psc

 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Hey.
Istāstīšu savu sāpi...
Katru vakaru taisu savam mīļotajam vakariņas.
Ēst gatavošana ir mana sirdslieta, un zinu arī to, ka man sanāk pagatavot garšīgi.
Šovakar, joka pēc pēc pajautāju viņam, kāds ir viņa Top 5 ēst gatavošanā.
Es nebiju Top 5.
Sāpēja tas nereāli, jo arī dēļ viņa katru vakaru gatavoju.
Pie mums bija draugu pārīts ciemos.
Es izspļāvu joku savam draugam saistībā ar to Top 5... viņš man pateica "ej nahuj"
Esmu sagrauta.
Tas ir normāli?
Par mani neliekas ne zinis šobrīd, laikam aizgāja gulēt.
22.11.2012 01:54 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
zaptesburka
tomēr zolīds vīrietis būtu atbildējis savādāk

hmm..autore nav minējusi vecuma,bet man viņas draugs neizklausās vispār pēc vīrieša. Kur nu vēl zolīda. Un zolīdu sievieti es arī te neredzu.
Domāju,ka liela daļa pieaugušu cilvēku, šādus topus pat netaisa.
Ēdiena un otra pūļu novērtēšanu, var just. un nav pat topi jātaisa..:D
22.11.2012 09:06 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Lolita, es to par zolīdo vīrieti neteicu kā iebildumu Tavam komentāram, nebiju nemaz vēl to, kad rakstīju. Tevis teiktajam piekrītu.
22.11.2012 09:19 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Man abi jūs šķietat vienā maisā liekami :) Gan Tava attieksme, gan Tava drauga attieksme. Negribētu būt kopā ne ar Tevi, ne ar Tavu draugu :D
22.11.2012 09:19 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
zaptesburka - nē..es vienkārši iedomājos,ka tu saki "zolīds vīrietis tā neteiktu", bet reāli - eS te neredzu,ka kāds te vispār būtu vīrietis.:D Tā,ka piekrītu tev - \olīds vīrietis tā neteiktu. un zolīda sieviete neliktu taisīt top5:D
22.11.2012 09:21 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
esmu ar gatavošanu uz lielu JŪS. Taču šad tad kaut ko pagatvoju, ja ir laiks. Protams, ka cenšos. Citreiz sanāk ļooti garšīgi, citreiz mazāk..vai ārā metams.
Bet daudzu gadu draudzības laikā, mans mani mīlošais vīrietis nekad nav pateicis neko, kas mani sāpinātu.
Autores teksti un izteikumi, būtu jau sīkums, bet tā leksika..lai vai kāda..proti, es uzskatu, ka vari būt baigais rupju vārdu lietotājs, bet nu manā galvā nesaliekas tas, ka Tu varētu mīļotajam pateikt, ko riebīgāku par ruksīti..nu vai ļaunakajā gadījumā- cūka, bet tas jau liekas nu tik skaļi, ka kauns par sevi, bet lai pateiktu TIK rupji?!

top5 bija smieklīgi. Ja ko tādu jautā ( es to uztvertu kā joku), tad arī atbildi nevajadzētu uztvert kā ko nopietnu. Varbūt draugs iedomājās, ka jautā to top5, jo plāno viņu kaut kur aicinat, nu viņš arī nosauca.. :)
22.11.2012 09:23 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
jā,kopā 3 mēn un jau šādi vārdi nāk ārā. apsveicu!
tiešām galants vīrietis. Tu ar šādu iedomājies savu nākotni?
22.11.2012 09:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Joks tāds.
Draudzene ielēja vīnu uzkodu mērcītē, es viņam "tās būs tavas turpmākās vakariņas, un parādīju to bļodu"

Tas nav nekāds joks, mani tas arī aizvainotu. Protams, ej na** neteiktu, bet nu... Paklausoties apkārt kā tagad daudzi jaunieši runā, šķiet tagad tā normāli runāt ar visiem, diemžēl.
22.11.2012 09:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Bet par to TOP 5, man šķiet, ka vīrietim ir jāprotās - pat tad, ja neuzskata savu draudzeni par super pavāri, bet, ja viņa katru dienu gatavo - nu kādu labu vārdu jau var pateikt. Nezinu, varbūt man tikai tāda uztvere, bet teiksim, ja man vīrietis prasītu, kāds ir tavs seksīgo vīriešu TOP5, es taču nesāktu saukt Džordžu Klūniju, Džaredu Leto un vēl sazin ko - protams, ka tu, Mīļais! Doma tāda - nu nav jāsaka VISS, ko domā, var mazliet paspēlēt arī.
22.11.2012 09:29 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
fui cik rupji..tad jau ar līmenis cilvēku priekšā tā runāt,es man liekas pieceltos pateiktu "paldies" un aizietu no galda..man tas būtu taka pa muti iedots...
vispār bija minēts cik čalim,cik meitenei gadu?
22.11.2012 09:33 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Vispār sakarā ar šo tēm atcerējos vienu amizantu situāciju. Kad sākām dzīvot kopā ar draugu, (viņš gatavo biežāk par mani), šis man prasa,kādi esot mani mīļākie ēdieni. Kaut kā aizrunājāmies.
Saku,ka man ļoti garšo vista jebkādā veidā un,ka garšo mīceklis un lasis. Un,ka šodienas , viņa gatavotais sautējums, man arī ļoti garšoja. Un ziniet ko? man katru nedēļu bija jāēd sautējums. :D kādu dienu,kad es ņēmos pie plīts bija kas cits, et visas citas dienas - sautējums:D jau ienākot pēc darba virtuvē, skatos, mīļais,kaut ko gatavo..Protams, sautējums.
tajā brīdī es piegāju, samīļoju un teicu,ka varbūt pietiks ar to sautējumu? :D
22.11.2012 09:35 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu, es gan apvainotos, ja mans vīrietis nenosauktu mani savā top5. Labi, ir cilvēki, kas viņam gatavojuši visu mūžu,bērnibu..mamma, vecmamma.. nu tie ir 2, un kas ir pārējie 3? Bijušās? Nezinu, ja jau ir sieviete, kas šobrīd regulāri gatavo savam vīrietim, tad viņai arī būtu jābūt tajā top5.. ok vispār stulbs tops, bet nu ja jau, tad jau. Jo tā tak ir viņa tā brīža galvenā sieviete dzīvē, svarīgākais cilvēks vispār, un viņai ir jābūt 1. visos topos!! Jo, ja vīrietis ir iemīlējies, viņš savu sievieti cels debesīs un slavinās, pat ja gluži varbūt ideāla viņa nebūtu... bet viņam viņa IR ideāla!!!
Šajā gadījumā kaut kas nav īsti riktīgi. Nu, vismaz manā skatījumā ;-)
22.11.2012 09:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
nekad nejautā to, godīgu atbildi uz ko negribi vai neesi gatava dzirdēt. viena no laimes atslēgām.
ja tu viņam pēc ēst gatavošanas prasmēm esi 6. vietā, tad tikai tavos spēkos ir kaut ko mainīt.

par rupjību neko neteikšu - man ir pazīstams pārītis, kur šāds runas veids ir normāls un viņi nezina, ka var savāk. neko - dzīvo normāli.
22.11.2012 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ja jau tik traki, tad negatavo viņam, uztaisi tikai sev porciju,apsēdies un ēd,lai iet un meklē savu top5, maķīti, picu utt. Kur problēma? Ja sevi novērtē, tad,ko tādu nepieļautu.
22.11.2012 09:42 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
NĒ, tas nav normāli. pašu viņu nahuj!
22.11.2012 09:44 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ja jau tik traki, tad negatavo viņam, uztaisi tikai sev porciju,apsēdies un ēd,lai iet un meklē savu top5


vai varbūt tomēr pamēģināt iepriecināt savu vīrieti un pagatavot kaut ko tādu, kas viņam garšo? varbūt nopirkt foršu pavārgrāmatu un pamēģināt kaut ko jaunu? varbūt par kopā pagatavot kaut ko?

ja cilvēki grib saglabāt attiecības un tās uzlabot, tad, manuprāt, nederēs tāda attieksme "es ar tevi vairs nespēlēšos, jo tu man izdarīji to un to". tam jāpaliek bērnudārzā, vai trakākajā gadījumā pamatskolā
22.11.2012 09:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu es savam esmu pateikusi - ja tev kaut kas no manis gatavotā negaršo, saki uzreiz. Citādi, es domāšu, ka viss ir ok un to negaršīgo gatavošu atkal. Un es absolūti neapvainojos, ja viņš man palūdz vairāk netaisīt suši vai neizmantot jauno mafinu recepti. Man tiek dota iespēja gatavot garšīgāk. Nevis smaidītu man sejā, teiktu, cik viss ir pasakaini garšīgi, bet prātā domātu, kurā puķu podā lai to ēdamo noslēpj.

Man patīk anekdote: "Mājās, kur sieva slikti gatavo, suns vienmēr ir resnāks."
22.11.2012 09:47 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
un par to "ej nahuj"

godīgi - es nelietoju tādus vārdus, bet ja mani šādā veidā kacinātu un besītos par to, ka godīgi atbildēju uz jautājumu, bet es pateiktu tieši to pašu.

zinu, kā mana paziņa spēj ar šādu uzvedību izvest savu vīru, un kad viņš viņu pasūta, tad viņš ir sliktais. es viņai tā arī pasaku "tu esi stulba, es viņu saprotu".
22.11.2012 09:48 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Čikurita - 3 mēnešu attiecības un JAU vissvarīgākā sieviete dzīvē? maz ticams.
Un, meitenes, nav jau teikts,kāds īsyi bija jautājums:D
Ja viņa jautāja - "Sastādi TOP5, ar to,kuri cilvēki, tavuprāt, vislabāk gatavo?" un ja atbilde bija:"Mamma, tētis, kaimiņiene Toņa, Alfrēds un Ōme", tad varētu padomāt vai apvainoties, vai nē.
bet ja jautājums bija kaut kāds ar ko var atbildēt ar :"Mc donalds, Hesburgers, Pelmeņi, Kebabi , utt" , tad es domāju,ka tur nav pat par ko diskutēt.:D

Man draugs vakarā prasa - ko tu tagad gribētu?
Es saku - burgerīti!
Bet šis bija domājis pamīlēties..
nu neko :D par ko kurš domā:D
22.11.2012 09:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tu ar savu joku aizvainoji puisi draugu priekshaa, jo vinji tachu nezinaaja par juusu top5 kashkji, bet nu ej nahuj nav laba atbilde... bet ko taadu biji pelniijusi.... nakamreiz zinaasi - neaizvaino puisi draugu priekshaa... bet - ja man pateiktu - ej nahuj - es ar sho cilveku vairs netiktos.

labi, ka maneejais tikko celjojumaa, kuraa visu laiku eedaam restoraanos, pateica, ka ilgojas peec manis gatavota eediena :) zinu, ka vinjam patiik, kaa es gatavoju ;)

ja man pateiktu, ka es slikti gatavoju, es laikam vnk vairs negatavotu :D
22.11.2012 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Lolita, sasmējos par to sautējumu :D:D
22.11.2012 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits