Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

...attiecības ar mammu...

 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Gribēju pavaicāt,kā jūs rīkotos manā vietā. Situācija tāda, ka esmu ārzemēs, būs nu jau 4 gadi kā, esmu precējusies, 2 bērni, viss ok. Un LV man dzīvoja mamma. Viņai gāja ļoti grūti,un viņa palūdza, lai iekārtojam viņu pie sevis. Mans vīrs bija pret, aptuveni 3 mēnešus viņu lauzu, kamēr pielauzu. Mamma atbrauca, atradām viņai darbu, nu jau kā nedēļu strādā, dzīvo pie mums. Taču lieta tāda, ka ,laikam nevarēsim mēs ar viņu sadzīvot. Viss, ko es daru, ir slikti, ledusskapī bardaks, veļu slikti izžauju, ēst gatavot neprotu. Utt... Taču, visvairāk mani tracina tas, ka viņa visu laiku sūdzas, cik te viss ir slikti - ēdiens pretīgs, mūsu dators esot pēdējais sūds, veļaspulveris te nekam neder, mūsu māja nepareizi iekārtota, ka viņai viss sāpot, ka te esot smags gaiss, utt. Pēdējo punktu pielika man šīrīta saruna ar viņu. Viņa man stāstīja - man jau darba kolēģe arī sūdzas, ka dēļ šīs valstis viņai trūkst vitamīni. Es, mazgājot traukus, atbildēju - nu tad lai brauc prom taa vinas koleege, ja sī valsts tik slikta! Vina apvainojaas, saaka kliegt uz mani, asaras pa gaisu, un kliedz uz mani - man tava moraale nav jaaklausaas! Es pagriezos un teicu - ES TEV NESPIEZU KLAUSIITIES! Tad viņa aizskrēja uz savu istabu un ārā visu dienu nenāk. Ko man darīt? Ko juus dariitu, vai paluugtu mammu izvaakties? Mees arii lv dziivojot, nevareejaam sadziivot. Kaa lai izdara to taa smuki, jo vina izvaakties netaisaas. Es vinas deel kaskeejos ar viiru, lai vinu seit atvestu, izraavu no nabadziibas, dodu vinai pajumti un baroju, bet vina ir nepateiciiga, apvainojas par katru siikumu, es pat nebiju taa domaajusi,ka tur bija par ko apvainoties! Un taa nemitiigaa audzinaasana vnk besii, es, sodien, piemeeram, izzaavu laukaa velu, vina izgaaja araa, novaaca un izzaava pa jaunu, kjipa, nav pareizi, kaa es daru... P.S. Mammai 44 gadi. Nezinu,ko dariit. Atvainoties es neiesu, jo dariiju to jau iepriekseejaas reizes, nav jeegas, nekas jau nemainaas.
21.10.2012 18:19 |
 
Reitings 430
Reģ: 16.08.2012
Veci viņai vajag!
21.10.2012 18:22 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Man ar mammu arī nav saulainas attiecības, bet ne arī tādā līmenī.. Var jau ieteikt izrunāties, bet ja viņa ir spītīgs cilvēks, kurš visu grib un dara pa savam, tad diez vai saruna viņu vedīs pie prāta.
21.10.2012 18:23 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es nezinu,kas ir pareizākais,bet lai arī tu vienmēr būsi meita,tev vairs nav 5 gadi,jūs abas ar mammu esat divas pieaugušas sievietes un arī tā ir jauzvedās. Es noteikti neietu un neatvainotos par to,ko neesmu izdarījusi,bet es noteikti pateiktu,kā es jūtos,cerībā,ka tas tiktu labots.
Es vispār nesaprotu vecākus,kas tik šausmīgi brūk virsū saviem bērniem,manai draudzenei arī ir it kā forša mamma,bet citreiz vnk ārprāts paklausoties.
21.10.2012 18:25 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
MojoJojo, var jau buut,ka vareetu izrunaaties un saliigt, bet tas buus uz maximaali nedeelu, peec tam atkal buus par k-ko apvainojusies,utt.
21.10.2012 18:26 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Visdrīzāk Tev jāplāno ar viņu saruna. Saruna par to, kā viņas rīcība Tev liek justies un kā tā negatīvi ietekmē arī Tavas attiecības. Mini konkrētus piemērus, lai arī sīkumus, bet mini.

Lai saruna neizvēršās pārmetumos,runā pamatā par to, kā jūties vai kā rīcība liek Tev justies, nāc klajā arī ar piedāvājumu viņai meklēt citu dzīvesvietu - ar ideju, nevis likt viņai aizvākties principā, bet ar mērķi uzlabot attiecības - gan jūsu abu starpā, gan Tavā ģimenē.
21.10.2012 18:29 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
Saki, lai izvācas. Tā konkrēti. Nav ko auklēties.
21.10.2012 18:33 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Womankind - es ja meeginaasu runaat ar vinu par izvaaksanos, vina jebkuraa gadiijumaa to uztvers kaa izmesanu, kritiis atkal histeerijaa, teiks - ka vina nebija domaajusi, ka vinas meita ir taada maita, skries piipeet ik peec 5 minuuteem, visiem staastiis, kaada es neliete esmu,ka es vinu izmetu.
21.10.2012 18:35 |
 
Reitings 103
Reģ: 14.10.2012
Ir tāds vecs teiciens, ka virtuvē vieta ir tikai vienai saimniecei.
Bet nu es tavā vietā nedzītu mammu prom ta uzreiz, ļauj viņai pierast, asimilēties...varbū parunā, pasaki, ka tev ir sava dzīve, lai nejaucas, ka esi brīnišķīgi tikusi galā ar visu līdz šim.
21.10.2012 18:37 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es arī iedomājos - vai tik nevajag kādu vīrieti... :D Tad tās sievietes tādas mierīgākas, paklausīgākas kļūst, laimīgākas ar. :D Nekašķēsies un būs vairāk apmierināta...
21.10.2012 18:39 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Raia - kad vina man sodien paarmeta, ka ledusskapii - es jau vinai atbildeeju, ka es esmu tikusi ar to bardaku galaa visus sos gadus, tiksu arii turpmaak. Vina neko neatbildeeja un keeraas pie paareejiem maniem miinusiem:D
21.10.2012 18:40 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Cloo, ar to veci ir taa, ka tagat nevar, vinai ir draugs lv, vins tur straadaa un seit braukt vinam nav jeegas, jo vins neatradiis darbu. Vina grib ar laiku vinu nemt pie sevis, bet ne tuvaakaa gada laikaa..
21.10.2012 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 3133
Reģ: 09.10.2009
Ar tāda tipa cilvēkiem nav(!) vērts pa mierīgam izrunāties! Kā jau pati autore teica - kašķi tiek pārcelti uz aiznākamo ned. Ir konkrēti jāpasaka, 1.kārt kas ir mainījies,līdz ko viņa te ir pārvākusies, 2.kārt kā tas iespaidojis tavas ģimeni dzīvi/attiecības ar vīru ! Es pilnīgi noteikti būtu iemetusi acīs to,ka esmu izvilkusi viņu no nabadzības un pat vēl uzvilkusi uz saviem pleciem! Vai nu lai tur muti ciet, vai momentāli lasās prom! Tāds kašķu kamols tikai sabojās vēl vairāk jūsu attiecības! Bezkauņa. Mamma ta mamma, bet tā darīt nedrīkst! >=[
21.10.2012 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Stulbi attaisnojumi tev - nevari izmest, jo pateiks, ka esi maita. Cik tev gadu jopcik? Tava vīrieša vietā nebūtu piekritusi uz tavas mātes paņemšanu paspārnē. Varēji aizsūtīt naudu viņai un lai dzīvo laimīga. Ar kuru galu domā? :D Ja reiz sākumā nevarēji sadzīvot, kādēļ, lai varētu tagad?
21.10.2012 19:01 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Ko domājat par tādu variantu, ja es viņai aizietu un pateiktu, lai, liidz ar pirmaas algas sanemsanu vinai jaameklee sev cita dziivesvieta?
21.10.2012 19:16 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Bet iedomājies,viņai jau arī grūti,atbraukusi uz citu valsti. Šeit viņai neviena nav un tu vēl pasaki,ka viņai jātinas prom. Es tavā vietā izrunāos ar viņu un pateiktu,ka tu esi sen sieviete un šī ir tava māja un viņa šeit ir ciemiņš. Un pasaki,ka tas traucē arī tavām attiecībām ar vīru.
21.10.2012 19:24 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pasaki, ka tu apspriedies ar viiru un izleemaat, ka gribat dziivot divataa. pasaki, lai meklee dziivokli, kur varees iekaartot un sakaartot visu, kaa pati veelas, bet savaa maajaa tu esi saimniece. bet saki visu normaalaa tonii, nepaceljot balsi, pasaki, ka vareesi nedaudz paliidzeet ar naudu saakumaa, utt. pasaki, ka jums ir smagi ar vinju zem viena jumta
21.10.2012 19:25 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Varbut pastasti kaa tu juties un ka tev nepatik visa taa bakstiisana. Pasaki, ka tas visu padara gruutaaku! Ka taa neies krastaa, ka jums neka nesanaks no sis kopadzivosanas, ja taa viss turpinaasies. Ka neviels lai vina brauc projaam, tacu, lai kaut ko pamaina attieksmee, uzvediibaa, lai kopa varetu dzivot saskaniigi.
21.10.2012 19:27 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Mamma tomer ir tas cilveks, kurs nebutu pelnijis, ka meita pasaka, tu man trauce, vacies prom. Padoma, cik gadus vina tevi ir audzinajusi, skolojusi, barojusi, gerbusi... Tava gadijuma es piedavatu mammai atgriezties LV, kur vinai ir draugs un apmierina vide, un piedavatu palidzet materiali, ja tas bija iemesls, kapec vina aizbrauca no LV.
21.10.2012 19:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti pateiktu skaidri un gaisi visu ,ko domaaju-protams ,pieklaigaa veidaa,taktiski,bet noteikti runaatu!Es savaa dziivee vienreiz jau pielaidu kluudu,otreiz to noteikti nedariisu!
Laikam sliktaakais visaa ir tas,ka mamma nesaprot,ka vinas laiks ir beidzies "audzinaasanas jautaajumaa"!Vinai ir jaasaprot,ka tev ir sava gimene-vinai jaadomaa pasai, kaa "sevi savaakt"!
21.10.2012 19:35 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Varbūt, ja runāt neiespējami, uzraksti viņai rakstiski visu, ko jau te ieteica un ko gribi pateikt. Gan Tev būs vieglāk izteikties bez viņas iejaukšanās un varbūt arī viņai kaut kas aizķersies. Neraksti uzbrūkoši, bet pasaki konkrētus faktus, sekas viņas darbībām un iespējamos risinājumus. Un lai padomā vienatnē. Ja galīgi nesaprot, tad nu neko, es pieklājīgi, bet noteikti izfīrētu no mājas.
21.10.2012 19:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits