Cilvēka personība

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveiki!
Šajā aukstajā vakarā labprāt palasītu kādus stāstus no jūsu personīgās pieredzes, kad cilvēks kaut ko savā personībā, raksturā ir izmainījis uz pozitīvo pusi, pilnveidojis sevi. Varbūt kāds ir izkļuvis no depresijas vai kaut kāda negatīva posma savā dzīvē, iznīdējis nevēlamo rakstura īpašību, kļuvis pašpārliecinātāks, mainījis attieksmi pret dzīvi? Kā jūs saņēmāties sākt kaut ko mainīt, kā tas notika?
28.10.2012 17:09 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pievakare, vai ari mes pievelkam tadus, kuri nav musu verti... un to apzinaaties vel briesmigaak...

Es domāju, ka tā arī ir. Cilvēks sevi noskaņo uz kaut ko un to tad arī pievelk. Piemēram, cilvēks, kurš ļauj sevi izmantot, pievelk tos, kuri šo iespēju noteikti izmantos. Tātad sanāk, ka ir jāmaina sevi, principā tas pats, ko saka adna20 - jābūt pilnvērtīgam bez otra cilvēka. Bet nu - tas, ka es saprotu šo atziņu, man nav palīdzējis vēl to realizēt. :D
28.10.2012 21:25 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Man darija pāri kamēr es nesapratu, cik daudz es pati daru pāri, un lietas mainījās.
Nē bet zinu, zinu, ir pasaulē daudz nelabu cilvēku.
Un tomēr sevi par sliktu nesauktu, tikai diezgan neapdomīga esmu, ar to arī nodarot lielu kaitējumu savām attiecībām
Vārdu sakot- viena pagale nedeg
28.10.2012 21:25 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Hellish, es Tev varu iedot pa ģīmi brīžos, kad man sāpes sasniedz agonijas līmeni. Tev atliks vien man piesieties, iespējams, es izlādēšos un arī man kļūs labāk! :D

Joks, protams, pamēģini izmest no acīm ārā.
28.10.2012 21:23 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Pievakare, vai ari mes pievelkam tadus, kuri nav musu verti... un to apzinaaties vel briesmigaak...
Man vajag kadu, kurs sapurina, reali iegaz man pa gimi un pasaka, pietiks mocities, bet ar to drosi vien ari nepietiktu, jo prats saka vienu, sirds galigi ko citu....
28.10.2012 21:20 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
hellish ♥, domā patīk? Daudziem ir tā, ka dara pāri, bet neapzināti. Nē, ne daudziem - uz katra stūra.
28.10.2012 21:19 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Pievakare kaļot plānus tu palaid garām vērtīgo laiku... protams es nedomāju tādas lietas kā bērni vai vecāki ( domas par viņiem ).
Arī man ir tāds niķis kā nepārtaukti plānot nākotni! Bet cenšos to nedarīt, jo viss kas ir nepieciešams izdzīvošanai mums ir! Kas ir vajadzīgs vēl - krutāka mšīna, skaistāka māja? vairāk naudas? Nevajag domāt par materiālām lietām... Man viss būs labi!! Tas ir viss kas jādomā par nākotni! :) Es esmu ( nevis būšu ) laimīga... un tā arī būs :)
28.10.2012 21:18 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Vnk izvelos nepareizos, vai dzive piespelee... drausmigi to apzinaaties...

Man arī tā visu laiku ir. :D Cik tomēr problēmas dažādiem cilvēkiem ir līdzīgas..

adna20, ļoti piekrītu tev daudzās lietās ko saki

Varu piekrist, ja ne gluži tas, ka visam piekrītu, tad labi izsakies gan. :)
28.10.2012 21:17 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Adna, bet ko darit, ja sap nenormali, bet negribu but bez vina.. es sito nesaprotu, ka iemacities saprast, ka nav vins manis verts... bet es nemaku, jo zinu, ka mil, bet kaut kas vina prataa nav ta, kaa vajag.. kapec vinam patik dariit paari...
28.10.2012 21:16 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
adna20, ļoti piekrītu tev daudzās lietās ko saki:)
28.10.2012 21:16 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
hellish ♥ katrs cilvēks ko mēs sastopam un ir kada nozīmīga daļa mūsu dzīvēs, es ticu, ka viņam ir tāpat svarīga loma tavā izaugsmē.. vienalga vai tā ir sāpīga... tā ir kā skola, kas tev ir jāiziet! :) sāp jā protam! man arī nav ideāla dzīve, bet es to pieņemu kā mācību stundu :)
28.10.2012 21:13 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Man ir jauns ieradums ejot uz darbu! Mana darba diena sākas ļoti agri! Un ejot caur parku vēl ir tumšs un esmu vioenīgā, kas iet pa to ceļu. Tad to brīdi izmantoju sarunai ar sevi. Es skaļi izsaku savas vēlmes, domas, sāpes... un ir tā, ka tiešām paliek vieglāk, pozitīvāk... nemāku izskaidrot bet runāšanās ar sevi tagad man ir neatņemama rīta sastāvdaļa. Izklausās smieklīgi? Jā sākumā man arī tā likās, bet tagad, es redzu rezultātus sevī.
28.10.2012 21:11 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Kad tu nekal plānus nākotnei un nedzīvo ar pārmetumiem/ cerībām par pagātni. Kad tu nevēlies atrasties citā vietā un laikā. Bet prast novērtēt to kas ir dotajā mirklī. Tas ir gŗūti, jā, bet ja to piekopj, tad ir fantastiskas sajūtas.

Jā, bet vai tad ir labi dzīvot bez plāniem nākotnei? Tas gan laikam no cilvēka atkarīgs, jo kas vienam der, tas otram neder, bet nekad neesmu sapratusi šo vārdu savienojumu - dzīvošana šodienai. Dzīvot šodienai, nedomājot par rītdienu? Vai tad tā nenotiek degradācija, jo sanāk, ka tu tikai izbaudi kaut kādus priekus, iespējas šajā mirklī, bet nenostādi sev mērķus, virzienu rītdienai?
Par pagātni piekrītu - stulbi dzīvot pagātnē.
28.10.2012 21:07 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Adna, taisniba no vienas puses, bet no otras, es censos visu darit, protams, dazreiz varetu patureet muti, bet tas nav iemesls, lai mani sapinatu ar lietaam, kuras vins zina, ka man sap vissvairaak... bet laikam, jau vins ir tads cilveeks...
Vnk izvelos nepareizos, vai dzive piespelee... drausmigi to apzinaaties...
28.10.2012 21:06 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
hellish ♥ sabradāts zini kāpēc? :) nav domāts kā pārmetums vai kā bet tīri ar labu nodomu tagad to saku..
Vaina ir tajā, ka mēs sagaidām no otra cilvēka par daudz, bet mēs taču zinām ,ka tas otrs arī ir tikai cilvēks ! Cilvēka dabā ir doma ka otrs atrisinās visas manas problēmas! Ja mēs pašas nebūsim laimīgas, tad kāpēc lai ar citu mēs būtu laimīgas??
28.10.2012 21:03 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Es jau laikam esmu vairākas reizes rakstījusi, ka nomainīju dzīvesvietu, atradu darbu, izšķīros no drauga. Vienkārši ar vienu domu - tā turpināt nedrīkst, es tādu dzīvi nevēlos, un es zinu, ka varu pati kontrolēt, kas ar mani notiek. Tā nu tagad viss notiek pēc mana prāta, dzīvoju mierā un esmu laimīga.
28.10.2012 21:02 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
ctn, tā arī ir. Vēl pēc gada tavā domāšanā vēl kaut kas mainīsies - tāda ir mūsu, cilvēku, būtība. Neapstadināms process, līdz ar to, absolūti normāls un dabisks...
28.10.2012 21:02 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
ctn- man ir personīgā pieredze. man ir problēmas ar veselību - tieši pa vienu līniju vai kā to lai nosauc. Analīzes lielākoties bija sliktas, bieži viesojos slimnīcā vai vismaz gāju pie ārstes un tur pilināja man sistēmas. Varbūt izklausās kaut kas traks, bet nu nav tā- un tomēr nākotnē var būt. Man ļoti jāpiedomā pie sava uztura.
BET es sev vienreiz pateicu- man viss ir kārtībā. Es esmu pilnīgi vesela un varu ēst visu ko gribu.
Un bija man traks viens mēnesis, kad bija gan daudz alko, gan visādi sū*i tika ēsti, bet analīzes, kā ārste pateica- labākās pa visu šo laiku.
Un es ticu, ka nostrādāja tieši domu spēks un pozitīvā attieksme. Jo citādi es to izskaidrot nevaru- nekāda loģiska pamatojuma tam nav.
28.10.2012 21:01 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Pirms vairākiem gadiem es biju ļoti nelaimīga un nevarēju saprast iemeslu. Man bija tik traki, ka gribēju taisīt pašnāvību, apmeklēju psihologu. Visam pa virsu izšķīros no puiša un draudzenes no manis novērsās. Radinieki mani mīlēja, bet nesaprata. Respektīvi, viss sagrozījās tā, lai es būtu viena ar sevi, meklētu atbildes dziļi sevī. Biju arī ļoti kautrīga, nepārliecināta par sevi, jutos nožēlojami, nezināju, kā lai veido sevu dzīvi. Es personiski sapratu, ka nav viss tik vienkārši, kā domāt pozitīvi, mainīt attieksmi. Ir jānirst dziļi, jāparāpo nedaudz, lai, izceļoties no bedres, tā dzīves novērtēšana ir dabiska, nevis uzspēlēta.
Jāiemīl sevi, jāsaprot, vai tu esi godīga pret sevi un vai tu cilvēkos izej ar masku un pēc tam ej mājās un, vīlusies sevī, ņem to nost, vai arī ar paceltu galvu rādi sevi tādu, kāda esi radīta būt. Jāatbrīvojas no bailēm netikt pieņemtam, no tā arī sākas visas problēmas. Cilvēki, kuri baidās dzīvot tā, kā patiesi vēlas, izveido savu dzīvi tā, kā it kā to gribētu redzēt citi (lai gan citiem ir vienagla, viņi domā par sevi), un tad nelaimīgi izgāž savas negācijas uz tiem, kuriem dzīve izdodas, vai arī paši sevi grauž ar depresīvismu. Es sapratu, ka es tik daudz ko daru, saku, izvēlos, domājot par to, kā tas varētu izskatīties no malas, ka aizmirsu, kas ir mana laime, mans prieks. Tik daudz cilvēku apstādina savus sapņus, tikai tāpēc, ka "neviens taču neko tādu nav darījis", vai "ko par mani padomās". :)
28.10.2012 21:00 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Otraa puse nav dzives jeega, bet rada vairaak briizus, kad vari teikt, ka esi laimiiga...
Un tad viss tiek sabradaats...
28.10.2012 20:59 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
ctn jā.
Un liela nozīme ir tam, cik ilgi tu veido šo attieksmi. Jo daudzi cilvēki sāk domāt tad, kad jau ir diagnoze, proti, par vēlu.
28.10.2012 20:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits