dīvaini

 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ar savu ilggadējo draugu esam šķīrušies jau vairāk kā 5 gadus... es biju šķiršanās iniciators un traki laikam sāpināju to čali, bijām kopā 5 gadus... viss OK, pēc viņa man bija cits puisis un tagad ir vēl cits... tā kā mums ir kopēji draugi ir sanācis saskrieties.. nu attiecības itkā labas, sasveicinamies un tā... visu šo laiku man viņš stāvēja gan FB gan DR.lv draugos, protams nekādi draugi neesam bet nu, kāpēc lai dzēstu laukā... tad nesen pamanīju, ka viņš man ir draugu draugos vairs nevis draugos...

Tā kā kādus 5 gadus mana klātbūtne viņa draugu sarakstā nebija viņam traucējusi ( un viņš man arī, lai gan 100 gadus nav man tur vajadzīgs, jo nav nekas runājam), tad tagad sapratu kāpēc tā... viņam uzradusies jauna draudzene ( par ko esmu totālā sajūsmā, jo man likās ka esmu tam čalim salauzusi sirdi tā, ka viņš sievietēm nemūžam vairs neticēs). Nu tad loģiski secinot jaunā draudzene droši vien likusi izdzēst...

Ko jūs par to domājat? Cik greizsirdīgas esat uz savu puišu bijušajām ( kurām totāli vienalga par savu bijušo) ? Esat savējiem ko tik muļķīgu likušas darīt un ja jā kāds no tā labums? Man tas likās tik smieklīgi muļķīgi, ka esmu samulsusi.. bet varbūt lielākai daļai te šķiet OK šādas prasības puišiem izvirzīt...
05.11.2012 17:27 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Man šī ir smaga tēma. Bija ilgstošas attiecības ar ļoti greizsirdīgu vīrieti, tas arī bija šķiršanās iemesls, bet jaukos mirkļus un labās īpašības nespēju aizmirst vēl tagad, nespēšu nekad.

Savu greizsirdību cenšos neizrādīt, zinu, kā nepamatota satraukšanās otru var nomākt, bet iekšēji tomēr satraucos, kas izņēmuma gadījumos liek izlekt tam visam arī uz āru... Jo mans vīrieties ir no tiem "aukstajiem", kurš nemāk man saprotamā, piemērotā veidā izrādīt, ka esmu vienīgā dievinātā. Es zinu, ka tā ir, bet viņš bieži aizmirst man likt tā justies, un jūtīgākās dienās tas aizķer (PMS? :D ). Bet normā esmu pietiekoši pašpārliecināta. :) Varbūt tā nedrošība reizēm parādās, jo zinu, cik iekārojams viņš sievietēm izskatās, zinu, ka ir, kas karas kaklā... Bet es saprotu lietas, nav dzīve nekāda pasaka, vīrieši vienmēr pamana citas. Es baudu tagadni, esmu superīga drauzene - tāda, lai pati sev patiktu attiecībās. Nekad jau nevar zināt, kas notiks. :)

Un mums visām reizēm iedzeļ neliela greizsirdībiņa, neizliksimies pārāk pašpārliecinātas jeb nebūsim muļķes! Veselīga greizsirdība atsevišķos gadījumos ir jauka parādība, tad tu vismaz neuztver savu otro pusīti kā uzticīgu kucēnu. ;)
05.11.2012 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Chiquitin, nu pareizi, tas jau svarīgākais :)


Man prieks, ka mans draugs nekad nav bijis draugos nemaz... Lieto tikai fb un tāpat ļoti maz. Likusi dzēst neesmu neko, bet ļoti nepatīk tās no pagātnes, kas acīmredzami liek par sevi manīt vairāk kā parastas paziņas/vienkārši draudzenes. :)
05.11.2012 18:14 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Bet,ja tu esi preceejusies ar vinju,bet albumaa vinjam veel bilde,kur apskaavies ar savu ex...??? Man bija taada situaacija,es pateicu,ka nepatiik,lai izdzeesh.
05.11.2012 18:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbuut vienkaarshi cilveeks patiirija savu draugu sarakstu? juus tur nekontakteejaties, kaapeec tu vinjam tur buutu vajadziiga?

es arii facebook, draugiem, ik pa laikam patiiru draugu sarakstu atstajot tos, ar kuriem kontakteejos un gribu kontakteeties arii turpmaak.
05.11.2012 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Jā, es palūdzu savam draugam, lai izdzēš no dr.lv bildes, kur redzama viņa bijusī. Tā arī pateicu, ka tur drīkst atrasties tikai viņa un manas bildes.
05.11.2012 18:30 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es jaunibas stulbima esmu savejam patirijusi soc. medijus pati :D
Vins nekad muza nevienu pec mana luguma nedzestu.

Bet tagad man pilnigi vienalga par vina bijusajam, lai tik skatas, cik mums labi iet :)
Esmu atkodusi dazas "stalkeres", kuras oshna manu profilu un izradijas, ka tas ir manu bijuso draugu ex- meitenes. Nu tiesam nesaprotu ko vina smanos profilos mekle. Mosh salidzina? :D
05.11.2012 18:40 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Esmu griezsirdīga. Nepatīk, ja tur ir kāda debīla persona.
05.11.2012 18:49 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Nekad neko tadu neesmu likusi darit. Neizjutu greizsirdibu.
Bet, ja mani izdzestu - who cares.., ja mani tas cilveks vispar vairs neinterese. :)
05.11.2012 18:50 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Nu, bet varbūt viņš nav tieši tevi izdzēsis, bet pats bija vispār izdzēsies no tiem draugiem. Tagad ir atpakaļ, bet saaicinājis tikai tuvākos draugus un paziņas.
Par to tu neesi padomājusi? Varbūt nevajag meklēt visur kaut kādas apslēptas lietas un sadomāties vairāk kā ir.
05.11.2012 18:52 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Varbūt , ja jau tik tiešām salauzi sirdi tā ka rehabilitācija nepieciešama, nu ir jauna dūdiņa, un izdzēsa Tevi reiz pa visam, lai lieki nerēgojies. Gan jau arī čaļiem uznāk kaut kādas mistiskas 'jaunas dzīves' sākšanas, kad jāatbrīvojas no visa pagājušā.
05.11.2012 18:55 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Šarlote
Mis Take

Var jau būt arī tāds varants, bet nu tā kā mums daudz kopēji draugi, un tik dzirdu baumas, kā jaunā draudzene zem tupeles palikusi utt... tad vienk. loģisks secinājums. Nezinu kā viņai ar pašvērtējumu , bet mana draudzene kura arī ar viņiem kontaktējās bieži, teica ka izskatās pēc tā, ka šī pateikusi, dzēs fiksi vecīt... :D :D :D Tāpat arī uz vasaras beigām ar draugiem pludmalē savācāmies futbolu spēlēt... es atbraucu vēlāk... šie tur itkā nostāk abi sēdēja, bet nesveicinājās, arī tad kad jau biju netālu pienākusi... nu tā dīvaini, jo līdz tam vienmēr sasveicinājāmies pārmijām dažas pieklājības frāzes...


Paldies par interesantajiem stāstiem.. laikam šāda reakcija pret bijušajām ir vairāk nenobriedušu, par sevi nepārliecinātu meiteņu untums...

Man personīgi ar mana tagadējā drauga bijušo draudzeni ir labas attiecības, varbūt tādēļ, ka pazinu viņu pirms iepazinu savu draugu, bet viņa ir forša meitene un nekad neiedomātos kaut ko likt dzēst vai ko tādu... lai gan esmu arī no greizsirdīgajām, bet protams ar mēru... :)
06.11.2012 13:45 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Queen

Nu varbūt arī tā.. bet dīvaini, ka pēc 5 gadiem uznāca atbrīvošanās vēlme, parasti, jau mēģina atbrīvoties uz reiz lai nerēgojas un vieglāk pārdzīvot.. - "tālāk no acīm tālāk no sirds" :)
06.11.2012 13:46 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es šobrīd domāju, ko darīt ar savu ilggadējo bijušo un visu viņa draugu loku! Negribas, lai rēgojās acīs, bet tajā pašā laikā izdzēst... Arī nevaru!
06.11.2012 13:49 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Mans ex nemaz nav man draugos:D Man nav ne jausmas ko viņš dara, ar ko tiekas. Reizēm pamanu viņa ģīmi,kad iebrienu drauga draugos..
Man tiešām vienalga kurš kuru atvienoja, kurš kuru pievienoja.:D
Es kaut kā māku norobežoties un vispār nedomāt par to. Pagātne ir pagātne un neeju un nevaktēju nevienu.
Ir vien čikse,ko savam draugam liku atvienot. Bet tikai tāpēc,ka viņa bija ex, un viņi at uz ielas nesveicinās. kāda jēga tādus turēt?
06.11.2012 13:54 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
a man besī ka drauga bijusī skatās mani un viņu ik pa laikam, bet 9 gadi jau pagājuši kopš viņa ir bijusī, tā kā, man besī, bet neko nesaku, lai jau skatās :D tāpat netiks viņai :D
08.11.2012 04:36 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tāpat arī uz vasaras beigām ar draugiem pludmalē savācāmies futbolu spēlēt... es atbraucu vēlāk... šie tur itkā nostāk abi sēdēja, bet nesveicinājās, arī tad kad jau biju netālu pienākusi... nu tā dīvaini, jo līdz tam vienmēr sasveicinājāmies pārmijām dažas pieklājības frāzes...

Bet vai Tu pati sveicināji un gāji pārmīt tās pieklājības frāzes? Tu tak nedomā, ka viņi tur abi sēdēja un viņa, tevi pamanot, uzreiz būtu jāskrien klāt un jāsveicinās? :D
08.11.2012 07:08 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jessica

nu jā gluži klāt arī negāju tieši viņiem, bet vienkāŗši pienākot pie bariņa, ar visiem sasveicinājos, visi tā kā atbildēja, bet šie vispār aizgriezušies un izlikās, ka tas neattiecas uz viņiem... bet nu jā negāju klāt.

Hahh... ceru, ak nesanāks būt šmigā kādreiz kādam no viņiem blakus, savādāk es zinu, ka nenoturēšios stulbi pajautāt :D :D :D
09.11.2012 14:34 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
A un skaidrojumam kāpēc man tik stulba interese par to tēmu...

man vienkāŗši ļoti nepatīk, ja kāds tur ļaunu prātu uz mani, un it īpaši, ja es kādam nepamatoti nepatīku. Cenšos vienmēr arī ar cilvēkiem kuriem gadījusies, kāda strīdus situācija vai kas tāds, draudzīgi izrunāties un novest visu līdz miera izlīgumam. zinu, ka stulbi un tā nekad nenotiek dzīvē, bet mēģinu vienmēr darīt tā lai man nav neviens ienaidnieks un neviens kuram es nepatiktu, un it īpaši mani aizskar ja zinu, ka kāds bez iemesla ir uzēdies :D
09.11.2012 14:44 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Man riebjas klausīties (lasīt), ka bijušās draudzenes sauc par stulbām, debīlām utt :) Tas gan nav forši.

Es neesmu nekad likusi dzēst ārā bijušās draudzenes, bet gan nepriecātos par regulāru saraksti. Ja tādas nav - lai jau viņas tur ir, sociālajos tīklos, jo viņš man ir blakus reālajā dzīvē :)
09.11.2012 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es nenodarbiju savu prātu ar šādām domām. Es nezinu vai manam draugam ir kkāda bijusī dr.lv draugu sarakstā vai nav. Viņš vispār tajā portālā ieiet ļoti reti.
Tie ir tādi sīkumi vispār. Protams, ja man šobrīd būtu kādi gadi 13, tad tā būtu liela traģēdija(tajā vecumā vispār no visādām muļķībām var traģēdiju uztaisīt), bet tagad...
Viens ir ja cilvēks pats to izlemj darīt. Man tas šķiet normāli.Pati es savu bijušo izdzēsu no visiem saviem draugu sarakstiem un pārējā uzreiz pēc šķiršanās, jo es tā daru - izdzēšu, izmetu visas lietas, iznīcinu visu, jo nav man tas vairs vajadzīgs.
Taču, likt otram kko dzēst...nu stulbi diezgan. Īpaši, ja nav nekādu kontaktu abu starpā, nenotiek kkādas sarakstīšanās katru dienu vai kas tamlīdzīgs.
09.11.2012 15:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!