Ideāla dzīve.

 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Čau Meitenes!

Man tāds jautājums, vai kādai no Jums ir tā ka gribas dzīvot ideāli? Tā lai istaba būtu nevainojamā kārtībā, drēbes perfekti sakārtotas, viss apkārt būtu tīrs nevainojams - kā arī lieliski izskatīties, runāt, staigāt utt?

Vai kādai tā ir? Esmu ar to pārņemta! Man visam jābūt savās vietās, ja tā nav es varu prātā sajukt! Es pamanu cilvēkos visu - es atceros visus sīkumus, kurpes, apģērbu, pilnīgi visu!

Vai kāda no Jums ir līdzīga man?
18.10.2012 16:46 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Diezvai to varētu saukt par ideālu dzīvi , tas ir vienkārši liels pedantiskums. Man patīk, ka viss apkārt man ir tīrs, agrāk varēju būt nekārtīga un nekārtot, bet savākt tā periodiski, ik pa laiciņam.. bet tagad, kad arī dzīve mainās, tad kaut kā jūtami, palieku ļoti kārtīga, rūpējos par kārtību sev apkārt. varētu teikt, ka esmu arī perfekcioniste mācībās un tā, bet arī neuzdrošinos apgalvot, ka maksimāla perfekcioniste esmu.
bet vispār, ja es būtu šeit vienas komentētājas vietā, jaunajā mājoklī, man šķiet, ka ar mani būtu līdzīgi, bet es to visu nedarītu tādā līmenī :)
18.10.2012 17:34 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Mani jau no bērnības audzināja, kārtībai ir jābūt visur, īpaši mājās (vecmamma tika teikusi vienmēr, ja mājās nav kārtības, tad visur citur arī nebūs), Piecelies, saklāj gultu, paēd , nomazgā traukus, drēbes netīras, ieliec veļas grozā, tīras, bet nevilksi, jāliek atpakaļ skapī. Noteikti kādai no malas skatoties liktos, ak, kam viņai tas vajadzīgs, bet es savādāk nespēju iedomāties, es tā esmu audzināta un jāsaka, jūtos apmierināta.
Nejūtos nomocīta, ja man ir jāsakārto māja, jānomazgā trauki, jāizgludina drēbes, jāaplaista puķes u.t.t Uz vekalu nevaru iedomāties iet ar netīriem matiem astē un kaut kādu apģērbu. Nespēju ēst ēdienu no jebkāda šķīvja un vispār ēdiens un dzērieni, tiem ir savi trauki un rīki, katram atbilstošs. Agrāk domāju, ka laikam esmu no retajām, kas kārto iepirkuma maisiņus, taču izrādās nē, tas priecē. Nekārtīgā vidē nespēju justies komfortabli, atbrīvoties, gribas ātrāk aizbēgt, tāpēc vietas uz kurām eju, izvēlos rūpīgi, jābūt visam gaumīgi. Visam un vienmēr jābūt gaumīgi. Es pieļauju, ka mani noteikti pārņems savādāks skatījums, kad būs bērni, lai gan nedomāju, ka būs krasas izmaiņas, bet kaut kas noteikti būs "vieglāk".
Un, ja nu rodas priekštats, ka viss ir par traku, ka noteikti pat vīrs ir nelaimīgs, vīrs ir priecīgs.. vīrieši varbūt cūkājas un aizmirst novākt/savākt, toties dzīvot kārtībā viņiem ļoti patīk. Un arī draugiem patīk ciemoties tikai pie manis, kā ir draugu vakari ar pokeru un filmām un šautriņu turnīru, tā DIO māja ir norezervēta. Cilvēkiem patīk kārtība. :)
18.10.2012 18:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man vienmer mājā perfrekta kātrība.Ptiesībā ta ir arī vienkaršāk. Nav jau īsti ko sakopt , jo viss uz tip top vienmer. Lidz ar to aiznem mazak laika. Man pat nav netirās veļas groza, mpmentā viosu mazgāju. Tie grozi cūcība man liekas. Vewļu mazgāju ļoti bieži, jo visu velku vienreiz, gultas veļu mainu ik pa 3 dienām.Un tik dulla neesmu viemnīgā,man draudzene kuri liela privātmāja pati uztur perfektu kārtībum,strada,audzina bernu,.un paspej vel patuset. Via man piemers. Ka vajag . Pat vela skapi pes krasam salika,super perfekti.
18.10.2012 18:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
P.S. Atcerejos man no vina pielipa ka uz ēdamgalda sveces ,un salvetes vienmer saskaņoti.Ari paliktņi ko galdauta vieta lieku ir saskaņoti un pēc svētkiem,vai gadalaikiem tiek mainīti. Nu dulla :D
18.10.2012 18:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka tie cilveki ,kuri ir kaartiigi -organizeeti arii darbaa!Pati esmu kaartiiga,viirs priecaajas!Noteikti vieglaak dziivot kaartiibaa!
18.10.2012 18:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Man pat nav netirās veļas groza, mpmentā viosu mazgāju.

Kā Tu vari visu izmazgāt pēc vilkšanas?Tu jau nestaigā teiksim , visu dienu vienās baltās drēbēs, lai vakarā var likt mazgāt, vai melnās, jo melnās ar baltajām jau kopā neliek! Un vienu maiciņu jau tu neliec mazgāt,kas ir melna, vai balta? Nu es ar savu garo penteri mēģinu paprasīt, kur tu noliet tās drēbes,ko kopā nemet mazgāt :D :D :D
Man patīk kārtība, it īpaši kas saistīts ar drēbēm, patīk,ka tās ir tīras, un smuki smaržo, tāpēc lai vienmēr justos super forši, mazgāju drēbes bieži un pati mazgājos 2x dienā. Dažreiz jau protams uznāk slinkums,kad aiz sevis neilieku kaut ko skapī tūdaļ, bet nedaudz vēlāk. Kā šodien,es redzu,ka ir nepieciešams uzkopt istabu, bet es nejūtos labi :D
18.10.2012 18:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man liekas,ka tie cilveki ,kuri ir kaartiigi -organizeeti arii darbaa!Pati esmu kaartiiga,viirs priecaajas!Noteikti vieglaak dziivot kaartiibaa!




Man ar ta liekas.Darbu nekad neesmu kavejusi pat par 1 minuti, vienmer atrak atnaku. Izdaru vairak neka no manis prasa.Un patiesiba maja ja kartioga ir vieglak, nav jatytaisa velas dienas vai plits jaberz.Ka jau teicu vienreiz, beidzu gatavot un iztiru pliti.Tas prasa tiesi 1 vai divas minutes.
18.10.2012 18:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kā Tu vari visu izmazgāt pēc vilkšanas?Tu jau nestaigā teiksim , visu dienu vienās baltās drēbēs, lai vakarā var likt mazgāt, vai melnās, jo melnās ar baltajām jau kopā neliek! Un vienu maiciņu jau tu neliec mazgāt,kas ir melna, vai balta? Nu es ar savu garo penteri mēģinu paprasīt, kur tu noliet tās drēbes,ko kopā nemet mazgāt



Tak baltu dargu bluzi mazgaju ar rokam.Parejo vesene.Nav man tas drebes jaberz nop netiriem plekiem ara.
18.10.2012 19:00 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
A tās,kuras arī mazgā drēbes teiksim pēc katras vilkšanas, Jūs liekas uz ilgo programmu, tur kas gandrīz 2h griežas, vai arī uz 30 minūtēm tik tā,lai izskalojas?
18.10.2012 19:02 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
es nemazgāju katru dienu drēbes, taču, kad man ir pietiekams daudzums baltās vai tumšās, vai krāsainās veļas, tad jā , mašīna tiek darbināta. Un veļas dienas man nav, viss notiek tad, kad to var darīt..
18.10.2012 19:05 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
A tās,kuras arī mazgā drēbes teiksim pēc katras vilkšanas, Jūs liekas uz ilgo programmu, tur kas gandrīz 2h griežas, vai arī uz 30 minūtēm tik tā,lai izskalojas?



Ilgo un lielos grādus gultasveļai. Drēbēm pēc sastāva.Tikai nekad ilgo.
18.10.2012 19:06 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Es, ievācoties jaunajā dzīvoklī, centos uzturēt super tīrību/kārtību, tādā perfekcionisma līmenī. Līdz mirklim, kad pamanīju, ka viena draudzene ciemos esot, ņēma tējas krūzi bezmazvai trīcošām rokām un uzvedās priekš sevis netipiski stīvi!


tas man atgādina Smalkā Stila sērijas, kad Elizabete gāja uz tēju pie Hiacintes
http://www.youtube.com/watch?v=uUoO_YwQRh0 :D

Man patīk kārtība, bet vienmēr ir neliels bardaciņš. Taču tas liek justies ērtāk. Reiz bija tā, ka uzņēmu apmaiņas skolnieci pie sevis, tad viss bija tādā kārtībā, ka gribējies vienkārši kādu džemperi kaut kur nosviest, lai nav tik stīvi.
18.10.2012 19:07 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Man ir kā autorei. Reizēm tas ir apgrūtinoši, jo ne vienmēr vari visu izdarīt atbilstoši savām prasībām (dažādu iemeslu dēļ)... Un citreiz arī prasi no sevis reāli PAR DAUDZ - tas vissmagāk. Taču es citādu nespēju. Vai to uzskatu par problēmu? Nē, lielākoties man tīri labi patīk.

Viss ir normāli, jo man netraucē citu "nekārtība", paradumi, man nav pārāk augstas prasības pret citiem. :)
18.10.2012 19:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vistrakāk ir, kad tāds trakais pedants pieprasa, lai visi apkārtējie arī pedantojas :D
18.10.2012 19:09 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
:-D :-D :-D man ir līdzīgi, bet dzīvojot ar kādu kopā, kurš nav pedants ir grūti :) Vienai dzīvojot, uzturēt savu kārtību būtu vieglāk.
18.10.2012 19:13 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jā, man patīk skaista, sakārtota vide. Esmu detaļu cilvēks, jūtos slikti, ja kaut kas ir netīrs, pārdzīvoju par saplēstām lietām. Bet mani tracina sterilitāte, vāzītes sarindotas perfektās līnijās utml. Man piemīt arī krietna daļa radošuma, teiksim, manas atvilknes (papīri, visādi štrunti) nav kārtīgas, tomēr tur ir MANA sistēma, kurā tikai es pati varu orientēties :D

Es, piemēram, paskatos ik pa laikam to http://www.fotbalfrue.noblogu un kaut kādā mērā apskaužu, kā viņa tā prot... skaisti.
18.10.2012 19:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man nepatiik "kraat" netiiro velu!Censos ,peec iespeejas aatraak ,visu izmazgaat!
Runaajot par jeedzienu- "ideaala dziive",cik labi buutu ,ja tiira maaja un tiiras dreebes buutu tie galvenie faktori ,ideaalai dziivei!Manaa sapratnee , jaabuut daudz kam vairaak ,lai vareetu dziivi nosaukt par ideaalu!Vai vispaar kaadam ir ideaala dziive?
18.10.2012 19:14 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man patīk nepiespiestība, itkā tas kārtīgums būtu... nejaušs, teiksim, ja lēdija ar perfektu kostīmu, grimmu, aksesuāriem utt., tad viņas žaketes piedurknes būs uzlocītas, vai kāda cirta atrisusi. Ja sakārtotas mājas, tad noteikti kāda avīze, kāds plediņš uzmesta (un nevis salocīts) uz dīvana malas... utml.
18.10.2012 19:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-nu tas ir tas iespaids,kaads tomeer maajaa dziivo!Taa ir arii manaa maajaa-patiik virtuvee zalumi traukaa,augli lielaa maala traukaa!Patiik kamiina istabaa aviizes, zurnaali, graamatas-viss liecina ,ka cilveeki dziivo...!:)
18.10.2012 19:38 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jā, protams, ka es gribētu dzīvot perfektā kārtībā. Bet tā kā man ir labāki veidi, kā pavadīt brīvo laiku, vienkārši sekoju, lai nebūtu ļoti nekārtīgi. Perfekti pie manis nav un nekad nebūs. neiespringstu uz to. Arī tāpat pie manis ir forši un mājīgi.
Ilgu laiku mēģināju tikt vaļā no tā ieaudzinātā perfekcionisma, ka visam vienmēr ir jābūt ideāli. Bet ideāls nav nekas, līdz ar to notiek nemitīga stresošana un dzīšanās pēc kaut kā iedomāta. Kādreiz man tas likās ok. Tad es sapratu, ka skrienot pēc kaut kā labāka, es neizbaudu to, kas man jau ir. Tagad varu mierīgi atbrīvoties un būt lieliska, arī neesot perfekta un nedzīvojot perfektā vidē.
18.10.2012 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits