Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā 'nestāv' problēma

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Kāda noteikti gardi pasmiesies, izlasot šo diskusiju, bet man, ja godīgi, jau asaras acīs. Cik nav lasītas šādas diskusijas, vienmēr kaut kā gar ausīm laižu. Tagad pati tādu rakstu.

Esam kopā jau divus mēnešus. Ne man, ne viņam tā nav pirmā reize ne seksā, ne attiecībās ne vispār kā citādi. Pirmās nedēļas pagāja mierīgi, bet tad jau man palika dīvaini - kāpēc viņš joprojām nemēģina mani 'dabūt gultā', pietam, ja pati atklāti uzprasos! Attiecības mums visu to laiku (un arī joprojām) bija kolosālas - mīļas, arī tuvas un intīmas, bet nekad nenonācām līdz seksam. Vienreiz pati visu uzsāku, iedevu prezervatīvu, viss ok, bet čalis laikam tā sastresojās, ka 'nesanāca'. Nu, labi, toriez to domu atmetu, abi pasmējāmies, viss forši. Varbūt vienkārši par ātru. Kad pēc tam vēl pēc laika sāku jautāt - kāpēc mēs vispār tik ilgi velkam garumā (jo iespēju ir daudz!), viņš atbildēja, ka nekad tik agri seksuālas attiecības neuzsāk, grib, lai abi to tiešām vēlas u.t.t. Apstiprināju, ka vēlos! Tad nu sekoja otrā reize. Un atkal nekā! Ikdienā viņu uzbudināt ir viegli ,bet, kā mēs esam soļa attālumā no seksa, viss vienkārši apstājas :/ Esam runājuši - kāpēc tā. Es uzskatu, ka tas varētu būt stress par to, ko es no viņa sagaidu, jo pāris dzīves jomās esmu 'pārāka' par viņu, tāpēc viņš nereti mēdz par to uztraukties. Viņš atkal pats vispār nesaprot, kas par lietu. Un jā, ir priekšpēles, ir attiecīgas situācijas, ir vēlme, ir .... viss!!!!

Es pat nezinu, kādu pieredzi/padomus vai vēl sazin ko no jums sagaidu, vienkārši gribējās padalīties bēdā. Vēl šodien aizdomājos - kā būtu, ja mums tiešām nesanāktu arī turpmāk. Saderība dzīvē perfekta, seksā - nekā. Vot man skumjais uznāca :(
11.11.2012 11:08 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
dīvainis. ja sex nav pēc 2/3 satikšanās reizēm nav jēga turpināt, manuprāt.
11.11.2012 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
es domāju dod puisim vairāk laika,lai viņš var sākt justies stabils,tad arī domāju,ka viss nokārtosies..protams ja vēlies ko turpināt,ja nē tad varbūt pasaki laikus nē! tā domāju es,bijusi līdzīga pieredze!:)
11.11.2012 20:48 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
iespējams, tas dēļ pārāk liela satraukuma, nopietni. Tas liecina tikai Tev par labu. Nepārmet viņam, jo tas izrādīsies ļoti sāpīgi, visticamāk viņš pārdzīvo daudz vairāk. Varbūt uzvedies tā, lai viņš Tevi iekaro, lai jūtas kā varonis. Ja nē, lai padzer vitamīnus - stress, liela slodze viņu nenomoka?
11.11.2012 20:54 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Sveiki :)
Man ar savu puisi ar tā bija,iekāre nenormālākā ,bet kā pie lietas jāķerās tā čušs...Es biju neizpratnē,kā arī viņš pats...Bet nu tagad viss ir uz urrā :D vnk apradīs ar tevi,pāries uztraukums,un ja reiz tev ir lielāka pieredze kā viņam ,tad nu protams ka tavam puisim šķiet ka salaidīs visu dēlī līdz ar to tā notiek :)lasot šo visu tava situācija atgādināja manu iepriekšējo ,bet mazliet vēl pagaidi un viss būs kārtībā :)
26.11.2012 13:47 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.01.2012
Es tāpat kā cutie, man līdzīgi ir bijis, bet tagad super viss.:) Varbūt viņam ir mazāka pieredze seksā nekā tev un tāpēc viņš sastresojas, ka neattaisnos tavas cerības, ka tev vilšanās būs un ar to sanāks, ka visu salaidīs dēlī, kas jau ir starp jums.:) Būs ok, ir jāpacieša, ja patīk, mīli, tad uzgaidīsi, kamēr lielāka uzticība parādīsies, tad uztraukums džekam pazudīs.;) Lai veicas!:)
26.11.2012 14:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Erekcija mēdz nospēlēt dažādus jokus. Reizēm pretēji tam ko vēlās prāts.
Bet to var pieradināt rīkoties pareizi.
Vīrietis nav robots kuram vienmēr jābūt gatavam uz seksu. Ja pēc neveiksmēm sāk pārdzīvot - būs vēl sliktāk. Labāk atslābināties un ļaut sievietei rīkoties. Ar sievietes presmīgām rokām viss būs kārtībā.
26.11.2012 16:54 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Viņš nav teicis, vai arī agrāk kas tāds bijis (iepriekšējās attiecībās)?
Ja pie vainas stress, tad pamēģini kaut kā atslābināt viņu. Mazliet iedzerat vīnu (bet tiešām tad mazliet), izmasē viņu... Nu un nevajag pasākumu tik ļoti virzīt uz "rezultātu", lai viņam nav tādas sajūtas, ka nez, ko tagad jādara, lai attaisnotu Tavas gaidas.
Varbūt Tu viņam nevis iedod prezervatīvu, bet pati uzvelc. Vispār ķimerēšanās ap prezervatīviem ir tāda lieta, kas mazliet novērš uzmanību.
26.11.2012 17:02 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.11.2012
Teikšu no pieredzes...arī man līdzīgi ir bijis.
Mana problēma bija tajā, ka nezināju, bija bail visu sačakarēt...ne to pateikšu, ne tā izdarīšu. Tad, protams, standarta problēmiņas...vai ir pietiekami garš, vai viss smaržo, kā tam jāsmaržo..utt. Pirmās reizes bija tādas problemātiskas, bet tagad...viss iet uz urrāā...spēj tik mainīt palagus un skriet dušā.

Gan jau tev arī viss izdosies. Veiksmi ;)
26.11.2012 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits