Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KĀ JŪS TO VARAT??? - Insanity

 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
Sveikas! :)

Teikšu kā ir, šī ir mana kārtējā reize, kad uzsāku sportot mājās.. Protams, šoreiz es nepadošos!! :D

Uzsāku Insanity programmu. Pirms brīža veicu pirmo treniņu, pati domāmju, ka man veicās diezgan briesmīgi. :D

Nevaru piepumpēties nevienu reizi, ļoti liels bezspēks visu laiku, nav spēka turpināt to visu! Es saprotu, ka tas ir tikai sākumā, jo es patiešām neesmu ilgāku laiku nodarbojusies ar nopietnu sportiņu (apmeklēju iepriekš aerobikas nodarbības), bet palasot rakstus, paskatoties video, katrs Insanity workouts ir tik pat grūts kā pats pirmais, pat vēl grūtāks!

Kā jums izdodas tie workouti? Tas viss ir tik šausmīgi brutāli! :D

Bet labi, nomest svaru gribu, slaidu ķermeni arī un esmu gatava strādāt, bet tagad sāku domāt vai Insanity ir īstā programma priekš manis, varbūt jāsāk meklēt citi šāda veida workout video?

Esmu gatava uzklausīt jūsu viedokļus par to, kā jūs cīnaties ar šo programu, kur rodas spēkus un enerģiju!!! :)
31.10.2012 12:49 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es domāju, ka Tev ir jāuzsāk no kaut kā ar mazāku slodzi, savādāk sanāk vien tāda sevis mocīšana, pirmkārt. Otrkārt, vari kaitēt pati sev!
31.10.2012 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Pirmās dienas bija grūtākas, ar katru dienu bija aiz vien vieglāk :) Tiesa arī sākumā nebija tā, ka nevaru kaut ko izpildīt varbūt vnk lēnāk vai tizlāk :D
31.10.2012 12:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 03.07.2012
heeeelooo girls?
31.10.2012 13:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Insanity ievadā skaidri un gaiši ir pateikts, ka tā ir programma, kas nav domāta visiem.

Es negribu Tev ierosināt mest pie malas, bet ļoti iespējams, ka tavs fiziskās sagatavotības līmenis nav piemērots programmai, un to pildot, Tu vairāk darīsi sev pāri, nekā uzlabosi sevi.

Ļoti iespējams, ka jāpameklē citi varianti.

Man bija grūti, jā - bet ne neizdarāmi. Ar katru reizi varēšana un izturēšana progresēja.

Skaties uz visu ar prātu, ne aklu apmātību zaudēt svaru un uzlabot izskatu
31.10.2012 14:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.04.2012
Ja tu neesi nodarbojusies ar sportu, tad sākt ar Insanity ir traki nepareizi. Tas ir grūts workouts un ja nav bijušas pietiekoši regulāras un intensīvas slodzes pirms tam, tad var pārmocīt ķermeni.
Pati esmu tagad piebeigusi mēnesi, bet otrs (grūtākais) ir priekšā. Es domāju, ka var labāk paņemt Jillian Michaels kādu no workoutiem, esmu dzirdējusi, ka viņi ir diezgan viegli un priekš iesācējiem labi, vēl youtube ir amanda russell: http://www.youtube.com/user/AmandaRussell
Manuprāt, lieliski priekš iesācējiem un ne tikai, jo tur ir gan kardio, gan atsevišķi spēka treniņi + padomi!
01.11.2012 17:20 |
 
Reitings 135
Reģ: 03.09.2012
Man,kā diezgan lielai iesācējai, vislabāk patīk Turbo Fire!!! Slodze ir diezgan liela,taču viss ir pilnīgi izturams un nav nekā pārāk sarežģīta :)
05.11.2012 23:46 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Es regulāri daru visu ko aktīvu, varu sevi ierindot pie sportiskajām. Pildīju Insanity vasarā, pirmais mēnesis bija ok. Bet, kad tiku līdz 2., man vēl kā reiz tajā nedēļa sakrita vēl papildus slodze katru otro dienu un tas viss kopā mani noveda pie pilnīga spēku izsīkuma, ķermenis sadumpojās, pēc tās nedēļas saslimu + visticamāk arī no tās visas pārslodzes kopā man joprojām ir viena problēma, kas traucē dzīvot, bet izskatās, ka jau uz atlabšanu virzos.
Mans rezumē - ja neko neesi īpaši darījusi, nemoci sevi ar Insanity! Man pašai pirmais mēnesis pat diezgan patika, īpaši tas recovery week video, neatceros, kā sauca., to citreiz tāpat uztaisu.
05.11.2012 23:55 |
 
Reitings 119
Reģ: 22.10.2012
piekrītu womankind - Insanity noteikti nav domāts visiem. manuprāt, arī tad, ja liekais svars ir vairāk par 5 kg, ne. fiziskajai sagatavotībai jābūt vismaz kaut kādā līmenī, savādāk nekas cits kā pārpūle, manuprā, nav gaidāma.
man šobrīd iet otrā nedēļa, esmu apmierināta gan ar Insanity kopumā, gan ar jau tagad redzamajiem rezultātiem, lai gan pa vidu pat sanāca neliels pārtraukums veselības problēmu dēļ. tūlīt arī ģērbšos un tieši vingrošu :)
06.11.2012 18:34 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Kad regulāri sportoju, šķita ļoti viegli un par īsu, tagad, kad 2 mēnešus neko vairāk par staigāšanu nebiju darījusi, pūtu un elsu.

Baby steps! Ar laiku aizies. ;)
06.11.2012 18:37 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es jau tava vieta tik ietu uz priekshu un nepadotos, censtos pec labakas pashapzinas. Nu un, ka nesanak, tici man pec 30 dienam pumpesies ka velns! Logiski, ka tagad tavs kermenis nav pieradis, bet velak adaptesies, muskuli klus stipraki un viss bus pa spekam :)

Protams, ir ari citas programmas:
Brazilian Butt
T90X
Beachbody ... Varbut kada no tam tev labak deres :)
06.11.2012 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 1950
Reģ: 31.01.2012
Man insanity kā bija grūts, tā arī palika. Vienīgi otrajā fit testā diezgan labāki rezultāti bija, bet tāpat. Pildīju vasarā, kad dzīvoju pie puiša, jo pildījām kopā. Bet darba dēļ man bieži bija problēmas ar kājām, pirmā mēneša beigas vispār nesanāca darīt, un tā arī beidzām. Atbraucu atpakaļ uz savu pilsētu, uz mājām, gribēju pildīt otro mēnesi. Ieslēdzu video, un jau pēc kādām 15-20min izslēdzu. Varētu gan jau izpildīt, ne visu pilnīgi, bet tā, nu, normāli, bet biju viena, un tas drīzāk slinkums sevi piepūlēt mani pieveica. Ar draugu kopā gan nebija tāda varianta, ka treniņa vidū vienkārši izslēdzu video. Tikai uz pēdējiem pildītajiem video bieži stresoju. Nogurums, nespēks, un tad dusmas un lamāšanās uz šona, ka viņš tik grūtu video sataisīja. :D
Tagad mans mērķis ir Brazil Butt Lift, tad Turbo Jam un vēlāk Turbo Fire. :) Jāsaņemas, un jāpamaina savi ēšanas paradumi, jo gribu presīti, un kā zināms, presīte veidojas virtuvē (vai kaut kā tā).
06.11.2012 19:01 |
 
Reitings 57
Reģ: 04.10.2012
Tieši kā raksta iepriekšējā komentētāja- man tikpat grūti arī bija pēc mēneša, piepumpēties normāli nevarēju ne sākumā, ne arī pēc mēneša, tad sapratu, ka nav priekš manis. Jā, un es pirms tam apmēram pusgadu tikpat kā nebiju sportojusi vispār. Es domāju, ka, lai būtu jēga, sākumā jābūt kaut kādai sportiskai sagatavotībai.
06.11.2012 19:17 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es nokačāju to Insanity, bet uzreiz sapratu, ka tas nav tas, ko es gribu.
Jo nu man nav mēŗkis ne nomest svaru, ne iegūt baigos muskuļus, man mēŗkis ir tvirtuma uzturēšana. Tāpēc tagad novilku Brazilian butt lift un Hip Hop Abs, miksēšu daļu no viniem un daļu no otriem video. Respektīvi, laika gaitā atlasīšu sev piemērotākos workoutus un tos arī pildīšu, arī ne katru dienu.
06.11.2012 19:21 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es nokačāju to Insanity, bet uzreiz sapratu, ka tas nav tas, ko es gribu.
Jo nu man nav mēŗkis ne nomest svaru, ne iegūt baigos muskuļus, man mēŗkis ir tvirtuma uzturēšana. Tāpēc tagad novilku Brazilian butt lift un Hip Hop Abs, miksēšu daļu no viniem un daļu no otriem video. Respektīvi, laika gaitā atlasīšu sev piemērotākos workoutus un tos arī pildīšu, arī ne katru dienu.
06.11.2012 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 1950
Reģ: 31.01.2012
BaCk, tu jau iesāki to hip hop abs? Man viņš galīgi nepatika. Brazil Butt Lift vēl ok tā dejošana, bet tajā hip hop abs, nu, nē. Visu it kā varēju izdarīt, nebija grūti, bet pārstāju, jo nepatika. Laikam arī vaina tā, ka tā tāda paveca treniņprogramma, vismaz man tā liekas.
Vispār līdz šim reti kurai esmu redzējusi baigi foršo figūru tajos video, varbūt pie vainas tie jocīgie sporta tērpi, un varbūt vecais tv nedaudz saspiests. Tas arī tā kā traucē. Gribu tādu treniņprogrammu, kur ir daudz sieviešu ar tiešām ideālām figūrām, un tad jau apņemšanās pa visiem caurumiem plūst laukā. :D
06.11.2012 19:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Parasti es čīkstu par to, cik draņķīgi es jūtos dzīvojot savā ķermenī. Bet atliek tikai palasīt visus šos baisos fitnesa programmu nosaukumus, lai es uzreiz justos gana labi un gana tvirti. :D
06.11.2012 19:37 |
 
Reitings 44
Reģ: 21.10.2012
ko jūs darāt ar kaimiņiem? t.i. ja es tā lēkātu kā jālēkā Insanity, mana apakšstāva kaimiņiene izsauktu policiju :D
08.11.2012 16:22 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Katebo - nu ja Tev tāda pabriesmīga tā kaimiņiene, tad varbūt aizej un izstāsti, ka lai neuztraucās par trokšņiem, ka katru dienu 40min palēkāsi.
Cilvēks vieglāk uztver, ja pārzin notiekošo.

Man ar apakšējiem kaimiņiem nebija problēmu, jo pat nezinu, kad viņi ir mājās, ja vispār ir - neesmu pat satikusi.
08.11.2012 16:50 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
cupcake2, es esmu pagaidām tikai 2 video mēģinājsui no Hip Hop Abs, bet tur uzsvars uz rokām un presi, kas man reāli nav vajadzīgs. šodien mēģināšu kādu no Brazilian butt lift(man tas treneris derdzās, bet nu mēģināšu kkā). :D Es iesācēja, pirmo nedēļu tikai daru visu šo. Un arī, ne katru dienu.

Ko daru ar kaimiņiem? Hmm, es neesmu droša, ka man vispaŗ ir kaimiņi :D
08.11.2012 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Varbuut kaada, kam ir Insanity, buutu tik laipna un vareetu man vinju atsuutiit?
08.11.2012 20:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits