Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideāla dzīve.

 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Čau Meitenes!

Man tāds jautājums, vai kādai no Jums ir tā ka gribas dzīvot ideāli? Tā lai istaba būtu nevainojamā kārtībā, drēbes perfekti sakārtotas, viss apkārt būtu tīrs nevainojams - kā arī lieliski izskatīties, runāt, staigāt utt?

Vai kādai tā ir? Esmu ar to pārņemta! Man visam jābūt savās vietās, ja tā nav es varu prātā sajukt! Es pamanu cilvēkos visu - es atceros visus sīkumus, kurpes, apģērbu, pilnīgi visu!

Vai kāda no Jums ir līdzīga man?
18.10.2012 16:46 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Fotballfrue.no man arī ļoti patīk. Viņa rada iespaidu par ideālu dzīvi. Kāds viņai skapis - viss skaisti saliks, drēbes karājas uz pērļu pakaramajiem, kurpes visas rindiņā.
Liekas, ka viņa tikai un vienīgi nodarbojas ar mājas pucēšanu, vingrošanu un atmosfēras radīšanu. Viss pārdomāts un ļoti skaists.
Ļoti estētisks blogs.
07.11.2012 10:33 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Jā, es gribētu sev ideālo dzīvi - māju perfektā kārtībā, perfektu izskatu (nekad nenošmulēties, uz veikalu iet uzkrāsojusies un ar tīriem matiem), vienmēr laimīga un apmierināta ar visu, visu izdarīt pēc savām prasībām, bet... realitāte ir savādāka - esmu diezgan haotiska, nenovācu aiz sevis mantas, trauki izlietnē arī var ilgi nostāvēt (šobrīd atkal nav trauku mazgājamās mašīnās), drēbes mazgāju, kad uznāk luste (pirms 3 dienām izmazgāju 4 porcijas pēc kārtas).

Jāmācās disciplīna, tas arī viss.
07.11.2012 10:22 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
kā nu kurā jomā, piemēram es vienmēr sakārtoju lai šķīvji uz galda ir taisni, lai atvilktnes nav pusatvērtas, lai nekas nestāv šķībi, lai nebūtu nekur diedziņš izlīdis, bet manā istabā viss ir diezgan kārtīgi bet tomēr mazliet patīkamā haosā, lai dažreiz ir ko pakārtot :D
07.11.2012 10:18 |
 
Reitings 129
Reģ: 16.03.2012
Man patīk ja katram priekšmetam manā dzīvoklī ir sava vieta, ja tā nav tad tracina. Reizēm pat sāk šķist apnicīgi, kad katru reizi pat izdzerot tēju, krūzi izmazgāju un nolieku vietā ,lai gan zinu, ka pēc neilga laika atkal būs jāņem tā krūze lai taisītu tēju ;D

To pašu laikam varu attiecināt uz savu izskatu, bet nav tik izteikti.
07.11.2012 10:03 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Kaut kas no Burkā kundzes no "Smalkā stila".
21.10.2012 09:52 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
man visvairāk gribētos to perfektumu savā ārējā tēlā - nu tā, lai viss līdz detaļai saskaņots , bet tas laikam nav iespējams, kamēr man šermuļus uzdzen doma no meklēšanas-iepirkšanās procesa :D gluži tāpat kā nez, vai man būtu kādreiz māja ideālā kārtībā, jo man riebjas kārtot māju. labprāt noalgotu mājkalpotāju šādam mērķim, ja godīgi.
20.10.2012 11:01 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man ļoti patīk tā fotballfrue :) Bet man kaut kā nesaistās tik ļoti ar perfekcionismu, es domāju, ka, ja man būtu nepieciešamie resursi un apstākļi, man viss izskatītos līdzīgi mājā, skapī, virtuvē. :D + lai arī es norvēģu valodu nesaprotu, uz anglisko reti kad tulkoju, mums ir šādas tādas lietas līdzīgas, līdz ar to viņa tāda tuvāka liekas. :)

Man galvā visu laiku dzīvo tas perfekcionisms, bet realitātē tas izpaužas ar manām noteiktajām sistēmām (esmu jau vairākas reizes rakstījusi, ka mani tracina, ja virtuvē, piemēram, krūzes stāv ne tādā secībā, kā tām, manuprāt, jābūt :D), kas mijas ar māksliniecisku nekārtību. Man patīk, ka viss ir skaisti sakārtots (taču tā, kā karinjo apraksta - nav viss līdz pēdējam, nav tā "sterilā" sajūta), taču, ja man ir dienas kā šodien - kad man vienkārši negribas skriet uzreiz mazgāt brokastu kafijas krūzi, negribas vākt suņa spalvas, nest miskasti utt., es nepārdzīvoju un nepārmetu sev. :)
20.10.2012 10:33 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Man laikam ir visneperfektakaa dziive. Tada taa varetu but tikai tad, ja man butu paris majkalpotajas. Jo pasai prieks taa nav laika.
20.10.2012 10:27 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Turpinot par norvēģietes blogu. Katru dienu gan neskatos, bet reizi nedēļā izskatu jaunumus. Ļoti pārdomāts blogs. Viņas ievietotajos attēlos daudzas slaidas, pat tievas meitenes var smelties iedvesmu, kā var notušēt trūkumus un izcelt sevī skaisto, jo viņa ir diezgan tieviņa, bet ģērbjas atbilstoši savai figūrai, kā rezultātā redzamais attēlos ir tiešām vizuāli baudāms.

Par daudzajām drēbēm un aksesuāriem. Esmu diezgan pārliecināta, ka jau sen viņai šī nodarbe ir viņas darbs un peļņas avots. Blogs ir perfekts! Norvēģijā un citviet pasaulē šī meitene ir populāra un domāju, ka daudzi zīmoli paši piedāvā savu apģērbu, lai viņa noreklamētu to savā blogā. Tāpat arī bloga malās un nereti tekstā ir redzamas reklāmas. Tā arī ir atbilde uz to, kā viss izdodas tik perefekti. Cilvēkiem patīk skaistas lietas un sagādā baudu skatīties šādus blogus, līdz ar to ir vērts pacensties. Ideālu dzīvju nav, bet nekad neesmu attēlos redzējusi pelēko ikdienu, skumjas, strīdus vai grūtsirdību. Pelēkā ikdiena šo blogu varētu padarīt ne tik saistošu. Mums taču patīk ticēt citu cilvēku ideālajām dzīvēm, vai ne? :)

Es, savukārt, neesmu perfekta, neesmu pedante. Tāds neliels haoss manā dzīvoklī, uz darba galda, somā valda vienmēr. Bet neesmu netīrīga vai nevīžīga. Ja tā padomā, draugs pat ir kārtīgāks par mani (so sad)- viņš pēc pusdienām uzreiz metas mazgāt traukus, es šo nodarbi, kad esmu viena, atstāju uz vēlāku laiku.
20.10.2012 09:52 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Nē, man toch tā negribas/
vairāk piedomāju pie tā, lai tā nebūtu :D
Man patīk zināma lietu kārtība, bet perfectai būt negribas,
mēģini tikt no tā vaļā, pašai un citiem! būs vieglāk dzīvot !!
20.10.2012 09:50 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2009
Negribētu. Labāk patīk, ka mājās ir tāds mazliet haoss, kuru var sakārtot.
Ja viss būtu perfekti, tad jau tiešām domātu, ka esmu muzejā. :D
Vienu laiku mēģināju visu tā perfekti darīt, bet kautkā tas likās tik šausmīgi pareizi un paredzami, ka man pašai apnika :D
20.10.2012 09:41 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Kādas galvā domas tāda kārtība uz galda./apkārt/
19.10.2012 18:44 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2012
nah__ idealu dzivi................nekas nav ideals!!!!!!!!!!!
runa,ka tie,kas tiecas pec ideala,kaut ko dzive megina aizvietot!
19.10.2012 18:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-es piekriitu pilniibaa un tad ,ja ir veel beebis ,tad saakas lielie striidi,jo tad tiesaam neko vairas nespeej paspeet...!Tas izteiciens-stundaam kaartot,stundaam taisiit eest, nav laika stundaam mazgaat dreebes utt-tas pilniigi nav man paziistams:)
19.10.2012 18:37 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
demoiselle,
bet tieši to jau arī nozīmē perfekta kārtība, viss ir savās vietās, tīrs, sakārtots, nomazgāts un nolikts pareizā vietā. Tas, ka vairums šeit perfekcionistes iedomājas ar slapjām lupatiņām beržam flīzes 24 h /7 d, tā jau nav realitāte.. bet fakts, putekļi perfekcionsmā nepastāv, bet arī tos, katru dienu noslaukot un reizi vakarā izmazgājot grīdu ar slapju lupatu, nepaņem daudz laika, 10-15 min. Cilvēki ir vienkārši slinki un meklē attainsojumu savai neizdarībai, jo redz patīk dzīvot haosā ..
19.10.2012 18:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tas perfektais kaartiigums-precizitaate pilniigi visaa ,kaa filmaa "MONK"jau nu tiesaam ir slimiiba-es par taadu nemaz nepriecaatos,jo skaidrs ,ka cilveeks ir nomociijies ar visu to...!
Te vairaak juutu ,ka meitenes runaa tiesi par nekaartiibu apkaart!
19.10.2012 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Bet, Emanuelle, tas ko tu nosauci, vienkārši liekas normāli kārtīgi. Es arī cenšos tā darīt, bet man līdz perfekcionistm ui, cik tālu.
19.10.2012 18:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sandy-es nevaru saprast vienu-kaapeec gruuti nolikt pareizaa vietaa uzreiz-piemeeram kleitu skapii,kurpes pie kurpeem,netiiro velu velas grozaa uttTas noteikti ietaupa laiku un arii istaba kaartiiga!
Viiriesiem patiik kaartiigas sievietes!:)
19.10.2012 18:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nē, neesmu. pārāk daudz laika arī jāpavada visu kārtojot, lai viss būtu ideāli. padomā, kā to uztvertu tavs esošais vai nākošais draugs? artādu cilvēku kā tu jebkuram būtu grūti sadzīvot
19.10.2012 13:23 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Man nav laika tadam idealismam. Man patik, ka viss ir tirs, kartigs un savas vietas, lai jebkura bridi varu cieminus uznemt un zinu kur kas stav, bet nebut netaisos visu dienu berzt maju, stundam ilgi stavet pie spogula, lai izskatitos "ideali". Es vados pec sajutam, reizem gribas iziet no majas ar skaistu frizuru un glaunam drebem, bet citreiz, sasienu papurusos matus cope un aizeju lidz tuvakajam veicim kautvai ar vira kreklu mugura. Man nav svarigi, ko svesi cilveki padomas, man ir svarigi, lai es pati justos erti. Man ir darbs, gimene un draugi, man ir daudz, dazadu nodarbju un pilna galva dazadu domu, lai neuztrauktos par "idealam" lietam (un idealu lietu nemaz nav. Katra lieta var klut par idealu lietu, ja ta tevi izraisa idealas sajutas).
19.10.2012 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits