Negribu dzīvot.

 
Reitings 18
Reģ: 08.10.2012
Situācija ir tāda,ka man un ģimenei nav dzīvesvietas. Nav naudas,nav darbi,nekā. Kā atrodam darbus,tā no dzīvokļa liek ārā,jo neviens negrib gaidīt kamēr samaksās. Tad mainam dzīvesvietu un nevar izbraukāt uz darbu. APLIS! :(
Visiem depresija,agrāk bijām saticīga ģimene,tagad viss. Nekad neesmu bijusi pašnāvnieciska un liekas,ka kaut ko jau var izdomāt,nu tad šoreiz es lieku roku uz sirds un saku,ka vienīgā izeja ir krīzes centri,tas nozīmē manu ģimeni izjauks. Apnicis sēdēt mājās (no kurām mūs met ārā) bez ēdiena,bez nekā. Kaķi ir visvairāk žēl,grauž tas,ka nevaram viņam dot visu ko vajag.
Pēc manis rakstītā,drošvien daudzas nodomās,gan jau ka nelabvēlīga ģimene,dzērāji,vai kas tāds. Tā nav. Ja godīgi,nezinu,kā tādā situācijā nonācām. Man drēbju pat nav. Reāli nav. Un kam prasīt palīdzību,pašvaldībai? Viņi čīkst,ka nevarot palīdzēt. Dzīvoju mazpilsētā,viņiem godīgi ir vienalga,tas atkrīt. Draugu,radu nav,ja ir,tad tikai tie kas piezvana un pajautā kā iet,lai ''uzzinātu,kā tad mums iet'',bet kad palūdz,vai nevar 10ls ieskaitīt ---> ''oooj,man nav''. Nu jau nav,tad nav. Negribas nevienam uzbāzties. Neredzu nekādu atrisinājumu,gribas aiziet un pakārties... Nezinu,ko vēlos no Jums dzirdēt. Bet man ir fiziski,morāli,utt,slikti.
Drošvien dzirdēšu arī pārmetumus,droši.. Sliktāk jau vairs nevar būt.
08.10.2012 13:25 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Ir citreiz reliģiskām organizācijām kādas uzturēšanās mītnes grūtībās nonākušiem.
Es pat nezinu - varbūt ziedot.lv un bez tabu - parasti gan ziedojumus pa tv savāc, ja māja nodegusi utml., varbūt ir iespējama palīdzība arī šādos gadījumos.
08.10.2012 13:56 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Kurā vietā dzīvojat?
08.10.2012 13:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nē, es uzskatu, ka nevar tā pateikt, ka nav brīvu dzīvokļu. varbūt ir vērts deklarēties citā pilsētā, ja radi piekristu, ka jūs tur nedzīvojat, bet tikai esat deklarēti. un varbūt var apmeklēt darbus kādā saimniecībā, kur var dzīvot uz vietas. esmu dzirdējusi, ka lauku rajonos tā ir bieža parādība. nav jau pašu māja, bet vismaz jumts virs galvas.
08.10.2012 13:59 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Un ja nu viņa tiesām aiziet un pakarās? Nezinu ko tad Jūs teiktu,tas tām kas brūk par kaut kādu internetu virsū.
Melanija, novēlu tev būt stiprai,tas laikam ir vienīgais ko tev varu ieteikt.
Ceru,ka jums viss izdosies :) kāds tev drēbju/apavu izmērs?
08.10.2012 14:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
 
Reitings 31
Reģ: 02.10.2012
Ieteiktu Tev pēc skolas meklēt kādu papilddarbiņu - tīri mājas, pieskati bērnus, sniedz kādas privātstundas bērniem, to pašu angļu valodu vai kk, ko proti. Ieliec ss sludinājumus, gan jau kāds atsauksies. Milzu nauda jau nebūs, bet piepalīdzēt mammai varēs.un protams turies, nāks labāki laiki :)
08.10.2012 14:06 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.10.2012
Negribu te visiem teikt kur dzīvojam.
Bet pārvācāmies,jo arī no tās dzīvesvietas izlika,nekas cits neatlika.
Man ir M izmērs.
Paldies tām,kas kaut ko sakarīgu iesaka,nevis norej.
ā un pilngadīga neesmu.
08.10.2012 14:07 |
 
Reitings 18
Reģ: 08.10.2012
Swaggajagga paldies!
08.10.2012 14:08 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es kā dzīvnieku mīle varu palīdzēt kaķim ar paiku - tikai pasaki, ko vajag. Nopirkšu. Varu nosūtīt pa pasta staciju. Ja vēlies, raksti privāti.
08.10.2012 14:16 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Pati esmu no mazpilsētas. Humpalu veikalos pie mums vismaz dažus mēnešus atpakaļ vēl degām redzēju drēbes pa 29 santīmiem gabalā. Tā kā plikam nevienam īsti nav jāstaigā. Kā ir ar iespējām domāt par ārzemēm? Varbūt tēvam vai, ja ir kāds vecāks brālis vai māsa? Un vēl Jums mazdārziņš kaut ir?
08.10.2012 14:16 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
man ir vesels drēbju maiss, ko varu atdot.
08.10.2012 14:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Melanija, man principā ir jaunas, labas drēbes, ja gribi, tad uzraksti privāti. Izsūtīšu pa pasta staciju, ja tavā pilsētā tāda ir.
08.10.2012 14:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka neesi pilngadīga nenozīmē, ka nevari strādāt. ir darbi, kurus var darīt arī nepilngadīgais, kaut vai tā pati māju tīrīšana. labāk nevis būtu šeit tupējusi, piedod, bet skatījusies, kādus variantus piedāvā valsts. kādi darbi tiek piedāvāti, un meklēt savu nopelnīšanas veidu. pašvaldības aŗi piedāvā darbus, kaut vai par sētnieku var iet, bet būs darbs. vismaz tava mamma noteikti var strādāt darbus, kurus piedāvā pašvaldība.

un bieži vien pašvaldības arī melo, ka nevar piedāvāt dzīvokli. viņi vismaz ieteiks kādu risinājumu, ja nepārtraukti ies. sliktākajā gadījumā-bez tabu, tautas balss. neviena šeit esošā meitene tev neiedos mājas vai darbu.un vsrbūt tomēr arī doties uz to krīzes centru.
08.10.2012 14:26 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
no kuras puses esi?
08.10.2012 14:30 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
ziniet, kas mani fascinēja visvairāk? Te katra otrā iesaka griezties pie radiniekiem. Bet neesat padomājuši, ka ne visiem ir tādi radinieki, kas var reāli palīdzēt? Citiem radi ir nabadzīgi, citiem egoisti, kuri tikai izmanto tevi, bet kad prasi izpalīdzēt, uzgriež muguru. Es saprotu, ka te meitenes ir no lielām ģimenēm un pie katras sīkas problēmas griežas pie radiem, bet vai tiešām domājat, ka te katrai ir tāda dzīve kā jums? Citi pašiem saviem spēkiem cīnās pa dzīvi un nepaļaujas, ka "kāds" varētu palīdzēt. Nu tas tā - atkapei... Novērojums, kurš šeit dominē daudzās diskusijās. Kā kas - paprasi vecākiem utt.
08.10.2012 14:30 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
un kurpses/zābaki man arī ir daudz, ko nevelku. kurš tev izmērs? vsp gribi no citiem ņemt apavus un apģērbus?
08.10.2012 14:31 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
kā ir ar iesaistīšanos simtlatnieku programmā? esat ar mammu mēģinājušas?
08.10.2012 14:32 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Nu ko,man iet uz Bez Tabu un taisīt skandālu,ka dzīvokli nedod,ka nepalīdz? Nav tas šobrīd man vajadzīgs

Nu ja nav vajadzīgs,tad nav! Reizēm par savām tiesībām ir jācīnās, kaut ar zobiem un nagiem jāizplēš! Tev un Tavai ģimenei klājas grūti, tieši šādiem gadījumiem tā sociālā palīdzība ir domāta, un jums tā pienākas! Ja nodod trešajā reizē, ejiet un lūdziet piecdesmittrešajā! Savam pašlepnumam un kaunam gan būs jākāpj pāri.
Zinu kādu cilvēku kurš jaunu mājvietu ludza 2 gadus, bet tomēr to ieguva. Viņš pats invalīds, mājā nebija ērtību (t.i.apkure malkas, ūdens no pumpja, kas ziemā mēdz aizsalt, sausā tualete.) Pašvaldība bija viņu pasūtijusi neskaitāmas reizes, bet galu galā savu tomēr panāca, dzīvo tagad kompītņu istabiņā, bet vismaz normālos apstākļos. Tas tā no pieredzes, lai iedrošinātu pacīnīties par savām tiesībām!
Bet kādus risinājumus saskati Tu pati? Vai tiešam ir tā, ka itin nekāds un nekur cerības stariņš nevīd?
08.10.2012 14:35 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Pašvaldības un to nostāja ir dažāda. Jā, ne visi uzskata, ka ir jāmaksā tikai pabalsti un jāizsniedz paciņas. Citi piedāvā darbus, citi piešķir zemes mazdārziņiem (un vēl nesen bija raidījums, ka bezdarbnieki par zemes izmantošanu un pārtikas audzēšanu pašiem negrib ne dzirdēt pat tad, tad pagasts zemi apstrādā un iedod sēklas), citi dod talonus un /vai iespēju atstrādāt maznodrošinātajiem dažādus maksājumus par elektrību, īrēm utt. Visiem nostāja nav vienāda, bet kaut ko viņi palīdz. Jautājums vai tas ir tas, ko citreiz bezdarbnieki grib un gaida.
08.10.2012 14:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Kāpēc nebraucat uz Rīgu? Te protams dzīve dārgāka, BET vismaz maximās utt.. vienmēr stāv uzraksti, ka meklē pārdevējas ( darbiņš mammai ar pieredzi noteikti atrastos zibenīgi šādās vietās), pati pārej uz rigas skolu un piestrādā, kaut kur pa vakariem pa apkopēju, starpcitu, šajā amatā kadru mainība ir nereāla, tā ka vakances būs... un pa vakaru 3h pastrādāt spiedīgos apstākļos nav nekas traģisks... dzīvokli bez ērtībām var atrast arī pa mazām naudiņām. Rīgā arī soc. palīdzība varbūt tiks sniegta operatīvāk...
08.10.2012 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits