Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tiesam stada?

 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
No diskusijas 'ka pieverst vina uzmanibu' man iekrita acis sis padoms:

varbūt tev ir pazīstami draugi, kas ir arī viņa draugi. vari NEUZKRĪTOŠI pieiet pie draugiem un nedaudz papļāpāt, kad viņš ir klāt. bet dari to tikai tad, ja tev tiešām ir ko teikt tiem cilvēkiem, nu vai vismaz izdomā, ko pateikt. un neskaties uz viņu, kad runā ar tiem draugiem, vari vienreiz paskatīties uz to puisi, bet tā kā uz vnk cilvēku. ja redzi, ka esi viņu ieinteresējusi, tad vari uzsmaidīt


Un lidz ar to radas jautajums, vai tada iestudeta spelesana, piemeram uzsmaidisana utt. , strada? Vai jums, meitenes, izdodas panakt velamo? Es nekad ko tadu neesmu praktizejusi, jo vienmer domaju, ja jau intereseju, tad pats saks pieverst uzmanibu, ta sakot, neizmetu redzamu esmu uz aka. Interese, vai tiesam sadas metodes strada? Varbut kads piemers no jusu pasu dzives? :)
08.11.2012 02:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man nesanāk, jo esmu sūdīga aktrise :D Nu tā, ka es nevaru tā "nedaudz" uzsmaidīt. Ja kāds man patīk, tad es kaut kā sevi nekontrolējot varbūt flirtēju..? Gan jau ir meitenes, kas māk speciāli tā darīt un uzvesties. Es nē :D
08.11.2012 02:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Es diez, vai varētu tādas mahinācijas taisīt. Laikam man pārāk tieša domāšana, un nesaprotu tādus sarežģījumus, kad izkaļ nez, kādus sīkus plānus, lai "neuzkrītoši" pievērstu uzmanību, un panāktu no apkārtējiem to, ko vēlies, viņiem pašiem nenojaušot par visu to plānu.
08.11.2012 08:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits