Lēni strādāju :(

 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Kā lai strādā ātrāk? :P Es strādāju ļoti lēni. Arī kad mācījos, visus mājasdarbus, visu pildu lēni pamatīgi, visu vakaru un pat nakti. Ne tā kā citi bērni žik žik un gatavs. Tā arī darbā tā ir. Kad saņemu kādu uzdevumu, man sakumā vajag par to padomāt, noskaņoties, ievākt info, sagatavoties. Tad tik sāku ķerties klāt... Vienu lapu varu kaut visu dienu rakstīt. Tad laboju, pārdomāju uzlaboju, pārbaudu. Tā jau kopuma visu ļoti labi paveicu, bet tik lēni, ka sanāk maz darba veikt, nekas neiet uz priekšu :( Vai to var kaut kā labot?
10.10.2012 11:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vispār iedvesmu gaidīt nevajag, ātrāk var nomirt nekā to sagaidīt, kādreiz skola arī bija tā, ka negribēju ne gleznot, ne skicēt, domāju atnāks iedvesma tad, pff...izrādās vajag tik darīt un mazāk čīkstēt. Ja esi flegmatiska, tad esi, ko padarīsi!?
10.10.2012 14:06 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Jaunajā DEKO patika, kā izteicās arhitekte Vēsma Kontere, ka ja esi radošs cilvēks un as ir tavs darbs, tad ir jāprot ieslēgt/izslēgt klikšķi, savādāk neesi sava amata lietpratējs (nedaudz interpretēju, jo nav uz vietas žurnāls, lai nocitētu.. bet doma ļoti patika, jo principā tā jau ir - pasūtījums gaida!

Es ar par ātriem cilvēkiem ar nelieliem č-p, nevis gliemežiem.. kaitina pat cilvēki, kas apdomā savu sakāmo un lēni runā :D
10.10.2012 14:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
reizēm tieši ir veselīga tā padresēšana. kā jau es teicu, es arī agrāk biju lēna, bet var panākt rezultātu, ja pats vēlas.un ar laiku tas nekur nepazūd
10.10.2012 14:20 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Saprotu Tevi, arī man ir vairāk tāds lēnīgais temperiments. Patīk visu tā apdomāt, pārdomāt, lēnām pačubināties,un ja darīt darbu, tad to arī tā nesteidzoties. Dzīvot pēc principa: "Darbs nav zaķis, neaizbēgs". :D Tiesa, neesmu tāda visās dzives situācijas, patīk būt arī kā ūdenszālei. Bet, galvenā problēma, kamēr Tev šī apdomāšanās šķiet pašsaprotama, citus tas var izvest no pacietības tik tālu, ka tev bliezīs ar tuvāko akmeni (labākajā gadijumā, veltīs ļoooti neglaimojošus komentārus).
Ieteikumi? Savu butību jau nepārmainīsi, bet vari censties šādus, tādus uzlabojumus veikt. Man nāk prātā kaut kādas reakcijas spēlītes, sporta veidi, kur jākustās, jāķer (teniss, volejbols), kaut kas tāds, kas rada tādu dzīvessparu, azartu, nezinu, tae-bo varbūt pamēģini.
Ak jā, kamēr kolēģi un priekšnieks redz, tikmēr vismaz tēlo, ka aktivi strādā, radi :D Vēl vari to apdomāšanās laiku izmantot, lai jau mestu kādas pamatidejas uz papīra. Taisi brainstormu, veido domu zirnekļus. Raksti, negaidot mūzu, ar visām kļūdām, tās pēc tam izlabosi, kad darbs būs veikts. Sliktāk ir ja kavē termiņus, tad gan vajadzētu pieņemt stingrakus mērus, vai arī tiešām domāt par profesijas maiņu. Veiksmi!
10.10.2012 15:20 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Labi vispār pateicāt par tām sporta spēlēm. Nebiju pat aizdomājusies, bet tiešam man jau kopš bērnības ir problēma ar ātru reakciju. Es nespēju nokert bumbu vai ātri reģēt.
Jā tāpat arī runāju ļoti lēni un pirms vispār kaut ko pasaku, 7x padomāju pie sevis
10.10.2012 16:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kā Tu dabūji esošo darbu?
10.10.2012 16:08 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Izturēju diezgan lielu konkursu. Bija majās pārbaudījumi. Šefiem patika mani teksti :)
10.10.2012 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Man drīzāk šeit izskatās pēc ideālisma. Tev ir bail kļūdīties man liekas,pat sīkumos,tāpēc visu 10x pārdomā,lai izdarītu perfekti pēc Tavām domām. Visi neprasa tādu kvalitāti. Un iespējams pirmā ideja,kas iešaujas galvā būs tā pareizākā. Pamēģini mazās lietās kko mainīt,sāc ātrāk atbildēt,nepārdomājot sakāmo-tas tiešām jau par traku,bez maz kā svešvalodā runātu,ka vispirms izdomā un tad saki. Kas tad būs,ja pārteiksies?kas būs, ja "pateiksmi kko aplam"?nekas nebūs,neviens neko nepadomās sliktu,aizmirsīs tāpat utt. Tāpēc vnk sāc darīt,kaut vai lēni dari,bet DARI nevis noskaņojies,vienalga sanāks ātrāk un tad redzēsi,ka arī šie darbi patiks vadībai. Man šķiet,ka uzskati,ka jo ilgāk strādā,jo labāks rezultāts-ne vienmēr,dažreiz labās idejas rodas pašas pirmās. Uz priekšu!!!
10.10.2012 16:18 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Ak tu mūžš!
MAINI DARBU !!!!!
10.10.2012 16:20 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Aly, uz ko tad lai maina? ātrāka jau tādēļ nekļūs :)
10.10.2012 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 2685
Reģ: 29.01.2009
man bija viena kl.biedrene tāda, vienmēr pēdējā nodeva visus pārbaudes darbus :D
es atkal nekad nesaprotu ko tur ko sēdēt un domāt- ja zini, tad zini, tad neizdomāsi (bet, protams, ir arī atsevišķi gadījumi,kad domājot var izdomāt lōģiski) :D
10.10.2012 16:55 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Jāpiekrīt Nellijai. Ir taču tā, ka Tu sevis sacīto 5x pārdomā, lai tas patiktu, būtu saprotams, intriģējoš citiem? Gribi arī būt apmierināta ar sevi, lai izteiktos gramatiski pareizi, lai neizķertos domas, vārdi, nebūtu pārteikšanās? Varētu to saukt par perfekcionismu, daļa patiesības tur ir, bet domāju, pamatproblēma ir cita. Bailes no pazemojuma, kritikas un tātad arī otrādi vēlme gūt atzinību, uzslavas pēc kvalitatīvi paveikta darba. Sķiet viņa uzskata, ka citu veiktais ķep ļep darbs tiks vērtēts zemāk par viņas ilgajiem pūliņiem, un tādējādi viņa iegūs uzslavu, paaugstinājumu,prēmiju.
Tā salīdzīnāšana ar bumbu spēli, varbūt muļķīgi, bet nu... Sķiet, ka ja viņai sviež(ar bumbu, kritiku), viņa nevis ķer to un met pretī, bet apmulst un nezin, ko ar to iesākt, vai pat bēg prom.
Par darba maiņu, beidziet, meitenei labs amats, kas patīk un ja jau tieši viņu izvēlējās tad arī prasmes. Tas būtu pavisam galējais variants.
10.10.2012 17:12 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Meitenes, kas te raksta par ķep ļep darbiem un bailēm no vērtējuma utml. - jums ir saistība ar radošu darbu??!!

Radošā darbā vai nu ir ideja un tai sekojošais izpildījums vai nav.
Un nemēdz tā būt, ka ir slikta ideja, ko varētu atstāt, lai tikai darbs būtu padarīts. Sliktā ideja jau tiek atsijāta automātiski un vēljoprojām ir stāvoklis, kad idejas nav!

Nav iedvesmas - nav idejas.
Protams, var strādāt un darboties, meklējot ideju mehāniski ( tas ir tā saucamā strādāšana un idejas negaidīšana), bet galu galā, ideja ir jāsagaida.
10.10.2012 17:17 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Womankind, bet autorei minētā problēma nav tikai darbā, bet arī sadzīvē. Tātad viņa arī jebkuru teikumu savā prātā iztirzā- labs teikums, slikts teikums. Nē, nu, protams, savs sakāmais jānovērtē, lai muļķības nesarunātu, bet šķiet vai nu viņai ir pārāk liela paškritika, vai arī pārāk daudz sliktu ideju, kas aizņem tik daudz laika. Vairāk sliecos domāt par 1. variantu.
10.10.2012 17:38 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nu, jā, perfekcionisms man arī piemīt. Ļoti augstas prasības gan pret sevi gan citiem.
10.10.2012 17:40 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Drostala, kā Tev ir, tas perfekcionisms, pietiek tikai ar kvalitāti, vai arī prasās pēc novērtējuma?
10.10.2012 17:50 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Protams, patīk arī ja novērtē
10.10.2012 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits