Smieklu deva

 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Stāstam smieklīgus atgadījumus par saviem/radu/draugu mājdzīvniekiem....Par visu,kas licis smieties :)
24.10.2012 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Es vasarā esot Itālijā sapratu to, kā radies teiciens - Holly shit! JO man uzkakāja balodis Vatikānā! :D
01.03.2013 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
viņam gandrīz jau gads un pats liels kā tāds zilonis, tad vēl zīž vienu sedziņu


Mūsu kaķenei kādi 2 gadi, vēl vakar no rīta stundu zīda manu halātu, žēl bija ģērbties :D
01.03.2013 12:25 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mana kaķene, kad bija maza, tad vienmēr visas puķes, kas vāzēs, gāza ārā un laimīga gulēja puķēs. Parasti ejot prom, puķes likām vannasistabā un druvis ciet.

Vēl viņai uznāka trakumi un divas reizes dienā dauzās kā nenormāla, skrien no viena stūra uz otru. Lec krēslā, pievelkas pie gulta apkšas un skrienot viņa neskatās, kam pāri skrien, bieži pa ceļam ir cilvēki.

Patīk sēdēt priekšā televizoram, jo īpaši, ja kads cītīgi skatās.

Naktī vienmēr pamostas, ja kāds iziet no istabas un kad nāk atpakaļ, tad viņa ir jāglauda un jāmīļot, tikai tad ļauj iet gulēt.

Ja viņai ir garlaicīgi, tad modinās nakts vidū visus augšā un gribēs spēlēties. Gāzīs visu no plauktiem ārā. Atradīs kādu nenoslētu maisiņu un čaukstināsies.

Vienmēr pārbauda visus maisiņus, kad kāds atnācis no veikala. Un apvainosies, ja nebūs viņas mīļakie kārumi nopirkti.

Ļoti patīk vīrieši, kad kāds atnāk ciemos, tad tāda dāma, sēžu balkus, ļauj glaudīt, lien sejā un ošņā.

Dažreiz pienāk klāt iedod buču vai iekož.

Ja visu dienu bijusi viena, tad atnākot kādam mājās viņa vispirms pastāstīs kā viņai gāja, tad gribēs, lai nedaudz paņem klēpī un samīļo.

Zog matu gumijas, nekur nevar atstāt kādu nepieskatītu. Vai visādas lentītes.

Lien skapī un taisa sev migas, visu lieko izgrūžot ārā vai arī sakārtojot pa savam.

Oj, daudz jautru atgadījumu ar kaķeni mums ir.
01.03.2013 12:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manam kaķim arī nepatīk, ka viņu lamā. viņš pēc tam vai nu aizies apgāzt kādu puķi, ieleks kājās vai iekodīs vai arī izdarīs visu iepriekšminēto. ja rādīs ar pirkstu, tad viņš boksēsies un kausies :D
01.03.2013 12:43 |
 
Reitings 193
Reģ: 03.09.2012
Vēl viņiem delikatese ir vistu kakas un tad pēc kārtējās maltītes nāk bučoties. o.O


Nī_Mo, viņi tiešām ēd vistu kakas? Es sākumā izlasīju, ka ēd vistu aknas. :D

Bet vispār es vienmēr, lasot diskusijas, priecājos par Tavu profila bildi, dikti smuki suņuki! :)
01.03.2013 14:05 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
man suns vienreiz no galda nočiepa un aprija 200 gr sviesta gabalu..pēc tam sametās nenormālas pumpas.. sākumā nesapratām WTF.. pēc tam tik savilkām galus kopā...

womankind - mans uzvedās tāpat.. kad viņš mija mini suņuks - līda zem gultas tiklīdz sajutās apdraudēts.. šobrīd gultu vajadzētu pacelt pa 50 cm, lai viņš to varētu izdarīt.. bet galvu viņš pabāža apakšā un nenormāli droši sajūtās :D
01.03.2013 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!