Šo forumu pārņēmušas izvirtules???

 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Man vienīgajai liekas, ka pēdējā laikā visas sakarīgās un normālās diskusijas izcūko izvirtušais trio "Nazīc, Monro un Co"?
Nedaudz jau sāk kaitināt, ka jebkura diskusija tiek pārvērsta par izvirtušu un pārgribējušos meiču izlādēšanos. Visur viens un tas pats - banāli joki, sarunas par seksu un "seksīgas" bildes.
Varbūt jūs varētu privāti apspriest savas seksuālās tieksmes, jo skatos, ka citām meitenēm arī nav īpašas vēlmes iesaistīties jūsu izvirtušajās sarunās..
Ne jau visām interesē tikai sarunas par loecekļiem un vagīnām. Es protams, neesmu, nekāda svētā un dažas disksusijas par seksu man ir bijušas tiešām interesantas un noderīgas, bet šitā ļurināšana katru dienu galīg ne pa tēmu gandrīz katrā otrajā diskusijā sāk jau krist uz nerviem.
16.10.2012 08:55 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Tā kā lasu tikai dažu lietotāju komentārus vai tikai tās diskusijas, kas mani saista, jāsaka, ka minēto dalībnieču komentāriem pārskrienu pāri un nelasu, jo neinteresē. Vai šis būtu diskusijas vērts temats, es vēl padomātu. Katrā gadījumā neliekas man ne īsti saistoši, ne arī jautri vai interesanti lasīt svešu cilvēku čatiņus.
18.10.2012 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits