Draudzene, baidās mani iepazīstināt ar savu tagadējo draugu, jo jūt konkurenci!

 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 10.01.2012
Sveikas!
Jūsu viedoklis! :)
Mana draudzene nesen sāka satikties ar kādu vīrieti- jā vīrieti (bagātu, ļoti)! Vecāks kādu 8 gadus par viņu!
Sākām runāt un smieties! Jautaju ka kādu dienu "netīšām" būs jaieklīst vinju randiņā jaievērtē.! :D (protams ka joks)
Viņa katagoriski sāka stresā bļaut ka nē, nē. :)
Vienmēr aizejot uz klubiem man ir lielāka piekrišana, un es esmu ļoti aktīva, brīva, runāju daudz, protu neapzināti koķetēt.
Ir gan bijusi gadījumi ka vinja ar kādu satiekas, un pati visu sabojā, visu laiku runājot par savu draudzeni, un kad viriets mani satiek viss, viņam esmu lielā mīla draudzene paliek 2 plānā.

*** BET NEMŪŽAM NESPĒTU VIŅAI NOCELT PUISI!
Ir iespēja kādu pieļauju varbūt nemaz viņai nav tāda vīrieša. :D

Jūsu ieteikumi!????
04.10.2012 21:40 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Man arī BIJA tāda draudzene,kas ,kad sāku tikties ar puisi, netīši viņam iekārtojās klēpī vai stāstīja, lai uz mani tik ļoti neieciklējas, jo ir taču tik daudz zivis jūrā! Viņa arī to sauca par ''neapzinātu darbību'' un nu tāda viņa esot,neko taču ļaunu viņā nebija domājusi! :D

Jebkurā gadījumā iesaku autorei vienkārši nelīst, ja jau draudzene negrib. :)
05.10.2012 11:05 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
shoco, tas tiešām ir mīļi un jauki no tavas puses :) ;)
Man ar ir tāda draudzene, kādreiz visi man to teica, ka es viņai esmu tikai fons uz kā izcelties, lai gan principā bija tas, ka mēs abas esam atšķirīgas - viņa tā runātīgā, trakā, bet es tā klusā un mierīgā. Sāpīgi atcerēties, kā pirmais nopietnais puisis man pārmeta, ka redz es neģērbjoties un neuzvedos kā draudzene un tā, lai gan mana draudzene viņam teica, ka manai gaumei nav ne vainas.. un bieži ir bijis tā, ka pret viņu uzreiz izturas draudzīgāk, bet pret mani nekā, lai gan neesmu no tām pašām neglītākajām.. Tagad arī, kad mans tagadējais draugs citreiz tā ar viņu tā kā paākstās, kaut kāda piesardzība rodas un uzreiz noslēdzos, jo ir bailes būt sāpinātai un sliktajai.
Es topika autorei ieteiktu tiešām nejaukties un ja tomēr abus viņus satiec - esi neitrāla un baigi neizrādi savas skaistās, jaukās īpašības. Padomā kā tu justos draudzenes vietā.
05.10.2012 11:07 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Padomā loģiski, draudzenei tikko ir sākušās attiecības, kamēr viņa nav 100% pārliecināta par tām, tikmēr neveinu nevēlas iepazīstināt


Tieši to pašu gribēju rakstīt :)
05.10.2012 11:11 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
nezinu, es nekad nespetu draudzenei atvilt pusi. Nespetu pat tad, ja draudzene butu bijusi ar vinju kopa, izskirtos un tagad sis puisis mani saktu "koljit". Kaut ari vins man patiktu, es vnk nespetu. Man ir savi principi.
05.10.2012 11:18 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
nu ko tu pardzivo, vecenes atrod vechus, draudziba pazuud. Un nelien citu darishanas, tada sajuta, pec rakstita, kad tu tiesham taisies vinjai vinju atnjemt, tad jau te nebutu rakstijusi...
tu cepies pa to ka vinjai tika bagachka un nesaproti ka te vinjhs netika....
05.10.2012 11:20 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
ha, drošvien nogrābusi kkādu vājāka izskata drušku un tgd ceļ sevi debesīs. :D
Gribētu redzētu kā Tu tādas diskusijas veidotu, ja visas Tavas draudzenes apkārt būtu skaistākas un foršākas pa Tevi :D
Bet tā jau ir, kas sunim asti cels , ja ne pats ( vai kāds tur bija tas teiciens, haha :D )
Zinu tādus kadrus arī dzīvē, staigā mega dāma, visi viņu mīl, atliek ieiet telpā, kur visas vnk modeles ar seksīgiem ķermeņiem un sejām , ka mega seksere paliek pelēka pele :D
05.10.2012 11:24 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Nu labi, tas pēdējais teikums bija pārāk ļauns :D es atvainojos :D
05.10.2012 11:29 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Ļoti pazīstama situācija kā autorei. Arī draudzējos ar meiteni,bijām ļoti labas draudzenes Nekad nelikās,ka esmu glītāka par viņu, bet nu. Es jau sen biju kopā ar savu tagadējo kopā,a viņa visu laiku mainīja puišus. Gājām uz disenēm,viņa vnm ar kādu iepazinās utt. Pēc tam atklājās,ka viņa citai meitenei par mani stāsta,ka ar mani nekur iet nevarot,gandrīz visi viņas bijušie par mani prasa utt.,nu bez maz vai es esmu mauka un aita,ka man ir tagadējais utt. Un visu to viņa turēja sevī. Es kad to uzzināju vnk vairs neielaidos ar viņu,negribeju,lai viņas skaudība viņu pašu sagrauž. Tgd mēs nerunājam,pat internetā nedraudzējamies. Skumji,jo dažreiz gribas pajautat kā iet uttt.
05.10.2012 11:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Piekritīšu vairākumam - ja jau tā draudzene (vienalga, kādu iemeslu dēļ) nevēļas pagaidām Tevi iepazīstināt ar savu draugu, tad tā ir viņas izvēle, un Tev būtu tā jārespektē, nevis jāuzstāj un jāuzbāžas, lai viņa Tev šo draugu "atrāda". Gan jau, kad attiecības izveidosies tālāk un kļūs nopietnākas, arī sapazīstinās.
Savukārt, kas attiecas uz Tavu "neapzināto" koķetēšanu ar dažādiem vīriešiem, brīvo, nepiespiesto uzvedību utt., - tiešām šķiet, ka Tev drusku par daudz "sakāpis galvā", cik Tu lieliska, un cik ļoti patīc vīriešiem. Pie tam - tikai tāpēc, ka varbūt esi pirmajā brīdī pamanāmāka, tas vēl nebūt nenozīmē, ka visiem vīriešiem tiešām labāk arī patīc. Varbūt viņi Tevi tiešām tikai pirmo pamana, un tas arī viss.
Patiesībā ne jau visiem patīk tās uzkrītošās, un it īpaši, ja meklē stabilas attiecības (nevis tikai seksu), gan jau, ka arī tām, kas uzreiz "neapzināti" neflirtē ar mazpazīstamiem vīriešiem, tiek saskatīti savi plusi.
05.10.2012 11:30 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
aa es tagad sapratu kapec pazud draudzenes , tad kad apprecas un uztaisa bernus, jo bbaidas no konkurences :D
05.10.2012 11:31 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Tiesham,manuprat tu redzi to ko gribi redzet ,pazistu tava stila meitenes dazas,citi gan doma savadak parasti.
Padoms,ja gribi lai labak dzivojas,atmet skaudibu un domu ka esi pasaules naba :)
05.10.2012 11:34 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
hahahahahh Pldies taa uzlaboja gariigo :D kur taadas 'draudzenes' kaa Tu rodas?
05.10.2012 11:35 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meiteņu viedoklim - nelien tur, kur nevajag. Tā tomēr ir tava draudzene, un cieni viņas privāto dzīvi. Ļoti iespējams, ka viņa vēlas, lai vienreiz par visām reizēm nav jārunā PAR tevi, nav jābūt 2. plānā un nav jāuztraucas, ka tu sāksi "neapzināti koķetēt" ar viņas vīrieti.
Ļoti iespējams, ja tu būtu mana draudzene un es satiktu vīrieti, ar kuru vēlos attiecības, tevi vispār izsvītrotu no savas dzīves.
05.10.2012 11:46 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Jāsāk jau ir ar to, ka tādai draudzībai uz mūžu neticu,
vai drīzāk man nav paveicies iegūt tādu vai vnk noticēt tai, bet man ir draudzene no
6.klases. Ļoti skaista un pārliecināta par sevi. Es esmu arī ar pietiekamu pašapziņu,
bet neesmu tik skaļa un uzmanību nealkstu,neķeru, katra vīrieša acu kontaktu kā to dara mana draudzene, protams arī atbildi nav ilgi jāaida, jo viņa ir sasodīti skaista :) Un lielīšanos pēc tam arī nav ilgi jāgaida:)
Neslēpšu diezgan ilgi cietu no mazvērtības esot kopā ar šo draudzeni. Bet es nekad no viņas šīs savas sajūtas neesmu slēpusi. Ar manu draugu sākumā viņa arī bija ļoooti draudzīga ieskaitot zvanus VIŅAM pārdienās.Bet domāju, ka tas nebija ļauni, viņa vnk tāda pēc dabas. Es viņai skaidri pateicu, lai nelien, ka man nepatīk, tas mani tracina. Un no tā brīža viss, tikai vispārējas sarunas. Zinu, ka viņa to darija manis dēļ. Viņai mūsu draudzība bija svarīgāka.Paldies viņai.
Uzskatu, ka jebkura sieviete var atvilt draugu, vīru jebkurai, ja sagribas. Un jā arī labai draudzenei var sagribēties :)
05.10.2012 11:51 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Mīlīt, Tevis teiktajam, ka
jebkura sieviete var atvilt draugu, vīru jebkurai, ja sagribas. Un jā arī labai draudzenei var sagribēties
nu gan nepiekritīšu... Tomēr vīrieši nav nedomājošas radības, ar ko var manipulēt pēc savas gribas, un tie, kas ir uzticīgi savām partnerēm, tādi ir tikai tāpēc, ka neviena cita nebūtu izrādījusi interesi.
Domāju, ka, ja attiecībās viss ir kārtībā un vīrietis ir godprātīgs, tad viņš uz citām pat neskatītos, lai vai kā kārtos kaklā, un lai vai ko piedāvātu.
05.10.2012 11:57 |
 
Reitings 444
Reģ: 29.01.2009
Mans subjektīvais viedoklis ir,ka tādas kā Tu, nedrīkst uzskatīt par labām draudzenēm.

Ja tu sevi tā pozicionē, ka esi labāka par draudzeni, un viņa ir tikai kaut kāda piedeva Tev, tad nav brīnums, ka viņa nevēlas tev rādīt savu draugu.
Vienkārša aizsardzība, kas viņas gadījumā ir pilnīgi saprotama un pareiza.
Nav ko līst citu attiecībās. Un es esmu tikai par to, ka savas attiecības ir jāsargā, nav pārāk daudziem jāzina, ko, kad un kā jūs darāt. Tas ir tikai un vienīgi pašu labā. :)
05.10.2012 11:57 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
zaptesburka
nu tāda ir mana pieredze, diemžēl.
Starp mīlestību, starp sievietes un vīrieša mīlestību nekas nevar nostāties.
Arī draudzība krietni izplēn, un vairs nav tik svarīga. Un tad atvīlējas sevis
mierinošais teksts : Ar draudzeni, jau ģimeni neveidosi, un kopā nenovecosi.
Tas tā no man apkārt esošo cilvēku pieredzes, ne savas par laimi.
Uzticos savam vīram, bet lieki neriskēju:)
05.10.2012 12:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tas gan taisnība, ka lieki riskēt nevajag. :) Pat, ja attiecības ir labas un partnerim var uzticēties, tik un tā pret attiecībām jāizturas uzmanīgi, tās jāsargā un jālolo.
05.10.2012 12:22 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
ka tu saki ka vecis ir bagachka, tad jau vinjam nav daudz laika ko veltit citiem, tapec ari neiepazistina. Kaut kaa ta nauda ir janopelna. Un speciali veltit laiku prieksh tevim lai sapazistinat nav prata darbs ;)
05.10.2012 12:54 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Izskatās ka Tev pašai skauž,ka draudzene sev beidzot dabūjusi normālu izskatīgu + bagātu veci!

Un tas Tevi grauž nost!:)
05.10.2012 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits