Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīra "draudzene"

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Vīram ir draudzene, tiesa gan - krietni sen( seksa tur nav). Mēs vēl nebijām precējušies, viņi bija pazīstami. Bet tagad, kad viņai ir savas attiecības un bērns, mums arī 2 bērni un viss kārtībā, kāpēc jāsatiekas darba laikā? Vīra nostāja skaidra, bet tās sievietes nostāja nav saprotama - vai jums arī ir precēti draugi, ar ko darba laikā tešaties cauri visai pilsētai uz stundiņu padzert kafiju? Kāda jēga? Un ko darīt, ja es šo draudzību gribu pārtraukt viņiem - pačakarēt dāmai dzīvi, vai caur viņas vīrieti to kārtot?
16.11.2012 14:53 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
OMG.... Tiešām ir cilvēki, kas nāk un meklē diskusiju, lai iekomentētu, ko kādas draugs ir rakstījis kaut kādā portālā? Nē, nopietni? Cik ļoti cilvēkam nav savas dzīves, lai vispār ienāktu prātā doma tā darīt? Nu gan te dažām chanely ir kā skabarga acī :D
02.12.2012 23:13 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Daniela, manam draugam draugos ir 3000 meitenes, un katru dienu dāvaniņas uzliek vismaz desmit piecpadsmit ;) Tur nav vērts pat iedziļināties, tikai pasmaidīt :)
02.12.2012 23:15 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
sophie, ko tad tu te raksti un cepies ? Ej dzīvo savu interesanto dzīvi, ko tad tu te ? :D
02.12.2012 23:20 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
Tavs draugs jau pats 90 % tās meitenes ir saaicinājis draugos, jārēķinās, ka aicinot "cacveidīgas" meitenītes, jārēķinās, ka tādām patīk sūtīt dāvaniņas - lācīšus , sirsniņas... adventes vainagus :D
Nav man laikam tāda draudzene, vai paziņa, ko viņš nebūtu uzaicinājis :)
02.12.2012 23:24 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Daniela, es esmu pārliecināta, ka viņš ir saaicinājis visus 99% :)
Bet nu, jā, līdz ar to diemžēl jārēķinās ar tiem lāčīšiem uz profila :)
03.12.2012 11:55 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nuuu es nezinu vai brauktu uz otras pilsētas galu, ja tas man būtu TIKAI draugs ar kuru negribētu neko vairāk...

Manu draugu lokā arī ir vairāki puiši ar kuriem ir tādas atriecības, ka ja piem dzīvotu vai strādātu blakus, un pasauktu kafiju padzert, tad es to neuztvertu par neko vairāk un no manas puses arī tā būtu kafijošana ar parastu draugu... un jā man ir draugs un bērns... un man šādas situācijas nešķiet nenormālas galēji... tomēr, ja brauc uz otru pilsētas galu tad mna šķiet, ka kaut kas tur tīrs nav :)
03.12.2012 12:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2012
Ai, meitenes, es uz to visu skatos vēsi :) pareizi teicāt - ja būs gājējs, tāpat aizies. Lai gan arī es varu aiziet :D Nu labi - viņu izmest no dzīvokļa, jo tas ir mans :D
Bet vispār - paldies meitenēm, kas nenosodīja mani par to, ka neatbalstu tādu draudzību un saprata manas emocijas.
Te jau tāpat neko citu nevar darīt, ka - ja nepatīk, krīti gar zemi un daudzi kājas :)
Un tāpat es neatbalstu sievietes/vīrieša draudzību, jo neticu ka tāda eksistē, vismaz ne līmenī skriet uz otru pilsētas galu kafijot :)
05.12.2012 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits