Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrietis, viņa attieksme

 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
Sveiki.

līdz šim tikai lasīju dažās tēmas, bet pati neko nerakstīju. šoreiz vēlos saņemt laikam padomu vai vismaz dzirdēt jūsu domas.

centīšos tā īsi- problēma tā pati kas šeit daudzām :( :) - vīrieši.

dzīvoju kopā ar vīrieti, kuram ir bērns. problēma tajā, ka bērns spēj panākt visu ko vēlas ar raudāšanu, līdz ar to sāku pēdējā laikā izjust to, ka arī es no tā ciešu. laikam bija vispār kļūda sākt attiecības ar vīrieti, kam ir bērns. sākumā tas netika tā izrādīts, bet kopš esmu šeit ievākusies tā attieksme ir mainījusies. nostāja tāda- ka man ir jāmainās, bet ne viņam, ne viņa bērnam tas nav jādara. ja kaut kas nepatīk- tad varma visu beigt un iet prom. esmu pazaudējusi savas iepriekšējo dzīvesvietu un vēl svarīgas lietas pārvācoties te.

kad uzdevu jautājumu- kāpēc vispār sāka ar mani kaut ko, ja bērnam ir tik ļoti liela ietekme uz viņu. ( jo domāju, ka reti kura sieviete pacietīs, ka vīrietis izdabā bērnam un viņu nostumj otrā plānā) . uzskata, ka viņš ir perfekts un ja nebūšot es tad noteikti būs kāda cita, kurai viņa bērns apmierinās.

kā ir mūsdienās?- cik daudz sieviešu ir gatavas paņemt vīrieti ar bērnu?

īpaši īsi nesanāca :( :)

lai jauks vakars visām.
24.11.2012 15:33 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
A piemēru kādu, ko jūs īsti ar bērnu sadalīt nevarat? Nevarat izlemt kādu pasākumu apmeklēt, tu gribi uz koncertu, viņš uz zoo?
24.11.2012 15:36 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
ja es uzsāktu attiecības ar vīrieti,kam ir bērns,tad es rēķinātos,ka ,lai kā es to negribētu ,bet bērns būs viņam pirmajā vietā.
ja mīli to cilvēku,tad pamaini savu attieksmi un saproti,ka bērns no šī raudāšanas perioda izaugs.
un,ja pret bērnu izturēsies jaukāk,iespējams,ka Tavs vīrietis sāks vairāk ieklausīties Tavā viedoklī ;)
24.11.2012 15:36 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
tā ir greizsirdība gan no Tavas,gan bērna puses.
24.11.2012 15:36 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
1kārt man vīrieši ar bērniem rada milzīgu erekciju :D nopietni,tas liekas tik seksīgi,ja cērtams čalis un viņš ir ar bērnu man starp kājām spainis jāliek :D

2kārt viss atkarīgs līdz kādai stadijai manu attieksmi vajadzētu mainīt,ja tie ir pašsaprotami kompromisi un arī ja vīrietis iziet uz kompromisiem,nav problēmu pielāgoties/pieslīpēties,bet ja ir tā,ka viens paliks stūrgalvīgs āpsis un otrs tikai slaucīs aiz viņa un izdabās,tad no thanks!

3kārt noteikti gan tev,gan bērnam ir greizsirdība,pamēģini bērnu uzpirkt ar saldumiem vai rotaļlietām :D
24.11.2012 15:39 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
situācija- pie tā, ka bērnam ir sava istaba un TV. panāca ka guļ mūsu gultā un skatās multenes, lai gan es biju iesākusi skatīties filmu. viss tika panākts ar raudāšanu.

iespējams tā ir mana greizsirdība. dēļ šīm attiecībām esmu ļoti mainījusies, bet sāku saprast, ka vairs neesmu tā kas biju. esmu sevi pazaudējusi. :( un man vairs tas nepatīk.

bērna labā miesīga māte nav izdarījusi tik daudz cik es. cenšos pieņemt un sadzīvot (tas nav viegli) bet kad attieksme pret mani ir tāda, tad vairs neko negribas.
24.11.2012 15:42 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
Nazīc- sākumā to darīju- tad biju labā. vienu vakaru atbraucu bez saldumiem. pateica, ka nevajagot un negribot mani.
24.11.2012 15:47 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
cik tas beernam gadu?
24.11.2012 15:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vita, nu bērns gribēja ne tikai skatīties multenes, bet arī pabūt kopā ar tēvu.
Noteikti, ka bērns Tavu ienākšanu ģimenē uztver kā apdraudējumu sev, jo tagad tēvs uzmanību velta ne tikai viņam. Cik vispār bērns ir vecs?
Droši vien būtu jāmeklē kompromisi, gan Tev citreiz jāpiekāpjas, gan vīrietim jāizrunājas ar bērnu, jāpaskaidro, ka nevar dabūt pilnīgi visu, ko un kad iegribas. Jānoliek kaut kādas robežas.
24.11.2012 15:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
bērnam ir 6-i gadi.

tas, ka izlaista līdz pēdējam atzīst pats tēvs. bet pats nevēlas neko mainīt tajā visā.
24.11.2012 15:49 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka varētu pieņemt vīrieti un viņa bērnu. Tas liekas tik pašsaprotami, mīli vīrieti, mīli arī visu, kas ar viņu saistīts.
Nesaprotu, priekš kam jāsāk cīņa ar bērnu, jādibina taču draudzīgas attiecības, kā ģimenei, nevis turies nost no viņa pa gabalu, sak uz mani tas neattiecas, man pienākas visa vīrieša uzmanība un viss! Tāda domāšana ir garām.
Iesaku pārdomāt, kas ir svarīgi un vai tu gribi palikt kopā ar šo cilvēku vai nē, iejūties vīrieša ādā, jūs abi esat viņam vienlīdz svarīgi, nevis tikai tu vai tikai bērns.
24.11.2012 15:49 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Runā ar bērnu. Ar bērniem vispār ir ļoti daudz jārunā. Uzdod jautājumus, pastāsti, kā tu jūties. Protams, bērnam saprotamā valodā. Izskaidro, ka tu esi draugs un tēti necenties viņam atņemt utt. Bērni ļoti daudz saprot un ar viņiem var daudz ko arī sarunāt. Cik noprotu, tad viņš dzīvoja viens ar tēti, viņš ir pieradis, ka ir vienīgais. Tēta vaina droši vien ir tajā, ka par daudz atļāvis bērnam uz galvas kāpt, lai kompensētu mammas trūkumu.
Man ir paziņa, kas dzīvo kopā ar vīrieti, kuram ir bērns. Viņiem pašiem vecuma starpība ir desmit gadi. Sākumā nācās daudz karot tai meitenei ar bērnu, taču tagad viņi ir ļoti labi draugi. Un viss tikai pateicoties runāšanai.
24.11.2012 15:50 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Vita nu tā ir izlutināta bērna niķošanās. Un piekrītu Zaptesburkai,ka bērns jūtas apdraudēts,bet par šo ir jārunā tēvam ar bērnu nevis tev un diemžēl,ja vīrietis to nevēlas darīt,tad viņš,manuprāt,tevi neredz sev par pietiekoši nopietnu dzīves draugu.

Es galīgi neuzskatu,ka tagad meitenei būtu no ādas jālien ārā un jāizdabā katra bērna un vīrieša iegribai tikai lai nebūtu mājās tracis. Šeit galvenokārt vīrietim ir jāgrib sievieti ielaist savā ģimenes dzīvē un ir skaidri redzams,ka viņš to nevēlas jau vien ar to,ka ir pateicis,ka ja kaut kas nepatīkt,tad Vita var staigāt tālāk.

Es noteikti pārdomātu vai man ir vajadzīgas attiecības,kurās netiek sperts solis pretī man,bet tiek tikai pieprasīts,lai izdabāju.
24.11.2012 15:53 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
Nazīc- paldies Tev... man tiešām šodien ir uznākusi viela pārdomām- cik ļoti man šīs attiecības ir vajadzīgas :( to, ka esmu iebāzusi galvu cilpā-ļoti labi saprotu. varbūt jāvelk ārā kamēr vēl varu izvilkt.

nezinu kā lai to izskaidro, bet māte bērnam arī aizgājusi un atstājusi viņu vīrietim. kad bērnu aizsūta pie mātes, tad tā ir viena diena un prasa, lai bērnam brauc pakaļ miesīga māte.
24.11.2012 15:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vita - teikšu godīgi, es pati nezinu, vai vēlētos tādas attiecības, kur vajadzētu džeku dalīt ar vēl kādu. Bet, ja Tu esi šādās attiecībās iesaistījusies, tad tas ir tikai normāli, ka atbildīgs vīrietis Tevis dēļ par savu bērnu neaizmirsīs un neatstās bez uzmanības. Man šķistu nepareizi, ja būtu jebkā savādāk.
Domāju, ka problēma ir tā, ka situācija ir jauna, neviens nav pie tagadējiem apstākļiem pieradis, nav izveidojušās kaut kādas robežas, kas ir normāli, kas - nē. Tāpēc jums to visu vajadzētu izrunāt - vispirms Tev ar to džeku, pēc tam viņam (varbūt vēlāk - jums abiem) arī ar meitu.
24.11.2012 15:59 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu iespeejamībai, ka bērnam nepieciešama uzmanība, jūsu sabiedrība, parunāt, pagulēt blakus, multenes paskatīties, nevis vienam savā istabā. Tiešām, visu taču var sarunāt, piem., labi, paskatīsimies tgd multeni kopā, pēc tam skatīsimies filmu. Galvenais darīt kaut ko interesantu kopā, kaut kur aizbraukt, kādu galda spēli kopā uzspēlēt kādreiz.
Es arī nesēdētu ilgstoši viena savā istabā, bez sabiedrības, kur nu vēl 6gadīgs. Tā bieži vien ir vienbērnu ģimeņu problēma, ka mazais visu laiku prasa uzmanību, viens nespēlējas, jo tas taču tas pats, kas pieaugušam pašam ar sevi runāties, ilgi tā nevar, apnīk.
24.11.2012 16:01 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
zaptesburka- esmu par to ar vīrieti runājusi. viņa atbilde- viņa taču ir tikai bērns.

esmu centusies aiziet, nelaida un solīja ka mainīsies. tajā laikā pārvācos ar visām mantām un tad sākās vēl lielāks sviests :(

šobrīd esmu starp diviem dzirnakmeņiem- vīrieti, kuru tiešām mīlu, bet ir grūti pieņemt, ka tāda ir attieksme pret mani (sliktākais, ka jūt ka tiešām mīlu un neskriešu prom :( ) un starp sevi, kurai iekšā derdzas tā situācija par to, ka atteicos no lietām, lai šobrīd būtu neatkarīga un varētu aiziet kad vairs nevaru. :(
24.11.2012 16:04 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Nepiekrītu arī tam,ka dažas te saka,ka TEV ir jārunā ar bērnu. NĒ,ar bērnu ir jārunā tā tēvam,jāizskaidro situācija,jo šāds bērns,kurš nejūt simpātijas pre tevi neklausīsies ko tu tur vāvuļo savā nodabā par kkādām attiecībām jūsu starpā,sapratni utt,viņam tas viss ir herņa! Ja vīrietis iet uz randiņiem un iesaistās attiecībās,viņam tas ir jāizrunā ar bērnu,ka tagad būs cita sieviete,kura savā ziņā pildīs mātes funkciju un ka nekādā gadijumā neviens nevienam netiks atņemts.
24.11.2012 16:04 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
man arī tā likās, ka vajadzētu būt kā NAZĪC saka. iepriekš visu izrunāt, bet te tā nav.

šobrīd grūtāk sadzīvot ar to, ka vispirms ievācos nekas tāds nebija- tik izteikti. tagad lec ārā tādas lietas par ko iedomāties nevaru.
24.11.2012 16:07 |
 
Reitings 22
Reģ: 24.11.2012
laikam cilvēkam tomēr vajag kādam pastāstīt vai uzrakstīt- jo dalīta sāpe sāp mazāk :)

Paldies Jums meitenes. Jūs tiešām esat foršas :)
24.11.2012 16:10 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Nazīc - protams, tēvam arī ir jārunā ar bērnu, taču, ja meitene pati stāvēs maliņā un visas sarunas virzīs tikai tēvs, nekas jau nemainīsies. Tieši pretēji, bērns jutīsies slikti, iespējams pat vainīgs pie kaut kā. Sarunā ir jāiesaistās arī Vitai. Tikai viņa var celt uzticību no bērna puses pret sevi, ne caur sarunām ar tēvu. Turklāt ne jau visu laiku jārunā par attiecību būšanu, kaut tā pati multenīšu pārrunāšana arī ir saruna, parunāties kā gājis pa dienu, ko sadarījis. Nevar visu uzvelt tikai tēvam - viņa bērns, viņam arī jārunā.
24.11.2012 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits