka cilvēks tiešām pārdzīvo par to, ko dara (manējais ex skaidrā atzina, ka viņam ir šī problēma un grib mainīties.. un paiet pāris mēneši, un atkal noraujas! un TĀ VISU LAIKU!), un plusā tev vēl pret viņu ir jūtas..
BET...
šīs attiecības ved uz nekurieni! jo ātrāk tās pārtrauksi, jo labāk abiem. šis moš sapratīs, ka zaudē visu, ja dzer.
manējais jau nu tiešām.. zaudēja n-tos darbus.. čakarēja attiecības ar tuviniekiem, utt.
25.11.2012 12:13 |
 
Reitings 350
Reģ: 19.11.2009
Pirmkārt turies! Ticu ka Tev šīs laiks ir grūts!
Zini, man liekas, ka ar tādu cilvēku ir grūti un bīstami dzīvot kopā! Ja cilvēks dzer un agresīvi uzvedās, kā arī apvaino Tevi un novēl nāvi, tad tās atvainošanās neko jau nenozīmē, Tu nevari justies droši un komfortabli savās mājās, jo nezini kā viņš rīkosies nākamajā momentā, vai nepalaidīs rokas...!
Un vai tas tiešām ir tas cilvēks ko tu mīli, jeb tu mili to, kas viņš bija iepriekš?
Domāju, ka vispratigāk ir aiziet uz citu vietu dzīvot, bet pirms tam, vajag atrast brīdi, kad viņš nebūs dzēris un pateikt visu to, ko tu jūti. Piedāvāt viņam aiziet pie psihologa.
Iespējams, ka tava aiziešana viņam palīdzēs saprast kādus sūdus viņš ir savārījis un viņš mēģinās kaut kā laboties.
Novēlu Tev palikt stiprai un izdarīt pareizo izvēli. Neļauj čakarēt Tavu dzīvi!
25.11.2012 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 2258
Reģ: 11.03.2010
Es tavā situācija ietu prom.
Jo ,katru lieko stundu ,ko tu pārdzīvo viņa dēļ un centies viņu pārmācīt , varētu sastapt 2 ideālos vīriešus no 10 satiktajiem :)

Viņš var tikai mainīties , ja pametīsi viņu. Sapratīs vai , nu ko ir zaudējis , vai ,ka viņa turpmākā dzīve ir pudele :)

Tu viņu mīlēji ,kāds viņš patiesībā bija , bet šeit jau parādās pilnīgi cits cilvēks.
25.11.2012 12:27 |
 
Reitings 74
Reģ: 10.09.2012
Paldies Jums visiem par motivējošiem vārdiem :) Pašlaik sēžu darbā (tāds darbs ja nenāk cilvēki var slinkot ) un kad rakstiju savu sāpi tad noraudājusies ,saskābusi sēdēju un domaju cik viss ir greizi (nu tā ir) , bet lasot komentārus es jūtu ,ka es iešu šoreiz līdz galam , Jūs dodat tādu motivējošu lādiņu, man nav tas jāpacieš! Ar roku uz sirds varu teikt ,ka esmu labs cilvēks un ,ka neesmu pelnijusi to ko viņš man nodara :) Es ļoti ceru ,ka mana apņēmība neizkūpēs kad viņš sāks savas lūgšanās scēnas.
25.11.2012 12:36 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
No tādiem labāk pa gabalu. Apdomā vai gribi ap 40 gadiem atjēgties, ka visu mūžu esi auklējusies ar kkādu dzērāju nevis dzīvojusi normālu dzīvi. Runāšana tur nepalīdzēs, viņiem tas ir kā pīlei ūdens. Ar laiku viņa dilērijiem var nākt klāt arī roku palaišana. Un kad būs athadņaks, tad vai nu izliksies, ka neko neatceras vai tiešām neatcerēsies. Traki, ja vēl bērnus sadzemdēsi tādam.
Ar tavu mīlestību vien tur nepietiks. Un laika gaitā viss var mainīties arī ja ir kodējies ( kā jau te minēja).
25.11.2012 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es laikam atšķiršos, piekritīšu tam, ka nostādi ultimāta priekšā - tu vai pudele. Ja izvēlas pudeli, tad pie ārsta, pie jebkādas palīdzības, kādu var speciālisti sniegt un cīnīties. Aiziet, manuprāt, būtu stulbi, kamēr neesi izmēģinājusi visu. Pēc tā, ko raksti, secinu, ka vienkārši sēdi un ceri, nevis dari. Meklē ārstu, lūdz palīdzību no ģimenes, lai vīrieti saved kārtībā, kopīgi ejiet pie ārsta un risiniet problēmu.
25.11.2012 13:04 |
 
Reitings 74
Reģ: 10.09.2012
Winterra- Tā verētu šķist jo neiedziļinājos visā, bet ārstus viņš neapmeklēs-jo viņam neesot problēma! Psihologi-tie ir dauņi kas viņam skalošot tikai smadzenes! Aizgājām vienreiz pie dziednieces kad viņam bija liela vainas apziņa (tad viņš piekrita) par nodarīto, bija tāds apdomājies kādu nedēļu un tad atkal ''ai nu nafig''! Es ar viņu runāju, iesaku, saku kur varam iet, ko darit, to visu viņš laiž gar ausīm! Gjimene- ari viņam ir vienalga ko viņi saka, ''Es esmu kungs un jūs visi neko nesaprotat!''
25.11.2012 13:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Ej tak prom no taada, ko tu njemies ar vinju. Lai dzer liidz gals buus klaat.
25.11.2012 13:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits