Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jēga uztraukties?

 
Reitings 3
Reģ: 02.11.2012
Man tādas dīvainas pārdomas... Kā bija meitenēm pirms studēšanas augstskolā - vai jomā, kuru mācījāties, kaut ko zinājāt? Vai visu iemācījāties tikai augstskolā un praksē? Es redzu skolēnus, kas mācās augstskolas vielu, bet tas viss izskatās tādā pat līmenī, kā vidusskolā - kaut ko zina, kaut ko nezina, pilda visi kopā... Vai tad augstskolā nevajadzētu visu izdarīt par 100%, saprast visu, ja jau grib nākotnē strādāt šajā profesijā? Es vienkārši jau tagad esmu stresā par to, ka nākamgad jāsāk studēt, bet zināšanu par manu jomu nav īpaši daudz un dziļu - varbūt vajag jau tagad sākt mācīties teoriju? :D
12.11.2012 18:13 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
vai jomā, kuru mācījāties, kaut ko zinājāt? Priekštats bija visai skaidrs, lai gan atceros sākumu, ļoti baidījos, jo zināju, ka neesmu izvēlējusies vieglāko profesiju.
Vai visu iemācījāties tikai augstskolā un praksē? Nekad visu nevar iemācīties skolās... praksē tikai un vienīgi praksē. Teorija ir un paliek teorija,manā profesijā tā ir nepieciešama, bet daudzām profesijām noteikti , ka var iztkt bez teorijas (vismaz aklas iekalšanas galvā), tas tāds programmas aizpildījums reizēm liekas.
Es ieteiktu neskriet laikam pa priekšu, kad sāksi studēt, tad arī mācīsies to ko māca augstskolā.
12.11.2012 18:21 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Es neko nezināju un šķiet, ka arī lielākā daļa citu grupasbiedru neko nezināja, bet ir daļa, kuri jau 2. reizi pirmajā kursā, tie zina vairāk, ir mazs pulciņš, kuri notiekti mājās no rīta līdz vakaram tikai par to vien interesējas, tā ir viņu aizraušanās.

Nav ko satraukties!
12.11.2012 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Neko nezināju. tagad zinu daaaudz vairāk. Tāpat VISU 100% nekad neiemācīsies nevienā jomā.
12.11.2012 18:51 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
DIO
ja nav noslēpums,kāda ir Tava profesija?
12.11.2012 18:54 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Etiķete,
nav noslēpums, Finanšu analītiķis, ekonomika. Šeit noteikti ir nepieciešama teorijas pamats un visai spēcīgs.
12.11.2012 19:12 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Gāju bez pamatiem. Vairums tādi. :D Tikai tie, kas palikuši uz otru gadu, tiem ir pamati kaut kādi jau. :D
12.11.2012 19:24 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Manuprāt, cilvēkam pēc vidusskolas ir jābūt kaut kādam virspusējam priekšstatam (lai kaut vai saprastu, vai grib mācīties tieši to jomu), tomēr priekšzināšanas nav obligātas. Tāpēc jau tā arī ir augstskola, ka tu tur iegūsti zināšanas, nevis atnāc paklausīties to, ko jau zini.

Es redzu skolēnus, kas mācās augstskolas vielu, bet tas viss izskatās tādā pat līmenī, kā vidusskolā - kaut ko zina, kaut ko nezina, pilda visi kopā... Vai tad augstskolā nevajadzētu visu izdarīt par 100%, saprast visu, ja jau grib nākotnē strādāt šajā profesijā?

Šī ir lieta, par kuru arī nedaudz uztraucos, bet pareizi jau te pateica -
Tāpat VISU 100% nekad neiemācīsies nevienā jomā.
Ir taču normāli nezināt, nebūtu normāli negribēt zināt. Normāli ir nezināt kaut ko no uzdotā, bet pēc tam noskaidrot pie pasniedzēja, kursabiedriem (kas tieši attīsta spēju komunicēt ar citiem), internetā, grāmatās utt.
12.11.2012 19:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits