1. reizi bez sejas :D

 
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Pašai es sev nepatīku kā izskatos bez kosmētikas. Visādas pumpiņas, riņķi zem acīm, mazas acis :D
Tāpēc iedomājos, kā tad būtu, kad mans puisis mani ieraudzītu pirmo reizi bez kosmētikas. Mana šā brīža simpātija nu jau vairākus mēnešus ir mani redzējis tikai ar kosmētiku, tagad sāku domāt, ka izskatos taču stipri citādāk bez tās.
Jūsu puišiem bija vienalga? Nemaz nepamanīja atšķirību??
20.11.2012 21:03 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Manam vīrietim arī patīk,ka es bez kosmētikas. Viņam nepatik bucot mani,kad man kkas ir uz lupam vai kkads tonalais.
Lietoju bik tonalo vai kadu tonejoso un lupu spidumu,ja dodos kkur sabiedriba. Acis nav vajadzibas krasot,tā jau tumšas.

Man no skolas ir dažas meitenes,kuras kosmetiku nelietoja,staigaja dabiskas. Nu paskats nebija labs.Tomer gribejas,lai nopuderejas,jo sejas ada un kras vnk katastrofala bija. Cik zinu vinas tgd,joprojam nekrasojas un nekas nav izmainijies.
21.11.2012 22:03 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Kad iepazināmies es īpaši nekrāsojos - max skropstu tuša un lūpu spīdums/balzāms. Tā kā nekāds ārprāts nebija, kad ieraudzīja mani bez kosmētikas.
Tagad ikdienā diezgan reti krāsojos, uzklāju dienas krēmu, varbūt citreiz skropstu tušu un aidā..
Ja kādu dienu/vakaru pasēžu ilgāk pie spoguļa, tad puisis nāk ar laimīga šuneļa sejas izteiksmi manu meikapu izbojāt :D tā ir viņa lielā izprieca. Lūpu spīdumu noēst no manām lūpām un speciāli ar rokām pabraucīt pa seju :D Bet tas drīzāk, lai mani izprovocētu uz dusmām :D
21.11.2012 22:12 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Man no skolas ir dažas meitenes,kuras kosmetiku nelietoja,staigaja dabiskas. Nu paskats nebija labs.Tomer gribejas,lai nopuderejas,jo sejas ada un kras vnk katastrofala bija. Cik zinu vinas tgd,joprojam nekrasojas un nekas nav izmainijies.


Hei, nediskriminē dabiskumu. Ne jau pūderkrēms dara skaistu.
21.11.2012 22:16 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Es īstenībā arī vienā diskusijā biju nedaudz šokā par to, ka daudzas rakstīja, ka neuzkrāsojušās meitenes/sievietes ir neglītas un, ka obligāti jākrāsojās. Sajutos pat neērti, ka tik salīdzinoši reti lietoju kosmētiku. Bet, ja es tā jūtos labi, tad man uzspļaut citu viedokļiem, ka vienmēr jābūt uzkrāsotai un uz strīpas. Galvenais, lai man pašai patīk :) (Tai diskusijā nepiedalījos sava slinkuma dēļ, kā vienmēr, ielogošanās, komentāra uzdrukāšana. biežāk ienāku un palasu :) )
21.11.2012 22:29 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/mode/foto-kadus-brinumus-grims-dara-ar-sievietem.d?id=42845284&utm_source=oho.lv&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites#!/3249756/foto.delfi.lv bez un ar grimmu
21.11.2012 22:34 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Tur jau dazas ir nofotospotas riktigi
21.11.2012 23:27 |
 
Reitings 129
Reģ: 16.03.2012
Es nekaunos no savas dabiskās sejas un man šķiet liekulīgi mālēt sevi ciet.
21.11.2012 23:30 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tiešām tur ir ne tikai grimms,bet arī ļoti daudz fotošopa
21.11.2012 23:39 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009

Piemēram, šī bilde. Nedomāju, ka kāda izskatās katastrofāli bez make-up.


Ja man būtu labāka sejas āda(nerunāju par vienu sarkanu pleķīti vai pumpiņu par ko daudzas mēdz čīkstēt, bet tiešām ir problemātiska) , tad varētu ar neko nelikt. Skropstas un uzacis ir tumšas. Ikdienā lieku minerāl pūderi, tušu un lūpu balzāmu.
21.11.2012 23:56 |
 
Reitings 85
Reģ: 29.01.2009
nu jā.Galvenā problēma man ir sejas āda - riņķi zem acīm un pumpas! Tas arī rada to nepievilcīgo efektu
Bet diemžēl neapmierina arī acis. Vienkārši izskatos neizteiksmīga. Acis tākā susuram :D Uzacis var piekrāsot, tad izskatās daaaudz labāk :)

īstenībā man ir tā, ka tagad nevaru iedomāties sevi izejam no mājas bez tušas. manuprāt izskatos tad tiešām diezgan nu tā...
Laikam tiešām tā pamazām jāsāk pieradināt :D
22.11.2012 00:05 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Visi tādi dabiskuma aizstāvji, bet esmu pārliecināta, ka ja es izietu uz ielas bez kosmētikas, nekad neviens vīrietis vispār uz mani nepaskatītos. Sejas āda man ir kopumā visai vesela, pumpu nav, bet toties ir riņķi zem acīm, nedaudz nevienmērīgs sejas tonis, līdzīgi kā piemēram bobcat bildēs pēdējai meitenei, kura manuprāt, izskatās puslīdz labi tikai tāpēc, ka vispār skaista seja, bet ja viņa tāda man pretī ar sarkanu degunu uz ielas nāktu - nav īpaši kopts paskats. Ok, ne katastrofāli, taču vismaz man nepieņemami būtu tā iziet sabiedrībā. Un turpinot ne tikai par sejas ādu - vēl man ir neizteiksmīgas, gaišas uzacis, kas arī sejai nepiestāv, vispār viss tad saplūst kopā.
Es patiesībā pat aizskaroši uztveru komentārus par kaut kādu tur "mālēšanos" un "liekulību". Man ir draudzene, kura vispār neko nelieto un es to pat nepamanu. Vienkārši vienreiz ierunājāmies par kosmētiku, un viņa teica, ka tikai reizēm tušu un vaigu sārtumu. Tas arī viss, nekādu tonālo. No tādas meitenes dzirdēt kaut ko par to, cik stulbi ir nespēt iziet uz ielas ārā bez tonālā ir nudien muļķīgi un aizskaroši. Novērtējiet to, ka jums tik forša sejas āda. :)
22.11.2012 00:50 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man par laimi nav par tadam lietam jaiespringst! Man ir paveicies ar veseligu un tiru adu, un nav vajadzibas katru dienu uzlikt tonnu meikapa, lai beidzot liktos sev skaista! Un ari pa ielu var staigat bez neka uz sejas! :D Draugam patik gan ar, gan bez kosmetikas! Un atskiribu pamana, logiski! :D
22.11.2012 01:05 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
man nav vienmērīga sejas krāsa, ir vasarraibumi, bet kopumā āda ir ok. reizēm piere taukaināka.
es nezinu varbūt kāda paskatītos un saredzētu kaut kādas mikroskopiskas nepilnības. bet es neesmu zinātniece, nepētu savu ādas stāvokli nepārtraukti. man visi cilvēki, lai kāda tiem āda nebūtu liekas normāli bez kosmētikas. arī ar kosmētiku. vienīgi tie, kuriem ir problēmatiska āda, ja sasmērē tonālo, liekas nepareizi kaut kā. tāpat tak var cauri visu redzēt.
visp. liekas, ka kosmētika ir paredzēta pasākumiem, veselīgai ādai - sejas izskata tāds kā akcents. vai kad dejo uz skatuves, lai izteiksmīgāka seja. ikdienā tak visādas rūpes, es piem., mēdzu visu dienu žāvāties un man patīk lai ir ērti pie sejas pieskarties, lai nav kaut kāda sviesta sajūta pie rokām.
es vsp. esmu sajūtu cilvēks un ļoti jūtīgi uztveru mākslīgus kairinātājus.
22.11.2012 01:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits