Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Jums šķiet tas normāli - iet runa par mani un manu draudzeni - pazīstamas esam kādus 5 gadus, attiecības visu laiku ir bijušas ļoooti labas - BET esmu nogurusi no tā, ka visu laiku es esmu tā kas cenšas draudzību uzturēt - braucu tikai pie viņas ciemos - jo viņa pie manis nekad nebrauc - ja man ir kādi svētki, jubilejas - pat tad viņa nevar atbraukt ciemos - visu laiku kkādas problēmas.......vai Jums šķiet ka tāda draudzīva ir vajadzīga? Kāpēc vienam cilvēkam visu laiku ir jācenšas - varbūt no otra cilvēka šīs draudzības jūtas nav tādas kā man!!! Ir grūti - bet liekas ka šādam cilvēkam manā dzīvē nav vietas. Vai jums nav līdzīgi ja runa iet par draugiem?
16.10.2012 14:40 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Līdzīgi man pavisam noteikti nav.

Draudzībai ir jābūt abpusējai, citādi tā ir uzbāzība.
16.10.2012 14:42 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man tāpat bija, taču tā, kura necentās draudzību saglabāt, biju es ;/ es vienkārši nepamanīju to, un nejutu, ka tas kādu dienu varētu novest pie tā, ka vairs neesam draudzenes. parunā ar viņu ;)
16.10.2012 14:44 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Mans gadījums, precīzāk, pagātne :) Es vienmēr gāju ciemos, zvanīju, runāju tikšanos. Vienreiz pieriebās un pārtraucu uzprasīties ar savu klātbūtni, un zin, kas notika? Viņa pat nepamanīja, ka biju nozudusi no viņas dzīves :D
16.10.2012 14:44 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Nav tā ka es viņai uzbāžos - mēs ļoti bieži sazinamies - internetā, caur telefonu, viņa man bieži zvana u.t.t. Bet kad runa ir par tikšanos vai pasēdēšanu - vienmēr man ir pie viņas jābrauc - jo viņai nekad nav naudas - ir vienmēr problēmas!!! Visiem cilvēkiem ir problēmas - bet mes taču atrodam laiku tiem kuri mums ir svarīgi!!! Laikam tiešām tādi draugi nav vajadzīgi!!!
16.10.2012 14:45 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Esmu viņai to vairākas reizes teikusi, bet viņa uzreiz sāk man pārmest ka viņai ir nez kādas problēmas bet es viņu nesaprotu - ka man ķipa ir vieglāka dzīve!! Un tad kad es reāli apvainojos par viņas šiem gājieniem - īstenībā gribu paiet malā no tā visa - tad viņa saka ķipa kāpēc es uzmetu lūpu vai ko tādu!! es pat viņu aiciņu uz savu dzimšanas dienu - viņa uzreiz pasaka ka nebūs jo nav naudas u.t.t.!! Skumji
16.10.2012 14:48 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Ni zini, par to,ka cilvēkam nav naudas, tu neesi tiesīga nevienam pārmest. Ja visādi citādi viss ir kārtībā, tad nejumeklē problēmas tur kur viņu nav. Kad būs nauda-aizbrauks.
Nav tā ka es viņai uzbāžos - mēs ļoti bieži sazinamies - internetā, caur telefonu, viņa man bieži zvana u.t.t.Bet kad runa ir par tikšanos vai pasēdēšanu - vienmēr man ir pie viņas jābrauc - jo viņai nekad nav naudas - ir vienmēr problēmas!!!

nedomāju.ka tas ir iemesls,lai kādam kaut ko pārmestu. Padomā arī no viņas puses.
16.10.2012 14:49 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Es zinu viņas situāciju - zinu, ka ja viņai gribēšana būtu - viņa varētu atbraukt.. un viņa pie manis jau 2 gadus nav bijusi ciemos - visu laiku man ir pie viņas jābrauc !! laikam jāmainās ir man, jābeidz citiem uzbāsties....tā domāju ka būs labāk :/
16.10.2012 14:52 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
zemene11 - man tā bija ar manu bērnības labāko draudzeni. Pēdējais, kad mēs runājām - bija - noteikti jāsaskrienās - uz ko saņēmu atbildi - nu nez kā būs.. man jau nav laika..

man tik ļoti žēl tās draudzības.. mums tik daudz kopā bija piedzīvots.

Kādu laiciņu es centos - vienmēr piezvanīju vai iskrēju ciemos.. bet nu laikam jau ilgāk nebija lemts...

Tagad esam tik pažiņas, ja kādreiz sanāks saskrieties - būsū priecīga parunāties.. bet nekāda sirds draudzība tur vairs nesanāk...
16.10.2012 14:54 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Murr Murr - domāju ka mūsu draudzības iznākums būs līdzīgs tavam - laikam cilvēkiem vienkārši nav lemts - lai gan ir tiiiik daudz skaistas un pozitīvas atmiņas par mūsu draudzību :)
16.10.2012 14:55 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nevar jau pārmest otram, ja otrs tā jūtas...
16.10.2012 14:56 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Laikam man ir savādāks priekšstats un esmu audzināta savādāk, jo man vārds "draudzība" nozīmē ko citu :/
16.10.2012 14:58 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vnk to aktivitāšu ir par daudz. Man arī paziņa visu laiku nepārtraukti mani kaut kur sauc, rauj, velk, aicina, jo viņai dzīve ir nebeidzams tusiņš. Ja es visur skrietu, tad man savas dzīves vispār nebūtu. Protams, tas viss aktīvais maksā arī - dzimšanas dienas, citi svētki, pirtis, izbraucieni utt. Nevar visur iet tukšām rokām, ar vienu un to pašu kleitu. Bet varbūt runa nav par naudu, bet laiku - varbūt viņai ir sava dzīve pakārtota ģimenei, attiecībām, hobijiem. Vai nesaista kaut kas draudzībā. Nav tas cilvēks. Jo citreiz mani arī pārgurdina klausīties stundām par svešiem cilvēkiem, ko nepazīstu visādas lietas, ne tur ko piebilst, ne iebilst, garlaicīgi. vai no visa pa druskai un vnk viss kopā kaut kas nav. Bet ne jau kāds cilvēks ir slikts uzreiz. Nav īsti pa ceļam. Cilvēki ir dažādi.
16.10.2012 15:10 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
iespējams ka jā - mums vnk nav pa ceļam :) gan jau spēšu ar to samierināties ..... mēs jau tā labākajā gadījumā ja reizi tikai mēnesī satiekamies, vai retāk - kam man sanāk pie viņas aizbraukt....bet nu 2 gadu laikā cilvēks varētu pacensties un vismaz manos svētkos man neuzmest :D
16.10.2012 15:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu ja viņai nav naudas, tad nav. varbūt viņai svarīgāk ir aizvest bērnus uz kādu pasākumu vai ar vīru/draugu kkur aizbraukt divatā. nebūtu pareizi pataisīt viņu par vainīgo, bet arī tu protams neesi vainīga, ka viņai tās nav, ja cilvēkam ir lielas finansiālas grūtības, tās parasti tik ātri nevar pārsvarēt. pat 2 un 5 gadi ir mazs laiks, lai cilvēks atspertos. lai gan es nezinu, cik lielas viņai ir šīs problēmas.
ja jūs sazinaties, tad jau vēl ir ok. un ja viņa tev pati zvana/raksta. būtu problēma tad, ja tev viņa ne rakstītu, ne zvanītu. loģiski, ja man būtu jāizlemj, kur iztērēt pēdējo naudu, domāju, ka tas nebūtu braucienam pie draudzenes
16.10.2012 15:13 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
jāpiekrīt šim komentāram:
Varbūt vnk to aktivitāšu ir par daudz. Man arī paziņa visu laiku nepārtraukti mani kaut kur sauc, rauj, velk, aicina, jo viņai dzīve ir nebeidzams tusiņš. Ja es visur skrietu, tad man savas dzīves vispār nebūtu

Man arī ri tāda draudzene,kas ir labākā draudzene,kam visa dzīve sastāv no klubiņiem, iedzeršanas, utt. un es nevaru un negribu vienmēr skriet līdzi. Viņa itkā saprot bet šad tad pūšas. Mani vienkārši tas nesiatsa,bet kā cilvēks man viņa patīk,tāpēc biežāk izvēlos kaut kur neiet, pateikt,ka naudas nav, nekā notērēt visus savus ietaupījumus alkoholā un tusiņos,jo viņai tā patīk. Tapēc mēs cenšamies izrunāt tās lietas un viņa cenšas mani saprast,jo es vienkārši neesmu tas cilvēks,kas tas saista.
16.10.2012 15:18 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Gadījumā nav tā, ka tev ir mašīna, bet viņai nav? Man ir pāris šādas paziņas, kuras uzskata, ka man ir pienākums viņas savākt un pēc tam nogādāt atpakaļ tikai tāpēc, ka man ir mašīna. Kad sarunājam kaut ko kopā darīt, tad bieži atskan - tu taču man atbrauksi pakaļ? Bet es esmu nekaunīga un vienmēr saku nē, tad viņas paliek mājās un pūšās, kamēr es aizbraucu, piemēram, iepirkties. :D
Ja tev ir mašīna, bet viņai nav, varu pateikt, ka viņa tevi nekad nesapratīs. Viņa redz tikai pārvietošanās līdzekli, kamēr tev ir jādomā par tādu sīkumu kā degviela.
16.10.2012 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man tāda draudzība nebūtu vajadzīga, jo tā nav draudzība.
Es pati kaut kādā veidā arī esmu palaidusi kādu draudzību vējā, bet laikam jau tāpēc, ka tas man nav bijis tik svarīgi.

Un runājot par Hannas autolietu, es arī nebūtu ar mieru būt par kurjeru.
Savu reizi tas tiešām ir vajadzīgs un man nav problēmu kādu savākt vai aizvest, bet nu nejau sistēmā.
Man arī pašai ir neērti prasīt kādam kaut kur kaut ko vest :)
16.10.2012 15:44 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Ir pat tā - ka man nav ne auto ne tiesību - bet viņai ir auto :D bet tāpat nevar atbraukt :)
16.10.2012 15:48 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Laikam vnk viņai šī draudzība nav svarīga!! :)
16.10.2012 15:48 |
 
Reitings 48
Reģ: 29.01.2009
Man bija tieši tāda pati situācija, vienīgā atšķirība mēs bijām draudzenes jau no bērnudārza laikiem. Es vienmēr biju tā, kas pirmā rakstīja, zvanīja, interesējās. Bet viņa praktiski nekad nelikās zinis, kā man iet, izņemot vienīgi tajos brīžos, kad viņai kaut ko no manis vajadzēja.
Šobrīd jau veselu pusgadu neesmu interesējusies, kā viņai iet un labi vien ir, tikai žēl, ka tik vēlu sapratu, ka mūsu draudzība nebija īsta!!:(
16.10.2012 18:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits