bezjēdzīgie jautājumi.

 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Iedomājaties situāciju - vienistabas dzīvoklīts, kur vienīgā istaba apvienota ar virtuvi, koridoru, un tur pat arī vannasistabas durvis. Tāds neliels pagaidu dzīvoklītis, bet tas nav tik svarīgi. Tātad, jūs ar savu draugu, vīru guļat uz gultas un skataties filmu, seriālu, vai, nu, vienalga ko. Saprotata, ka jums vajag uz tualeti, protams, pieceļaties un ejat. Un tad atskan jautājums - tu uz kurieni? (nelielā vienistabas dzīvoklītī, ejot tualetes virzienā, kurā arī var aiziet vienīgi uz tualeti vai virtuvīti, wtf? :D )
Nekas tāds mega šausmīgs nav, bet, nu, katru reizi tādi jautājumi. :D Un tas ir tik kaitinoši. :D Reizēm varbūt pati pajautāju, bet jautāju konkrēti, piemēram, "tu pīpēt?" vai "tu kaut ko ēdīsi?". (lai gan varbūt arī esmu tik pat kaitinoša, nu, nezinu). :D
Kā ar jums? Nav tā, ka atliek izdarīt kaut kādu kustību un uzreiz jautājums - a tu uz kurieni? :D
04.10.2012 16:42 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Mājās esot,es savas smadzenes izslēdzu!:D
Draugs, saka ka es reizēm no mēnes nokritusi būtu:D
04.10.2012 18:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 02.10.2012
Es dažreiz tualetē sēdošajam draugam jautāju - ko tu tur dari tik ilgi? :D Uzreiz arī saprotu, ka tomēr negribu dzirdēt atbildi - kakāju :D
04.10.2012 20:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits