Cilvēka personība

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveiki!
Šajā aukstajā vakarā labprāt palasītu kādus stāstus no jūsu personīgās pieredzes, kad cilvēks kaut ko savā personībā, raksturā ir izmainījis uz pozitīvo pusi, pilnveidojis sevi. Varbūt kāds ir izkļuvis no depresijas vai kaut kāda negatīva posma savā dzīvē, iznīdējis nevēlamo rakstura īpašību, kļuvis pašpārliecinātāks, mainījis attieksmi pret dzīvi? Kā jūs saņēmāties sākt kaut ko mainīt, kā tas notika?
28.10.2012 17:09 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Hellish, nu tad klausies! Noņem tak vienreiz nost tās rozā brilles! Un beidz visu laiku sūdzēties cosmo, daudzas šeit tevi pazīst un tikai priecājas par tavām nelaimēm. Ej un izrunājies ar kādu sev tuvu cilvēku. Turklāt, tos visus mēnešus, ko bijāt šķirti, tiešām domā, ka viņš bija tāda dievgosniņa un tevi nekrāpa? Pilnīgākās muļķības! Kad palasu tavus tekstus šeit par tavu "lielisko", goda vārds, gribas tev noņemt tās rozā brilles! Vadies pēc savas intuīcijas, vai tiešām tā tev neko nesaka? :)
28.10.2012 21:27 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Un būtībā jau nevajag mainīties kāda dēļ, vajag mainīties pašam priekš sevis
28.10.2012 21:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un šī tēma var iet uz riņķi atkal un atkal, un atkal var sākt runāt par attieksmi-

+
Šīs tēmas problēma ir tāda, ka var daudz runāt par teoriju, taču praksē cilvēkam, kas ir sastapies ar grūtībām, ir grūti šo teoriju likt lietā.
28.10.2012 21:30 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Pievakare- kā jau nospriedām- reizēm jānotiek kaut kam īpašam, lai uzrastos spēks teoriju sākt likt lietā dzīvē :)
28.10.2012 21:32 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka ir cilvēki, kas par sevi aizmirst, jo pietiek citu pienākumu un aizrautības. Tā ir mana problēma.
28.10.2012 21:32 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Tas ir ļoti egoistiski pieprasīt lai kāds mainās.. jā es arī esmu to vēlējusies bet tā ir milzīga kļūda! Sākumā saproti kas esi tu pati. Tev jau arī taču nepatīk ka kāds cenšas pārveidot tevi pašu :)
28.10.2012 21:32 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Adna, atkarīgs no vārdu izvēles... pārveidot vai pilnveidot :) Ja pilnveidot - patīk!
28.10.2012 21:33 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
ctn tāda verdība kāda ir mūsdienās nekad nav pastāvējusi... pat ne "vēstures" grāmatās :D ( ievērojiet, ka ieliku vesturi pēdiņās! )
28.10.2012 21:34 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
ctn cilvēks pilnveidojas no savas vēmes! uzzināt ko jaunu vai pilnveidoties, vārdsakot, tu otram vari teikt vari virzīt uz to veidošanos bet ja pašam neūs intreses tad bīdīšana nesanāks! :)
28.10.2012 21:42 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Adna, jebkurš vēlas kļūt labāks cilvēks. Visās šī apzīmējuma izpratnēs. Ja attiecībās pastāv uzticība, kas neaprobežojas ar savas mēles nebāšanu svešu pretējā dzimuma pārstāvju mutēs, tad otra ieteikums ir kā sērkociņa novilkšana pa kastītes maliņu šai vēlmei.
28.10.2012 21:45 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
ir cilvēki, kuriem IR vienalga vai tur lai kas! Visi nav vienādi un citi šīs lietas uzskatīs par muļķībām. Un ja tu nekad nevari būt droša par sevi, tad kur nu vēl pār kadu citu..
28.10.2012 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Jāsaka, ka šī ir pēdējā laika vērtīgākā tēma. Izlasīju visus komentārus. Un ko varu piebilst??

Jā, kāds būsi pats, tāda arī būs pasaule ap tevi: ja būsi pozitīvs un atvērts, iespējas birs kā no pārpilnības raga. Vairāk dodiet un vairāk arī saņemsiet ne no tiem pašiem, bet no pilnīgi citiem cilvēkiem. Mazāk ietekmēties no žurnālos kultivētās "laimīgās dzīves" - nav viss tik skaisti, kā tur tiek pasniegts. :-) Un vairāk pārliecības par sevi - jūs esat lieliskas (-i) tikai tāpēc vien, ka esat! :-)
28.10.2012 21:49 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Adna, es varu būt droša par sevi. :) Un pofigisti kā suga mani nesaista. Nonākam pie šī paša zemapziņas piesaistes momenta... nav man gadījies satikt tādus,
kuriem IR vienalga vai tur lai kas!
28.10.2012 21:51 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
sen neko neesmu komentējusi! jo lielākā daļa šeit izveidotās diskusijas ir vienkārsi degradētas sabiedrības murgi! atvainojos par izteikumu! :)
Bet es gribu ticēt, ka katrā cilvekā ir domas par labāku dzīvi bez meliem! Par dzīvi, kas ir piepildīta ar mīlestību!
neesmu sektante! :D nepārprotiet mani :D baznīcām neticu! Tās ir manas domas!
28.10.2012 21:52 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Vjeta, jaa, vajag tas brilles nonemt, bet es nemaku, baigi stipri turaas :D
Es zinu, ka nekrapa, sorry, bet tiesam zinu.. ja arii 1% saka, ka moska krapa, tad tas ir apec, ka loti daudz dariju pari savam ex, kurs to pilnigi nav pelnijis... un neuzticoties pati sev un mazliet neuzticeejos arii vinam...

Bet nu ir man jamainaas, un vinam ja gribam kaut ko saglabaat... baac, tikai kaaa?
Bus viss labi, negribu zeloties, nav jega, un es nemaaku... es nespeju par shadam lietam atverties, cosmo jaa, jo, lai ari daudzas mani zina, tomer ir sava veida anonimitate pakunksteesanai :D
Tikko vinam prasiju, kapec nemakam sadzivot, vins teica, ka vins maak, es nemaku.. no vienas puses taisniba, es loti vinu salidzinu ar ex, kurs, tagad padomajot, ir lielisks cilveks.. un iespejams es lielisko iemainiju pret nozelojamu meergli, kuru es loti miilu :D

Ai man pie dirsas, dzive ir skaista ( nee, es neesmu palii) :D
28.10.2012 22:04 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Pasaule ir tāda,kādu mēs to veidojam apkārt. Ja pievlkam cilvēkus,kas mums dara tikai sliktu ir vērts padomāt vai nevajag kaut ko mainīt sevī un vai neesam kaut ko nogrēkojušies(karma),tāpat arī domu spēks,turklāt negatīvās domas daudz ātrāk sev piesaista notikumus nekā pozitīvās. Katrs cilvēks,ko satiekam,mums kaut ko iemāca. No mums ir atkarīgs vai slīkt dziļāk savās problēmās vai censties un cīnīties no tām izkļūt.
Runājot par mainīšanos, jā es esmu daudz ko piedzīvojusi un esmu daudz ko izmainījusi uz pozitīvo pusi. Ir šis tas pie kā man diemžēl vēl ir jāpiestrādā un tas pagaidām ir lielākais notikums,bet arī pārējie nav mazsvarīgi. Ir lietas mainījušās manā raksturā,dzīves uztverē,ambīcijās,vērtībās utt. Tas,protams,nav noticis pēkšņi,bet gan daudzu jo daudzu gadu garumā.
28.10.2012 22:07 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
hellish ♥ ko šis mūdzis atkal izdarīja? :D uzmet man privāti ja gribi ;)
28.10.2012 22:08 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Arī man dzīvē ( tagad, kad uzrakstu, rodas sajūta, ka man jau būtu tāds mūžs aizvadīts.. ;D) šobrīd ir krahs. Bet es esmu sākusi augšupceļu. Es biju briesmīgs nervu kamols, negatīvisma iemiesojums un čīkstule pēc ļoti nepatīkama un ļoti skumja notikuma, bet katram tam ir jāiziet cauri, lai sāktu apzināties, ka tā nevajag. Man augšupceļš so manis pašas radītās bedres tikai tikko sācies, sācies ar to, ka es ar prātu apzinos to, ka pati esmu savu nelaimju cēlonis, kad es tikšu pāri sev un pavisam izkāpšu no tā posma, kurā es gribu, lai mani žēlo, tad viss sanāks vēl straujāk un labāk. Tikai man manām domām ir jāpiekārto emocijas, tas nav ātrs process- tagad ņemšu un mainīšos. Tas ir darbs ar sevi, un katrs sev pats ir sarežģītākā persona, kāda zināma, tāpēc man iet lēnu.. Līdz šim esmu iemācījusies no vienīgās taisnības pāriet uz daudzām taisnībām un mācāt paskatīties uz pilnīgi visu (!) no dažādiem viedokļiem, pat no tiem, kuri lielākai daļai sabiedrības nav izprotami. Tas ir daudz, jo ir vieglāk pieņemt nepatīkamas lietas.
Man šķiet, ka tieši tas, ka mēs apzinamies, ka neesam laimīgi, ir tā atslēga uz to, lai mēs tādi kļūtu. Nepalīdz neviens padoms ej un celies un ej un dari un būs labi, līdz kamēr mūsu smadzenes un emocijas nav pašas līdz tam nonākušas. Katrs pats aug sevī un savās domās, pēc tā es arī vados. Katrs pats ir savas laimes kalējs, kā tajā senajā teicienā. Tas pierādās! Ir tikai līdz tam jānonāk, tur neder ne pāraudzināšana, ne labi ne slikti ieteikumi, tikai laiks un pašizaugsme.
28.10.2012 22:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
cumshot - to putru manā galvā tu arī varētu sakārtot? :D man nekādas motivācijas grāmatas vai filmas līdz šim nav palīdzējušas
28.10.2012 22:17 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pievakare- kā jau nospriedām- reizēm jānotiek kaut kam īpašam, lai uzrastos spēks teoriju sākt likt lietā dzīvē

Manuprāt, man tas kaut kas īpašais jau ir noticis nto reizi un dzīve tikai visu laiku piespēlē vienu un to pašu ideju, emocijas, pārdzīvojumus, tikai, protams, nedaudz citādākā noformējumā. Tāpēc arī ir tāds pārdomu laiks..

Prieks, ka arī citiem šī diskusija izrādījās vērtīga. :)
28.10.2012 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits