Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dilemma

 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
Sveikas meitenes. Man baigā dilemma.Nesaprotu ko darīt. Biju iemīlējusies līdz ausīm,patiesībā,vēljoprojām, esmu. Sanāca tā kā sanāca un pavadīju nakti pie kāda puiša,kurš ir manas "ļubestības" meitenes brālis. /cerams,ka saprotami uzrakstīju :D / Kaut kāda patikšana jau ir,bet nu nav dzirkstelītes tā teikt. Bet to puisi kurš kopā ar mana sakara māsu gan aizmirst nespēju. Vienvārdsakot nezinu ko darīt,jo šis puisis ar kuru kopā pavadīju nakti vēlas ko vairāk,bet es laikam īsti nē.Un nesaprotu vai tāpēc,ka viņš man tikai patīk,vai tāpēc,ka mīlu viņa māsas draugu. Esmu pilnīgi apjukusi.

Starpcitu,ko darīt,lai varētu uzzināt vīrieša patiesās domas?Iedzēris gramstās,nerunā.Skaidrā negramstās,nerunā.Bet draugu kompānijā vispār nerunā :D esmu apjukusi patiešām.Gribētos uzaicināt puisi pastaigāties,parunāt.Bet viņš nav tāds tips.Un šaubos,ka piekristu kam tādam. :(
Un kā var noteikt kādēļ vīrietis cenšas pievērst manu uzmanību,koķetējot ar citām.viņš nesaprot,ka man tas liekas aizvainojoši,nepatīkami.bet tajā pašā laikā,viņš nepārtraukti cenšas man ar savām darbībām kaut ko pavēstīt.
Ak,kā man riebjas,kad čaļi ir kautrīgi :D
jūsu pieredze,padomi?> :)
21.11.2012 22:56 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Kārtējā diskusija, kurā gribas pajautāt - cik tev gadi? :)

Bet ja par tēmu, tad: 1)liec mieru tu tam "māsas džekam"; 2) ja negribi būt kopā ar to, ko pavadīji nakti, tad neesi; 3) džeks, kurš pālī gramstās, bet nerunā grib gramstīties un viss. Ja gribētu ko citu, tad sāktu ar runāšanu...

Un kas tev tur cenšas kaut ko pavēstīt ar savām darbībām? Varbūt viņš tām citām, ar kurām koķetē, mēģina pavēstīt to pašu? :D
21.11.2012 23:01 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Man pat negribas lasīt. Pirmos 2 teikumus izlasiju un iesāpējās galva. Brrrr
21.11.2012 23:07 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
man 19.jauna un stulba :D
Piedodiet,diezgan nesakarīgi uzrakstīju,iespējams tāpēc izklausās banāli,bet nav tik traki :D :)
21.11.2012 23:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ir, ir tik traki - toč neko nevar saprast :D Un 19 jau nemaz vairs nav tik maz, lai... eh, lai nu paliek! :D
Ok, mēģinām vēlreiz - ko īsti tu gribi no mums?
21.11.2012 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Tagad vēlreiz, lēnām un skaidri! :D
21.11.2012 23:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 26.07.2012
To,ka nevajag būt kopā ar čali ar kuru man nav nekā kopīga es saprotu :D
nezinu kā piespiest sevi aizmirst to otru..ķipa mīlestību./laikam jau to tā var nosaukt,jo ne jau vienu mēnesi tās simpātijas,bet 5 gadus :( /
..jo nepamet sajūta,ka varēju darīt savādāk,bet zemapziņā šķiet,ka pārgulēju ar to čali tikai tādēļ,lai ieriebtu otram,jo abi ir labi pazīstami. un kā gan savādāk. :D

es,laikam gribu saprast kā man rīkoties,lai izdarītu pareizo izvēli un vēlāk nenāktos nožēlot,ka piemēram neveidoju ko nopietnāku ar to puisi,kuru netīšām iepazinu,vai tieši pretēji,ja mums veidotos attiecības,es bieži satiktu savu mīlestību.ja viņu tā var nosaukt :D es nezinu.
jāsapurinās un jāsaprot beidzot ko gribu!!! :D
21.11.2012 23:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu pirmkārt, pašai tev tas neko neliecina, ka viņš tikai gramstās un nerunā ne skaidrā ne dzēris?varbūt viņš ir mēms un tu nemaz to nezināji?
es no tava pārējā rakstītā neko nesapratu. par to, lai noskaidrotu savas jūtas, lai paiet laiks. kaut gan, ja viņš tev ļoti ļoti patiktu, tev nebūtu jāuzdod šāds jautājums.
tās tavas ilggadīgās simpātijas pret to citu puisi - jūs esat ar viņu kopā vai kā?kāpēc tu viņu gribēji sāpināt? viņš tevi piekrāpa?varbūt vnk tam , ka jūs vairs netiekatie,s ir pavisam muļķigs iemesls, bet tagad tu savārīji baigās ziepes?bet varbū ttev vēl nav laiks domāt par puišiem
23.11.2012 09:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Iedzēris gramstās,nerunā.Skaidrā negramstās,nerunā.Bet draugu kompānijā vispār nerunā
plus vēl
kā var noteikt kādēļ vīrietis cenšas pievērst manu uzmanību,koķetējot ar citām
- nekādu Tavu uzmanību viņš negrib pievērst, viņš vienkārši dzērumā mēģina ievilkt gultā jebko, kas kustās! Vai, dieniņ, vai tad tiešām tajos 19 gados vēl tik naiva, ka iedomājies, ka - ja sadzēries džeks spiežas blakus, tad viņam kaut kādas jūtas? Vienkārši seksu gribas, vienalga, ar ko. Un, starp citu, ja viņam tajā laikā pašam ir draudzene, tad man grūti saprast, kāpēc Tu viņu - tādu, kas vazājas apkārt - sev gribi.
Pret to otru džeku labāk esi godīga, ja Tev pašai problēmas, tad tomēr pacenties neradīt tās citiem.
23.11.2012 09:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
(Un es negribēju izteikties nekādā veidā apvainojoši, - žēl, ka Tev tāda situācija, bet labāk būs, ja uz to skatīsies objektīvi, nevis caur rozā brillēm, un vēl nelolosi nez, kādas cerības uz kopīgo nākotni, kas balstās uz to vien, ka puisis, kad sadzēries, cenšas Tevi apgrābstīt).
23.11.2012 09:14 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nu come on, meitenes saņemās! ko darīsi turpmākajā dzīvē, ja pat tādas izvēles pati savā dzīvē nevari izdarīt?! no kurienes tas aitu bars nāk? :D kurā forumā ir sakarīgas meitenes, kuras necep katru dienu tēmas ar domu "esmu stulba, jo nevaru izvēlēties starp diviem tirliņiem"?
23.11.2012 09:25 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
aizņemts ir aizņemts un punkts. uz pasaules ir arī citi vīrieši.

ja dzērumā gramstās, tad tas neko nenozīmē. tikai to, ka viņš ir ar noslieci dzērumā gramstīties gar citām, kamēr pašam draudzene.
23.11.2012 09:28 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un te nu rodas - esmu stāvoklī. viņam ir draudzene. bet es viņam esmu vienaldzīga. ko darīt? esmu bez darb, mācos utt
26.11.2012 12:31 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Cik saprotu, tev patīk aizņemts puisis un tu pārgulēji ar tā puiša draudzenes brāli. Tavs iekāres objekts ir aizņemts. Aizmirsti!
Un kā var noteikt kādēļ vīrietis cenšas pievērst manu uzmanību,koķetējot ar citām.

Kā tu zini, ka viņš cenšas pievērst tavu uzmanību? Varbūt viņš vienkārši koķetē ar citām! :D
26.11.2012 13:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits