Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību analīze

 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Šīs man ir pirmās un vienīgās nopietnās attiecības. Uzsāku tās salīdzinoši agri, nu jau daudzi gadi pagājuši. Bet kad tā paskatos uz tām un pavērtēju, redzu, ka ir bijis vienkārši baigais haoss. Esam daudz viens otram darījusi pāri, aizvainojuši, plēsušies, lamājušies, zākājuši, pat līdz kautiņiem ir aizgājis. Harmonisko attiecību cilvēki droši vien nesaprastu, kā pēc tā visa vēl var būt kopā.

Esmu bijusi gan pie psihologiem, bet tie neko īpaši nelīdzēja. Gan arī tagad aizgāju pie astrologa, kurš atklāja, ka tā ir mana vaina. Es visu laiku biju vainojusi vīrieti, ka viņš tāds un šitāds. Bet reāli tā ir mana atbildība, kādas mums ir attiecības un kā viņš izturas pret mani. Viņš un mūsu atiecības tā teikt ir mans spoguļattēls. Un, ja man nepatīk tas, ko es redzu, tātad manis pašas uzvedība ir destruktīva.

Isāk sakot, es gribu visu mainīt un labot. Gribu pati sevi sakārtot un kļūt par normālu sievieti, ne histēriķi, zāģētāju un emocionālo varmāku. Gan līdz ar to harmonizēt mūsu attiecības. Tik nezinu, ar ko lai to visu sāk. It kā jau astrologs deva padomus, bet tik grūti tos ievērot, jo tur pilnībā jāmaina mana domāšana un uzvedība.

Varbūt kādai ir labs piemērs, kā viņa izmainīja savu personību un kluva laimīga?
19.10.2012 10:16 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu bet astrologs tev deva padomus, saņemies un leic lietā, savādāk velti izmesta nauda par vizīti, ja neko no teiktā neizmanto
19.10.2012 10:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka nav viegli mainīt sevi. Tas ir smags darbs. Bet, ja gribi saglbāt savas attiecības, tad sāc strādāt, citādi agrāk vai vēlaķ vīrietis aizies, jo tā graušana apnīk.
19.10.2012 10:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Jā, bet tie padomi tādi... neko nepārmest, neko nenorādīt, neteikt nevienu sliktu vārdu. Būt saulītei, smaidīt. Būt kā paklājiņam, kurš no apakšas darbojas, nevis no augšas bombī.
Bet es kā atnāku mājās, tā mēle tik niez pateikt - ko šodien izdarīji, kāpēc trauki nav nomazgāti un tamlīdzīgi
Kā lai iemācās citādi komunicēt?
19.10.2012 10:33 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu man ae nepatiktu, ka otrs ienāk pa durvim un sāk uzskaitīt ko es nepareizi esmu izdarijusi, ātri vien noriebtos tāds cilvēks , lai cik liela milestība būtu bijusi
19.10.2012 10:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Ilze2, sākumā, protams, ka ar varu sev jāpiespiež nebūt pārāk valdonīgai. Jādomā līdzi katram vārdam un katrai rīcībai. Un tas ir ļoti grūti. Bet ar laiku sāc pierast un sadzīvo ar savu jauno dzīvesveidu tīri labi. Par kājslauķi gan nav jākļūst, ir kaut kādas robežas.
19.10.2012 10:36 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Palasīju Tavas iepriekšējās diskusijas. Pēc tām var spriest, ka arī Tavs vīrietis nav nekāds zelta gabaliņš. Attiecībās ir jābūt diviem cilvēkiem - tāpat arī diviem jākopj šīs attiecības, ne tikai Tev vienai tagad jāmaina sevi, visu dzīvi, utt.
19.10.2012 10:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vai Tev patiktu, ja vīrietis, tikko ienākot pa durvīm, sāktu braukt Tev virsū? Ja grib kopā dzīvot, nedrīkst nepārtraukti riet viens otram virsū.
19.10.2012 10:38 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Last song, jā, protams, attiecībās piedalās divi.
Bet es nevaru izmainīt vīrieti. Es varu izmainīt tikai sevi. Un ja es izmainīšu, arī viņš izmainīsies.
19.10.2012 10:39 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Un ja es izmainīšu, arī viņš izmainīsies.

Naivi cerē uz ko tādu, jo tā notei reti. Pat pārāk reti.
19.10.2012 10:41 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
mei4uks, piekrītu. Bet varbūt šis ir tas retais vīrietis, kurš mainīsies. kaut gan smieklīgi skan, ka vīrieši var mainīties :D


Ilze2, ko darīsi, ja Tu mainīsies, bet viņš ne?
19.10.2012 10:44 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Nu varbūt neprecīzi izteicos. Respektīvi mana vienīgā cerība, lai uzlabotu attiecības, ir mainīt sevi, jo tas ir iespēja, ka viņš arī mainīsies un līdz ar to arī mūsu attiecības.
Ja es izmainīšos un viņš tomēr nē, tad dzīve piespēlēs citu, labāku.
Bet ja aiziešu no šīm attiecībām tagad, šādā situācijā, kad neesmu izdarījusi maksimumu, lai mainītu sevi, tad nākamajā attiecībās vilksies šis viss līdzi un pat būs vēl trakāk.
Respektīvi vai nu jāmaina sevi un attiecības vai nu jānobeidz attiecības, bet pareizi, nevis pametot
19.10.2012 10:44 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Bet es tik par sevi :) Gribētos dzirdēt, kā esat mainījušas sevi, ja kāda ir bijusi ne īpaši normāla :)
19.10.2012 10:46 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Nē nu, protams, dari ko vari, bet galvenais nekļūsti par kājslauķi, kā teica Lancester.

Turies, smaga darba augļi atmaksājas, ja to dara no sirds. :)
19.10.2012 10:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, es savu nabaga mīļoto "zāģēju", kad man uznāk PMS. Cenšos gan tā nedarīt, bet nu... Grūti. Toties visu pārējo laiku ļoti piedomāju, lai pārmestu tikai par tām lietām, ko tiešām nevaru izturēt, nevis par visiem sīkumiem. Līdz kājslauķim man vēl tālu.

Piemēram, man tagad, kad mums ir bēbis, nepatīk, ka viņš reizēm aiziet kaut kur ar draugiem, nevis sēž mājās pa vakariem un visu laiku palīdz man. Es taču esmu nogurusi, un es neesmu vienīgā, kam ir bērns, vai ne? Lielisks, pamatots iemesls "zāģēt". No otras puses, viena no lietām, kas mani viņā piesaistīja, kad mēs iepazināmies, bija tas, ka viņš ir sabiedrisks, komunikabls, draudzīgs, un mīl iziet ārpus mājas (un aizvilkt mani sev līdzi). Vai tiešām ir prātīgi mēģināt "izzāģēt" no viņa īpašību, kura bija viens no iemesliem, kāpēc es viņā vispār iemīlējos?

Tā kā, labs sākuma punkts, kā piebremzēt savu "zāģēšanu" un histēriju, ir paanalizēt lietas, kas tevi viņā kaitina. Varbūt atklāsi sev daudz jauna.
19.10.2012 10:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es esmu sapratusi to, ka cilvēks ir jāpieņem tāds kāds viņš ir, jo lielākā daļa nemainās, un ja tev ar to ir problēmas, tad vai nu jāmaina kaut kas sevī vai jāmeklē kāds cits.

Protams ir grūti pieņemt lietas, kas tev kaitina, bet ne jau vienmēr tev ir jāklusē, patiekt jau vienmēr var, kas tevi neapmierinā un kas nepatīk, bet tas nenozīmē, ka visu laiku ir jābļauj, jābukšķ vai jābūt neapmierinātai, jo var to visu arī pasniegt mierīgā veidā.

Un tomēr ir jāizvērtē arī vīrietis, jo ne visu ir iespējams pieņemt, jo varbūt ir lietas, kas tik tiešām nav normālas, piemēram, sišana vai pazemošana.
19.10.2012 11:01 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Kā tas ir "zāģēt" vīrieti? Ko viņi tādu dara, lai sieviete kristu histērijā, zāģētu un ko tik vēl ne? Nezinu varbūt man ir kaut kāda interesanta domāšana, bet nekad nav ienācis prātā pat kko tādu darīt. Pat, kad bijušo pieķēru ar citu, tad mierīgi pajautāju - kā bija :D
Laikam dzīvoju pēc principa - nedaru citiem to, ko pati negribētu saņemt pretī. (Vai arī man kaut kāda bezemociju, veču domāšana :D)
19.10.2012 11:05 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vajag ieraudzīt vienam otru citā gaismā. Nodoties kopīgiem vaļaspriekiem, atcerēties, kas saistīja attiecību sākumā, ievest kādu jaunu ģimenes tradīciju. Pavadīt laiku dabā kopīgi. Varbūt aizbraukt kaut kur uz kādu nedēļas nogali, prom no nemazgātiem traukiem un citām problēmām. Varbūt bez iemesla uztaisīt romantiskas vakariņas, nopirkt skaistu tērpu, vai pamainīt savu vizuālo tēlu, vai uzdāvināt kādu lietu par ko viņš sapņo, kad kalendārā par svētkiem nekas neliecina. Sīkums pie sīkuma un viss iegriezīsies pareizās sliedēs, ja viņš novērtēs un arī pacentīsies. Vienlaikus svarīgi sakārtot sevi iekšēji, harmonizēt. Tās visas ir tikai ārišķīgas lietas, ko rakstīju, tomēr arī iekšēji var dot citu redzējumu.
19.10.2012 11:07 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Las song, varbūt tad tu esi psiholoģiski stabila, bet es nē :(

khmm, paldies par padomiem! jamēgina
19.10.2012 11:11 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Nomainīju visu savā dzīvē. Jo vienkārši biju nelaimīga. Domāju, ka Jums katram savs ceļš jāiet.
19.10.2012 11:11 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Jā, bet tie padomi tādi... neko nepārmest, neko nenorādīt, neteikt nevienu sliktu vārdu. Būt saulītei, smaidīt. Būt kā paklājiņam, kurš no apakšas darbojas, nevis no augšas bombī.
Bet es kā atnāku mājās, tā mēle tik niez pateikt - ko šodien izdarīji, kāpēc trauki nav nomazgāti un tamlīdzīgi
Kā lai iemācās citādi komunicēt?

Ārprāts, negribētu bū tavs draugs! Aizbrauc atpūsties. Un viena!
19.10.2012 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits