Centies atbrīvoties no cilvēkiem, kuri traucē tavai attīstībai

 
Reitings 45
Reģ: 17.09.2012
Piekrītat/nepiekrītat?

Šis teiciens lika man padomāt, ka nevajadzētu vairs kontaktēties ar draudzenēm/paziņām, kas mani slikti ietekmē.
02.10.2012 10:43 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Ja nav mugurkaula, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, jo pārāk ietekmējies no apkārtējiem, tad šaubos vai šis mugurkauls būs tik spēcīgs, lai pārtrauktu draudzību ar esošajām draudzenēm.

Centies atbrīvoties no cilvēkiem, kuri traucē tavai attīstībai

Un šis teiciens liek domāt par aprēķina draudzību. Ir izdevīgi - draudzējies, vairs nav izdevīgi - nedraudzējies.
02.10.2012 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Pilniibaa piekriitu. Reizeem ir gruuti atbiivoties no "vecaas bagaazas", bet kad tas izdariits, tad saprot, ka tas ir labaakais, kas ar tevi vareeja notikt.
02.10.2012 14:10 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
odyssey - nevar nevar :D
02.10.2012 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es par to nepiedomāju, taču sanāk dabiski, jo ar tādiem cilvēkiem man nav vēlēšanās kontaktēties. Līdz ar to, pat ja sanāk, tad laika gaitā šie kontakti vienalga atmirst, jo man svarīgāki ir cilvēki, kas mani iedvesmo un no kuriem es varu kaut ko mācīties. Es uzskatu, ka dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu uzturot kontaktus ar cilvēkiem, kas dod tikai negatīvu ietekmi.
02.10.2012 14:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu man ir cilvēki pazīstami, kas mani negatīvi ietekmēja. es pati atbrīvojos no šiem cilvēkiem, vnk viņu kompānijā neuztoroties.nez vnk saprotu, ka mana dzīve nav tikai tusiņi un tusiņi, un cilvēki, ar kuriem nevar pat savādāk sakarīgāk laiku pavadīt nav , kā teikt, manā gaumē.
02.10.2012 14:23 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Pirms mazā nebija traucēklis kontaktēties ar daudziem cilvēkiem, tagad gan es, gan vīrs ļoti šķirojam cilvēkus, kurus ielaist savā ģimenē. Man tomēr ir svarīgi, kādu iespaidu tas atstāj uz mums un mūsu bērnu. Tā kā vīrs ir nedaudz māņticīgs, bet es ticu cilvēka enerģijas spēkam, pārstāju kontaktēties ar tie, kas nes sev līdzi negatīvo.
02.10.2012 15:44 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Tāpat ikdienā mums lielākoties nav iespējas izvēlēties- lūk, ar šo gribu kontaktēties, ar šo nē. Bet ir jamāk distancēties. Un darīt to tā, lai šis nelabvēlīgais cilvēks būtu pietiemi lielā distancē no jums, lai nevarētu negatīvi kaut ko ietekmēt. Sadarboties nāksies tik un tā, dzīve piespiež un visiem nav izvēles iespēju, vienmēr un visur ir plusi un mīnusi. Nu tad jāiemācās ar to sadzīvot tā, lai nevienam tas nesāpētu un netraucētu.
Es tā daru, esmu šīs vasaras laikā atbīvojusies no visām tām važām, kas mani vilka uz leju- nelabvēlīgiem paziņām. Pašai sirdsapziņa tīrākā un atliek vairāk laika sev un savai attīstībai, kurai nu vairs es nevienam neļauju traucēt! :)
02.10.2012 17:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti piekriitu,ka vairak noteikti vajag kontakteeties ar cilveekiem ,kuri mums paliidz buut labaa noskanojumaa,varam kaut ko panemt labu,iedvesmojosu!Man noteikti paliidz!
Es izvairos no cilveekiem ,kuri visaa saskata "draamu"!
02.10.2012 18:00 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Esmu pamanījusi, ka man dabiski atsijājušies tādi cilvēki, kas agrāk skaitījušies pat labi draugi. Es pat neteiktu, ka attīstību traucējoši, bet vienkārši mums citādi uzskati, vērtības, attīstības līmenis, dzīves uztvere.
Par svešiem vispār nerunājot. Parasti arī neliekuļoju, vispār man grūti noslēpt, ja kāds ne īpaši patīk un visi arī to saprot :D
02.10.2012 18:18 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
nekontaktējos ar cilvēkiem, kuri mani nesimpatizē un es piekrītu. esmu guvusi tīri labu mācību, ka nu nevajag pīties ar nepareizajiem cilvēkiem.. :)
03.10.2012 17:48 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Kā gan kāds cilvēks var traucēt savai attīstībai? nevajag paļauties citu ietekmei un viss.
03.10.2012 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Piekrītu. Nekontaktējos un neuzturos kopā ar cilvēkiem, ar kuriem man nesapas, atšķiras krasi viedokļi, citas vērtības un prioritātes. Patīk būt ar līdzvērtīgiem blakus, tādiem, kuri palīdz tiekties uz augšu bez skaudības, aprunāšanas un liekulībām. Diemžēl, šādu cilvēku ir pārāk maz...
03.10.2012 18:48 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man tieshi pedeja pusgada sanaca izsvitrot no savas dzives dazhus cilvekus. Un es jutos daudz labak. Kad satieku sos cilvekus, es labprat vispar vinjus ignoretu, bet nu pieklajibas pec pasveicinu!

Vispar kops nedraudzejos ar cilvekiem ar kuriem man nav pa celam jutos daudz labak. Pilnigi pietiek ar paris isteniem draugiem un gimenes locekliem.
03.10.2012 19:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani noteikti pievelk cilveeki ,kuri ir speeciigi-veiksmiigi!Es veelos "augt"-sie cilveki dod man stimulu!:)
03.10.2012 19:01 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka mūsu dzīves džungļos ir jāseko šim teicienam!
Tiesa, nesaistītu šo ar draugiem, bet ar cilvēkiem, no kuriem ietekmējies, kas ir parauga vērti.
03.10.2012 19:17 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es labprātīgi kontaktējos tikai ar tiem, kas man simpatizē un mani vienā vai otrā veidā iedvesmo un aizrauj. Protams, gadās darbā vai skolā, ka jāsadarbojas ar kādu cilvēku, kurš man krīt uz nerviem, lai neteiktu vairāk, taču paveicu projektu kopā, neiedziļinoties kaut kādās personiskās darīšanās un ja kolēģis dara kaut ko man ne pa prātam, liek lietā arī kostruktīvu kritiku, iepriekš apdomājot vai tā tiešām ir, kā es domāj, un kā to pateikt tā, lai nesabojātu attiecības. Pat ja man šis cilvēks nepatīk, neiešu taču d"rsties, ja varu vienkārši izvairīties no komunikācijas.
Un kā monro saka par radiem - man pieredze liecina, ka var gan nekontaktēties, ignorēt un atbrīvoties no ietekmes. Varbūt pusaudzes - mātes attiecībās ne gluži, bet pieaugušam cilvēkam jau nu gan, jo īpaši ņemot vērā to, ka pieaudzis cilvēks pratīs novērtēt un atšķirt īslaicīgu konfliktu no radinieka-kretīna. Mani ir uzmetuši radi ārzemēs, kad paši piedāvāja palīdzēt, un es, labu domādama, piedāvājumu pieņēmu. Viņi man neko citu, kā rekomendāciju neiedeva, kā jau bija domāts, taču nebija domāts, ka mani apčakarēs arī finansiāli. Cita radiniece, pēc rakstura viens riebīgs sievišķis, nekad, par spīti iebildumiem, nav varējusi neizteikt sarkastiskas piezīmes par mani un manu vīrieti vai draugiem, īpaši par lietām, kas attiecas uz karjeru, kamēr pati strādā lielveikalā jau nez cik gadus. Kad man apriebās, sāku neapmeklēt tos ģimenes pasākumus, kuros man ar viņu būtu jākontaktējas. Un tēva amma arī mani ir spējusi novest līdz baltajām pelītēm, pielienot man, bet noliekot gar zemi visu manas māmiņas ģimeni. Arī ar viņu pēdējo 10 gadu laikā esmu tikai pāris reizes pa telefonu runājusi.
Tagad zinu, ka tie nedaudzie draugi, kas man ir, tas nelielais ģimenes loks, tie ir tie cilvēki, kas par mani celsies un kritīs, tāpat kā es par viņiem. Un man nav jātērē sava enerģija komunikācijā ar tiem, kuri manī iznīcina visu pozitīvo.
03.10.2012 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits