Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kautrīgums - atņems man visu!

 
Reitings 1
Reģ: 26.10.2012
Laikam jau sāku krist izmisumā, jo šķiet ka drīz izejas vairs nebūs no manas situācijas.
Tātad, man ir superīgs vīrietis, vispār vislabākais kāds vien var būt! Mans īstais...Bet tagad radusies situācija, ka man šķiet, ka drīz aizies no manis, jo es - man kautrīgums gultā- būs viņam apnicis!
Nesaprotu kapēc, bet gultā, kad jādarbojas, esmu ļoti kautrīga.Itkā nav man baigie kompleksi par sevi un savu augumu, bet...netieku pāri savam kautrīgumam... Un tā kā esmu kautrīga, viņam mīlēšanās ar mani sāk šķist garlaicīga un neinteresanta, jo viņš saka, ka zin visu scenāriju kas un kā mums notiks...zudusi interese, pēdējās dienās ar vien vairāk!
Kā arī apnicis viņam, ka priekšspēles vairumā reizes uzsāk viņš!
Viņš grib no manis just lielāku iekāri visā procesā just! Iekāre man ir, un milzīga vēlpietam, galvā norisinās tādas idejas un fantāzijas, bet...kad jāķeras pie to īstenošanas, es vnk apstājos kā pret mietu, jo...kautrējos!
Ja spētu īstenot savas seksuālās fantāzijas, gultā vispār būtu mežone :)
Vēl nesen mīlējāmies katru dienu, katru otro dienu...tagad tas notiek, labi ja, reizi nedēļā, citreiz pat reizi divās nedēļās!
Ko lai es daru? Kā lai tieku pāri savam kautrīgumam? Tiešām ļoti to vēlos, jo šo vīrieti negribu pazaudēt! Un kur nu vēl šāda iemesla dēļ..
Bet lieta arī tāda, ka viņš man ir ļoti spītīgs un ietiepīgs :)
Pēdējā laikā rodas sajūta, ka šis apsīkums mūsu seksuālajās attiecībās būs iemesls kādēļ viņš aizies no manis! Kaut gan mīl viņš mani, ļoti mīl (arī to izrāda un es to tiešām jūtu), saka man, ka bez manis vairs nevar dzīvot un šķirties negrib, bet...negribot arī seksuālās attiecībās kā 70.gadīgam pārītim..Un mīlēties tikai pa svētkiem :D
Kā arī orālais sekss..neesmu to nekad vēl mēģinājusi tādēļ no tā baidos, jo nezinu kā īsti jārīkojas..bet zinu, ka mans mīļotais grib to saņemt no manis..es arī to girbu..gribu to vienreiz pamēģināt un aplaimot manu vīrieti! Bet...kautrīgums atkal stājas ceļā un + vēl bailes no nezināmā
Šis kauns, un mana nevarēšana sāk jau arī mani kaitināt, un dzen izmisumā :`(
Kā lai rīkojos, varbūt kādai ir kāda laba ideja, pieredze?!
Jo pārējais viss mums ir kārtībā attiecībās, pat ļoti kārtībā..Gan man, gan viņam viss apmierina un neskaitot šo problēmu, kopā jūtamies labi :*
SOS
26.10.2012 12:01 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Iedzer glazi vina un ar seksu nadarbojaties tumsa. Tad bus vieglak atbrivoties, jo bus apzina, ka vins tevi neredz. :D
26.10.2012 12:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
paargeerbies un iejuuties kaadaa lomaa kaa teaatrii. noteelo to sievieti, kura esi savaas fantaazijaas. un jaa, glaaze viina (ne pudele) drosmei.
26.10.2012 12:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es domāju, ka pie tāda kautrīguma glāze vīna nederēs, vajadzēs vairākas, bet nu visu pudeli arī nevajag dzert. ;)

Kā arī kautrīgums rodas no neuzticēšanās vai nespējas atbrīvoties - izdomā, kas tev par kompleksiem, ja tev kauns vai nepatīk savs ķermenis, tad tas nenozīmē, ka tāpat domā vīrietis. Pati raksti, ka attiecības jums super, tevi tavs vīrietis mīl tādu kāda esi atslābsti un beidzot pati sev notici, ka esi viņam vislabāka un atbrīvojies.
26.10.2012 12:12 |
 
Reitings 419
Reģ: 29.01.2009
bet ar tām glāzēm vīna beigās būs, ka draugs teiks - "jā, sanāk, ka tu vari ar mani mīlēties tikai tad, kad esi dzērusi?" :D
26.10.2012 12:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, nedaudz iedzerat, un pasaki, lai viņš tevi palīdz iedrošināt, nu teiksim pirmajās reizēs, pavirza tevi, kā pats vēlētos
26.10.2012 12:20 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Vispār visu cieņu vīrietim, ka viņš par to ar Tevi runā, nevis aiziet vienkārši pa kreisi meklēt to, kas viņam pietrūkst.
Kā piepildīt savas fantāzijas? Vienkārši jāsaņemās un jādara. Kā tagad moderni saka-jāiziet no savas komforta zonas. Pirmā reize nebūs viegla, bet pēc tam būs vienkārši un pašsaprotami.
26.10.2012 12:24 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Paturi galvā domas, ka tas ir ''normāli un visi to dara'' un, ka ''sliktāk kā tagad nebūs''. Nopietni, padomā vai tev ir ko zaudēt?

Domāju, pat ja tu mēģināsi un kaut kas neizdosies, viņš to novērtēs vairāk kā nemēģināšanu. Pamācīs un ar laiku abi būsiet tikai priecīgi, ka uzdrošinājāties.

Par alkoholu - var,pavisam nedaudz, lai atbrīvotos, bet ne piedzertos. Iesaku vēl pirms tam ieiet dušā, uzvilkt skaistu veļu un vispār sajusties skaistai - noteikti palīdzēs.
26.10.2012 12:30 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
kā,kā? viss tāpat ir skaidrs-jādara kaut ko lietas labā un viss. Ja jau negribi pazaudēt,tad ir jo īpaši ir jādara...
ieteikumu sarakstīsim mēs te daudz,bet kautrīgums jāparvar Tev pašai tik un tā...
26.10.2012 12:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kāds kautrīgums, ja mīli savu vīrieti? Un viņš Tevi? Ja tiešām tā ir, tad nudien nav par ko kautrēties! Iesaku to mēģināt uztvert ar devu humora un "darīt, lai ir par ko pasmieties kopā". Es šādi esmu tik daudz ko izeksperimentējis :D Uiiii ..
Ja nekaunies no sava ķermeņa un sava vīrieša, tad problēma ir tikai psiholoģiskajā barjerā .. kā jau te raksta - pārkāp to! Jo visi tā dara .. iestāsti sev to :D Tur nav par ko kautrēties un kaunēties :D

Jā, un mīļotais vienmēr novērtēs Tavu centību, kaut arī nesanāks ideāli pirmajā reizē! Tomēr, ja nedarīsi neko, tad gan būs ziepe ..

Veiksmes :D
26.10.2012 12:35 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Tas ir izdarāms vienā mirklī, viss ir tavā galvā. Pamēģini atcerēties kādu lietu, par kuru ilgi kautrējies, bet beigās sevī to pārvarēji - katram ir bijis kaut kas līdzīgs. Un kā tev tas izdevās? Pareizi, tam pietika ar vienu vienīgu mirkli. Kaut kas iesita galvā(ne jau obligāti alkohols) un vēlāk jau pati brīnies, kāpēc agrāk tā nesānāca - nav tik traki taču.
26.10.2012 12:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
+ 1.komentaram.

pietam, ja tiesam vins ir tavs istais, tad nepametis tevi seksa del, bet gan dairs visu,lai tas uzlabotos utt.
26.10.2012 13:36 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
man ir līdzīga problēma ......
26.10.2012 13:53 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Laine- Man bija līdzīgi kad uzsāku seksuālo dzīvi. Pirmais puisis, pirmās attiecības, pirmā kopdzīve.. ai, ai, biju kautrīga kā mazs zvēriņš. Arī pēc laika puisis sāka aizrādīt, ka vajadzētu kaut ko pamainīt, nevis tikai tumsā zem segas un gulēt kā balķim un gaidīt tikai visu no otra.. Ārprāts, tagad šo atceroties pārņem lielāks kauns. :D
Bija grūti sev pārkāpt paŗi, bet puisi zaudēt ar nevēlējos un sapratu, ka zaudēt neko nevaru, tieši otrādi, zaudēt varu, ja nemēģināšu neko darīt.
Nu, lūk, pateicu puisim ka centīšos pārvarēt savu kautrīgumu un lai novērtē mani ar atzīmi (var izklausīties jokaini, bet tas pat iederējās kā sava veida spēle) Pirmo reizi protams pārs glāzes vīna, skaistāka veļiņa-sapratu, ka skaista veļa liek man justies iekārojamāk un drošāk. Izvēlējpos apgaismoju kādā jūtos ēerti un fonā iesākumā paskatījāmies kādu erotisko filmu. Un tā ar laiku, dažu nedēļu laikā man pašai tas viss tik ļoti iepatikās, visas tās rotaļas, veļa, garās zeķes, iešana kopā dušā, pamodīnāt viņu no rīta uz vienu fikso.. :P Vakarā atrādīt jaunās nopirktās bikšeles un.. un tā tas viss aizgāja.
Tagad man ir vairāk kauns, ka no paša sākuma kaut ko bremzēju, bet tas jau bija sen un prieks, ka tas vairs nav jāatceras. :D Veiksmi.
26.10.2012 13:55 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
ļoti iedvesmoja modell komentārs, sobriid jutos kā tu, sākuma stadijā
bet meitenes, man ir jautājums, vai oralais ir drosi veselības ziņā un kā lai es zinu, kā to pareizi veikt? ...:(
26.10.2012 14:09 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Ja, tas ir Tavs patsāvīgais partneris, tad tas ir droši-ja nav nekādu izsitumu utml..
Un kā veikt pareizi-iedomājies, ka tas ir saldējums. :P Nopietni. Galvenais lai daudz siekalu, liec lietā mēli, lūpas, skūpsti, glāsti, ieslidini mutē, laizi-galvenais nepalaid zobus. :D Vadies pēc izjūtām un jebkurā gadījumā to var lieliski just, vai vīrietim patīk.
Ja vēlies vari iesākumā vairāk padarboties ar rociņam-veikt sava veida masāžu, ļoti ērti, ja palīdzībā ņem eļļiņu. Sasmērē rokas. Vari sākt ar gurniem-ķipa o, viens otru sasmērēsim ar eļļiņu un tā palēnām noslidini rokas lejā, tad pati lejā un tik daries pēc sirds patikas.
26.10.2012 14:27 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
skaidrs, laikam vienkārši jājūtas pasparliecinati par to, ko daru un tad bus labi. tikai vel jautajums - kur nonaaks kulminacijas galaprodukts un ka rikoties, skriet un mazgat uzreiz nost vai kaa? :D
26.10.2012 14:33 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Tu jau vari minetu sniegt kā priekšpēli pirms seksa. Tev pat iesākumā tas būtu labāk, nebūtu tik ilgi jāmokas, domājot, vai viņam patīk un beigās žoklis sāpētu. :D
Izmanto to kā nelielu priekšpēli un pēc brītiņa sēdies viņam virsū. Man pat grūti teikt, jo es izsargājos ar kontrapcepciju un minetu varu veikt pirms seksa,vai neilgi pirms beigs, vai dienās kad nesanāk.. mani nesatrauc kur to visu likt, jo ārā nespļauju. Zinu, ka citas izmanto salvetes, vai bridi pirms beigšanas ņem palīgā rokas, ka mutē nekas netiek. Skaties pati, kā Tev labāk, ērtāk. :)
26.10.2012 14:41 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
isabelle - nē. orālais nav dzīvībai bīstams un vissvarīgākais noteikums - bez zobiem. visādi citādi-kā ar čupakonču.
26.10.2012 14:54 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
vispirs glāze vīna, bet labāk šampanieša ( burbuļi atslābina, kā nekas cits) Aizsien viņam acis...un sāc.....Tad, kad viņš Tevi "neredzēs"varbūt jutīsies drošāka...un saki, lai viņš Tev čukst, kad viņam kaut kas ļoti patīk..un kad ne tik!:)

Nebaidies, viņš jau novērtēs to vien, ka centies....un jums vēl viss mūžs priekšā uzlabot Jūsu intīmo dzīvi!:)
26.10.2012 14:55 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Sāku lasīt un pat bail palika, ka par mani te neraksta :D Laikam vēl kādam puisim iet tā pat ka man ar savu bijušo meiteni. Bet nu vismaz labums ka meitene saprot ka ko vajag darīt lietas labā, jo iznākums tam nekāds labais nevarētu sanākt ja meitene savu kautrīgumu nespētu nekā pārvarēt. Ar savu meiteni bijām kopā nepilnu gadu, bet viss tā teikt kā bija sākumā arī bija pie beigām, laikam gads bija par īsu lai atvērtos vai pati negribēja atvērties.
17.11.2012 01:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits