Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dēla/ mātes attiecības..mans skata punkts

 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Šoreiz par attiecībām starp vīrieti un viņa vecākiem...
Varbūt kāda pārmetīs, ka tā nav mana darīšana, kāda sapratīs un ieteiks tik ļoti nesatraukties....esmu gatava uzklausīt jūsu viedokļus, meitenes (un zēni, protams,,, kuri te aizmaldījušies:) ). Kā ir ar jūsu draugiem/ vīriem/ brāļiem? Man TĀDS viens gadījies vai tomēr tā ir diezgan sastopama "parādība"(manā lokā gan nav, tāpēc nākas brīnīties....)

Lieta tāda...dzīvoju ar draugu, kuram ir 25+...un mani biedē viņa pārāk "tuvās" (ko es mēdzu saukt arī par bērnišķigām) attiecības ar mammu! Katru dienu ir zvani, katru dienu ir sarunas par vienu un to pašu(bet tas nav tik svarīgi), viņam ir vēlme izstāstīt savai Māmiņai visu līdz pēdējiem sīkumiem!Ja mamma kādu dienu nesazinās ar Viņu, draugam sākas "panika"(tas manā skatījumā), Viņš noteikti uzzvanīs, jo redziet, saprot, ka mamma gaida zvanu un ja tā nenotiks, tad -ak, Varenajai- noteikti būs iemesls apvainoties(un Viņai tiešām gadās uzmest lūpu par kādu ilgāku klusēšanu no dēla puses)!Saprotu, ka jāpriecājas par tik stiprām attiecībām starp ģimenes locekļiem, bet manuprāt tā jau ir galējība..sajūta, ka māte joprojām nevar atlaist savu sen pieaugušo dēlu, bet dēls - tik traki turas pie mātes krūts!
Piebildīšu- dzīvojam (es ar draugu un viņa vecāki) dažādās pilsētās, attiecības ar viņa māti man ir normālas, taču parasti sakomunicēt ar Viņu lieku reizi nav vēlmes!
01.11.2012 11:28 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
neviena viedokļa?
01.11.2012 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
puika vēl mātes bruņčos, padoms- tālāk no tāda, ir arī patstāvīgi vīrieši
01.11.2012 11:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka šīs ir pārlieku tuvas attiecības. Ja Tev netraucē, ok, bet, ja traucē, tad tas ir diezgan pamatīgs iemesls, lai jūsu attiecības neizdotos.
01.11.2012 11:41 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Jēziņ, nopietni?
Izklausās pēc kaut kāda mammas paipuisīša, bet nu kay, visi mēs esam dažādi.
Esi mēģinājusi ar viņu par šo tēmu runāt?
01.11.2012 11:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Sirsnīgām attiecībām nav ne vainas, regulārai sazvanīšanai arī nav ne vainas.

Problēmātiski un izskaužami ir visu sīkumu izstāstīšana, ja tas traucē Tavas ģimenes iekšējai dzīvei un "panikošana" un pakļaušanās šantāžai ar apvainošans, ja nepiezvana.

Ko Tu vari darīt - nezinu. Vienkārši darīt viņam zināmu savu nepatiku un likt izdarīt secinājumus pašam.

Vai tādēļ uzreiz jāskrien prom, kā vaboleens iesaka, diezvai. Problēmas ir jārisina, ne jāmūk no tām.
01.11.2012 11:43 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Tad jau neesmu vienīgā, kas tā domā....
Vakar ar Viņu par to runājām (precīzāk sakot- es runāju, viņš klausījās)....nevar neko pateikt, vienīgais pārmet, ka es viņu nesaprotu, ka viņiem tas tā iegājies utt. Vairākas reizes jau esmu izteikusies, bet protams nekas nemainās =/
Un man tas traucē...
01.11.2012 11:45 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Man jau ar šķiet, ka skriešana prom pie katras problēmas nebūt nav pareizais risinājums! Tad jau daudzām dzīves nepietiktu, lai atrastu kādu, kurš visā un pilnīgi apmierina!
01.11.2012 11:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ok, man arī tas liekas pārspīlēti.

Bet - kādā veidā tas tev traucē? Vai mamma jaucas jūsu attiecībās? No vienas puses, tak vienalga, lai zvana kaut vai 10x dienā, ja viņam tā gribas.. Tev tak nav jāsēž blakus un jāklausās vai viņš pļāpā ar draugu, kolēģi, mammu vai omi..
01.11.2012 11:47 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kā tieši Tevi tas traucē?
01.11.2012 11:48 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es labāk paciestu šādas attiecībaas nevis,ka ar māti ir ļoti sliktas.
01.11.2012 11:48 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Jā,es ar iesaku viņam par to pastāstīt un izrunāties, bet tikai tad,ja pieņem varbūtību,ka pēc šīs sarunas varētu izšķirties, vai kaut kas mainītos uz sliktāko pusi, jo zinot vīriešus, viņi ir mūžīgie bērni (daudzi), un sāpīgais temats ir mammas- viņas tak viņus lolo,mīl,rūpējas vai maz var būt lieliskāka sieviete?
Arī, protams, varat izrunāties un viņš ņems galvā tevis teikto un viss būs kārtībā. Es jau nezinu kāds Tev tas vīrieti, bet nu veiksmi :)
01.11.2012 11:50 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Viņš gadījumā nav vienīgais bērns ģimenē un māte tāda overprotective stila?
Domāju, ka viņš tik ļoti pieradis pie tāda komunikācijas stila jau no bērnības, ka viņam tas šķiet pilnīgi normāli un savādāk nemaz nevar iztēloties. Manējais savai mātei zvana arī tad, ja viņa kur izgājusi un viņš to nav zinājis (dzīvojam visi kopā) :D.
01.11.2012 11:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu, ja netiek izpausti, teiksim jūsu intīmā dzīve vai tavi noslēpumi, tad vēl nav tik traki, bet jā tā ir pārlieku liela tuvība ar vecākiem. man, savukārt, vecmamma domā, ka, ja nezvanu jau veselas 2 dienas, tad esmu iekritusi bezdibenī. un es tāpat turpinu nezvanīt, lai gan viņai, protams, 1 diena jau liekas mūžiba. nu neko es nepakļaujos šādām lietām. kad sagribu pati runāt, piezvanu. bet viņa ir tā, kas man zvanās nu teiksim diezgan bieži.
un, ja dzīvo kopā, tad ir traucējoši, ka kādam jāzvanās ir 10 reizes dienā, lai gan tik traki man nav. piemēram, jūs pat normāli nevarat filmu paskatīties kopā vai ar sexu nodarboties, kad viņa jau zvana. un, kas tad viņš skrien celt telefonu? ja es kko daru ar mīļoto cilvēku, kaut vai tā ir vnk tikai mīlināšanās, es vnk neceļu. nu nedrīkst tik ļoti vecāki ieiet jūsu privātajā telpā. galvenais arī, lai šīs sarunas nenorit tad, kad laiks ir jums. es teiksim ar visiem cilvēkiem ar kuri gribu pati runāt, vai kuri man zvana, runāju pa dienu vai braucot mājās pēc darba. nu ja nu ļoti kāds zvanās, paceļu. bet mūsu laiku es neziedoju ilgām telefonsarunām. var tācu atrast tām citu laiku
01.11.2012 11:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gan šaubos, ka tur kaut ko var mainīt, jo viņam tas liekas normāli un viņš nesaprot, kāpēc tu viņu nesaproti.

Vienīgais - tev pašai jāmainās un jāpieņem tas.

Nu man dažreiz traucē tas, ka manējais kādreiz prasa kaut ko mammai, piemēram, kā tas ēdiens pareizi jātaisa, lai gan es jau esmu to pašu pateikusi pirms tam, ko pēc tam māte pasaka atkal, tad man besī, ka uzskata, ka es nezinu, bet tas reti gadās.
01.11.2012 11:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
priori- tas taču ir drausmīgi :D tev viņu negribās pakārt vnk? :D
01.11.2012 11:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Sany - viņiem ir tādas dīvainas attiecības, sākumā besīja, šad tad ar uznāk vai pasmīkņāju. BET sapratu, ka tur neko nevaru ietekmēt, jo tā ir bijis no bērnības un viņam tā ir norma, kā mums, piemēram, norma ir savādāka. Nekā īpaši jau tas mūsu attiecības neietekmē un māte nejaucas. Pat drīzāk otrādi - ja gribam pakašķēties, cenšas samierināt.
01.11.2012 12:01 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Ir Viņam arī otrs brālis, bet tas vecāks būdams neļauj tik traki sevi kontrolēt, māk pateikt arī kādu vārdu pretī!Brālim ir ģimene, un kad viņiem piedzima bērniņš, vecmāmiņai tā protams bija lielākā laime, tāpēc brīvajos brīžos tika slēgts skype ar video, stundām varēja tupēt un mācīt vecākus kas un kā jādara, šitā un šitā nav pareizi utt!Tas laikam ir viens no argumentiem, kas man traucē un biedē -ir mums savas galvas uz pleciem un dzīvosim, tā kā gribam (un nav jāzvana katru dienu un jājautā, vai beidzot nopirkām to sasodīto mikroviļnu krāsni, jo-kad uzskatīsim par vajadzīgu, tad arī nopirksim), var dot padomus, bet nav jāgaida, ka noteikti darīsim tā kā mammīte gribēs!
Un protams mani kaitina doma, ka pieaudzis vīrietis var būt tik....bērnišķīgs!Nebūtu nekas pretī, ja viņš katru dienu zvanītu tētim...tās jau būtu nopietnas vīriešu attiecības:)

Protams saprotu, ka neko es tur nevarēšu mainīt...iespējams kādu laiku aizdomāsies pirms manā klātbūtnē zvanīs Viņai, bet ja viņam tā ir norma.....
01.11.2012 12:15 |
 
Reitings 349
Reģ: 28.04.2012
Bet nu paldies par viedokļiem...un ja kādai dzīvē gadīsies kas līdzīgs-atcerēsieties Puķuzirņa bēdu stāstu un zināsiet, ka neesat vienas :)
01.11.2012 12:16 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Ja tas tieši neietekmē jūsu abu attiecības, tad domāju, ka tā nav tava darīšana. Ja viņš mājās ir vīrietis, nevis memmītis, tad jau viss ir kārtībā. Viņiem tā ir pieņemts un viss. Labāk iekšā nejaucies, jo tad tu būsi ienaidnieks viņa mātes acīs, un sāksies strīdi ar vīrieti. Tas no pieredzes.
01.11.2012 12:18 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
man ar viens tāds gadījās, bet nebija tik traki. nu neko, lai jau pļāpā, bet nu beigās nekas labs nesanāca, jo viņš tīri labi iekārtojies vecāku ligzdiņā.
01.11.2012 12:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits