Kāda ir tava labākā draudzene?

 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau! :)

Lasot diskusiju par dienasgrāmatām, atcerējos pagājušo sestdienu ar savu labāko draudzeni un kārtējo reizi nopriecājos, ka viņa man ir :)

Pastāstiet, kādas ir jūsu labākās draudzenes, ar kādām īpašībām/rīcību izpelnījušās šo statusu? Kur jūs iepazināties ar savu draudzeni, cik gadus jau draudzējaties un kāpēc tieši viņa ir pati foršākā? Kam kopā esat gājušas cauri?

Īsumā - rakstiet visu foršo par savām draudzenēm! Viņas ir pelnījušas, ka palielaties ar jūsu draudzību! :)
04.11.2012 23:11 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
Es savu labāko draudzeni pazīstu kkur 8ņus gadus. Mēs rakstura ziņā esam pilnīgi vienādas, tas, laikam, arī mūs visu šo laiku tur kopā. Viņa lieliski saprot mani un es viņu.
Žēl, ka viņa nav vīrietis. :D
04.11.2012 23:38 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Man viņas ir 3. Zinu viņas jau no pamatskolas laikiem. Viena ir topošā radošās kultūras pārstāve. Otra ir stingra, taisnīga, kā jau topošā juriste, trešā ir brīvdomātāja, brauc uz turieni, kur rāda acis. Pēdējā reizi mēs visas kopā bijām jūnija beigās, joprojām atceros to vakaru, kad pēc darba - vakarā skrēju, lai satiktu viņas, jo viena brauca prom nākamajā dienā. Nekas, mums vienmēr būs vasaras un skaistas atmiņas.
Es zinu, ka uz viņām var paļauties, kad ir bijušas problēmas, esmu 2 naktī rakstījusi caur skype pēc padoma. Ja vienai ir bijis smagi, esmu palīdzējusi cik vien ir bijis manos spēkos. Mēs nekad tā neesam strīdējušās, tā nopietni. Tas laikam tāpēc, ka nekad neesam nodevušas vienu otru, apmelojušas, protams, ir bijušas dusmas uz vienu otru, bet tas jau ir bijis īslaicīgi.
Mums katrai, kā jau studentēm, dzīvē nāk jaunas sejas, ar ko kontaktējamies, bet kaut kā tomēr mēs savā saspringtajā dzīvē spējam atrast mirkļus, lai satiktos, izsmietos, papļāpātu, sniegtu padomu vienu otrai, rīkot skype konferences, kura patlaban nav Latvijā.
04.11.2012 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Arī man labākā draudzene ir mans vīrietis. Neko labāku nevar vēlēties :)
04.11.2012 23:41 |
 
Reitings 181
Reģ: 02.11.2012
+ Pievakarei, lai ari ka negribetos piekrist.
Es par savu labako draudzeni nezinu, vai nu vinja man kljuvusi ka maasa, ar kuru var kashkjeties vai ka ilgi pazitams kolegje vai kaiminjiene, kura zina manu situaciju un varu uzticet savu maju, kad esmu prom, bet pati traka un jautra daudziba kaut kur pazudusi... Nezinu, kas par vainu, bet kaut kas nav lidz galam. :(
04.11.2012 23:41 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Atvainojos par kļūdām :/
04.11.2012 23:42 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Labākā draudzene izpelnījusies tādu statusu, jo arī varu teikt, ka esam uz viena viļņa. Viņa ir viens no cilvēkiem, kuru var saukt par savējo. Es viņai tāpat, tāpēc esam ļoti labas draudzenes. Protams, ir īpašības, kas dažreiz nepatīk, bet ikdienā nesatiekamies, tāpēc galīgi vienalga par tiem sīkumiem. Priecājos, ka man viņa ir. Visinteresantākais, ka citas ir bijušas blakus gadiem kā draudzenes un beigu beigās esam vairs tikai paziņas, bet ar šo vien pāris nedēļas vajadzēja, lai iepazītu un sadraudzētos. :) Ir arī lietas, kurām esam gājušas cauri un tādas, kas ir pārbaudījušas mūsu draudzību, bet viss ir kārtībā.
Pārējās man ir vienkārši draudzenes, kurām var šad un tad uzzvanīt, paballēties, bet lielākajai daļai (ja ne visām) līdz šim satiktajām ir tās riebīgās meiteņu īpašības :D , liekulība utt. jeb vienkārši viņas nav "manas", jo katram ir savi cilvēki un ar kuru katru nesanāk tā draudzība.
04.11.2012 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
nav tādas. :)
04.11.2012 23:46 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Mana labākā draudzene ir labākā. Te daudzām vajadzētu no viņas mācīties. Pati sev ir izveidojusi principā perfektu dzīvi, bet nekad ne ar pušplēstu vārdu nav nevienu nosodījusi. Dievinu ar viņu runāt - viņa nav no tam, kas zin tikai par manikīriem un matu krāsām runāt. Kaut gan bieži netiekamies, jūtu, ka viņa ir daudz labāks draugs par tam, ko satieku ikdienā, jo grūtos brīžos vienmēr varu rēķināties ar viņas atbalstu. Un viņa ir inteliģenta, vienmēr informēta par notiekošo pasaulē, tāpēc ar viņu nekad nav garlaicīgi.
04.11.2012 23:48 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man ir 5 draudzenes, par divām jūtos pārliecināta, ka mūsu draudzība stiepjas pāri robežām un pastāv neatkarīgi no tikšanās biežuma, tādēļ uzrakstīšu par tām, jo nekautrējos teikt -labākās vai -Tu esi mans draugs, un es Tevi mazliet mīlu!

Uzrakstīšu par tām 2. Esam pazīstamas kā ar vienu, tā ar otru 3 gadus ar mazu astīti - viena no kursiem, otra no vidusskolas.(Kaut gan šim jautājumam īsti jēgu neredzu- nav svarīgi, cik sen, bet cik labi otru pazīsti). Abas ir komunikablas, aktīvas, tādas ballītes. Tai pat laikā zinātkāras un nepārstāj sevi pilnveidot visdažādākajos veidos. Ar vienu no šīm draudzenēm esam kā uguns un ūdens, es mierīga, viņa galīgi dulla, tādēļ tā forši papildinam viena otru un ir interesanti. Kopā esam ceļojušas, ballējušās, smējušās, raudājušas ar šīm te gan ne, bet ar citām 2 draudzenēm gan, par ko varam veselīgi pasmieties. :) Ai, pilnīgi rakstu un pašai jāsmaida, foršas man draudzenes (l).
Pārējās trīs arī noteikti pelnījušas pieminēšanu- viena no vidusskolas, otra no interneta un trešā treniņbiedrene. Visas ļoti, ļoti dažādas, bet visas mīļas.

Šobrīd gan tādi laiki, kad vienu draudzeni neesmu satikusi jau 5 mēnešus, pārējās nedaudz vairāk kā 2, bet visas satikšu Ziemassvētkos, kā arī visas aizņemtas ar mācībām, tādēļ skype video tikšanās plānojam nedēļu uz priekšu, bet ,ļoti labi, ka ir twitter, fb, dr.lv un arī Cosmo ;) , varu sekot draudzenēm līdzi, un , kad satikšu svētkos, būšu lietas kursā par visu, kas nav paspēts izstāstīt virtuālajā. :)
04.11.2012 23:53 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
es pat nezinu vai man tāda ir. viena konkrēta jau nav.
1 ir no skolas laikiem, bet viņa vairs nedzīvo LV. pazīstu jau kādus OMG 15! gadus. esam vecas :D viņa ir jautra, aktīva un atceros skolas laikā visādas muļķības kopā darījām. :D vnm apsveicam viena otru svētkos, bet tagad vsp labi, ja 1x mēnesī sazinamies.
2. draudzene ir no koju laikiem. pazīstu jau 4. gadu! tiešām esam vecas :D dzīvojām kopā 1 istabiņā, dzērām, tusējām, gājām katru 3dienu uz Jelgavas krekliem :D kopā bastojām lekcijas un aprunājām visus kursā :D stāstījām viena otrai visu, kas uz sirds, par puišiem ģimeni, ļoti mīļš cilvēks man. tagad kad viņa dzīvo ar savu puisi un mēs dzīvojam 2 dažādos rajonos, un kopā vairs nemācamies, tad ar tiekamies labi ja 1x 2nedēļās. žēl gan :(
3. meitene, kuru zinu jau zinu 5 gadus, ir vnm tā, kas uzlabo garīgo, jo viņai nav puišu problēmas un viņa vnm ar smaidu sejā saka- tāpat dzīve sū..-alga sūdīga, laiks ar sūdīgs nu viss ir sūdīgi :D bet gan jau būs labi.
un māsas manas, ar kurām vnm sakasoties viss tiek aizmirsts pēc pāris h. arī rūpējas par mani. tā jau ir ģimene.
un vēl 1 meitene, ar kuru nesen iepazinos, kopā dzīvojam 1 dzīvoklī. īsti nepazīstu viņu, bet domāju būs ok :) sākam iet kopā uz visādiem pasākumiem, runāt par attiecībām un galu galā sēžam uz viena un tā paša poda :D
manā dzīvē meitenes īstenībā ir foršas.
04.11.2012 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
manai labākajai draudzenei šodien apritēja 10mēn un sāka staigāt.
05.11.2012 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 3063
Reģ: 09.10.2009
Pirms vidusskolas - 7 gadus bijām labākās draudzenes.. Kopš tā brīža(kad katra aizgājām savu ceļu) - neticu īstai draudzībai. Man ir puisis - mīļotais un labākā draudzene. Šim cilvēkam es varu uzticēt visu,visu.. Un piekrītu Pievakarei. Vidusskolā ir tādas un šitādas draudzenes, augstkolā - citas un darbā - atkal citas. Ne velti mans vectēvs ir teicis - patiesas draudzības nav, ir tikai cilvēki, kuriem abiem kopā būt ir izdevīgi. ;]
05.11.2012 00:04 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Sanācis daudz ir vilties, tāpēc labākās draudzenes man nav.. Bet nu, lai nesāktu savu bēdu stāstu, kuru atceroties vienmēr saskumstu, tad teikšu tā: nav neviena, kas sapratīs sievieti labāk kā otra sieviete. Ar vīriešiem veidojas tas racionālais kontakts, viņi nebaidīsies pateikt taisnību, bet sievietes savā starpā tomēr ir tik līdzīgas, pilnīgi atšķirīgas un tas tuvina.
Es ticu, ka kādreiz satikšu arī sev sirdsdraudzeni, kurai uzticēšos 100%, jo cilvēks taču nevar dzīvot viens visu laiku šauboties par citiem un citu uzticību. Gan būs dzīves situācija, kurā kāda no visām pasaules sievietēm pierādīs sevi kā labu draudzeni.
Bet pagaidām man labākās draudzenes funkcijas pilda draugs, bet es redzu, ka viņam tas ir grūti. Sievietei vajag kādu, ar ko parunāt arī tizlas lietas, ar ko paķiķināt kopā, parunāties par sieviešu lietām vai kaut vai apspriest vīriešus, vajag kam palūgt padomu, lai risinātu savas attiecību problēmas, kādu, ar ko kopā papinkšķēt un arī izsmieties no sirds. Bet mans puisis ir mans mīļotais, tā tomēr ir pavisam cita loma nekā labākā draudzene, tāpēc man pietrūkst to visu "sieviešu runu un darbu", jo neviens vīietis to tā īsti nekad nesapratīs.
05.11.2012 00:06 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Prieks par Idoitbetter attieksmi. :)
05.11.2012 00:08 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Tām,kuras neuzticas sievietēm,vajag meklēt gejus. Būs ar ko kopā čalot par vīriešiem un iepirkties :)
05.11.2012 00:11 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
man ir diezgan daudz draudzeņu, ar dažām diemžēl ir sanācis attālināties, ir gadījies, ka viņas samērā bieži "uzmet", nemaz neapjautājas kā man iet un es arī cenšos klāt nesieties, lai gan agrāk mums bija samērā ciešas attiecības. Taču ar dažām, lai arī ne tik bieži sanāk tikties, viņas vienmēr interesējas un satiekoties ir daudz kas runājams un darāms :)
Tā nu ir sanācis, ka nesen iepazinos ar vēl divām trakām :D un komunikablām meitenēm, mums ar viņām ir ļoti daudz kā kopīga un ir tiešām patīkami un jautri pavadīt kopā laiku, gan iedzert kafiju un aprunāties, gan kārtīgi izdejoties :))
05.11.2012 00:11 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Mana mamma ir mana labakaa draudzene:) vina ir neaizvietojama:)
05.11.2012 00:14 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
Man kkā ar tām labākajām draudzenēm nav veicies. Uzticos un esmu sirds cilvēks, bet pretīm nesaņemu neko. Tik norādes uz kļūdām un tekstu- pati vainīga, lai gan tajā brīdī visvairāk vajadzētu dzirdēt- tev viss būs labi.


tieši tā - un beigās es vel saņēmu divus spļāvienus sejā - no abām vienlaicīgi ( abas māsas) bet no katras par citu tēmu. Un ir pagajis laiks , esmu pārdzīvojusi pietiekoši un atskatījusies un sapratusi, ka esj ūtos labi arī bez tādam.

Joprojām redzot bildes vai tā kautkā, paliek skumji, ka tomēr bija labi brīži, bet atpakaļ negribu, jo tagad kad viss ir tā redzu ka ļoti daudz kas nemaz nebija patiess mūsu draudzībā un tīri uzspēlēts (no otras puses, ne no manas )
05.11.2012 00:18 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Man kkā ar tām labākajām draudzenēm nav veicies

Pēdējie divi vārdi ir atslēgas vārdi šajā teikumā. Es vispār esmu ļoti izvērtējusi, kas, manuprāt, ir īsta draudzība. Un nācu pie slēdziena, ka tā nav māšana ar galvu pie katra mana vārda. Tā ir došana NEGAIDOT neko pretī. Bet tas ir iespējams tikai ar īsto cilvēku. Nezinu, iespējams, es ļūdos, bet es savu draudzeni pazīstu varbūt ne tik sen, bet "līdz kaulam". Tāpat kā viņa mani. Mēs negaidam viena no oras nez ko, iespējams, tāpēc mūsu draudzība ir tik noturīga. Citi gan nedomā, ka esam labākās draudzenes, jo mums tās attiecības ir tik brīvas, bet gan es, gan viņa zin, ka ar to mēs tikai iegūstam. Nevienai no mums nepatīk pārāk lielas saistības.
05.11.2012 00:23 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Izlasot TheBest komentāru, uzreiz iedomājos šo:
05.11.2012 00:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits