Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par problēmu (vīrieši)

 
Reitings 663
Reģ: 28.12.2009
Nezinu,kurš būtu labākais risinājums un kas vispār notiek ar mani..Par visu pēc kārtas.
Satikos, sarakstījos ar vienu puisi. Viss kārtībā un viņš aizbrauca uz ārzemēm piepelnīties (zināju jau,ka tāds ir viņa darbs). Neskaitījāmies kā pāris,vienkārši forši pavadījām laiku, satikāmies un tā. Zināju jau,ka viņam tāds darbs, ka tad ir LV, tad ārzemēs un tā visu laiku. Arī šobrīd. Tagad viņš LV, bet zinu, ka pēc jaunā gada atkal dosies projām.
Tā kā nebijām nekāds pāris ar iepriekšējo puisi, iepazinos ar citu. Tiesa gan,viņš jaunāks par mani,bet tas nav nekāds šķērslis. Satikāmies,viss forši,ir kopīgas intereses, tēmas par ko runāties.Teiksim tā-ieskatījāmies viens otrā.
Neilgi pēc otra puiša iepazīšanas, atradu arī darbu. Sāku strādāt un paralēli ir vēl arī studijas. Protams, visu laiku arī satikos ar iepazīto.
BET tagad man ir uznācis kaut kāds besis, nezinu,varbūt nogurums no visa...jaunais puisis mani visur kur aicina,bet man vienkārši nekur negribas doties,vienkārši palikt mājās un atpūsties. Viņš saprotošs, bet cik tad ilgi tā?Esmu jau arī viņam vairākas reizes atteikusi. Pirmais puisis,kas atbraucis no ārzemēm,arī mani grib satikt,bet arī tur nākas atteikt,jo laika nav un nogurums ņem virsroku.

Tad nu es tā domāju,bet nevaru saprast - vai no tās slodzes,kas man šobrīd ir (skola, darbs), veidojas tā nevēlēšanās nekur iet, satikties? Sāku jau pat domāt,ka teikt tam puisim,ka nekādas attiecības nevēlos...esmu apjukusi!!! Vēl izrādās, ka puisis,kas strādā ārzemēs,ir manī ieskatījies,tad man vispār iekšā viss sagriezās par tādām ziņām,jo man nu tādas jūtas nav un viņš jau teica,ka redz,ka kaut kas nav kārtībā ar mani - kāda esmu šobrīd un kāda biju,ka ar viņu sarakstījos.

Jūtos vienkārši izsmelta!Negribas īsti vairs neko,bet no otras puses-vai šādu iemeslu dēļ būtu kaut ko pārtraukt!Citreiz pat negribas vairs pa telefonu runāt ar kādu no puišiem, ne ko citu!

Ieteikumi,ko man darīt,kā rīkoties! Varbūt kādai bijis līdzīgi!
17.11.2012 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Ja problēmas ar vīriešiem tad ar mani nebūtu problēmu, bet tas tik tā ja nazīc dalās :D :D :D
17.11.2012 16:45 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
lohs :D :D :D
17.11.2012 16:53 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Ak Dievs, es neko nesapratu :( Kas tur par lietu vispār :(

Kex, nazis ar mani dalīsies :D
17.11.2012 17:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
tiec no sākuma galā ar sevi, jo pēc rakstītā rodas priekštats, ka tava sirds īsti nav ne pie viena no šiem puišiem. Labāk mācies un veido pašlaik karjeru. Kā mana vecmamma teiktu "Ja kazai nav piena, tad nav un neko tur nenoslauksi".
17.11.2012 17:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Liekas ka darbs un skola tevi pārāk nomoca ka tev vairāk prasās pēc brīvā laika pavadīšanas mājās. Bet nu arī vajag tikt skaidrībā ar savām jūtam gan pret vienu gan pret otru puisi.
Atrodi laiku ko pavadīt vienai, sakopo domas, uzkrāj spēkus un tad nāks apskaidrība par visu pārējo :)
19.11.2012 02:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu esi nogurusi tādēļ, ka tev ir pārslodze. bet, tas, ka tu nearvienu no viņiem nekur nevēlies iet, tas nozīmē, ka tev ne pret vienu no viņiem vnk nav jūtu. kāpēc sevi mocīt. ja iemīlēsies, pati redzēsi, kā gribēsi skriet uz randiņiem un lekt gaisā.
20.11.2012 14:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits