Saasodīts, vajag kaut kādu ekstrasensu :D

 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Čaav, duuds!
Es vairs nezinu kam vēl lai pajautā ko man darīt, tādēļ jājautā virtuālajām draudzenēm.
Kaut gan saprotu, ka pašai tas būtu jāzina.
Būs garlaicīgi.
Biju kopā ar draugu nedaudz vairāk kā piecus gadus, tad izšķīrāmies pēc manas iniciatīvas, jo kaut kas nebija labi, pat nemāku pateikt kas...
Gadu netikāmies, neko daudz nerunājām, bet tad atkal sākām runāt un nespēju pat attapties, kad jau stāvējām apķērušies un raudājām viens otram uz pleca. Viņš man ir labs un mīļš, ļoti rūpīgs, dara visu lai tikai man viss būtu labi, viņš nekad mani nekrāptu. Viņš, kā saka arī apkārtējie, mani vienkārši dievina. Bet nav no runīgajiem, nekad nevaru ar viņu kārtīgi izrunāties. Un seksuāli neiekāroju.
Ir arī otrs.
Ar viņu es varu parunāt par visu, ar viņu man ir labs sekss, bet viņš ir tāds, kurš nekad nebūs uzticīgs, kurš nemīl mani, bet tikai ļoti nepārtraukti grib. Viņam nav praktiski nekāda izglītība un šaubos vai kādreiz būs. Viņa nākotnes plāni bieži vien apstājas, kad jāiet ballēties un viss labi domātais aizmirstas līdz nākošajai labai domai. Viņš mēdz pazust un pēc dažām dienām uzrasties it kā nekas nebūtu bijis.
Bet es tik ļoti gaidu, kad uzradīsies un kopā ar viņu jūtos tik labi. Mēs varam strīdēties, izkauties, mīlēties, šķirties, bet atkal un atkal viss sākas no jauna.
Ar veselo saprātu zinu, ka man ir jāpaliek pie sava vecā, labā, mīlošā, bet es negribu viņu sāpināt ja nu man atkal uznāk vājums pret otru vai kādu citu. Viņš ir gatavs pamest darbu, nākt dzīvot uz manu pilsētu, visu jau ir saplānojis, bet es nezinu vai priecājos..
Viņš saka, ka ir gatavs uz visu manis dēļ, ka darīs patiešām visu lai mums sanāk.
Karoč, apmaldījusies :(
22.11.2012 19:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
tas, ka neļauj viņam neko pirkt nav nekāda novērtēšana :D tas ja pateiktu, ko patiesība jūti un laistu viņu vaļā, lūk tā būtu novērtēšana. viss katram nāk atpakaļ
23.11.2012 17:08 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
es domāju,ka ne viens ne otrs nav vajadzīgs
pirmais ir pārāk labs priekš Tevis,kuru Tu vienkārši nenovērtē
un otrais ir kaut kāds vēja grābslis,kas pats nezin ko grib un vienīgais,kam viņš der,tās ir intīmas attiecības.
ja spēj uzturēt attiecības un izniekot savu laiku ar kādu,ar ko nebūs nekāda nākotne.kurš nekad nemainīsies un nepielaist viņu sev sirdī,tad uz priekšu..
tikai pēc tam nežēlojies,ka cerēji,ka mainīsies.nežēlojies,ka iemīlējies un nevari bez viņa..jo jau tagad skaidrs,ka viņš bez Tevis VAR
23.11.2012 17:12 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nu labi, stulbi uzrakstīju :D
Nē, nu tagad liekas, ka vienkārši tas viss notika pa ātru, ka atkal jau esam kopā it kā nekas nebūtu bijis, neko neizrunājām kas un kā, arī šķiršanās dialogs toreiz bija piecu vārdu robežās. Es domāju un ceru, ka drīz atkal būs tā kā mums bija 18 gados :)
23.11.2012 17:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits