Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rast mieru!

 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
Sveikas meitenes! :)
stāsts būs garš, varbūt lasa tikai tās, kam pacietība un vēlas iegūt jaunu sarunbiedru, draudzeni.
teksts iespējams būs nedaudz nesaprotams un savārstīts, jo pašlaik nespēju tā sakarīgi domāt.
šī, diena iesākās patīkami gaidot tikšanos ar draugu sapucējos, patīk ik pa laikam uzpucēties, lai redz, ka esmu skaista. un tā arī domāju ( jo savādāk tak nevar nemaz domāt, ko domā tas piepildās) bet nu atkal sēžu asarās un puņķos. kopā esam 4trus gadus, attiecībās ir gājis kā pa kalniem. cilvēks ir labs, mīļš. bet neuzmanīgs, lidinās pa gaisu, īsti nedomā uz priekšu un vispār ir dikti nenopietns un nu jā nenoliegšu ir visādi mīnusi, protams, man to arī ir un daudz, kam tad nav? bet ir tā, ka viņam jau ir 24 gadi jau pietiekoši vecs, lai beidzot sāktu domāt ar galvu, bet viņš ir tik lēticīgs, visam tic un visiem skrien pakaļ. grib tā teikt, lai ar visiem ir labas attiecības, ar visiem draugi, bet tā rezultātā atstāj mani novārtā. pēdējā laikā redzu, ka tieku atbīdīta otrā vietā. man ir grūti, jo pēc dabas esmu ļoti sabiedrisks cilvēks. reāli kad nav jāiet uz darbu sēžu mājās, protams, paskatos kādu seriālu tāpatās kko padaros, bet man ir garlaicīgi, gribas sabiedrību, bet tās nav. ir draudzenes, kas dikti aizņemtas studijās. kad sāku satikties ar puisi, biju tā teikt " topā" daudzi gribēja ar mani draudzēties, rakstīja, sauca ārā. bija jautri, bet kā uzradās draugs tā vairāk uzmanību pievērsu viņam, jo viņš bija savādāks kā citi, mani ieienteresēja, lieki piebilst, ka pirms viņa man nopietnu attiecību nebija, jo man ātri apnika visi čaļi. pabučojos un miers. mans draugs man ir arī pirmais seksa ziņā. pat īsti nemācēšu izteikt savu domu. bet ir tā, ka šo četru gadu laikā biju vairāk vai mazāk ar viņu, arī ar draudzenēm, bet viņām jau ir arī sava dzīve. tad tagad es jūtos tik vientuļa. jo puisis, man neatlicina necik laika. šo gadu laikā es viņam esmu tiešām ļoti daudz palīdzējusi, vilkusi no sūdiem ārā. visu ko vien var izdarīt, sākot no a beidzot ar z. viņš protams, pasaka paldies un tā. bet viņš to nenovērtē, jo laikam visu laiku jau es būšu un palīdzēšu un nokārtošu, jo esmu redz tā sieviete, kas spēj tikt ar visu galā. viņam 24 gados nav patstāvīgas dzīvesvietas, jo māte dzīvo ārzemēs, radinieku viņam nav. viņš mētājas no vienas vietas uz otru, darbs ar tā ir , nav , ir nav. sapņo par kko uz zelta paplātes. neprot izlietot naudu. kāda ir doma tam visam? es vnk vairs nespēju. es zinu, ka mīlu viņu, zinu, ka viņš mani, bet es vairs nespēju. ja agrāk viņam bija bail mani pazaudēt, un pie šādām situācijām viņš vienmēr centās da jebko, lai pierādītu cik ļoti mīl, tad tagad es redzu, ka viņš jau redz, ka es tāpat nekur nepazudīšu un tā jau arī ir, kad viņš savāra kādu muļķību, viņš uztaisa smukas acis un es piedodu, jo savādāk jūtos vientuļa. man patīk, ja kāds ir blakus, ja ir kāds uz ko paļauties. un pēc visa kam esmu gājusi cauri galu galā esmu taču pelnījusi kaut kripatiņu prieka, cerības un laimes. bet nē dzīve man sagādā vienu pāraudījumu pēc otra. es zinu, ka vajadzētu nelikties ne zini kādu nedēļu, iespējams ilgāk, jo tad viņam manis pietrūktu un varbūt apdomātos, bet es nespēju. man trūskt kāda, vienmēr sāku rakstīt un zvanīt. kādreiz jau viņš ar pirmais. un tā vienmēr pa kalniem. vnk jau pagājuši 4tri gadi, es gribu kādu stabilitāti. kādu uz ko paļauties nevis jā, jā es būšu, aj nesanāca, nu piedod. varbūt es pati saprotu, ka mums nekas nesanāks, jo esam pārāk atšķirīgi, bet man vnk ir tik grūti ar to samierināties. tik ļoti gribas būt mīlētai, lutinātai, ievērotai. vienmēr, kad viņš ko savāra, samelo es nosolos būt skarbā dāma (atkal) , bet nekas nesanāk, es vairs nespēju izturēt viena kaut nedēļu. visu laiku domāju , kur viņš ir ko dara ar ko utt. 100% pārliecināta neesmu, bet jūtu, ja atkal būtu tā nosvērtā sieviete, kas sākumā, ja ko pasaka tad izdara, viņš ņemtu mani galvā, bet tagad viņš jau nedaudz kāpj man uz galvas, jo kur es tāpat likšos? laikam esmu pārāk pierādījusi savu uzticību un mīlestību. varētu jau tagad atkal censties būt tādai, bet kā jau teicu, esmu vientuļa , man nav ko darīt tajā laikā kad esmu viena, gribu paklačot ar kādu, parunāties, tikties utt.
10.10.2012 15:54 |
 
Reitings 9
Reģ: 09.04.2009
Reizēm jau vajag pačīkstēt, bet nedari to tad, ja čīksti tikai čīkstēšanas pēc un neko negrasies mainīt un pat nevēlies dzirdēt to , ko saka apkārtējie.... bet, ja esi gatava mainīties, tad sāc tūlīt , un neatliec neko uz rītu... Aizej mājās, pasaki tam savam sīkulim(es atvainojos, ja aizvainoju:)) lai vai nu domā, ko sevis labā darīt , lai jūsu attiecības uzlabotos, vai arī lai tad savāc savas panskas un kratās.Tas būs liels solis uz priekšu un tad .... ja jau ritenis ir iegriezts, tad nāksies vien tam turēt līdzi;)
10.10.2012 18:19 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
Aņčukiņ Tu nesaprati mani, vai es nesapratu Tevi :)
10.10.2012 17:48 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Varbūt pasūksties savam draugam,lai viņš paglauda galviņu Tev un pasaka, ka viss būs labi:)
10.10.2012 17:44 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
gribās, gribās pasūkstēties. kā bērnībā ar nobrāzto celi, gribās, lai māte paglauda galvu samīļo un pasaka, ka viss būs labi.
10.10.2012 17:40 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Nesūksties šeit meitenēm,bet labāk dari ko lietas labā:)
10.10.2012 17:37 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
mei4uk - situācija tāda, ka tagad studiju laiks, 2 draudzenes aktīvi studē, pēdējais gads. 2 atrodas ārzemēs. labprāt iepazītos ar kādu un tā, bet ko tad es viena aiziešu uz kādu klubu iešu klāt nepazīstamai meitene un teikšu, čau, negribi iepazīties? :D
10.10.2012 17:16 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
es zinu, ka vaina ir manā attieksmē, vai veidā, kā es to pasniedzu vai vēl nezinu kamā. jo palīdzu es savai ģimenei. un jā gaidīt pretīm nav labi, bet ir loģiski, ka ja tu kādreiz izdari ko labu, tu gaidi to pašu no kāda cita, kad tev tas ir vajadzīgs? es nesaku, ka mana ģimene būtu slikta, nē tieši pretēji, tā ir ļoti laba. bet sadzīviski esmu pamanījusi, ka dien dienā uz mani var paļauties, ja kādam ko vajag es izdaru, izpalīdzu, bet kad man vajag, viņi neuzkata to par ko tādu, ka viņiem arī vajadzētu palīdzēt. tas jau tādos sīkumos, ka nepievēsršu uzmanību tam , bet tāpat jau kkur tas aizķeras un paliek.
10.10.2012 17:15 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Nu nemeklē citu vīrieti momentā! Sameklē draudzenes,kurām ir lieks priekš tevis un izklaidējies. Pazudīs gan vientulība,gan vajadzība pēc vīrieša.
10.10.2012 17:13 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
vispār es nezinu kā mainīt attieksmi, ar ko sākt. jo laikam ietekmē arī sabiedrība apkārt. zinu, ka ideālu vīriešu nav un nebūs. katram ir savi mīnusi. varbūt es arī ietekmējos no apkārtējiem vīriešiem, kas man darbā, paziņu lokā utt? viens patstāvīgi melo draudzenei, viens nekad nekur neņem līdz, viens atļaujas šad tad pazemot. varbūt tādā veidā es visu laiku cenšos atspēkot savējo?
10.10.2012 17:12 |
 
Reitings 9
Reģ: 09.04.2009
tad varbūt Tu nepalīdzi īstajiem cilvēkiem...:) Un vispār - neesot labi par saviem labajiem darbiem gaidīt pretim pateicību:) Es saprotu Tevi, ka jūties izsmelta, tieši tāpēc sāc domāt par sevi beidzot un ļauj vaļu savam "sapņu princim". Tev ir jāiet uz priekšu(ar vai bez viņa) un tikai tad jutīsies ar sevi harmonijā:)
10.10.2012 17:11 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Un ir teiciens - ja Tev nepatīk šī situācija- tad maini to,
..(paturpināšu) ja nevari to mainīt - maini atieksmi pret to.
10.10.2012 17:08 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau neviens nevienam neko nav parādā. Kāpēc lai citi par tevi domātu, ja tu pati par sevi nedomā? Pašaizliedzība, protams, ir jauka lieta, bet veselīgs egoisms, manuprāt, ir vēl jaukāka lieta.
10.10.2012 17:05 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
jā es saprotu, ka izklausās pēc es, es , es, bet vienkārši cilvēks piekūst. visu laiku cnetos dzīvot pēc tā, dari citiem labu, tad citi tev arī. bet vispār es te tā padomāju jo es vairāk cenšos citiem palīdzēt, jo viņi sāk kāpt man uz galvas. vienkārši , kad tu sevi visu izsmel , tev apnīk domāt par citiem, tu gribi kko sev un tu gribi, lai arī citi padomā par tevi, lai arī citiem būtu svarīgi un kāds tev pievērstu uzmanību.
10.10.2012 17:03 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Kaut kādā ziņā tavā situācijā saskatu līdzības ar savējo. Manuprāt, ir negodīgi pieprasīt no cilvēka mainīties, ja viņš pats no negrib. Ja tu esi viņam izteikusi, kas tevi neapmierina puiša raksturā un jūsu attiecībās, bet nekas nav mainījies, tad tev atliek apsēsties un padomāt, vai tu spēsi visu mūžu dzīvot ar šādu cilvēku un šādās attiecībās. Ja esi ar mieru tā dzīvot, un nebojāsi nervus ne sev, ne puisim, tad viss ir kārtībā. Ja tomēr saproti, ka ne tā tu gribi savu dzīvi nodzīvot, tad nu diemžēl...
10.10.2012 16:57 |
 
Reitings 9
Reģ: 09.04.2009
Jēziņ, meitene, izlasi savu tekstu pāris reizes skaļi un padomā, vai tas viss ir tā vērts.... Tas izklausās pēc konkrētas čīkstēšanas un sevis "apdziedāšanas"- vārds "ES" vien izceļas:) ... Tu viņam to , Tu viņam šito, bet viņš.... Tev neko...! Nu trakums. Beidz tēlot viņam mammīti, ja cilvēks pirms šiem 4 gadiem nebija pazudis, kad viņu nebakstīji, tad arī nepazudīs tagad, ja pārtrauksi ar viņu auklēties. Par sevi gan padomā- ar cilvēku, kurš nepalīdz Tev izaugsmē, bet tieši otrādi- savā ziņā velk uz leju, Tu gan vari pazust. Un ir teiciens - ja Tev nepatīk šī situācija- tad maini to, piem ., sākot jaunu dzīvi bez viņa; BET , ja neko netaisies mainīt, tad beidz čīkstēt un sevi žēlot un turpini dzīvot tā kā līdz šim:)
10.10.2012 16:57 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
jā tā ir viņš gaida kādu kas noliks visu uz paplātes. itkā jau mērķi viņam ir, ko viņš gribētu sasniegt utt., bet viņš nekustas uz priekšu kko bezmērķīgi gaida. un es nesaprotu kāpēc cilvēks nevar izdalīt uzmanību. kādreiz ir tā, ka viņš nepievērs nekādu uzmanību kko darās, es loģiski esmu neapmierināta, jo vēlos kaut kādu uzmanību, tad viņš man saka, ka viņš cenšoties kko darīt, kkur tikt uz priekšu. bet tas jau ir labi, bet vai tad tas nozīmē ka tad nevar uzrakstīt, piezvanīt kaut reizi dienā? kāpēc man pašai vienmēr jāuzbāžas?
10.10.2012 16:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ar viens gandrīz tāds pagadījās. es izšķīros uzreiz kā pamanīju šādu īpašību. sapratu, ka nevēlētos viņu uzturēt un bakstīt un vēl pati pajautāt, kad precēsimies, jo viņam nekad tas neienāktu prātā. nu tas tā pārspīlēti, bet viņš brauca ar muti, bet nedarīja NEKO.
tev iesaku izdarīt pēdējo grūdienu. nu tad uzaicini kkur, kur būsiet diavatā un nopietni izrunā visu. pasaki, ka vairs tā nespēj dzīvot, un ja viņš grib tevi redzēt nākotnē un dzīvot kopā, lai atrod darbu un turās tajā. hmm..darbs celtniecībā, mehāniķis-jā zelta rokas, ok, bet cilvēki nekad šādos darbos nepaliek ilgi. lielākajai daļai šo profesiju pārstāvjiem visiem ir tā- ir darbs, nav darbs. ar celtniecību skaidrs, kāpēc tā. visvairāk jau krīze skāra šo jomu. pasaki viņam skaidri un gaiši visu.
goda vārds, es nespētu 4 gadus gaidīt šāda iemesla dēļ kā tev, lai sāktu dzīvot kopā. es nekad nevarētu paļauties uz vīrieti, bet, piem.m man tas ir svarīgi.
10.10.2012 16:53 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu piemēram es nemaz nevarēti tik ilgi sevi mocīt un būt kopā ar vīrieti, kurš pasaulē bezmērķīgi blandās.

Viņš velk tevi arī uz leju, jo tev nav vajadzība tādam blakus augt. Iedomājies, ja tu to visu būtu sevī ielikusi un veltījusi, nevis pa tukšo notērēji savu enerģiju puisim, kurš nemaz nevēlas augt un attīstīties, jo viņam ir labi, ja kāds noliek visu priekšā. Tagad tā licēja esi tu - esi starp māti, kalponi un sekretāri.

Nesaproti, ka tādi cilvēki nemainās, viņš neko negrib, ja gribētu sen jau būtu izmantojis savu potenciālu'. Viņš ir viens no tiem, kas neko negrib darīt, bet grib sev gan labu darbu, gan labu algu un vēl mašīnu, bet gaida, kad kāds visu noliks priekšā nemaz nepiepūloties.
10.10.2012 16:50 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
manējam bija tas pats... tā kā iesūnējis.
es viņam pateicu ka ja turpinās stāvēt uz vietas.. tad man nav vajadzīgs tāds stumdāms un bakstāms.. un viņš mainījās.. :)
protams ļoti palīdzēja viens nežēlīgs joks.. :D
kad manējais bija mājās vēlu vakarā es uz savu telefonu aizsūtiju sms ,kamer vins neredz.
mīlu tevi mincīt.. :* saldus sapņus

viņš istabā paņēma manu telefonu un izlasija sms ,tādā velna ātrumā atnesās pie manis uz virtuvi un tad mēs visu izrunājām.. :D bet es rēcu kā kutināta.. :D
10.10.2012 16:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
ananās - Tu nezinot, ko gribi, neko arī nevar dabūt. Jānoformulē savas domas un mērķi šajā jautājumā.

Lai arī cik ilgas attiecības būtu, ja Tu tajās jūties nelaimīga, tad ir jāšķiras. Dzīve tev ir tikai viena, nav vērts to izšķiest nelaimīgās attiecībās.

Vispār 4 gadi (plus mīnuss) attiecībās ir cikls, pēc kura ir jānotiek virzībai. Vai nu uz augšu - progresā, vai uz leju - pārtraukšana.
10.10.2012 16:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)