Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rast mieru!

 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
Sveikas meitenes! :)
stāsts būs garš, varbūt lasa tikai tās, kam pacietība un vēlas iegūt jaunu sarunbiedru, draudzeni.
teksts iespējams būs nedaudz nesaprotams un savārstīts, jo pašlaik nespēju tā sakarīgi domāt.
šī, diena iesākās patīkami gaidot tikšanos ar draugu sapucējos, patīk ik pa laikam uzpucēties, lai redz, ka esmu skaista. un tā arī domāju ( jo savādāk tak nevar nemaz domāt, ko domā tas piepildās) bet nu atkal sēžu asarās un puņķos. kopā esam 4trus gadus, attiecībās ir gājis kā pa kalniem. cilvēks ir labs, mīļš. bet neuzmanīgs, lidinās pa gaisu, īsti nedomā uz priekšu un vispār ir dikti nenopietns un nu jā nenoliegšu ir visādi mīnusi, protams, man to arī ir un daudz, kam tad nav? bet ir tā, ka viņam jau ir 24 gadi jau pietiekoši vecs, lai beidzot sāktu domāt ar galvu, bet viņš ir tik lēticīgs, visam tic un visiem skrien pakaļ. grib tā teikt, lai ar visiem ir labas attiecības, ar visiem draugi, bet tā rezultātā atstāj mani novārtā. pēdējā laikā redzu, ka tieku atbīdīta otrā vietā. man ir grūti, jo pēc dabas esmu ļoti sabiedrisks cilvēks. reāli kad nav jāiet uz darbu sēžu mājās, protams, paskatos kādu seriālu tāpatās kko padaros, bet man ir garlaicīgi, gribas sabiedrību, bet tās nav. ir draudzenes, kas dikti aizņemtas studijās. kad sāku satikties ar puisi, biju tā teikt " topā" daudzi gribēja ar mani draudzēties, rakstīja, sauca ārā. bija jautri, bet kā uzradās draugs tā vairāk uzmanību pievērsu viņam, jo viņš bija savādāks kā citi, mani ieienteresēja, lieki piebilst, ka pirms viņa man nopietnu attiecību nebija, jo man ātri apnika visi čaļi. pabučojos un miers. mans draugs man ir arī pirmais seksa ziņā. pat īsti nemācēšu izteikt savu domu. bet ir tā, ka šo četru gadu laikā biju vairāk vai mazāk ar viņu, arī ar draudzenēm, bet viņām jau ir arī sava dzīve. tad tagad es jūtos tik vientuļa. jo puisis, man neatlicina necik laika. šo gadu laikā es viņam esmu tiešām ļoti daudz palīdzējusi, vilkusi no sūdiem ārā. visu ko vien var izdarīt, sākot no a beidzot ar z. viņš protams, pasaka paldies un tā. bet viņš to nenovērtē, jo laikam visu laiku jau es būšu un palīdzēšu un nokārtošu, jo esmu redz tā sieviete, kas spēj tikt ar visu galā. viņam 24 gados nav patstāvīgas dzīvesvietas, jo māte dzīvo ārzemēs, radinieku viņam nav. viņš mētājas no vienas vietas uz otru, darbs ar tā ir , nav , ir nav. sapņo par kko uz zelta paplātes. neprot izlietot naudu. kāda ir doma tam visam? es vnk vairs nespēju. es zinu, ka mīlu viņu, zinu, ka viņš mani, bet es vairs nespēju. ja agrāk viņam bija bail mani pazaudēt, un pie šādām situācijām viņš vienmēr centās da jebko, lai pierādītu cik ļoti mīl, tad tagad es redzu, ka viņš jau redz, ka es tāpat nekur nepazudīšu un tā jau arī ir, kad viņš savāra kādu muļķību, viņš uztaisa smukas acis un es piedodu, jo savādāk jūtos vientuļa. man patīk, ja kāds ir blakus, ja ir kāds uz ko paļauties. un pēc visa kam esmu gājusi cauri galu galā esmu taču pelnījusi kaut kripatiņu prieka, cerības un laimes. bet nē dzīve man sagādā vienu pāraudījumu pēc otra. es zinu, ka vajadzētu nelikties ne zini kādu nedēļu, iespējams ilgāk, jo tad viņam manis pietrūktu un varbūt apdomātos, bet es nespēju. man trūskt kāda, vienmēr sāku rakstīt un zvanīt. kādreiz jau viņš ar pirmais. un tā vienmēr pa kalniem. vnk jau pagājuši 4tri gadi, es gribu kādu stabilitāti. kādu uz ko paļauties nevis jā, jā es būšu, aj nesanāca, nu piedod. varbūt es pati saprotu, ka mums nekas nesanāks, jo esam pārāk atšķirīgi, bet man vnk ir tik grūti ar to samierināties. tik ļoti gribas būt mīlētai, lutinātai, ievērotai. vienmēr, kad viņš ko savāra, samelo es nosolos būt skarbā dāma (atkal) , bet nekas nesanāk, es vairs nespēju izturēt viena kaut nedēļu. visu laiku domāju , kur viņš ir ko dara ar ko utt. 100% pārliecināta neesmu, bet jūtu, ja atkal būtu tā nosvērtā sieviete, kas sākumā, ja ko pasaka tad izdara, viņš ņemtu mani galvā, bet tagad viņš jau nedaudz kāpj man uz galvas, jo kur es tāpat likšos? laikam esmu pārāk pierādījusi savu uzticību un mīlestību. varētu jau tagad atkal censties būt tādai, bet kā jau teicu, esmu vientuļa , man nav ko darīt tajā laikā kad esmu viena, gribu paklačot ar kādu, parunāties, tikties utt.
10.10.2012 15:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jums ir 4 gadus ilgas attiecības, kādēļ nedzīvojat kopā?
10.10.2012 15:57 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
vienu laiku dzīvojām, kad abi bijām Rīgā. jaunie gurķi pārcēlās sākt kopdzīvi nekas nesanāca, jo nemācējām rīkoties ar naudu. tagad esam paaugušies un plānojam jau kaut kad dzīvot kopā, bet es netaisos viņu uzturēt. gribu lai abi to daram kopā, bet viņam nekas nesanāk, viņš visu laiku mīņājas uz vietas.
10.10.2012 16:00 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
tāpat viņš ir ļoti apķērīgs. ir automehāniķis, celtniecībā labi orientējas, mājas darbos visu māk salabot, elektoierīces māk salabot. vienvārd sakot viņam ir ķēriens, bet viņs to neizmanto. esmu viņam skandinājusi to visu laiku, arī citi kādreiz saka, ka viņam daudz kas padodas vajag tikai kko virzīt kko domāt, bet viņš kā pīle ūdenī.
10.10.2012 16:08 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jūs nedzīvojat kopā?
10.10.2012 16:09 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
kamēr lasīju jau savairojās komentāri.
10.10.2012 16:10 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
varbūt kāda man ko ieteiktu, kā saņemt sevi rokās. kur rast šo mieru, lai pilnvērtīgi virzītos uz priekšu. pašlaik esmu pusapēsts ābols, kam vajag atpakaļ to otru pusi.
10.10.2012 16:11 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nu losis, ka stāv uz vietas! nevaru ciest šitādus, kas nedomā par nākotni.
10.10.2012 16:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Viņš ir cilvēks, kurš pats neko neuzņemas darīt un tā arī visu laiku mīņāsies uz vietas. Tagad esi tu, kas viņu stumj un grūž, bet kā jau pati saki, tad tev tas ir jau apnicis.

Nu tad tagad apdomā, ko vēlies no jūsu attiecībām un vai viņš tev var to dot, jo man ir zināmi tādi čaļi, kuriem ir visādas labas iespējas, bet neizmanto, jo vienkārši neko negrib.
10.10.2012 16:13 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
iesaisties kaut kur, kādā organizācijā, pulciņā, sektā :D būs interesanti, būs ko darīt, būs jauni cilvēki apkārt.
10.10.2012 16:13 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
jā tā ir. itkā jau nedaudz pēdējā laikā sāk domāt, bet tik lēni, ka liekas, ka pienāks 40 , kad kkur būs pavirzījies. un savu potenciālu ar būs izniekojis. :(
10.10.2012 16:14 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
Liliii - jā es vienmēr viņu stumju un grūžu, gaidu, kad pats sāks kustēties, jo redzu, ka iekšā ir, bet ārā nenāk. apnicis jau visu laiku stumdīt, gribas kko lai pats iedomās , izdara, bet ko reāli? tagad vnk pateikt viss šķiramies? ar jau viegli nav un patiesībā negribās, bet es nezinu.
10.10.2012 16:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kad, Tavuprāt, Tev būs tas miers?

>kad būsi izšķīrusies, dzīvosi viena, sev vai attiecībās ar kādu citu
>kad viņš saņemsies un sakārtos savu dzīvi
>kad jūs abi dzīvosiet kopā, viņam būs līdzekļi, lai ieguldītu kopdzīvē?
10.10.2012 16:17 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
stulbākais ir tas, ka mans manā pilsētā nekā īpaši nav. ir jauniešiem, kas vēl skolā mācās. bet es pašlaik esmu pabeigusi mācības, un strādāju, nākamgad plānoju uzsākt mācīties, Rīgā. varbūt tad kur iesiastītos , sapazītos ar jauniem cilvēkiem. bet šeit man neko īpaši nav ko darīt.
10.10.2012 16:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu uzreiz nesaki, ka šķiramies, pagaidi vēl kādu laiku, kad būsi pavisam izsmelta un kad tev jau būs vienalga, tad būs pavisam viegli izšķirties. Vēl jau čalis var mainīties, bet nu es nevaru ciest to bezmērķīgumu, jo pati zinu, ko vēlos sasniegt, tāpēc man vajag cilvēku, kuram ir savs mēķis. Kādreiz vēl var bikstīt un stumdīt, bet ja tas notiek tikai no vienas puses, tad tur nekas labs nav gaidāms.

No otras puses parādi viņam, ka tu neesi nemaz tik pašsaprotama, tad varbūt šamējais ko darīs, lai uzlabotu. ;)
10.10.2012 16:21 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
womankind - nezinu, nezinu, nezinu. šobrīd esmu apjukusi, kā jau katru reizi. man vienkārši nav ar ko īsti parunāties. tāpēc savu sāpi izliku šeit. protams, es gribētu būt ar viņu kopā un gribētu, lai viņš sāk domāt ar galvu, bet nezinu kad tad tas būs. pašlaik es gribētu atgūt sevi, kāda biju sākumā. stipra, novērta. nevis čīkstule un raudule. bet katru reizi kā nodomāju, nu tagad es kādu laiku izturēšos vēsi pret viņu( jo tas viņam īpaši nepatīk, tad uzbāžas, kas noticis, kas noticis utt. tad jau pievērš uzmanību un klausās manī, ņem vērā) bet pēdējā laikā es nespēju, jo gribu dot mīļumu un saņemt.
10.10.2012 16:22 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Nu latviski runājot viņš ir STUMJAMS UN GRŪŽAMS.
Piedod, bet es ciest nevaru tādus vīriešus.
Novēlu rast risinājumu šai situācijai, bet tādi jau nemainās! No pieredzes.
10.10.2012 16:23 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
Lilii - jā zinu, ka vajag, vajag. ar prātu apzinos, bet sirds tik sniedzās pēc kāda cilvēka, pēc mīļuma, sarunbriedra utt. un tad vienmēr viss izjūk.
10.10.2012 16:23 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
kādreiz vēl liekas, ka viņam vienalga ko daru ar ko esu utt ( kaut gan citreiz krasi pierāda pretējo) bet nu tā pašlaik liekas, jautāju negribi būt ar mani vairs? gribi šķirties? nē es gribu būt ar tevi ko tu runā, gribu utt.
10.10.2012 16:29 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Lupatām jābūt kopā ar švabrām!
Ja uzskati sevi par švabru,tad viss kārtībā šajās attiecībās!:)
10.10.2012 16:32 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
nu nav kārtībā, bet īstenībā es nesapratu to švabra, kas tad īsti ir švabra?
10.10.2012 16:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits