Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo tirdziņi

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Gribēju parunāt par šiem te cosmo tirdziņiem, kur meitenes pārdod savu garderobi. Kas jūs pamudinaja veidot šādus tirdziņus? Vai esat ko pārdevušas? Vai otrādi - kaut ko nopirkušas? Kāda ir pieredze un kuras ir varbūt kvalitatīvākās pārdevējas? Atzīšos, ka es neesmu, bet domāju par to... Ko visdrošāk te pirkt?
22.11.2012 14:54 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Es esmu gan pirkusi, gan pārdevusi. Manuprāt, laba iespēja iegādāties kaut ko lēti un labā stāvoklī. Pārsvarā visas pārdod labas mantas, kā arī visas meitenes ir koptas un pret savu mantu attiecas godīgi.
Man patīk tie tirdziņi. :)
22.11.2012 14:59 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
Mudinājums bij iespēja pārdot to ko pati nevēlos, lai nenākas vienkārši atstāt karājoties skapī, esmu daudz ko pārdevusi un arī iegādājusies, arī esmu daudz mainījusies, vienmēr esmu bijusi apmierināta :)
24.11.2012 13:15 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu gan pirkusi, gan pārdevusi. Pirkusi gan tikai kādas 3 reizes, jo reti, kad kaut kas atbilst manai gaumei. Ja atbilst gaumei, tad neatbilst izmēram. Par pārdošanu - ir drēbes, kas apnīk, vai neizskatās tā kā gribētos, ir internetā pirkti apģērbi, kas neder vai nepiestāv. Vienmēr pārdodu labas drēbes, bieži vien ar visām birkām.
24.11.2012 13:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits