Draudzene, baidās mani iepazīstināt ar savu tagadējo draugu, jo jūt konkurenci!

 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 10.01.2012
Sveikas!
Jūsu viedoklis! :)
Mana draudzene nesen sāka satikties ar kādu vīrieti- jā vīrieti (bagātu, ļoti)! Vecāks kādu 8 gadus par viņu!
Sākām runāt un smieties! Jautaju ka kādu dienu "netīšām" būs jaieklīst vinju randiņā jaievērtē.! :D (protams ka joks)
Viņa katagoriski sāka stresā bļaut ka nē, nē. :)
Vienmēr aizejot uz klubiem man ir lielāka piekrišana, un es esmu ļoti aktīva, brīva, runāju daudz, protu neapzināti koķetēt.
Ir gan bijusi gadījumi ka vinja ar kādu satiekas, un pati visu sabojā, visu laiku runājot par savu draudzeni, un kad viriets mani satiek viss, viņam esmu lielā mīla draudzene paliek 2 plānā.

*** BET NEMŪŽAM NESPĒTU VIŅAI NOCELT PUISI!
Ir iespēja kādu pieļauju varbūt nemaz viņai nav tāda vīrieša. :D

Jūsu ieteikumi!????
04.10.2012 21:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Kadi ieteikumi? Liec mieru :)
05.10.2012 13:29 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
jebkura sieviete var atvilt draugu, vīru jebkurai, ja sagribas. Un jā arī labai draudzenei var sagribēties


Un nabaga virietis ka tads nevainigs jerins, acis blisinot, bezspeciba paklausies. Ja? :D
Cik neesmu redzejusi, ka megina un NEizdodas. Izdodas vien tad, ja pats virietis velas. :)
05.10.2012 13:39 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Ja ieraudzisi tu vinju, vinjhs tev iepatiksies
Vienmēr aizejot uz klubiem man ir lielāka piekrišana, un es esmu ļoti aktīva, brīva, runāju daudz, protu neapzināti koķetēt.


tu jau pati atbildeji uz jautajumu :D kapec vinja tevi neiepazistina, kapec tu mums vel to prasi
05.10.2012 13:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vispār nevar jau zināt, kāpēc tieši neiepazīstina Varbūt nebūt ne tāpēc, ka baidītos, ka nocelsi, bet
a) kaunās, ka viņai tāda "draudzene", kas varētu arī ar to vīrieti sākt neapzināti flirtēt (sorry, ka nogāžu Tevi no Taviem augstumiem, bet tā ir viena no iespējām);
b) vīrietis ir sabiedrībā pazīstams, un nevēlas lieku uzmanību, tāpēc attiecības pagaidām cenšas slēpt;
c) ir kas tāds, par ko viņa tajās attiecībās nav pārliecināta (piemēram, vīrietis ir precējies / viņam piemīt kādas īpatnības vai kas cits, ko viņa nevēlas atklāt), un tādēļ uztraucas par citu cilvēku vērtējumu
05.10.2012 13:42 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Un nedomāju ka tā ir draudzība,
ja to savā starpā nevar izrunāt.
Ja tā ir tiešām draudzene, es padomātu,
kāpēc viņa man neuzticas, jo nekas nerodas bez iemesla.
05.10.2012 13:49 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.06.2012
Kate - Man bija ļoooti līdziga situācija pavisam nesen.
Bija man tāda draudzene, kura atklāti teica man, ka mani, jau nevar rādīt jaunajiem draugiem, jo tad visa uzmanība pāriet manā virzienā. Lieta tāda, ka viņa maina puišus diezgan bieži, un vienu dienu man paziņo, ka ir satikusi savu lielo mīlu un taisās pie viņa dzīvot, viņš tur tāds un šitāds un arī LOOOOTI turīgs vīrietis.
Es viņai piedāvāju uzstaisīt randiņu 4ratā- es ar savu Vīrieti, bet viņa ar savējo, nu ja jau tik nopietni, tad ir jāiepazīstina :)
Nu šī ne pa kam nepiekrīt tam, ka mēs satiekamies. Tik stāsta par viņa naudu, kura it kā viņam esot, viņs gatavs viņai visu iedot... utt.
Līdz vienreiz pie viņas ierados bez zvanīšanas, jo pa ceļam izslēdzās telefons.
Beigās izrādījās, ka par sava Vīrieša vecumu un materiālo situāciju viņa man meloja. Pilnīgi viss tika man melots. Viņam nebija nekā... Viņš pat bija bijušais cietumnieks, kurš katru dienu dzēra un pat necentās meklēt darbu. Vot nesaprotu kāpēc viņa meloja? Iespējams kaunējās, bet mēs taču bijām druadzenes....
05.10.2012 13:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
:(
05.10.2012 14:01 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Bija man tāda draudzene, kurai patika uzmanību vērst tikai uz sev, bet dažreiz pat ļoti uzspēlēti, gandrīz no biksēm leca laukā, la tikai kāds noskatīts džeks klubā pieietu pie viņas nevis pie manis. Ir viekārši tādi cilvēki, kuriem nepieciešamas pašapliecināties nepārtraukti, daži to dara šādā veidā.

Savu pašreizējo draugu viņai rādīju, man nav bail, esmu pati par sevi pārliecināta, bet ja džeks gribēs skriet pie tās otras draudzenes, tad neko jau nevar padarīt. Jāmeklē cits džeks!!!Vai jāpamaina kaut kas sevī, jābut pašpārliecinātākai tai tavai draudzenei, jautrākai utt.
05.10.2012 14:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
primcipā, kam vsp tādu džeku, kurš uzreiz skrien pie tās, kura vairāk uzsmaida, ja ir jau draudzene.tad var tikai priecāties, ja no tāda tiek vaļā
05.10.2012 14:11 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Kāpēc neuzrīkot dubultrandiņu? Ko vispār trijatā darīt tikšanās reizē? Ja gribas iepazīties ar draudzenes puisi, ņem līdzi savējo, visiem būs skaidras visas robežas.
05.10.2012 14:22 |
 
Reitings 355
Reģ: 20.06.2012
nevajag jaukties, tur kur nevajag - gribās iepazīstinās, negribēs - ir iemesls
05.10.2012 18:03 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
nu es domāju nelien , kur tevi neprasa. varbūt viņa tiešām melo, bet ja arī tā, tad ar laiku atklāsies. bet līst par katrām varītēm iepazīsties nu gan nevajag.
05.10.2012 18:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits