kur ir tas āķis?

 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
šodien darbā nedaudz aizdomājos... savā darbā redzu dažādas sievietes un tad nu es skatos , kura ir precējusies , kurai ir bērni utt.. dažkārt sanāk arī parunāt .kur ir tas āķis, ka citām ir ģimene un citām nekas neizdodas? daudzas tiešām parastas sievietes , ne ar ko neizceļas stāsta par bērniem , ģimeni utt. bet taja pat laikā citas tik skaistas sievietes ir vienas. laikam jau izskats nekādu lomu nespēlē. kas tad spēlē to lomu, lai izdotos attiecības?
laikam jau sanāca savārstījums, bet nu laikam nemāku izteikt skaidru domu:)
03.10.2012 21:43 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Āķa nav.
Bieži vien sievietes pašas negrib bērnus, šeit pat cosmo diskusijā bija ļoti daudz meiteņu, kas apgalvoja, ka negrib bērnus ne tagad, ne vispār (ne visiem vīriešiem tas ir pieņemami).
Ir sievietes, kas karjeru un darbu ieliek 1.vietā un cer, ka viss pārējais būs pats no sevis.
Es arī esmu ievērojusi gan esošajā, gan iepriekšējā darbā, ka ir daudz vientuļu sieviešu bez bērniem vecumā no 30-40 gadiem.
Bet tas jau Eiropai ir raksturīgi, "Eiropa kļūst veca" t.i., bērni dzimst maz, jo cilvēki līdz 24-25 gadiem mācās, tad sāk attīstīt karjeru. Tad vēl nav laiks bērniem, jo ir laba karjera, ko negribas ziedot dēļ bērniem. Un kad sagribās bērnu, tad atklājas, ka stabils vecis vēl nav atrasts (vai esošais nepiekrīt bērniem) un attiecīgā vecumā tā izvēle vairs nav tik liela.
04.10.2012 11:57 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es uzskatu, ka tas viss ir kaut kadas sajutas, zemapzina. Tur nekadu lomu nespele izskats, sabiedriskais stavoklis, izglitiba, vai cik laba saimniece un sieva busi savam viram. Parsvara viriesi tapat, ka sievietes palaujas uz sirds balsi. Un nevar izskaidrot to kapec tiesi tas cilvecins pievelk.
04.10.2012 12:04 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Arī es esmu no tām, kurām ir "pārāk augstas prasības", kuras meklē kaut ko "iespaidīgu". :D Spēju un esmu gatava dot pretī daudz. Bet tik bieži pieķeru sevi domājam par ne visai iespaidīgo bijušo, no kura tāpēc arī aizgāju, jo, nu, nebija manā līmenī... Nevaru saprast, vai darīju pareizi.
04.10.2012 13:35 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Manuprāt tās vientuļās ir pārāk izvēlīgas, kompleksainas, kuras vēl meklē ceļu uz harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli. Pagātnē varbūt bijusi kāda attiecību vilšanās, kā rezultātā ir noslēgušās sevī un tas ir atstājis pēdas šodien veidot attiecības ar kādu. Bet tāpat es arī domāju, ka lielu lomu spēlē savstarpējā enerģija un saderība.
04.10.2012 14:40 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Nepiekrītu Selestei!
Mīlestība un bērni nekavē sievietes izaugsmi! Man gan pašai bērnu vēl nav un es, ja godīgi, nedaudz no tā visa baidos, bet neuzskatu ka var izvēlēties TIKAI vienu - ģimeni vai karjeru!
Jā, viens gads ir pauze dzīvē, bet ja tu esi tik vērtīgs darbinieks, izglītots un perspektīvs, tad darba devējs tevi sagaidīs atpakaļ no dekrēta!
04.10.2012 14:53 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
intar, nesapratu, kam tieši nepiekrīti. Es mēģināju skaidrot iemeslu, kāpēc nedzemdē bērnus, bet ja Tu nepiekrīti manai versijai, tad atrodi izskaidrojumu tam, ka bērni tiek dzemdēti arvien mazāk. Oke, LV gadījumā vēl var taisnoties, ka nav bērnudārzu, sliti šis un slikti tas, bet šāda tendence ir visā Eiropā, arī attīstītajās valstīs. Tad kāds ir iemesls, ka bērnus nedzemdē?
04.10.2012 15:08 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Precības nav "laimīgā biļete" veiksmigai dzīvei. Un cik daudz ir precētu sieviešu ar bērniem,kuras liekas kā paraugs visiem,bet īstenībā ir nelaimīgas? Mēs nekad nezinam,kas notiek aiz aizslēgtām durvīm katrā ģimenē. Manuprāt, cilvēkam ir jābut harmonijā pašam ar sevi - neatkarīgi ir vai nav vīrs,bērni, kaudze ar kāzu bildēm utt...Tas ir visa pamatā. Katrs izvēlas savu dzīves ceļu un ja vienai tās ir mājas un ģimene,bet otrai mīļākie un karjera, tas nenozīmēka kāda no viņām ir vairāk vai mazāk veiksmīgam un laimīgām. Cita lieta,kad sievietei gribas to,kā viņai nav un viņa nejūtas laimīga - tur gan tad jāmeklē vaina sevī - un nav runa par izskatu, garumu un vidukļa apkārtmēru. Vispirms ir jāsāk ar sevi - jāmaina savs skats uz dzīvi un attieksme,tad arī apkārtējie mainīsies. Daudzi to nesaprot un visā vaino vecākus, draudzenes, priekšniekus, valdību un vel nezin ko,bet savas "blusas" neredz....Pie tam veidot attiecības ir ļoti grūti - tās pastāvīgi jākopj,kas nozīmē laiku, enerģiju un arī ļoti bieži sava "ego" upurēšanu cita labā - ne visi ir gatavi to darīt...
04.10.2012 15:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es arī ilgi nevarēju atrast nrm vīrieti, jo vīrieši mani laikam uztvēra kā lelli, nevis kā sievieti, ar kuru dzīvot kopā. arī man ir savas prasības. un daudzi šķiet neticēja, ka esmu laba, mīļa, uzticīga (es sevi nelielu). vnk neticēja un viss. tgd dzīvoju kopā ar kādu, kas tam noticēja un ir tāds pats, kāda esmu es :)
drausmīgi neciešu stulbus vīriešus. piem., ar 9 klašu izglītību un tādu pašu domāšanu. vaina nav izglītībā bet domāšanā, ja viņas vnk nav, tad es nespēju pat satikties ar tādu vīrieti.
esmu pamanījusi, jā, ka daudziem skaistiem, izglītotiem vīriešiem ir sievietes, kuras nemaz nav tik skaistas, kādas viņi varētu dabūt. un otrādi.
04.10.2012 15:21 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
+ Demoiselle un - Cataleya.
Ko tik plakans skatījums? Tik vien kā sadalīt cilvēkus pēc profesijām.. pff. It kā ambīcijas, vērtību skala samazinās, ja Tu strādā parastu darbu. Iedomājies tik, skaista friziere (un brīnumi, ja vēl sapņo vai pat plāno atvērt savu salonu!), frizē vīriešus, atnāk no augstā plaukta Kārlis un augšpēdus iemīlas! Ko padarīsi? Vai viņa prasta? Kas tas par citu redzējumu? Vai tikai uz skolotājiem un velokurjeriem skatās? Vai uz ielas iet un prasa -no kura biroja nāci, kur iesi un cik alga kontā?
Te Hiacinte Burkā noderētu.
04.10.2012 15:23 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
tas vienkārši ir liktenis.satikt savu otro pusīti.ne visiem ar to paveicas.
04.10.2012 15:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Queen-tomeer jaapiekriit ,ka taadi gadijumi ir reti!Man jau liekas,ka Cataleya domaaja taadus iisti bagaatus viiriesus,kuriem draudzenes ir loti izgliitotas-erudiitas un skaistas arii:)!Es arii zinu taadus viiriesus!:)
Tas Kaarlis pat vareetu iemiileeties tajaa smukajaa frizieriitee,bet vai vins vinu precees?
Aarsti loti biezi apprec maasinas-man liekas,ka tas taapeec,ka tomeer kaut kas ir loti kopeejs domaasanaa-varbuut tas uz "viena vilna" moments!:)
Es domaaju ,ka ir sievietes,kuras neveelas buut preceetas!Pieradusas pie savas ,jau pierastaas dziives,sava dziives ritma un tas vinaam buutu par "trauceejumu",buut saistiibaa ar kaadu!
04.10.2012 17:59 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
a mošk tās citas nemaz negrib ģimeni un nodoties vienam vīrietim
04.10.2012 18:33 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es ar taa domaaju.... kapec vieniem iet un citiem neiet..ko es daru nepareizi savaa dziivee...kapec visi brinaas,ka esmu viena..un es pati saprotu,ka laiks iet un iet un nekas nemainaas... un paliek arvien sliktak un sliktaak... bet laiakm verteju sevi parak augstu,lai njemtu kuru katru,kuram patiku... nez... nesaprotu kapec pec pedejam attieciibaam nevaru neko izveidot... iespejams vel parak sirdii tuvs ex,bet Es tik ljoti gribu milet un but mileta :(
04.10.2012 18:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
buuuuu-tev tagad ir loti gruuti,jo tas iepriekseejais acu prieksaa noteikti!Zeel ,bet taa laikam ir vienmeer-gruuti uzreiz atrast to naakoso,jo tu automaatiski mekle tiesi taadu ,kaads bija iepriekseejais...!
04.10.2012 18:49 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
emmanuelle,tur jau taa lieta,ka nav acu priekshaa,pat nav nekads kontakts,pati izshkjiros,jo zinaaju,ka attiecibas ir uz 5-6 palikushas :D bet nu... nez... pati zinu,ka nekur isti neeju,neko nedaru,darbs maajas... nav jau isti kur satikt to cilveku.. bet,kad izeju laukaa,nepatik runat ar visiem pec kaartas :D...taa ar maljos pa noslegtu apli :D un visos jauniepazitajos atrodu kaadu vainu.. pirms tam bija vienas atiecibas pec otraam un vienmer laimigas.... ehhhh delj shitaadas lietas,kaa attiecibu neesamiba,vien gribas parcelties dzivot uz LV,jo tur liekas,ka vieglak un aatrak var izveidot atteicibas un atrast savu dzives cilveku :)
04.10.2012 18:59 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Patīk vientuļo sieviešu loģika.
Mēs vientuļās esam tik žilbinoši skaistas, ka vīrieši mums baidās tuvoties, jo nav līdzvērtīgi. Un tās precētās pelēkās peles jau tik ar traktoristiem Vaņām aprecējušas, jo viņā nav nekādu prasību pret vīriešiem. Bet mums, skaistajām, gribas līdzvērtīgu, bet tādu maz, tāpēc esam vienas :D :D :D
Neņemos spriest par visām sievietēm, bet no man pazīstamajām, tās vecmeitas tomēr katra ir ar kādu diezgan lielu defektu un ne jau vizuālu, lai gan dažas arī ar vizuāliem defektiem. Un precētās- nu nav visas pelēkās peles, ir daudz precētu skaistuļu. Man drīzāk liekas, ka izskatam vispār nav nozīmes- visu nosaka iekšējā pasaule.
04.10.2012 19:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Summer-man darbaa ir viena sieviete-loti sarmanta afganistaaniete!Maacaas,straadaa divus darbus ,taa arii pateica-ja vina nevar dabuut smuku aarstu ,tad vinas dziivee viirieti vispaar nevajag!:D
04.10.2012 19:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Emmanuelle
Nu redz, tas jau ir tas, ko saka- ar kādu defektu- lielākoties iekšēju :D Protams, ja katra caca sapņo tikt pie miljonāra un nekas mazāks neder, nav brīnums, ka ir vienas.
04.10.2012 19:14 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
bet es zinu,ka no manis virieshi baidaas... es izskatos saakumaa tada auksta,iedomiga ,vesa utt utt utt,bet,kad iepazist mani,tad visi patikami parsteigti.. nu jaa,Es ar ljoti izverteeju kas un kaa..galvenais,lai cilveks ieksheji atbilst man un piesaista... jo man visu muuzhu patika tie saldie,skaistie utt utt utt,bet ,kad sagaju ar savu ex,visi bij shokaa,ko esmu atradusi tajaa mezha vecii :D :D :D
ljoti daudz nosaka klikshkjis.. manaa skatiijumaa un man klikshkjis straadaa tikai ljooti ipashos gadijumos :D
04.10.2012 19:19 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Te nu piekritīšu odyssey.
04.10.2012 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits