Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

7 padomi

 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2012
Meitenes, pirms ilgāka laika izlasīju viena vīrieša domas jeb 7 padomus sievietēm. Ja godīgi, šie padomi mani iedrošināja un tagad es gultā esmu pavisam cita sieviete. Protams, katrai ir sava pieeja un arī es ne visam no šī piekrītu, bet tagad ar katru vīrieti, kuru guļu, jūtos daudz seksīgāka un iekārojamāka, jo esmu daudz atvērtāka un vairs nekautrējos ar katru vīrieti izmēģināt ko jaunu. Visvairāk es pievērsu uzmanību 1., 3., 6. un 7. punktam, un ja godīgi, pamēģinot to, kas minēts, radās sajūta, ka es vīrieti iegūstu savā varā un varu ar viņu darīt, ko vēlos, katrs vīrietis pret mani ir daudz, ja varu tā izteikties, ''gribošāks''.. iesaku katrai no jums būt atvērtākai pret savu vīrieti, jo viņš taču jūsu baudai dara vairāk nekā jūs viņa.. (vismaz man tā bija). ticiet man, viņi jums atmaksās..


1. Minets


Drusciņ tiešuma, piedod: minets NAV PRASTA ATSŪKĀŠANA! Ārprāts, ar ko nācies saskarties – mehāniska roku kustība,formāli pievienojot garšas orgānus, lai vīrietis ātrāk beigtu? Fcuk no! Tici man, Sieviete, esmu redzējis tik izkoptu prasmi to darīt, ka tirpas pār muguru atceroties vien. Nemācīšu tagad, kā pareizi to darīt, palasi kosmo, bet vīrietim tas ir ļoti, ļoti uzbudinošs (dažkārt nepieciešams), viennozīmīgi baudāms process, kurā ir knifi, nekadnedari un citas viltības. Piemēram – neaizstāj lūpas ar roku, lai arī kā tev nešķistu, mēs perfekti jūtam, vai glāsti nāk no tavas ķepiņas, vai mēles, lūpām, vaigiem … Jā, sperma ir jānorij, jā, dziļāks minets IR savādāks par seklu utt.




2. Sekss stāvus


Gulta – ērti, gulta – pierasti, gulta – ikdienišķi. Bet gulta apnīk! Katram vīriem patīk eksperimentēt, katrs mēs iedomājamies seksu arī ārpus gultas, esmu patsmīlējies tik daudz neskaitāmās vietās, ka būtu pārāk gari tās te uzskaitīt, un lielāko tiesu tas viss bija iespējams tāpēc, ka viena meitene ļoti prasmīgi un ļoti labprātīgi to darīja stāvus. Tas ir ērti, ātri, efektīvi Drīz ogu laiks, un iebrienot dziļāk mežā, pietiek nomest groziņus, atrast priedi, pie kuras atspiesties, un, slēpjoties citu acīm, baudīt vienam otru! Lai arī tās ir divas minūtes, tās paliks atmiņā daudz spēcīgāk par 22 minūtēm ierastajā gultā. Te katrai sievietei jāsaprot savas priekšrocības, mīnusi, ir dažādas auguma uzbūves, kas to ļauj realizēt vienkāršāk, dažām tiktiešām palīdzēs kurpes ar augstākiem papēžiem, citām mazliet izvingrināt gurnus, atšaujot dupsi, lai vīrietis tiek ērtāk klāt. Ērtumam ir nozīme, sanākuši arī neveikli mirkļi, kad ne īsti iekšā, ne ārā, mulsums un aplauziens. Bet – Per aspera ad astra! Iemācies, tavs vīrietis to novērtēs! Šī prasme soļo roku rokā ar nākošo zemāk aprakstīto.




3. Sekss visur


Jau sāku stāstīt iepriekšējā sadaļā, vīriešiem patīk daudzveidība. Noteikti arī tev, Sieviete, tāpēc nekautrējies, nebaidies, iemācies izbaudī seksu arī ārpus pierastajiem apstākļiem. Daži mani ieteikumi: jūrmalā, mājas ballītēs, kinoteātrī, teltī, draugu auto utt. Jāriskē, jākārdina un jāizmanto vide mums apkārt, atkal, es un citi tādi, kā es, to spēsim novērtēt! Pats galvenais: uzdrošinies, pieskaries vīrieša biksēm, satver viņa roku, slidini to sev pie krūtīm, esi nerātna, koķeta, gatava.




4. Anālais sekss.


Ouch, tu jau noteikti gaidīji šo punkti, vaine? Jā, tā ir, vīriešiem patīk anālais sekss. Pietam, arī kad to dara viņiem Bet par to citreiz. Es neteikšu, cik bieži tas jādara, kā, kur un ar ko, bet ir tajā visā kaut kas īpašs, vai tā ir sajūta, kad iekaro sievieti? Un ka sieviete pieder tev, varbūt nedaudz sadistiskas (stirps vārds, es to pārgremoju 3x pirms uzrakstīt) labpatikas, redzot, ka cits gūst baudu un ciešanas? Neesmu sertificēts psihologs vai terapeits, nezinu, bet sievietei jāzin, kā apmierināt savu vīrieti arī šādi. Es tā domāju. Viens svarīgs nosacījums, par ko sīkāk aprakstīju savā iepriekšējā rakstā par anālo seksu, ir prasmīgs vīrietis.




5. Pozas


Kamasutras padomi pieejam internetā brīvi, nepārskaitīšu, vien minēšu, ka ar misionāra pozu jau sen nepietiek. Trīs, manuprā, populārākās un komentāri par tām:


- Sunītis, jeb sieviete četrrāpus, vīrietis no aizmugures. Liekas – kas tur daudz ko prast, nostājos un viņs izdarīs visu pats. Tā ir, tomēr ar nelielu variāciju var panākt daudz spēcīgāku efektu piemēram, kad vīrietis ir tevī, lēnām nogulies pilnīgi taisni gultā uz vēdera, kājas lai ir ieplestas, un lai vīrietis ir tevī, turpinot šādi sajūtas mainās par 200%. Vīrietim poza no aizmugures ir ļoti ērta: rokas brīvas, stabila stāja uz ceļiem, satverti sievietes gurni, tātad pilnīga kontrole – šādi to darīt iespējams visātrāk Viens ļoti liels mīnuss: vīrietis neredz sievietes seju un krūtis. Ja acīs vēl var ieskatīties skūpstoties, tad krūtis paliek tikai taustei, un pietrūkst Arī šajā pozā ir kaut kas no sievietes pakļaušanas, valdīšanas pār viņu, iegūšanas. Dzīvnieciski


- Sieviete jāj uz vīrieša, otra standarta poza. Protams arī zināms, ka vīrietim, ja viņš nevada, bet paklausīgi guļ zem sievietes, šī poza ir vismazāk uzbudinošā (no trim, ko uzskaitīšu). Pamatā jau tāpēc, ka sieviete spiež, sēžot uz vīrieša gurniem, nu un otrais – jo vīrietis nevada, nekustās. To var ļoti forši mainīt, sievietei piepaceļoties, un ļaujot ritmu pārņemt vīrietim, teiksim tā, atkal vīrietim ir ērti un ļauj diezgan labi uzņemt ātrumu


- Guļot uz sāniem, vīrietis no aizmugures. Var teikt, ka šī ir pirmās pozas variācija, tomēr tas ir savādāk, jo ķermeņi sakļaujas, ir daudz intīmāk, vīrietim grūtāk (jātur sevi virs gultas, jākustās un arī jāapskauj sieviete), tomēr miegainā rītā nav nekā jaukāka, ja tu, Sieviete, savam vīrietim ļaujies tieši šādi! Tici man, brokastis gultā pēc tā garantētas!




6. Ļauj vīrietim beigt visur.


Minets, vai sunītis vai misionārs, parasti tas beidzas ar vīrieša izšļākšanos uz tevis, Sieviete. Šis moments mums ir ļoti svarīgs, kā saldais ēdiens pēc labām pusdienām, tam jābūt efektīgam un spēcīgam, lai atzīmētu visa akta veiksmi, tas paliktu atmiņā un darītu laimīgu. Beidzot tevī, Sieviete, tas ir visspēcīgākais iespējamais veids, tik ļoti savādāks tomēr, ja ļauj beigt savā dupsī, bet tikpat forši tas ir, kad tu mums ļauj samitrināt tavas lūpas, vaigus (citiem patīk matus, man nē, nehigiēniski imho ), krūtis … mmm, laikam jau tā ir primitīva vīrietības apliecinājuma vēlme, bet kas gan ir sekss, ja ne primitīvs pamatinstinkts? Nebaidies, sēkla tev pāri nenodarīs, pat ja iekļūs acīs, nu un tad? Atkal – mums tas daudz ko nozīmē, tas IR svarīgi!




7. Pamodini ar seksu!


Rīts ir īpašs laiks vīrietim, brīdis, kad mostamies no miega, mēs jūtam sevī spēku, spēku, ko visvairāk gribam atdot tieši tev, Sieviete! Zinu, tev ir savādāk, bet pamēģini, sāc savu dienu ar skūpstu, pamodini mūs, paņemot plaukstās mūsu vīrišķību, nolienot zemāk gultā, zem segas, skūpstot un glāstot, tu redzēsi, kādu graujošu efektu tas atstās Nevajag neko traku, neko pārspīlētu, mazliet lūpu maiguma, pagriezies pret vīrieti ar muguru, ļaujies ieiet sevī, bez ilgām priekšspēlēm, bez 20 minūšu gatavošanās, tā vienkārši, laiski, gurdeni …
24.10.2012 23:12 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Un kāpēc tu nesajūsminies par 4. punktu ?
24.10.2012 23:16 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2012
tas kaut kā neaizrauj. esmu mēģinājusi, bet patiešām neaizrāva.
24.10.2012 23:18 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Nu bet tu mums te māci kā izdabāt vīrietim, bet pati saki,ka neaizrāva tevi kaut kas :D
24.10.2012 23:20 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Jāļauj beigt visur?!
Manuprāt, ar gadījuma sakara partneriem ir jābeidz tikai gumijā.

Un visi punkti vairāk runā par sievietes pakļaušanu un labumu vīrietim! Šito ir uzrakstījis vīrietis, kuram ir bijušas sūdīgas mīļākās.
24.10.2012 23:22 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Diezgan sekli un neko tādu vērā ņemamu neuzināju.
24.10.2012 23:23 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Čalis pēc kārtīgā pišuka to visu sarakstījis, var just iedvesmu:D
24.10.2012 23:24 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.09.2012
Man personīgi liekas, ka te nekas īpašs nav uzrakstīts un vispār, visam jābūt tā, lai baudu gūst abi, nevis tikai dzīvnieciskais vīrietis :D
24.10.2012 23:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Zinu kā apmierināt vīrieti.
Mani vairāk intresētu raksts kā apmierināt sieviet - kādā vīriešu forumā ( nez tādi ir ) vai žurnālā.
:)
24.10.2012 23:33 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.10.2012
monro, neteicu, ka tev jāsaka džekam - paņem mani tur.
vienkārši zinu, ka lielākā daļa meiteņu (man daudzas draudzenes) seksā laikā nedomā par to, kā jūtas vīrietis, tikai grib sev vēl un vēl. dalījos personīgajā pieredzē, cerēju, ka varbūt kādai palīdzēs, bet izskatās, ka tikai kritizēt un kritizēt..
24.10.2012 23:36 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Jo večiem viss iet tikai ap un par sexu!
Vajadzēja būt šī posta nosaukumam! :D
24.10.2012 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nezināju, ka labs sekss balstās tikai uz to, ka maksimāli apmierini visas vīrieša slēptākās fantāzijas, kaut gan izjūti riebumu pret to. Sekss ir kaut kas brīnišķīgs! Tam jāsagādā baudu abiem partneriem, tad arī tas būs fantastisks!
24.10.2012 23:41 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
idiotisms!
24.10.2012 23:42 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
ziniet man shkjiet ka shii nav sieviete, tas ir virietis, njirdz pa mums :D hehehe
24.10.2012 23:44 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
oi ,es jau gaidiju savas draudzenes komentāru !

njirdz pa mums


mēs neesam vēl neko pateikušas par ko varētu ieņirgt.
24.10.2012 23:47 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
cerēju atrast ko noderīgu. bet nekā :D:D
katrs ir savādāks, visiem ar vienādiem ieteikumiem neizpatiksi...

mans draugs nesajūsminās par anālo un nekad neļautu :D
24.10.2012 23:50 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Izklausas pec eksamena pilngadibai :D
28.10.2012 17:50 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Nepiekrītu visam, kas uzrakstīts.
28.10.2012 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nogribējies čalīts rakstījis, izlašiju tik 1punktu, dziļais minets, pats vispār māk sievieti orāli līdz orgasmam apmierināt?
28.10.2012 18:27 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
Kaut kāds murgs.

Un ka sieviete pieder tev, varbūt nedaudz sadistiskas (stirps vārds, es to pārgremoju 3x pirms uzrakstīt) labpatikas, redzot, ka cits gūst baudu un ciešanas?


Pirmkārt, neviens, kuru uzbudina ciešanas, manās acīs ir ar novirzēm.
Otrkārt, anālajam seksam nav jārada nekādas ciešanas, ja vīrietis nav absolūts nepraša. Punkts.
28.10.2012 18:34 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
t.i., jebkurš, kuru uzbudina ciešanas, manās acīs ir ar novirzēm.
28.10.2012 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits