Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

negodiigs apsamniekotaajs

 
Reitings 6
Reģ: 20.10.2012
Labdien,cerams atradīsies kāds gudrs prāts,kas varēs palīdzēt. Man ir tāda neskaidrība-es pus otru mēnesi atpakaļ nopirku dzīvokli jaunajā projektā,sāku jau tur dzīvot,kad zemesgrāmata vēl nebija gatava,bet tagad tā ir gatava un man ar to zemesgrāmatu jaiet parakstīt apsaimniekošanas līgums. Kuru es nevēlos parakstīt,protams. Apskaimniekošanas maksa ir 50sant par m2.Tākā man ir 2ist. dzivoklis,man ir jamaksā 26.15 sant. Bet par to naudu nekas netiek uzlabot,cilvēki jau 4trus gadus gaida stāvietu,jaunus domofonus,jo pašreizējie nestrādā un apsaimniekotajs,pat nedod pagraba atslēgas,kaut gan katram tās pienākās.Par ūdens uzsildīšanu ir jamaksā 4.20ls 1m3,par šādu ūdens maksu es vēl samierinātos,ja man karstais ūdens būtu katru dienu,ne tikai brīvdienās,darbadienās,to pat nevarētu nosaukt par remdenu...bet tik un tā jamaksā tie 4.20. Un vēl daudz kas. Tātad jautājums vai es varu neparakstīt līgumu ar namsaimniekotāju un maksāt,piemēram,pati gan latvenergo,gan ūdenim,gan siltumam? Un apsaimniekotājam,26ls vietā,maksāt 10ls,jo vairak es nedotu.?
20.10.2012 01:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nē, protams, ka tu to nevari darīt. tad jau katrs varētu maksāt par apsaimniekošanu cik ienāk prātā - piecus latus vai mazāk. Vai pērkot dzīvokli, tu nepainteresējies, cik liela ir apsaimniekošanas maksa un komunālie? tā ir bijusi tava muļķība, vajadzēja jau tobrīd painteresēties - tas taču ir viens no nosacījumiem, uz ko skatās, pērkot dzīvokli.
Ir variants, ka visi dzīvokļu īpašnieki sasauc sapulci un vienkārši nomaina apsaimniekotāju. Tā var darīt un es jūsu vietā tā arī rīkotos.
20.10.2012 11:45 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Lea, lūdzu iepazīsties, šeit būs pārāk gari rakstīt:

http://www.rdzmpk.lv/apsn/aps_buklets.htm

uz Tevi attiecas punkts: 'Kā kopīgi apsaimniekot privatizētu dzīvojamo māju?'
20.10.2012 11:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.10.2012
Pirku,no bankas un tur neko neko neskaidroja. Un,kad tikos ar apsaimniekotāju,tad pēc viņa vardiem viss ir ļoti lēti un labi. Tad jau sanāk,ka puse Latvijas iedzīvotāji ir muļķi,jo katrs otrais nav apmierināts ar apsaimniekošanu. Jautājums drīzāk bija vai visus maksājumus varu veikt pati,neparakstot ar viņiem nekādus līgumus..un,ja es neparakstīšu ko,tad viņi man izdarīs! Kopsapulce bija,bet jautājums ir vēl,kad būs jauni apsaimniekotāji...tas ir miglā tīts...
20.10.2012 12:52 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Nē, Tu nevari!
20.10.2012 13:03 |
 
Reitings 75
Reģ: 27.06.2012
http://www.nimo.lv nomaini dzīvesvietu :)
23.10.2012 16:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!