Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atro kreditu sloga!

 
Reitings 263
Reģ: 29.01.2009
Pec virsraksta viss ir skaidrs! Nezinu,ko man darit! Vienu atdod,panem no jauna,lai citu pagarinatu... un ta uz apli! rinkja dancis! Skiet,ka izeja viena-pardot nieri! I,to nepietiks!
Sevi esmu lamajusi neskaitamas reizes! bet neko sev nevaru padarit!
Bija doma parkreditet uz banku,bet atteica! Skaidri saprotams,ka ta bus,bet gribeju par to parliecinaties! Sezu un juku prata!
Ko darit?! Kada vel ir tikusi taja rinkja danci,varbut izkluvusi no ta!?
Ludzu palidziet ar padomiem!
Varbut ir kadi konsultati ar kuriem varetu pakonsulteties?!
Nesaprotu,ko darit....
02.10.2012 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011
Rasuks - varbūt pastāsti kā iekūlies?
Jo nedomāju, ka tevi kāds uz to spieda
29.03.2014 22:36 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.03.2014
Protams neviens ar bisi nestaveja klāt....bet izlasīt visu var meklejot Cosmo sarunas -Kredītu jūgs!!! Visu vari izlasīt no Alīdz Z
29.03.2014 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 191
Reģ: 23.02.2011

Rasuks
Protams neviens ar bisi nestaveja klāt....bet izlasīt visu var meklejot Cosmo sarunas -Kredītu jūgs!!! Visu vari izlasīt no Alīdz Z


Sorry - neredzēju uzreiz :)
29.03.2014 23:10 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.09.2014
Laba diena Ikvienam šeit,,
Esmu tik laimīgs, ka šodien es tikko gotten aizdevumu no šī uzņēmuma tiešsaistē, kuru i nāca saskarē šeit online, aizdevums $ 50,000.00USD nupat jāieskaita manā kontā šorīt, lūdzu, ja jūs interesē iegūt aizdevumu, sazinieties ar viņiem tagad un saņemt savu aizdevumu,,, Mans vārds ir Reičela swanker no vienotā valstī, es apsolu jūs ar savu dzīvi, ka tad, kad jūs sazināties ar viņiem, jūs saņemsiet savu aizdevumu saskaņā 2days, ja esmu atrodas uz jums let mana visa ģimene bojā nelaimes gadījumā, tikai sazināties ar viņiem, ja jums ir nepieciešams kredīts, tās ir likumīgas uzņēmums, kas ir gatavi palīdzēt nabadzīgajiem šeit ir viņu e-pasta [email protected]
22.09.2014 18:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.09.2014
Laba diena Ikvienam šeit,,
Esmu tik laimīgs, ka šodien es tikko gotten aizdevumu no šī uzņēmuma tiešsaistē, kuru i nāca saskarē šeit online, aizdevums $ 50,000.00USD nupat jāieskaita manā kontā šorīt, lūdzu, ja jūs interesē iegūt aizdevumu, sazinieties ar viņiem tagad un saņemt savu aizdevumu,,, Mans vārds ir Reičela swanker no vienotā valstī, es apsolu jūs ar savu dzīvi, ka tad, kad jūs sazināties ar viņiem, jūs saņemsiet savu aizdevumu saskaņā 2days, ja esmu atrodas uz jums let mana visa ģimene bojā nelaimes gadījumā, tikai sazināties ar viņiem, ja jums ir nepieciešams kredīts, tās ir likumīgas uzņēmums, kas ir gatavi palīdzēt nabadzīgajiem šeit ir viņu e-pasta [email protected]
22.09.2014 18:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.10.2015
Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jums ir nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi, dod individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumiem un biznesa aizdevumus un visu aizdevuma veidu, ar 2% procentu, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu ([email protected])
08.10.2015 17:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.10.2015
Vai jūs domājat, kā iegūt aizdevumu? Jums ir nopietni nepieciešama steidzama aizdevumu, lai sāktu savu biznesu? Vai esat parādā? Šī ir jūsu iespēja, lai sasniegtu savu vēlmi, dod individuālie aizņēmumi, biznesa aizdevumiem un biznesa aizdevumus un visu aizdevuma veidu, ar 2% procentu, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu ([email protected])
08.10.2015 17:44 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.10.2015
Sveiki Vai jums ir nepieciešams aizdevumu ar zemu procentu likmi 2%? Vai jums ir liegtas bankas aizdevumu, jo jums nav nekādu nodrošinājumu vai ir slikta kredītu? Vai esat noguris no bankas stress? Tad jums ir pareizā vietā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot mūsu e-pastu ([email protected])
11.10.2015 09:40 |
 
Reitings 1
Reģ: 31.01.2016
Steidzami nepieciešama nauda, lai saņemtu no parādiem? Nepieciešama nauda paplašināšanu vai izveidošanu savu biznesu? Saņemt aizdevumu no viena no Lielbritānijas vadošajiem aizdevumu uzņēmumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties pa e-pastu: [email protected]
31.01.2016 06:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits