Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklu deva

 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Stāstam smieklīgus atgadījumus par saviem/radu/draugu mājdzīvniekiem....Par visu,kas licis smieties :)
24.10.2012 21:43 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
man suns vienreiz no galda nočiepa un aprija 200 gr sviesta gabalu..pēc tam sametās nenormālas pumpas.. sākumā nesapratām WTF.. pēc tam tik savilkām galus kopā...

womankind - mans uzvedās tāpat.. kad viņš mija mini suņuks - līda zem gultas tiklīdz sajutās apdraudēts.. šobrīd gultu vajadzētu pacelt pa 50 cm, lai viņš to varētu izdarīt.. bet galvu viņš pabāža apakšā un nenormāli droši sajūtās :D
01.03.2013 14:23 |
 
Reitings 193
Reģ: 03.09.2012
Vēl viņiem delikatese ir vistu kakas un tad pēc kārtējās maltītes nāk bučoties. o.O


Nī_Mo, viņi tiešām ēd vistu kakas? Es sākumā izlasīju, ka ēd vistu aknas. :D

Bet vispār es vienmēr, lasot diskusijas, priecājos par Tavu profila bildi, dikti smuki suņuki! :)
01.03.2013 14:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manam kaķim arī nepatīk, ka viņu lamā. viņš pēc tam vai nu aizies apgāzt kādu puķi, ieleks kājās vai iekodīs vai arī izdarīs visu iepriekšminēto. ja rādīs ar pirkstu, tad viņš boksēsies un kausies :D
01.03.2013 12:43 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mana kaķene, kad bija maza, tad vienmēr visas puķes, kas vāzēs, gāza ārā un laimīga gulēja puķēs. Parasti ejot prom, puķes likām vannasistabā un druvis ciet.

Vēl viņai uznāka trakumi un divas reizes dienā dauzās kā nenormāla, skrien no viena stūra uz otru. Lec krēslā, pievelkas pie gulta apkšas un skrienot viņa neskatās, kam pāri skrien, bieži pa ceļam ir cilvēki.

Patīk sēdēt priekšā televizoram, jo īpaši, ja kads cītīgi skatās.

Naktī vienmēr pamostas, ja kāds iziet no istabas un kad nāk atpakaļ, tad viņa ir jāglauda un jāmīļot, tikai tad ļauj iet gulēt.

Ja viņai ir garlaicīgi, tad modinās nakts vidū visus augšā un gribēs spēlēties. Gāzīs visu no plauktiem ārā. Atradīs kādu nenoslētu maisiņu un čaukstināsies.

Vienmēr pārbauda visus maisiņus, kad kāds atnācis no veikala. Un apvainosies, ja nebūs viņas mīļakie kārumi nopirkti.

Ļoti patīk vīrieši, kad kāds atnāk ciemos, tad tāda dāma, sēžu balkus, ļauj glaudīt, lien sejā un ošņā.

Dažreiz pienāk klāt iedod buču vai iekož.

Ja visu dienu bijusi viena, tad atnākot kādam mājās viņa vispirms pastāstīs kā viņai gāja, tad gribēs, lai nedaudz paņem klēpī un samīļo.

Zog matu gumijas, nekur nevar atstāt kādu nepieskatītu. Vai visādas lentītes.

Lien skapī un taisa sev migas, visu lieko izgrūžot ārā vai arī sakārtojot pa savam.

Oj, daudz jautru atgadījumu ar kaķeni mums ir.
01.03.2013 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
viņam gandrīz jau gads un pats liels kā tāds zilonis, tad vēl zīž vienu sedziņu


Mūsu kaķenei kādi 2 gadi, vēl vakar no rīta stundu zīda manu halātu, žēl bija ģērbties :D
01.03.2013 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es vasarā esot Itālijā sapratu to, kā radies teiciens - Holly shit! JO man uzkakāja balodis Vatikānā! :D
01.03.2013 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Katrus ziemassvētkus viņš nogāza eglīti. Un eglīte mums vienmēr bija liela, līdz griestiem.. Un vienmēr kaķis apgāza viņu un visas mantiņas norāva nost
Vēlāk mēģinājām eglīti piesiet kaut kā, bet kaķis tāpat izdemolēja mūsu ziemassvētku egli


Monro, izklausās pēc Grinča! :D
01.03.2013 12:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mans otrs kaķis ar dīvains, liekas, ka ēst viņam nedod, jo vienmēr, kad kāds ēd, tad sēž blakus uz krēsla un visu laiku ar ķepu sit pa galdu, lai viņam arī ko dod. Ja kāds parādās virtuvē, tad jau šis tur priekšā vai atskrien. :D
01.03.2013 11:53 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vecmammai bija suns, kas ļoti, ļoti baidījās no pērkona un zibens. Tiklīdz sadzirdēja, viņai sākās panika un prasījās iekšā. Kad tika iekšā, tad galvu pabāza zem kāda krēsla, galda vai jebkā, kur it kā jutās droši. Tas nekas, ka viss pārējais ķermenis nekur nepabāzts :D (nu, kā strausiem)

Par atstātām lietām uz galda, es nezinu, kā mammai tas izdevās, bet suneni var stundām atstāt vienu pašu metra attālumā no virstuves sliekšņa, viņa pāri nekāpj. Uz galda, kas ir pie virstuves durvīm arī var būt atstāts jebkas, viņu tas neinteresē.
Nav vispār bijuši gadījumi, kad kaut kas apēsts, nočiepts vai apgāsts.
01.03.2013 11:48 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Suns man liek padenes, kad skrienu. Tas ir tā: es skrienu, bet viņš no aizmugures pieskrien un ar savu priekškāju aizķer mani aiz vienas kājas, kā rezultātā es norauju uz mutes. Viņa prieks ir neviltots, jo vēl turpina skraidīt man apkārt, kad es vārtos pa zemi. :D
01.03.2013 11:44 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Mans suns tikai vienreiz mūžā ir iekodis cilvēkam- un tas pats bija iecirkņa pilnvarotais policists, kas tieši tajā brīdī nāca pārbaudīt, vai sunim ir vakcinācijas pase un žetons (tas bija kādu laiku atpakaļ, kad bija saaktivizējeis jautājums par mājdzīvnieku reģistrēšanu un kaut kādu tur nodevu maksāšanu).
01.03.2013 11:39 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.01.2009
womankind mums tieši tas pats ar suneni, ja ne ko nepiedāvā, tad vispār paskatās tā apmēram - "ko Tu gribi no manis" :D
Un, ja vienu suni glauda un viņu nē, tad pagriežās un iet demonstratīvi prom, neatsaucas un pat neatskatas :D
Man citreiz liekas, ka suns visu tik ļoti labi saprot, piemēram, ieber trauciņā barību, suns pieiet pasmaržo un tad paskatās uz Tevi ar skatienu - "Šito Tu pati vari ēst" :D

Ziemassvētkos bija atnākuši ciemiņi un mēs ēdām cepeti, pēc tam aizgājām uz citu istabu pakot dāvanas vaļā. Kad atnācām atpakaļ no cepeša bija palikušas pāri tikai plūmes :D
Takā tagad vienmēr ejot prom no galda piebīdam klāt krēslus :D
01.03.2013 11:33 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Sen, kad man vēl suns bija, biju izgājusi pastaigāties. Satikos ar draudzeni, suns (kā jau suns) cītīgi manu draudzeni apostīja, pacēla kāju un apčurāja viņas jaunos ādas zābakus :D
01.03.2013 11:28 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Bet tas maisiņš čaukst un celkas viņam pakaļ.

Zinu, ka tā nebija domāts, bet sasmējos. :D
01.03.2013 11:27 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Mans kaņis reiz atrada maisiņu, izbāza galvu cauri rokturim un gāja tālāk. Bet tas maisiņš čaukst un celkas viņam pakaļ. Šis, mukdams no kaklā uzmauktā maisiņa, pārbijies drasēja pa māju. Un es šim pakaļ- lai noņemt to maisiņu. Tikai šis sapanikojas, ka kaut kas čaukstoš viņam velkas visur pakaļ, sāk pa mēbelēm, skapjaugšām lēkāt un rokās nedodās. Tā nu mēs kādu brīdi bizojām pa māju- es, kaķis un maisiņš.
01.03.2013 11:24 |
 
Reitings 259
Reģ: 03.02.2012
womankind-tik loti likās, ka runa iet par manējo, nu točna tāds pats :D
01.03.2013 10:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār man kaķis, kad bija mazs pa nakti līda uz kakla uz ausi zīda un ar asām ķepiņam kaklu spaidīja. :D tagad tikai uz plīša sedziņu pārmeties, bet to ar spaida kā traks. :D

un vēl kaķis regulāri garāžā atrod kaut kādas kannas ar degvielu un smird pēc tam kā mehāniķis, un vēl zem tēva mašīnas kaut kādus eļļas traipus vienmēr pamanās dabūt.
01.03.2013 10:52 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Mans kaķis tomēr ir cilvēkfīls, kaut arī kastrēts, visu laiku domā, ka es esmu kaķene, iekožas rokā un nelaiž vaļā, vēl skaļi ņaud ja cenšos izrauties, vairākas reizes mani tā ir apkaunojis- runāju pa telefonu šis pēkšņi ielec rokā un skaļi ņaud, nezinu ko tie cilvēki otrā pusē padomā :D
01.03.2013 10:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man mammai arī ir vācu aitu suns. Arī liela aktrise.
Reiz savainoja ķepu, kliboja, tad nu tika vairāk pažēlota. Ķepa sen jau sadzijusi, bet, kā piemin "kājiņa sāp", tā ausis pieglauž un sāk staigāt klibodama un gaida žēlošanu :D

Ja ārā ir auksts un ir ielaista iekšā un vajag izlaist pastaigāties, apguļās, galvu pie zemes un izliekās, ka neko nedzird. Tikai ir pa mirklim paceļ žēlabainas actiņas.

Ja grib kaut ko ļoti dabūt, tad rāda visus trikus, ko māk. I ķepu 5reiz var padot, i apgulties, i apsēsties. Bet, ja piedāvājumā ir kas neinteresantāks, uzliek ignoru.
01.03.2013 10:48 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Man draudzenei ir 2 kaukāzieši. Tā kaukāziešu meitene ir princese, viņa vienmēr, kad atbrauc kāds vīrietis, dod ķepu tā, kā gribētu, lai nobučo. Bet meitenēm viņa tā nedara, tikai vīriešiem. Parasti jau neviens nebučo, tikai paspiež ķepu (sasveicinās), un tad vienmēr viņa tāda bēdīga paliek. :D
01.03.2013 10:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits