psc

 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Hey.
Istāstīšu savu sāpi...
Katru vakaru taisu savam mīļotajam vakariņas.
Ēst gatavošana ir mana sirdslieta, un zinu arī to, ka man sanāk pagatavot garšīgi.
Šovakar, joka pēc pēc pajautāju viņam, kāds ir viņa Top 5 ēst gatavošanā.
Es nebiju Top 5.
Sāpēja tas nereāli, jo arī dēļ viņa katru vakaru gatavoju.
Pie mums bija draugu pārīts ciemos.
Es izspļāvu joku savam draugam saistībā ar to Top 5... viņš man pateica "ej nahuj"
Esmu sagrauta.
Tas ir normāli?
Par mani neliekas ne zinis šobrīd, laikam aizgāja gulēt.
22.11.2012 01:54 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
cik labi ka manejais man skandina ka es gatavoju garsigaako eedienu ko vins ir eedis....
tikai reizem apnik ka vins pat kafiju sev nevar uztaisiit:D:D:D bet es vinu izmacisu:D
22.11.2012 15:43 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Zeltene,pastāsti kā tu viņu taisies izmacīt? Man arī noderētu :D
22.11.2012 15:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Manējam bija slikta īpašība neteikt, kas viņam negaršo, līdz ar to mums par leģendāro joku ir kļuvis gadījums, kad viņam vairākas reizes pēc kārtas liku salātus, no kuriem viņam šķebināja. Kad uzzināju, nolamāju, ka tā nevar darīt, jo tas nostāda mani neērtā situācijā, domājot, ka otram garšo, es to varu uztaisīt vēlreiz.
Tagad, kad viņš neklausa, es viņam piedraudu, ka vakarā taisīšu viņa "mīļos" salātus :D
Uz doto momentu, ja mājā gatavoju kaut ko jaunu, pēc ēšanas vienmēr paprasu, vai garšo. Ja viņš man pateiktu, ka labāk gatavo mamma, ome bla bla, es laikam pie plīts nemūžam vairs nestāvētu. Ej nahuj vispār nekomentēšu.
Piekrītu viedoklim, ka 3 mēnešu ilgās attiecībās tas nav labs rādītājs.
22.11.2012 15:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
WaRRior-ja šis kādreiz nogrēkojas vari viņu pa miegam ietīt salātos :D
22.11.2012 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja man tā pateiktu, tad es ar' vairs tā nedomātu, ko un kā gatavoju. Necenstos vairs. Es saprotu, ka mamma vai ome varbūt gatavo labāk, bet vienalga, kas tad vēl tie trīs cilvēki, kas gatavo labāk? kkādas bijušās? Ja nevar novērtēt, ka cenšos un gatavoju, tad nevajag arī. Zinot sevi, es noteikti nākošajā reizē(ja vispār vēl būtu kopā ar tādu. Pēc ''nahuj'' piezīmes stipri apšaubu) par kko viņam svarīgu, kur viņš centies, arī tā starp citu pateiktu, ka Pēteris, Andris, Kārlis un vēl daži to var izdarīt labāk. Vnk tikai tā, lai zin, kāda ir sajūta, kad nenovērtē.
Par ''ej nahuj'' man vispār nav komentāru. Mums ar draugu arī ir kašķi, bet tie nekad nav publiski un tie nekad nav ar šādām vai šāda veida rupjībām.
Man būtu pamatīga viela pārdomām.
22.11.2012 15:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
1. Kāpēc visi skaita tikai vienu vecmammu, var taču būt divas. Nu un vienalga, kaut vai tā būtu mamma, tante, kaimiņu tante vai skolas pavāre - ja jau viņu gatavotais ēdiens ir licies garšīgāks, tad es nesaprotu, kāpēc gan džekam būtu jāliekuļo.
2. Nav tā, ka džeks būtu to teicis pats pēc savas izdejas - "zini, tas un tas gatavo garšīgāk, nekā Tu...", meitene pati to prasīja. Un, ja džeks visu laiku ir ēdis viņas gatavoto ēdienu un nav kritizējis, tad pēc šī te iedomāties, ka viņš nenovērtē to ēst taisīšanu ir vienkārši stulbi. Come on, kādai lielummānijai ir jābūt, lai iedomātos, ka uz pasaules nevarētu būt vismaz 5 cilvēki, kas gatavo garšīgāk, nekā viņa?
3. Ja man prasītu, kas gatavo vislabāk, es vispār tādu top5 nevarētu izveidot. Tas jau pats par sevi ir muļķīgs jautājums. Tāpēc atbildi uz to uztvert tik ļoti nopietni nav vērts.
4. Līdz ar to tas "joks" (par ko taču ir skaidrs, ka tas nav nekāds joks, ko pasaka, lai visiem jautri... neviens tā nejoko par lietām, par kurām paši besās, tas bija uzbrauciens!) pie gala ar paziņām bija nevietā.
5. Un - jā, džeka atbilde bija vīrieša necienīga. Lai arī visa iepriekšminētā rezultātā katrs cilvēks varētu justies izbesīts, tomēr tādiem vārdiem atbildēt man nešķiet pareizi.
Bet tad atkal - kā jau viena meitene te norādīja - arī pati diskusijas autore izsakās ar neizmeklētiem izteicieniem, tā ka pieņemu, ka viņu vidū tāda leksika varētu būt arī norma.
22.11.2012 16:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par ''ej na*uj'' mans puisis drosi vien tiktu izrotats ar salatlapam.. Ta vnk nedrikst runat!

Es savam puisim visticamak neesmu top5.. tapec negrasos jautat :) Bet es vienmer izprasnaju, kas patika.. kas ne.. ko vins velas.. nu ta lai kaut kad naakotnee ieklutu vismaz top3 :D

Atceros.. draugs labs stastija par savu ex. Vina sevi uzskatija par labu pavari.. ari vinas bijusajam garsoja... bet ne vinam. Vins teica, ka nespeja ieest taas jociigaas produktu kombinacijas. Rezultataa.. vins tiesam skreja uz tuvuma esoso makiiti eest. Vins pat meginaja skaidrot, kas vinam garso... bet nekad neviens no tiem edieniem netika pagatavots..
22.11.2012 16:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
manas domas par so situaciju:
tavs virietis notikti ir zem 30 gadiem. kads 20gadnieks(teiktu, ka lidz 25), jo viedumu no sada puisa nevar gribet sagaidit. gudrs virietis ta nerikotos! lai ari vina draudzene gatavotu vissliktak un negarsigak, vins tomer pateiktu, ka ir the best. un pietam rupjibas jau runat tik isa laika - nu tas ir apbrinojami. es sarastu, ja cilveka ista daba atklatos pec gada, bet ne jau randinu perioda, kad cilvekiem parasti ir roza brilles, ir iemilesanas, taurini vedera! pateisiba visa problema8tada gadijuma, ja es nekludos ar vecumu) ir taja, ka puisis ir jauns, stulbs un nepieredzejis, un no berna dzentlmeni nevar gribet!
22.11.2012 16:16 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mani ari istniba nosokeja, ka te lielaka dala virieti aizstav, kurs atlaujas but rupjs pret sievieti! jus laikam esiet tadas sievietes, kas pret savejo apejas ka ar jelu olu, ka tik cabulitim labi, ka tik vinam garigais nav tads vai sitas. ja vins ko riebigu pasaka-neko, es tak pati biju vainiga! nu fuii...laikam baidieties zaudet to virieti, ka tik loti jaizdaba.
vienigais varu piekrist, ka pagale viena nedeg, bet tiesi saja situacija mani aizvainoja viriesa attieksme.
22.11.2012 16:25 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Marta, lielākā daļa vīrieti neaizstāv, bet gan norāda uz to, ka arī pati Frau nav rīkojusies pavisam pareizi.
22.11.2012 16:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Marta, piekritu! Bet diemzel ir arii viriesi pec 30, kas atlaujas lidzigi uzvesties..
22.11.2012 16:30 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
šajā diskusijā uz 1000% piekrītu zaptesburkai.
22.11.2012 16:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aizstav te dazas, citas norada. te ir visadi viedokli, un mani nokaitinaja tas, kuras aizstav(ai, cik viegli anonimam personam mani ietekmet:D)
22.11.2012 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 1963
Reģ: 31.01.2012
Man hesburgers laikam vienmēr būs garšīgāks par visu pārējo. Bet es nezinu, neesmu atradusi tādu ēdienu, kas man, nu, tiešām garšotu, pat neskatoties uz to, ka ēst man patīk. :)

Bet tas "ej nahuj". Ļoti skaisti.
22.11.2012 20:29 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
tas "ej nahuj" baigi izklausas pec mana bijushaa :D :D :D :D
22.11.2012 20:33 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Dikti nesmuki tā draugu priekšā,bet pati jau izprovocēji!
22.11.2012 20:44 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
karoch vinji viens otram atbilst dikti jauki :D
22.11.2012 20:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
labāk jau lai viņu abu daba atklājas tagad nekā pēc gada. lai gan mums ar draugu nebija kam atklāties. es zināju, ka viņš ir tāds, kāds ir, un tas nebija nekas slikts. nu tad mīļā mana gatavo viņam tādus ēdienus, kas viņam garšo. viņš jau nenopeļ tavu māku taisīt. bet tu kaut reizi esi pajautājusi, ko viņš vēlas vakariņās? mums tā gandrīz ir svēta lieta pārrunāt, ko ēdīsim. tev tikai šķiet, ka viņš leks aiz sajūsmas no biksēm laukā, bet īstenībā varbūt tur ir kāda ēdiena sastāvdaļa, kas viņam riebjas.
nākošreiz, kad uzdod tādus jautājumus, pēc tam neapkauno viņu un sevi draugu klātbūtnē. izdomā no sākuma, vai tā ir tava vaina vai viņa. vai tu vnk draņķīgi gatavo, vai kāds gatavo labāk par tevi (un tas nenozīmē, ka tu gatavo slikti) vai arī viņam negaršo kādi konkrēti ēdieni. nemeklē vainu viņā, bet skaties, ko tu dari nepareizi. var jau būt, ka viņš vēl vnk nav izaudzis līdz normālam ēdienam un viņš ēd tikai picas un burgerus. nu tas tā..
23.11.2012 08:49 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
mums gan viss vienkārši - katrs sev taisa ko grib, ja nepatīk kā otrs taisa :D man tā jau besī taisīt ēst :D bet kad dažreiz es saņemos es vnk NEGRIBU dzirdēt ka tas nav ja arī tur ir piededzis sūds uz pannas haha :D
23.11.2012 10:46 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.11.2012
Paklau Frau, ko Tu dari ar tādu "lohu", kurš Tevi nenovērtē? ...pat ja tā ir vakariņu gatavošana?!
Viņš vienkārši Tevi neciena un nenovērtē ja ir spējīgs draugu priekšā Tevi pasūtīt "na huj"
Šeit pat nav vērts par to diskutēt !
23.11.2012 11:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits