Katram sava nauda

 
Reitings 45
Reģ: 17.09.2012
Pirms dažām nedēļām sastrīdējos ar draugu. Pateicu, ka man pilnīgi neko no viņa nevajag.
Šobrīd dzīvojam katrs par savu naudu un man nemaz nepietrūkst tas, ko viņš man agrāk deva.
Viņš vienmēr ir teicis, ka varu nestrādāt.
Pati strādāju simboliski, darbs kaulus nelauž un alga arī diezgan simpātiska.

Draugs laikam nelāgi sajutās, ka pati visu ko pērku un uzdāvināja man jaunu telefonu.
Laikam grib atpakaļ veco situāciju, bet man to nemaz nevajag.

Ko jūs par to domājat?
30.09.2012 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 1398
Reģ: 18.03.2012
Mums ir kopīga naudiņa, abi to liekam vienā, kopīgā mērķī, pārējo pa rēķiniem, pārtiku. Nezinu kā būs, kad tās finanses būs drusku brīvākas...Kad beidzas vienam, tad otrs iedod. Ja es satiktu tādu cilvēku, kurš teiktu: mans ir mans, un tavs ir tavs, tad mums nekādas attiecības neizveidotos, jo ilgi to nevarētu paciest.
Bet vislabāk man patīk tāds princips: mans ir mans un tavs arī ir mans :D labi, tas tā ļauni izklausās :D
Un, ja šitā iespītējas, var arī palikt ar garu degunu, jo vīrietis būs pieradis, ka tu pati visu, un domās, ka tevi tas apmierina, un aizvien vairāk būs uz taviem pleciem, jo tev taču nav iebildumu..
01.10.2012 16:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Keikoo-es nesaprotu, jūs piemēram, maizi arī katrs savu pērkat? kā jūs sadalat rēķinus par elektrību, ūdeni? jums vsp ir kkas kopīgs? jūs pat ēdat katrs atsevišķi kā parasti dzīvokļa biedri. no tiem jūs atšķiraties laikam tikai tādēļ, ka jums ir sex (ja tāds ir).
viņš tev ir pārmetis, ka kko nopērk abiem vai devis tev naudu, ka tev tgd tāda attieksme?kas bija tā jūsu strīda iemesls? problēma droši vien slēpjas tajā, kuru tu spītīgi negribi risināt, bet tgd uzstādīt savus JAUNUS nosacījumus
01.10.2012 17:14 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man vienmēr ir vajadzējis savu naudu, savu neatkarību, tāpēc man liekas normāli, ka savam lietam man ir sava alga. pārtika, dzīvoklis, komunālie, izklaides - kopīgi tēriņi.
01.10.2012 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Man laikam nesaprast kaa taa var daliit kkaadu naudu. Maneejais puisis vienmeer visu, visu izmaksaa, samaksaa un nopeerk ja esmu vinjam blakus. Ja esmu viena tad jau logiski ka pati maksaaju par autinja biljeti un pati par savu naudu peerku sev skolaa kafiju. Nekad man 5gadu laikaa nav bijis jaavelk savs maks laukaa. Nebij taa pirmajos randinju meeneshos un nav pat taa tagad un zinu ka nekad taa arii nebuus. Vienreiz aakstoties maneejais iebaaza kabataa maneejos 10 latus un aizmirsa, aiZgaaja uz darbu.. Jutaas loti suudiigi, atskreeja maajaas un taa vietaa iedeva 20. Man taadu kaut kaadu daliishanu nesaprast un nesaprast arii taas meitenes kas teelo no sevis ka var sevi uztureet un ka no sava puisha neko nevajag. Da pie velna kam tad muus vinji vajadziigi?? :) lai lutinaatu un lai mees pashas justos ka mums ir blakus stiprs viirietis un ka jebkuraa laikaa un jebkuraa briidii varam palauties uz vinju.
Savu naudu es teereeju vnk niekiem( shampuuni, dushas zhelejas, make up u.tt.) Mums abiem taa patiik un viss ir oki :):) Es kad saveejam pajautaaju kaadreiz ko vinjsh no manis veeleetos un vinja atbilde : " miili mani, vairaak man neko pretii nevajag. "
01.10.2012 17:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 17.09.2012
Bija viena diskusija, kur norēja tās, kuras ņem no vīrieša naudu.
Es pati par sevi maksāju, arī slikti :D
Man nav problēmu samaksāt par sev nepieciešamajām lietām.
01.10.2012 17:33 |
 
Reitings 45
Reģ: 17.09.2012
Agrāk man arī bija uzskats, ka vīrietim jāmaksā par visu. Šobrīd domāju savādāk.
Gribu un nopērku sev kaut ko, pasūtu kaut ko viņam.
01.10.2012 17:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
sammia_ tev vnk patīk, ka tevi lutina, bet diemžēl nedomāju, ka būsi gatava tam, ja nu tu paliksi viena. tad vnk nemācēsi tērēt. tas tā sliktā puse tam, ka tev visu izmaksā. protams, ja tu nestrādā, tad, par kādu naudu tu vari kko maksāt?nu es nevarētu tā, ka vīrietis par visu maksā, bet es notriecu naudu tikai sūdos. protams, ja tev pie sāniem miljonārs, tad par tādām lietām nav jādomā. mums ir tā, ka es arī piedalos pārtikas pirkšanā, piemēram. lai arī viņš pelna vairāk, bet viņš atliek naudu kādam ceļojumam, izbraucienam, kas nemaksā lēti. vēl kas- nekad nedrīkst neuzvienu paļauties pilnībā. kādreiz no tās kalna virsotnes var arī nokrist. principā, Latvijā nav daudz vīriešu, kas varētu savu sievieti pilnībā uzturēt, aizvest bieži izklaidēties un izmaksāt ceļojumu.
01.10.2012 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es neuzskatu ka tas ir kas slikts , ja puisis izmaksaa.. Man kaut kaa izliktos jociigi ja restoraanaa abi maksaatu atsevishki. :D uz kiniiti ietu un arii maksaatu atsevishki.. Manupraat tas ir no puisha atkarigs, ja ir skops un arii veel gados jauninjsh nu tad jau logiski ka katru kapeiku skaitiis. Cilveeki ir dazhaadi... Maneejais saka, kaapeec tad es straadaaju kaa zirgs , kaada jeega no taa.. Es jau arii nekaashu saveejo vnk pats viss notiek automaatiski, vinjsh samaksaa ja esmu ar vinju kopaa bet taa naudu iipashi neprasu. Bij laiks kad pats deva un prasiija vai man nevajag naudu bet tad es veel nestraadaaju un lauziijos arii, teicu ka nevajag u.tt. Un vinjsh man taa arii neiedeva un tad bij shkrobis , ka vajadzeeja teikt ka vajag. Es esm sapratusi to ka ar viirieshiem nav ko runaat caur maakonjiem. Ir jaarunaa tieshi un skaidri lai vinii saprot.
01.10.2012 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Sany - no taa gan man ir bailes. Esmu par to aizdomaajusiea. Ne visi puishi ir vienaadi un mani baida tas ja nu kaadreiz viss mums pajuuk un zinu ka buus loti gruuti veidot attieciibas ar kaad citu puisi. Pagaidaam neesmu no sava tik shausmiigi akariiga, bet tad kad man bankas kontaa bij 0 , tad gan jutos drankiigi. Tad kad saaku straadaat es domaaju ka situaacija maniisies un vinjsh vairs tik loti mani nelutinaas , bet nekas nemainiijaas, vinjsh palicis taads pats jo taa uzskata ka taa jaabuut. Es uzskatu ja puisim ir nauda tad lai arii maksaa, bet ja iet pashvaki tad nav ko spiest peedeejo naudu laukaa.
Keikoo- a tu nejuuties kas vairaak ar vinju kopaa ja vinjsh par tevi samaksaa kaut kur?? Man gan vienmeer bij taada citaada sajuuta. Likaas forshaak, ka neesam tikai draugs ar draudzeni bet gan kaa viirs ar sievu . :) nu taa sajuuta tataada forshaaka. Bez maz vai kaa vinja nauda ir mana un mana vinja un ka esam viens vesels , kaa viena gimene :)
01.10.2012 17:53 |
 
Reitings 45
Reģ: 17.09.2012
Viņš par mani ir maksājis, to jau rakstīju.
Es šobrīd jūtos labi kā ir :)
01.10.2012 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
N ja tevi tas apmierina tad maksaa par sevi un vinjsh par sevi :):) , bet nu uzskatu ka tev vinjubaa nevajadzeetu pieradinaat.
01.10.2012 17:59 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Man vairāk izskatās, ka autore vēl joprojām ir strīda noskaņās, un spītībā šādi uzvedas.
Keikoo, gribi teikt, ka pirms strīda jūs dzīvot šāda pašā modelī? Tad es īsti nesaprotu diskusijas mērķi. Ja reiz tā dzīvojāt un jums bija labi, kur īsti ir problēma?
01.10.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Keikoo apsveicu ar sava ģimenes modeļa atrašanu, tik vēl aizvien nesaprotu, par ko var strīdēties, ja nauda ir. :D
+iņš Becky par ņemšanu, ja dod un skriešanu prom, ja sit. :D
01.10.2012 18:07 |
 
Reitings 557
Reģ: 29.01.2009
bērnudārzs!
01.10.2012 18:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits