Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapņi

 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
Ar savu bijušo draugu izšķīros jau aptuveni, pirms gada. Pametu viņu, jo nebija mums saskaņas, uzskati, un mīlestība arī kaut kur paplēnēja. Bet ne par to.
Pēdējos divus, trīs mēnešus, viņš man ļoti bieži rādās sapņos. Ikdienā par viņu nedomāju, uz ielas arī nesatieku, no draugu loka arī dzēsts. Tātad, nav kontakts man ar viņu. Bet, šie sapņi mani nomoka! Tajos viņš bieži vien cenšas būt ar mani kopā, vai vnk sapņoju sapni piemēram par random lietām, bet viņš kaut vienā ainā, kaut kur parādās. Šonakt sapņoju, ka viņš piebrauc pie kāpņutelpas, kurā es dzīvoju, un izkāpj ārā ar savu tagadējo draudzeni, kura ir kāzu kleitā, un viņi taisās precēties. Pamodos ar tādu rūgtuma sajūtu.
Nē, nav tā, ka es viņu slepus turpinu mīlēt utt. Protams, neko nenožēloju. Turpinu dzīvot tālāk, pilnveidoties, viss ir kārtībā. Bet šie sapņi..
nu tad jautājums - kurai vēl līdzīgi ir gadījies, un kā ar to ir tikts galā/vaļā? Varbūt šeit darbojas kāda māņticība vai kas? Esmu nedaudz apjukusi :D
05.10.2012 12:05 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
sapņi ir tava zemapziņa. un zemapziņā ir pilnīgi visa uzkrātā informācija, sākot no piedzimšanas... tas nav nekas nenormāls, ja sapņos šāda veida informācija uzpeld... un zemapziņa ir 95%, un tā informācija, kuru tu apstrādā šobrīd ir vien 1%, tāpēc lieki teikt, ka ikdienā par viņu nedomā, nesatiec utt.
05.10.2012 12:07 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Es jau 3 gadus esmu ar bijušo šķīrusies, bet tāpat ir reizes, kad redzu viņu sapnī. Neesmu satikusi viņu noteikti kādus 2 gadus, kontaktu neuzturam, ikdienā par viņu reti, kad iedomājos, bet sapņos ir rādījies man.
Es to izskaidroju tā, ka tā ir mana pagātne un es vispār ļoti bieži redzu lietas no pagātnes. Redzu savu bērnības dzīvesvietu, bērnības draugus, vecvecāku dzīvesvietu, kurā dzīvojos utt. Arī viņš ir daļa no manas pagātnes tāpēc sapņos man parādās.
05.10.2012 12:09 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ja es redzu kādu cilvēku sapnī nakti no nakts,tad es vienmēr saktonatkējos ar viņiem. Zemapziņa neļauj man aizmirst viņus :)
es tavā vietā apjautātos kā iet utt
05.10.2012 12:09 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jā, bieži vien zemapziņa izvelk pati kaut kādā veidā ārā to informāciju, kuru tu it kā ar savu apziņu centies mākslīgi bloķēt kaut kādu iemeslu dēļ... un izvelk ārā, lai tu to risinātu...
piemēram, tās meitenes, kurām neveicas ar puišiem vienmēr jautā - kāpēc tā ir? beigu beigās izrādās, ka visus šos gadus viņas centušās aizmirst to, kā viņu tēvs ir izvarojis, un tad kaut kādā īpašā stāvoklī tas, it kā uzpeld...
ieteiktu padomāt, ka varbūt ir kaut kas nenokārtots, neizrunāts
05.10.2012 12:13 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja sapņos bieži atkārtojas viens un tas pats motīvs, tad tas liecina par kādu neatrisinātu problēmu.
05.10.2012 12:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu man bija šausmīgāk nekā tev. es zināju, ka, ja redzēšu sapņi savu bijušo draugu, tad izšķiršos ar esošo. vnk notika kkas stulbs, draugs kko nepiedodamu izdaru, sastrīdamies drausmīgi, ceļi pašķirās un viss,. un bijušais pēc kāda laika uzraksta. satikāmies ar bijušo, atkal izšķīrāmies. satiku citu puisi, sastrīdējos, izšķīros. atkal bijušais. un tā vnk neskaitāmas reizes. es jau tiešām sāku justies tfu ftfūu nolādēta. bet nu tgd, paldies dievam,tā vairs nenotiek.vvarbūt tāpēc, ka es to bijušo pavisam domās atlaidu vaļā uz visiem laikiem. un iemīlējos no sirds pa jaunam
05.10.2012 12:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
protams, viņš atkal ne tik sen mēģināja uzrasties, bet es viņu ignorēju. pateicos par apsveikumu svētkos, un ar to arī viss beidzās.
05.10.2012 12:21 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
saka, ka naktī ir jāpieraksta savi sapņi, un pēc tam tos var analizēt pats, nevis pēc sapņu tulka, bet pats, vadoties pēc savām sajūtām, tad var interesantas lietas uzzināt, kas darās tavā galvā. pati mēģinājusi neesmu un negribu, jo nezinu, ko iesākšu ar tādu informāciju, labāk nezināt :D
05.10.2012 12:23 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es citreiz patulkoju,bet ņemu pie sirds tikai ja nozīmē kko labu :D
05.10.2012 12:26 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
es arī ņemu pie sirds tkai labos tulkojumus :D
05.10.2012 12:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es tāpat kā nazic :D
05.10.2012 14:02 |
 
Reitings 102
Reģ: 09.04.2012
Es jau otro reizi sapņoju par to kā mirstu, diezgan drausmīga sajūta pamostoties. Varbūt kāda zin, ko gan tas varētu nozīmēt. Vai jābūt uzmanīgākai vai kā?
05.10.2012 14:10 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
Sapņu tulks Mirt:

pašam – neprecētiem – kāzas, bēgļiem – atgriezties mājās, sportistiem – uzvara, literātiem – slava, precētiem -saticība, slimniekiem – izveseļošanās, noskumušiem -prieks… pakarot- neveiksme un grūtības, dzīvesvietas maiņa… sadedzinot— nabadzīgajiem – laba zīme, bagātajiem – slikta zīme, māksliniekiem – pēkšņa slava, slimniekiem – veselība, jauniešiem – mīlestība… nošaujot— nozīme tā pati, kas citos nāves veidos, tikai viss piepildās ātrāk… no paša rokas sk. Mirt pašam… redzēt citu mirstam- to labo vai slikto pārdzīvos persona, kuru redz sapnī, arī salabt ar tuviniekiem… un atdzīvoties— atbrīvoties no bēdām, arī ilgs mūžs.
05.10.2012 14:12 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
man ar tā bijis. kad izšķīros ar vienu puisi, tad sapnī redzēju, kā viņš ar vienu citu meiteni ir kopā un šeku reku, tiešām viņš pēc tam ar viņu salaida :D tā, ka iespējams, ka tavs ex tiešām taisās precēties.
05.10.2012 14:20 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
Es atkal pēdējā laikā sapņos redzu cilvekus ar kuriem sanākuši kašķi pēdējā gada laikā un ar kuriem ir pārrauts kontakts ( nu arī kašķi n domstarpības). es zinu ko šie sapņi man mēģina pateikt - ka ir laiks beidzot ar tiem visiem izrunāties un saprast, bet es negribu.. esmu pārāk liela sienā skrējēja, lai ietu un tagad kārtotu vecas lietas, jo ir lietas par kurām es zinu ka 100% neesmu vainīga un tieši tapēc, ka mani ir vēlējušies pie kautkā vainot ir sanākuši šie kašķi, plus mīnus visi no viena bara un savāstrpā pazīstami. un visi šie cilvēki dziegan pamatīgi ir ietekmējuši manu dzīvi pēdējo gadu laikā, bet šis laikam bija tas gads kad tam visam arī vajadzēja beigties. Esmu atvērusi domas uz jaunām durvīm - jauniem draugiem, jaunām iespējām, tapēc arī no vienas puses ceru, ka šie sapņi ir tapēc, ka viss pamazām paliek aiz muguras.

Tacu piekrītu arī meitenei, kas minēja, ka ja nav galīgi naidos tad vajag sazināties arto kurš regulāri nāk pie tevis sapnī - es šādi redzēju vienu radinieku sapnī ar kuru diezgan ilgi nebiju kontaktējusies, kad pēc 5 tā sapņa pēc kārtas man apnika - piezvanīju, vienkārši atgādināju par sevi un apjautājos kā iet un tā, izrādījās ka ar veselību švaki un knapi velk gaus kopā. Tā nu šim cilvēkam izpalīdzeju naudas lietās un nu ir atpakaļ uz pekām. Varbū viņš vienkārši zināja, ka jānāk pie manis :)
06.10.2012 02:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits