Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

angļu valodas privātskolotājs

 
Reitings 24
Reģ: 03.08.2012
Hey, hey, meitenes! :)
Zinu ir bijušas šādas diskusijas, bet maz ticams, ka kāda vēl tajās vecajās ielūkojās, tāpēc jautāšu te-
varbūt kāda var ieteikt labu angļu valodas privātskolotāju, lai sagatavotu centralizētajam vidusskolas eksāmenam?
09.11.2012 16:52 |
 
Reitings 24
Reģ: 03.08.2012
paceļu!
Tiešām nav neviena, kura varētu ieteikt?
10.11.2012 16:16 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
man vidusskolas laikā bija privātskolotājs,tikai es viņa vārdu vairs neatceros.Ja dzīvo Rīgā,pameklē taču gogglē,noteikti kaut ko var atrast.
10.11.2012 16:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sameklē iepriekšējo gadu eksāmenu variantus (adresi nezinu, bet vecajās diskusijās noteikti atradīsi), tad sameklē internetā visādas TOEFL, IELTS un citu eksāmenu sagatavošanās grāmatas (ar testu paraugiem), ir gan pdf grāmatu formā, gan online pildāmajā formā. Apskaties, kāda tipa jautājumi mūsu testam un tiem sakrīt, un pildi, pildi, pildi, pildi, pildi. Katru nedēļu - divus vai trīs. Nokārtosi eksāmenu ļoti labi. Ja satrenējas uz eksāmenu tehinku, jautājuma tipiem utt, tad var nokārtot krietni virs sava reālā līmeņa. Ir pat grāmatas/paraugi, ko var izmantot trenējoties runājamajai daļai.

Būs lētāk un labāk, nekā privātskolotājs. Privātskolotāju tev vajadzēs tikai runāšanas trenniņam.

Es tā vienreiz ļoti labi mēneša laikā sagatavojos vienam citam eksāmenam, tagad pati šokējos, ka man izdevās toreiz nokārtot to eksāmenu. Katru dienu pa trim stundām kafejnīcā pildīju, un vēl vakarā mājās. :)
10.11.2012 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!