Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mincis

 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Sveikas.
Vēršos pie jums ar jautājumu - Nesen paņēmām no ielas runcīti. Apmēram 3 mēneši. Ir blusas. Tas vēl tā. Tika nopirkti pilieni un sapilinājām. Attārpojām un visādi citādi prieks par mazo dzīvībiņu mājās, BET...kastītē nemāk darboties. Granulas nopirktas labas, bet iekāpjot kastītē - viņš tāds cenšās apēst.
Es nezinu kā viņam iemācīt,ka kastes granulas nav ēdamas, bet gan tajās ir jānokārtojas?
08.10.2012 13:11 |
 
Reitings 775
Reģ: 09.10.2010
Varb;ut kad redzi, ka viņš taisās nokārtoties aiznes uz kastīti un tad jau varbūt iemācīsies ar laiku. :) Tikai jānobruņojas ar pacietību!
08.10.2012 13:15 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Varbūt jānomaina granulas uz kaut kādām, kas vairāk smiltis atgādina, jo mans mincis negāja kastē bez granulām / smiltīm, bet tikko tās iebēra, tad pats smuki iegāja, kā arī ar otru mazo minku man nekādas problēmas nav bijušas. Abi kaķēni no āra nākuši, kaķenīte pat riktīga mežonīte, bet līdz ko ienesa mājās, tā abi kastītē uzreiz gāja.
08.10.2012 13:16 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ir kkādas smiltis, kurās kaķi iet visi kā viens, bet esmu aizmirsusi nosaukumu :( viņas it kā visvairāk atgādinot dabīgās. Dzeltenas un diezgan smalkas. Varbūt pakonsultējies ar vetārstu.
08.10.2012 13:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
viņi kkad meklē vietu, kur nokārtoties. nu tad, kad viņš to dara, tad nes uz kastīti un nelaid laukā, kamēr tur nav nokārtojies. pakašā ar roku tās granulas. un atkārto to tik reizes, kamēr pats aiziet. ja ilgi pats neiet, varbūt nomaini tās granulas uz ko citu. viņš vēl ir maziņš un nesaprot, ko no viņa grib. manējie arī sākumā nekārtojās tajās granulās, bet pēc dažām reizēm iemacījās.
08.10.2012 13:21 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Ir tāda lieta,ka šis vēl bailīgs un lielākoties sēž aiz gultas. tur nav ne peļķu,ne kaku, bet kaut kur viņš to dara tāpat.
Tā jau vet aptiekā noprasīju ko labāk, iedeva smalkas,jo smalkas granulas, bet mazajam kaķim nav poņas tāpat.
Tas ir tāpat kā ar blusu siksnu - mazajam uzliekam siksniņu, bet viņš tik ļoti sabijas,ka sāka lēkāt ar galvu stiklos, pa istabu lēca,kā juscis un galīgi sapsihojies. Ņēmām nost.
08.10.2012 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits