Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīga! Nē, absolūta neizpratne!

 
Reitings 1
Reģ: 10.11.2012
Labvakar!

Mani īsie, aprautie teikumi neatspoguļo to, kā patiesībā jūtos (jūtos es patiešām slikti) un necentīšos jūs apgrūtināt ar savas bēdas izklāstu, bet uzdošu vienkāršu jautājumu. Ceru, ka tie dos, ja ne gluži atbildi, tad mājienus un vietu interpretācijām un tālākām garīgajām mokām, kāpēc viss notiek tā, kā tas notiek!

Vai jūs, meitenes, arī esat rīkojušās tā, ka pret puisi ar žestu, mīmikas, attieksmes un tuvošanās un sarunas uzsākšanas mēģinājumiem izrādat nepārprotamas spēcīgas simpātijas, savukārt, kad simpātijās atzīstas arī puisis, tad notēlojat nepieejamo dāmu?

Ar ko tas skaidrojams?

It kā stulbs un ne pa jokam nodrāzts jautājums, bet tik tiešām man ļoti svarīgs.
13.11.2012 22:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nevajag no sevis tēlot to, kas neesi. tas arī viss. tev vajag puisi tāpat kā jebkurai citai tādu, kurš tevi pieņems tādu, kādu esi. protams, vajag ievērot morāles normas, bet citi pāri arī tās neievērojot sākumā dzīvo pēc tam ilgi un laimīgi.
14.11.2012 14:10 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Nesapratu Tu esi puisis vai meitene?
Ja, puisis, tad varbūt tikai izlikās, ka ir kāda intrese.
Ja meitene, tad neko nesaprotu, kāpēc tā jādara, ta ir kā stratēģija vai kas? :)
14.11.2012 14:48 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jo sievietēm patīk, ja viņas medī, lai padzenas pakaļ. bet vispirms ir jāsakārdina mednieks, lai vispār viņš interesētos.
14.11.2012 15:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja puisis- tad meitenes ir dažādas. citas meitenes vnk tēlo jautrās un foršas, bet beigās nekas iekšā nav. vai arī vnk gribējusi tikai vīrieša uzmanību un neapzinājusies sekas. ja tā, tad pajautā viņai vnk skaidri un konkrēti-kas par lietu?kāpēc viss tā mainījies utt.
14.11.2012 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits