Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitinošas draudzenes

 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
Neuzdodu jautājumu, bet vnk gribējās kādam pasūdzēties.
Zinu, ka pati mēdzu būt kaitinoša, bet šodien ļoti uzvilkos. Šodien mana labākā draudzene mani tik ļoti nokaitināja. Pateica, ka viņai krīt uz nerviem kā es runāju un ka es viņai vsp besīju šodien ārā. Viņai viss riebjas, viņa varētu kādu nosist. Labi, saprotu, ka viņai varbūt slikts garastāvoklis, bet kāpēc tas viss jāizgāž uz mani!? Pateicu, ka tad lai neklausās manī.
Tagad izliekas, it kā nekas nebūtu noticis. Riebjas, kad viņa tā dara!
06.11.2012 18:31 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Es arī tā daru :D
06.11.2012 18:34 |
 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
Monro: Tu arī pēc strīda, kuru esi uzsākusi, izliecies, ka viss kārtībā? :D
06.11.2012 19:15 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
1) Tu taču arī tagad saki, ka tev besī ārā tā draudzene, tātad jūs abas kaitiniet vienu otru. Kur problēma?
2) Varbūt tu patiešām pateici kaut ko tādu, ko nevajadzēja teikt un tāpēc viņa, būdama sliktā noskaņojumā, noreaģēja asāk kā parasti.
3) Ir taču dažādi cilvēki - citi izliekas, ka viss kārtībā pēc strīda, citiem vajag vēl 3 dienas atjēgties utt. Kas tur neparasts?
06.11.2012 19:47 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es arī tā daru, un man tājā brīdi ir pilnīgi pie kājas.
06.11.2012 19:51 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mana draudzene man šodien pateica ļoti patiesus vārdus - draugs ir tas, kas saka taisnību, nevis to, ko mēs vēlamies dzirdēt. Man ir liels prieks, ja viņa mani salamā vai aizrāda. Labāk to dzirdu no draudzenes, nevis no apkārtējiem.
Varbūt tu tiešām mēdz uzvesties kaitinoši un draudzene vienkārši tev norādīja, lai tu padomā par savu uzvedību.
06.11.2012 19:52 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Viena pagale nedeg. Nekad!
Un ja tā ir tik tiešām draudzene, tu viņai pateiktu, ka tāda un tāda rīīcība vai vārdi Tevi sāpina.
06.11.2012 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Librai un Pievakarei varu teikt, ka ir tādi eksemplāri, kas vienkārši bez pamata uzbrauc virsū, vienkārši tāpēc, ka nav garīgā. Ok, manuprāt, ja vēl draudzene laba tā izdara, nu, ok, var viena otru pasūtīt un būs ok, bet tomēr.. Bet, ja tā kā mana viena paziņa. Neizguļas vai kas viņai tur par mēnešreizēm, bet bieži nāk uz skolu kaut kāda nepamierināta, un, kad kaut ko pasaka vai pajautā, tad tik pretīgi atbild, nu tādā "atšujies" tonī. Es parasti, lai kāds būtu garīgais, mēģinu atbildēt daudz maz pieklājīgi, tāpēc gribu atpakaļ to pašu. Vismaz gribēju.. Ir arī tā, ka viņai un viņas labākajai draudzenei raksturīgs nolikt vai uzbraukt, kad kaut ko kāds paākstās, vai pajokojas. Stulbi tā, ka ir, nu, tiešām labs garīgais, un neesmu jau večiņa, esmu vēl jauna meitene/sieviete un varu atļauties pamuļķoties, un, kad tev atpakaļ pasaka (it kā pa jokam, bet nopietnā balsī) - tu esi tizla (vai kaut ko tādu) - cilvēks, kas tev ir vienkārši paziņa un nekas vairāk, tad ir tā - wtf? Bet pēdējā laikā, ko es daru, pasaku tik pat nopietnā balsī ar smaidu sejā, ka viņa arī ir tizla un dzīvoju tālāk, pie sevis domājot : "Paldies Dievam šis ir pēdējais vidusskolas gads."
06.11.2012 20:02 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nū nezinu vai tas man patiktu, var jau pateikt daudz maigāk, neaizskarot vienai otru.
Es nekad tā neesmu darījusi un nedarīšu.
06.11.2012 20:05 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Librai un Pievakarei varu teikt, ka ir tādi eksemplāri, kas vienkārši bez pamata uzbrauc virsū, vienkārši tāpēc, ka nav garīgā.

Es zinu, es pati tāda reizēm esmu. :D (cenšos likvidēt šo iezīmi)
Bet konkrēti autores aprakstītajā gadījumā redzu to, ko jau iepriekš ierakstīju - viena otru kaitina, tāpēc nav iemesla apvainoties uz vienas vārdiem, ja jau pašai ir identiskas domas.

Par tavu situāciju - cilvēki ir dažādi un dažāds ir viņu saskarsmes stils.
Ir arī tā, ka viņai un viņas labākajai draudzenei raksturīgs nolikt vai uzbraukt, kad kaut ko kāds paākstās, vai pajokojas.

Tātad viņām saskan, neredzu problēmu. Man arī nebūtu pieņemamas tādas draudzīgas attiecības, kur viena otrai saka "tu esi lose" vai "ej dirst", vai izdomā kādas apvainojošas iesaukas, taču esmu redzējusi (tai pašā klasē), ka draudzenes viena otru pasūta, pēc piecām minūtēm pasmejas un draudzējas tālāk. Viņām šie vārdi, iespējams, nenozīmē tik daudz, viņas to uztver vairāk kā joku vai vēl kaut kā ne tik nopietni.

Ja uz tevi izliek slikto garastāvokli - tad tā arī pasaki, ka tev nepatīk, ka tevi nepamatoti sauc par tizlu. Vai arī neņem vērā, draudzēties taču neviens nespiež.
06.11.2012 20:11 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Stulbi tā, ka ir, nu, tiešām labs garīgais, un neesmu jau večiņa, esmu vēl jauna meitene/sieviete un varu atļauties pamuļķoties, un, kad tev atpakaļ pasaka (it kā pa jokam, bet nopietnā balsī) - tu esi tizla (vai kaut ko tādu) - cilvēks, kas tev ir vienkārši paziņa un nekas vairāk, tad ir tā - wtf?

Un starp citu - es savā vidusskolas laikā ĻOOOOOOTI bieži nodomāju kaut ko tādu kā "tu esi tizla" par citu ākstīšanos, kas man nereti likās vienkārši debila, vienkārši neteicu skaļi (bet atkal - cilvēku pieklājības līmenis un atklātība atšķiras, viņas vienkārši nenoklusē savas domas). Tāpat 100% kāds padomāja par mani vai manu draudzeni, kad mums bija jautri mūsu joku dēļ. Taču nejau visiem ir vienāda humora izjūta un ne visi saprot vienus un tos pašus jokus un muļķošanos.
06.11.2012 20:15 |
 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
Nu, es viapār sarunājos ar vienu citu meiteni un viņa bija tajā pašā telpā, dzirdēja mūsu sarunu un sāka man braukt virsū par manu runas stilu, kaut arī es runāju normāli, nelamājos...vsp nesapratu kāds sakars viņai man piesieties...
06.11.2012 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Pievakare, nav runa par kaut kādu tiešām debīlu ākstīšanos. Tieši tā reize bija, spēlējot volejbolu. Labs garīgais, biju pretējā komandā tai meitenei, smējāmies ar komandas biedru, reizēm tāpēc paspēlēt nevarējām, un tad man ne no kā pasaka, ka esmu tizla. Nezināju, ka smieties vairs nevar. :)

Karamele, tādi eksemplāri ir vienkārši jāpārdzīvo. Vai vienkārši jāatbild ar kaut ko tādu, kas aizvērs muti.

Pats labākais ir tas, ka, atbildot ar to pašu šādiem cilvēkiem, viņi gandrīz vai pus dienu nerunā un dusmīgi staigā. :)
07.11.2012 20:28 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Mana draudzene man šodien pateica ļoti patiesus vārdus - draugs ir tas, kas saka taisnību, nevis to, ko mēs vēlamies dzirdēt. Man ir liels prieks, ja viņa mani salamā vai aizrāda. Labāk to dzirdu no draudzenes, nevis no apkārtējiem.

Mhm, es savai pateicu, sāka raudāt.
07.11.2012 20:35 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Un reizēm tāda sajūta, ka mani vajag tikai tad, kad kaut kas ir noticis vai ir nepieciešamība pēc manis! Vot nekā nebija F**k you!
Šajā nedēļā vispār esmu kareivīgi nostājusies.
07.11.2012 20:38 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
mana arī tā var pateikt.. Ļoti nepatīk, ka tā saka.
07.11.2012 21:15 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
priecajies, ka Tev vismaz pateica - mana ''draudzene'' vispār bija iemācijos atslēgt dzirdi un uztveri kā es saku runāt - vienalga par ko par problēmā, lupatām , bērniem, mājam, citiem - pāris reizes kad es viņai uzdevu jautājumu un viņa neatbildeja tik nnominstinaja, ka īsti nevar iedomāties neko par so tēmu .

Tad vienā strīdā iebļāva man sejā un pateica - ka mana labakai zināšanai - viņa VISPĀR manī neklausoties, kad es atverot savu muti - jo es esot kaitioša, bezjēdzīga muldētaja.

nu vot un to viņa pateica pēc diviem gadiem :) būtu labāk uzreiz pateikusi,
07.11.2012 21:44 |
 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
cupcake2 o, jā, tieši mans variants. Ja pasaka to pašu pretī, tad visu dienu staigā apvainojusies un nerunā! :D
08.11.2012 14:38 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
viņa VISPĀR manī neklausoties, kad es atverot savu muti - jo es esot kaitioša, bezjēdzīga muldētaja


Forša draudzene! :D
08.11.2012 14:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tā nav īsti draudzene, kas tā rīkojas. varbūt, ja tā ir pirmā reize, tad viņa nesavaldījās un kkas nopietns noticis. bet, ja tā notiek bieži, es apsvērtu, vai man šī draudzība ir nepieciešama, ja es tik šausmīgi tam cilvēkam besīju
08.11.2012 14:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Forši, ja draugs sniedz adekvātu viedokli par situāciju. Ja tava draudzene ir jau ilgāku laiku, tad jau nāk apjausma vai vārdos "tu esi tizla" etc. slēpjas joks vai dzīves īstenība.
08.11.2012 14:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits